Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli uznamy "że PC to masterULTRArace" to gra wygląda REWELACYJNIE na Xbox1X w filmikowych porównaniach.

 

Gdy weźmiemy cenę konsoli, a cenę PC który będzie potrafił wyświetlać porównywalną grafikę jakościowo i fpsowo to nawet opłaca się kupić konsolę, ukończyć RDR2 i sprzedać całość z niewielką stratą (może komuś się uda na 14dniowym zwrocie... :rotfl: chociaż nie wiem bo podobno RDR2 ma duży świat i sporo zadań/contentu, no chyba że ktoś będzie robił codziennie taki plan: eat-play-sleep-repeat :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnic nie zauważysz na Youtube , sam posiadam wersje PS4pro/XoneX/Pc . Na PC wygląda to najlepiej ale zdecydowanie skok nie jest tak duży jak w przypadku przejścia z ps4pro na xonex. Główna zaleta PC to klatkarz

Jest olbrzymi (mw jak 3X X1X względem PS4 Pro), jeśli grasz na ultra. Przy okazji, witam serdecznie. Macie problem może z logowaniem do EGS ? Mam napis, że "zbyt często korzystasz z naszej uslugi". Po jakim czasie będę mógł korzystać i skąd taki napis ? 1 raz go mam, a konto mam od premiery Lunchera. Jak to możliwe ? Skąd mi się w ogóle to wzięło i jak to obejść ?

Edytowane przez Soulredcrystal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wcale nie glupim pomyslem by bylo wprowadzenie do gier 2 opcji

 

1. Rozdzielczosc

2. Ilosc fps

 

Wtedy np wybierasz duet 1080p 60 fps w opcjach i grasz a tytul sam ustala poziom grafiki do zalozen.

 

Wiem ze niby fajnie jak jest az tyle opcji bo mozna dostosowac gre pod swoje preferencje ale tutaj to jest multum tych opcji i sprawdzanej wielu z nich pojedynczo zabiera czas

 

Domyslam sie ze tutaj tak jak w kazdej grze obecnie detale srednie to poziom wyjsciowy do sensownego grania?

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My zadziałało na biosie 1003 ABBA

Wersja 5220

2019/09/2410.42 MBytes

PRIME X370-PRO BIOS 5220

Update AGESA 1.0.0.3ABBA to improve system performance.

Removes Gen 4 support when using Ryzen 3000 CPUs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy komputer Ryzen 5 2600 16 GB RAM + RTX 2060 SUPER będzie odpowiedni dla gry RDR 2 pod monitor Full HD 1080p na ustawieniach wysokich lub ultra w natywnych 60 kl/s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie ktoś na moje pytanie ? Słyszałem, że na tym forum jest pełno znawców.

 

Macie problem może z logowaniem do EGS ? Mam napis, że "zbyt często korzystasz z naszej uslugi". Po jakim czasie będę mógł korzystać i skąd taki napis ? 1 raz go mam, a konto mam od premiery Lunchera. Jak to możliwe ? Skąd mi się w ogóle to wzięło i jak to obejść ?
Edytowane przez Soulredcrystal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze sa takie rozbieznosci bo mi gra dziala na kopa. Graficznie benchmark dupy nie urywa, na ulicy to Division 2 lepiej wyglada.

 

Zobaczymy jak w grze.

 

Wszystko na prawo w 1440p, TAA wysokie, msaa odbic wylaczone i przenikanie swiatla wolumetrycznego tez wylaczone domyslnie.

 

kfV3LaX.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy komputer Ryzen 5 2600 16 GB RAM + RTX 2060 SUPER będzie odpowiedni dla gry RDR 2 pod monitor Full HD 1080p na ustawieniach wysokich lub ultra w natywnych 60 kl/s?

 

Wg. tego testu, bedzie ok 45 FPS na Ultra. https://www.guru3d.com/articles_pages/red_dead_redemption_2_pc_graphics_performance_benchmark_review,5.html

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś tak że podczas gry większość skryptów/animacji/interakcji jest strasznie spóźniona ?

 

Klikam żeby coś podnieść a tu reakcja dopiero po kilkunastu sekundach itp.

 

 

Szewskiej pasji już dostaje, tak się nie da kurła grać !! :mad2:

 

 

A no i dźwięków miejscami brakuje.

Edytowane przez Zielony21122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na freezy jest podobno sposób (jeszcze nie próbowałem), trzeba w menadżerze zadań wyłączyć 2 rdzenie ale wtedy lecą FPS'y, jest temat na reddicie, problem jest zgłoszony do Rockstar i mają to naprawić a i chyba dzieje się tak na "starszych" i5 (ja mam 6500).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli RTX 2080 Ti o mocy 13 teraflopów jest ciut wydajniejszy od konsoli Xbox One X ,która ma moc 6 Teraflopów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tam gdzieś między tymi drzewami i pięknymi zachodami czai się Raytracing lol2.gif

Wyobrażacie sobie co by się działo jakby dodali RT ? lol2.gif

Pewnie Volta by poległa szczerbaty.gif

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto tak poustawiać mssa żeby było przynajmniej na x2?, kosztem innych rzeczy?, Bo Geforce experience wyłącza msaa domyślnie. Chodzi to na rtx 2060 i i5 8600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw na jakich ustawieniach latała gra na XOX. Mam nadzieję, że DF zrobi jakieś porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo że dziś robi się gry głównie pod konsolę, na konsolach producenci gier najwięcej zarabiają i na nich się skupiają. Na zachodzie już od dawna konsola jest głównym narzędziem do grania. W Polsce też powoli tak się zaczyna dziać i chcąc nie chcąc zatwardziali PC'towcy (ja też takim byłem) przesiądą się na konsolę by właśnie nie mieć takich problemów jakie dziś mamy z grami na PC. Pecet powoli staje się tylko drogim hobby, ma ładnie świecić i mieć dobre wyniki w benchmarkach. Przykre ale prawdziwe. Jeszcze 10-15 lat temu szło poczuć że producenci gier nie olewają pecetowców i gry jakoś wyglądały i działały a dziś mamy totalną olewkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw na jakich ustawieniach latała gra na XOX. Mam nadzieję, że DF zrobi jakieś porównanie.

:thumbup:

 

Od dawna wiadomo że dziś robi się gry głównie pod konsolę, na konsolach producenci gier najwięcej zarabiają i na nich się skupiają. Na zachodzie już od dawna konsola jest głównym narzędziem do grania. W Polsce też powoli tak się zaczyna dziać i chcąc nie chcąc zatwardziali PC'towcy (ja też takim byłem) przesiądą się na konsolę by właśnie nie mieć takich problemów jakie dziś mamy z grami na PC. Pecet powoli staje się tylko drogim hobby, ma ładnie świecić i mieć dobre wyniki w benchmarkach. Przykre ale prawdziwe. Jeszcze 10-15 lat temu szło poczuć że producenci gier nie olewają pecetowców i gry jakoś wyglądały i działały a dziś mamy totalną olewkę.

 

Zaraz zostaniesz zjechany tu na forum ale taka prawda 200%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo że dziś robi się gry głównie pod konsolę, na konsolach producenci gier najwięcej zarabiają i na nich się skupiają. Na zachodzie już od dawna konsola jest głównym narzędziem do grania. W Polsce też powoli tak się zaczyna dziać i chcąc nie chcąc zatwardziali PC'towcy (ja też takim byłem) przesiądą się na konsolę by właśnie nie mieć takich problemów jakie dziś mamy z grami na PC. Pecet powoli staje się tylko drogim hobby, ma ładnie świecić i mieć dobre wyniki w benchmarkach. Przykre ale prawdziwe. Jeszcze 10-15 lat temu szło poczuć że producenci gier nie olewają pecetowców i gry jakoś wyglądały i działały a dziś mamy totalną olewkę.

Kłóciłbym się. Ja od początków grafiki 3D pamiętam loterię jeżeli chodzi o optymalizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawinho bez przesady ale fakt ze w konsolach kazdy podzespol idealnie ze soba wspolgra do tego gra jest stworzona pod ten jeden jedyny sprzet wiec gdyby tak zrobili konsole w której jest rtx 2080ti to by rozniosła każdego pc-ta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

 

 

 

Zaraz zostaniesz zjechany tu na forum ale taka prawda 200%

 

Bo chyba w większości siedzą tu młodzi ludzie którzy pewnie jeszcze nie pracują i każdy grosz odkładali na komputer i będą go bronić. Nie dziwię się bo sam tak myślałem. Ale spokojnie, gdy człowiek dorośnie i zacznie zarabiać oleje PC i kupi konsolę :E. Nie chodzi mi o wszczynanie wojny pc vs konsola bo mam to gdzieś, dalej mam dobrego pc'ta ale odechciało mi się w niego kasę wkładać i czuć brak efektów bo w benchamarki to nie gram.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem przez ten czas i jest chyba git :D Nie miałem żadnego zacięcia a FPS wahał się ok. 40, co dziwne po wyłączeniu dwóch rdzeni dużo nie spadł (ustawienia mieszanka niskie, średnie tekstury ultra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na konsolach też w wielu grach są problemy z wydajnością. Nagminnie zdarzały się przypadki ze spadkami poniżej 30 fps, a czasem nawet poniżej 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie własnie w RDR2 na ps4 fps leci w okolice 20... ta konsole super sprzęt lol2.gif

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...