Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, AndrzejTrg napisał:

Jeszcze gry nie masz, a już pytasz o takie rzeczy... W ogóle Twoje pytania są... Ale żeby offtopu nie było, w tym temacie jest wszystko zawarte... 

Proszę https://www.google.com/search?q=hardware+unbixed+rdr2&oq=hardware+unbixed+rdr2&aqs=chrome..69i57.9074j0j7&client=ms-android-dt-pl-revc&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Przeanalizować, wyciągnąć wnioski, kupić grę i bawić się ustawieniami. 

Ale ja mam kupioną grę i to 2x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sprawdzaj ustawienia, a nie pytaj się czy komp będzie odpowiedni, w jakich detalach pograsz itp... Z tego szło wywnioskować że gry jeszcze nie masz, a tu okazuje się że masz i zamiast bawić się suwakami, poszperać w google czy w ogóle tym temacie, to zadajesz jakieś dziwne pytania, ale to u Ciebie raczej normalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie mam jak sprawdzić bo jestem po za domem więc pytam się czy może jest jakaś "receptura" na w miarę optymalne ustawienia pod monitor 1080p i 60hz by móc grać na wysokich ustawieniach zachowując te ~60 Kl/s.

5 minut temu, AndrzejTrg napisał:

To sprawdzaj ustawienia, a nie pytaj się czy komp będzie odpowiedni, w jakich detalach pograsz itp... Z tego szło wywnioskować że gry jeszcze nie masz, a tu okazuje się że masz i zamiast bawić się suwakami, poszperać w google czy w ogóle tym temacie, to zadajesz jakieś dziwne pytania, ale to u Ciebie raczej normalne. 

Jakie dziwne pytania? To jest normalne zadanie pytanie. Bo może akurat ktoś ma  taki komp i może doradzić. A szukać w tych ok 500 stron tematu to ja nie mam czasu. A w Google to bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Agharta napisał:

A w Google to bez skutku.

Serio? 

https://www.google.com/search?client=ms-android-dt-pl-revc&sxsrf=ALeKk00s3qg4moDdzex6iKUkmJHq3E6ScA%3A1595150749237&ei=nREUX_2QDueErwTm6JroCQ&q=amd+ryzen+5+3600+rtx+2060+super+rdr2&oq=amd+ryzen+5+3600+rtx+2060+super+rd&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAEYADIICCEQFhAdEB46BAgAEEc6AggAOgQIABAKOgUIABDLAToGCAAQFhAeOgUIIRCgAVC8EljFOmCxR2gAcAF4AYABiwSIAfoOkgEJMC40LjMuNS0xmAEAoAEBoAEF&sclient=mobile-gws-wiz-serp

Wystarczy wpisać proca i kartę i popatrzmy ile mamy wyników, o ile nie masz bana na google, ale jest też na to rada, użyć czegoś podobnego do wyszukiwarki google. Dzięki mnie już wiesz jak korzystać z Google, dziękować nie musisz. Pozdrawiam

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie jestem tym usatysfakcjonowany. Tym bardziej że na very high jest średnio 40 fps A mi zależy na 60 fps. Chodzi mi o dokładną kombinację jak w ustawieniach ustawić tak aby grać na wysokich / ultra by mieć 60Kl/s

Edytowane przez Agharta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Agharta napisał:

Ale ja nie jestem tym usatysfakcjonowany. Tym bardziej że na very high jest średnio 40 fps A mi zależy na 60 fps. Chodzi mi o dokładną kombinację jak w ustawieniach ustawić tak aby grać na wysokich / ultra by mieć 60Kl/s

Nastawy Hardware Unboxed i bedziesz mial 60fps, pytales juz o to wczesniej. Jestes naprawde meczacy i problematyczny tak jakby trudno bylo przepisac podeslane nastawy,. Zawracales tylek mi i wdze ze zawracasz ciagle o to samo innym :szczerbaty:

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Nastawy Hardware Unboxed i bedziesz mial 60fps, pytales juz o to wczesniej. Jestes naprawde meczacy i problematyczny tak jakby trudno bylo przepisac podeslane nastawy,. Zawracales tylek mi i wdze ze zawracasz ciagle o to samo innym :szczerbaty:

Tylko że te nastawy różnią się wzależności od specyfikacji komputera oraz monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ustawiałem te nastawy od HU i na moim złomie, który jest gorszy od 2060S, jakoś działa, ba nawet podbiłem sobie inne detale ustawiłem lock na 50fps i pykam, a że gram na padzie to luz.
Jaki problem wklepać ustawienia i samemu zrobić przebieżkę po jakimś lesie, czy innym zasobożernym miejscu, a z braku laku odpalić benchmarka i sprawdzić fpsy ?

Co ma monitor do tego? Chyba, że mowa o odświeżaniu i trzymanie odpowiedniej ilości fps co do hz.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Reddzik napisał:

To ja ustawiałem te nastawy od HU i na moim złomie, który jest gorszy od 2060S, jakoś działa, ba nawet podbiłem sobie inne detale ustawiłem lock na 50fps i pykam, a że gram na padzie to luz.
Jaki problem wklepać ustawienia i samemu zrobić przebieżkę po jakimś lesie, czy innym zasobożernym miejscu, a z braku laku odpalić benchmarka i sprawdzić fpsy ?

Co ma monitor do tego? Chyba, że mowa o odświeżaniu i trzymanie odpowiedniej ilości fps co do hz.

No ma. Bo więcej jak 60 fpsow na monitorze  moim nie uświadcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak nie uświadczysz, ja mam wprawdzie 75hz ale grywam w 60-70fps zależnie od gry, bo grafa nie jest najmocniejsza, ale w low detalach w Battlefielda grałem w 120fps i nie było problemów:szczerbaty:

W RDR2 starcza mi te 50fps bo mam FreeSync. Ty masz mocniejszą grafikę, więc z palcem w d... dasz radę lepsze detale podciągnąć od tego co wrzucił HU w swoim filmiku. Ba w nie których grach na luzie można odpalać 1440p przez DSR co poprawia obraz.
Dla mnie te nastawy z HU, które podali to taki odnośnik do wersji konsolowej, która źle nie wygląda, teraz zależnie od mocy naszego PC można to regulować w dół lub w górę, w moim przypadku jak i twoim powinno dać się coś podciągnąć. Co do poszczególnych ustawień, musisz sam sobie dobrać, tu już było powiedziane, że światło zabija FPS, szczególnie w nocy.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Reddzik napisał:

Nie rozumiem jak nie uświadczysz, ja mam wprawdzie 75hz ale grywam w 60-70fps zależnie od gry, bo grafa nie jest najmocniejsza, ale w low detalach w Battlefielda grałem w 120fps i nie było problemów:szczerbaty:

W RDR2 starcza mi te 50fps bo mam FreeSync. Ty masz mocniejszą grafikę, więc z palcem w d... dasz radę lepsze detale podciągnąć od tego co wrzucił HU w swoim filmiku. Ba w nie których grach na luzie można odpalać 1440p przez DSR co poprawia obraz.
Dla mnie te nastawy z HU, które podali to taki odnośnik do wersji konsolowej, która źle nie wygląda, teraz zależnie od mocy naszego PC można to regulować w dół lub w górę, w moim przypadku jak i twoim powinno dać się coś podciągnąć. Co do poszczególnych ustawień, musisz sam sobie dobrać, tu już było powiedziane, że światło zabija FPS, szczególnie w nocy.

Ale ja mam 60hz monitor a nie 75hz. W starego Half-Life grałem w 60 fpsach na tym monitorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia od Hardware Unboxed są uniwersalną bazą wyjściową dla większości userów, kwestia czy tam sobie coś od siebie zmienisz czy zostawisz 1:1 to druga sprawa. Nie ma uniwersalnej metody na osiągnięcie stabilnych jak skała 60fps w tej grze bo po pierwsze każdy komputer różni się od siebie mimo często podobnej konfiguracji, a po drugie gra ma za dużo opcji graficznych, które również stawiają spore wyzwanie przed graczem.

Osobiście od początku korzystałem z ustawień Hardware Unboxed 1:1 i nic nie zmieniałem, gdyby nie śmieciowe błędy i ogólne lenistwo nieudaczników z Rockstara to nawet bym ten tytuł miło wspominał a tak pozostała mi tylko czysta pogarda w kierunku tego studia.

Nie oczekuj za wiele od tytułu, który został przeniesiony na komputery niedbale, strzelając na szybko powiem w ciemno, że na czystych ustawieniach średnich uzyskasz stabilne 60fps w 90% miejscówek jeśli taka odpowiedź Cię zadowoli.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Reddzik napisał:

Nie rozumiem jak nie uświadczysz, ja mam wprawdzie 75hz ale grywam w 60-70fps zależnie od gry, bo grafa nie jest najmocniejsza, ale w low detalach w Battlefielda grałem w 120fps i nie było problemów:szczerbaty:

W RDR2 starcza mi te 50fps bo mam FreeSync. Ty masz mocniejszą grafikę, więc z palcem w d... dasz radę lepsze detale podciągnąć od tego co wrzucił HU w swoim filmiku. Ba w nie których grach na luzie można odpalać 1440p przez DSR co poprawia obraz.
Dla mnie te nastawy z HU, które podali to taki odnośnik do wersji konsolowej, która źle nie wygląda, teraz zależnie od mocy naszego PC można to regulować w dół lub w górę, w moim przypadku jak i twoim powinno dać się coś podciągnąć. Co do poszczególnych ustawień, musisz sam sobie dobrać, tu już było powiedziane, że światło zabija FPS, szczególnie w nocy.

Dobra ok dzięki. Takie wyczerpujące odpowiedzi lubię A nie śmiechy chichy  żarty z gimbazy

6 minut temu, caleb59 napisał:

Ustawienia od Hardware Unboxed są uniwersalną bazą wyjściową dla większości userów, kwestia czy tam sobie coś od siebie zmienisz czy zostawisz 1:1 to druga sprawa. Nie ma uniwersalnej metody na osiągnięcie stabilnych jak skała 60fps w tej grze bo po pierwsze każdy komputer różni się od siebie mimo często podobnej konfiguracji, a po drugie gra ma za dużo opcji graficznych, które również stawiają spore wyzwanie przed graczem.

Osobiście od początku korzystałem z ustawień Hardware Unboxed 1:1 i nic nie zmieniałem, gdyby nie śmieciowe błędy i ogólne lenistwo nieudaczników z Rockstara to nawet bym ten tytuł miło wspominał a tak pozostała mi tylko czysta pogarda w kierunku tego studia.

Nie oczekuj za wiele od tytułu, który został przeniesiony na komputery niedbale, strzelając na szybko powiem w ciemno, że na czystych ustawieniach średnich uzyskasz stabilne 60fps w 90% miejscówek jeśli taka odpowiedź Cię zadowoli.

Ok dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Agharta napisał:

Ale ja mam 60hz monitor a nie 75hz. W starego Half-Life grałem w 60 fpsach na tym monitorze.

Akurat podałem 75hz, by pokazać, że można grać w 120fps, to że nie mamy 144hz i nie będzie tak płynnego obrazu jak w takich monitorach to nie ma nic do rzeczy, ale płynność ruchu, szybkość da radę odczuć w szybkich fpsach, CS- nigdy nie grałem, ale CoD, BF itp na spokojnie.
Tu masz gierkę single player, taka filmowa narracja, akcje nie są jakieś super szybkie, więc spokojnie do 60fps z dobrymi detalami dasz radę pograć.
Tak jak napisał kolega caleb59, jak już też pisałem nastawy HU to taka baza i od tego sobie możesz coś więcej ustawić, mogą się trafić miejscówki, gdzie coś nie utrzyma 60fps, ale ja gry nie przeszedłem, więc nie wiem gdzie takie coś może mieć miejsce.
Ostatnio grywam bez nakładki MSI Afterburner, a włączam tylko raz na jakiś czas, by spr temp itp, czasem nawet nie odczuwam spadku, jak się wczuwam w obraz, w granie a nie zaglądanie non stop na FPS.

Edytowane przez Reddzik
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracam do rdr po kilku msc i gra prawie niegrywalna. Grafika z ustawieniami prawie wszystkimi na ultra wygląda paskudnie, jakieś glitche z teksturami czasami, spadki w miastach do 30 fps z 60 (wcześniej było stabilne 60 cały czas). Procek 4r ale wcześniej było ok. Obniżenie ustawień niewiele daje (10 fps przy obniżeniu do medium).

Ktoś miał podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, FataIity napisał:

Powracam do rdr po kilku msc i gra prawie niegrywalna. Grafika z ustawieniami prawie wszystkimi na ultra wygląda paskudnie, jakieś glitche z teksturami czasami, spadki w miastach do 30 fps z 60 (wcześniej było stabilne 60 cały czas). Procek 4r ale wcześniej było ok. Obniżenie ustawień niewiele daje (10 fps przy obniżeniu do medium).

Ktoś miał podobnie?

Jaki masz sprzęt? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te 4r oznaczają rdzenie, i tym samym wątki, i Ty na ultra grałeś i w stałych 60 fps, to gratuluję wyobraźni. Podaj ten Swój sprzęt jak kolega wyżej napisał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, FataIity napisał:

Powracam do rdr po kilku msc i gra prawie niegrywalna. Grafika z ustawieniami prawie wszystkimi na ultra wygląda paskudnie, jakieś glitche z teksturami czasami, spadki w miastach do 30 fps z 60 (wcześniej było stabilne 60 cały czas). Procek 4r ale wcześniej było ok. Obniżenie ustawień niewiele daje (10 fps przy obniżeniu do medium).

Ktoś miał podobnie?

Niezly troling z nowym kontem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też musicie za każdym razem wpisywać hasło i klikać te obrazki potwierdzające niebycia robotem ? :E:E bo u mnie przy odpalaniu lauchera muszę to robić za każdym razem, masakra :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem,zagrałem,skończyłem z jedną tylko zwiechą gry...pomijając jej denerwujące błędy i jak na mój sprzęt to obyło się bez problemów.Nie czekam ani na poprawki ani na online bo do niczego to już nie potrzebne,pewnie już nie wrócę do tej gry.Widzę że podkręcacze i łowcy klatek mają z nią problemy i to właśnie gra dla was abyście siedzieli na forach i jojczeli bo ma coś być a nie ma,ci co ograli grę dla klimatu lub historii to po prostu to zrobili...więc powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.07.2020 o 16:55, ketiw555 napisał:

Jaki masz sprzęt? 

i5 4570, 1660ti, 1080p

Wiem, że procek nie wyrabia na tą gre ale mix ultra/high i dało się grać z 60 fpsami poza miastami i w miare stabilnymi ~45-50 w miastach w trakcie dużych akcji. W kwietniu miałem w miare stabilne 55-60 bez dropów. Teraz są dropy do 20-30 ALE tylko gdy grafika jest zbugowana i wyglada jak na medium albo gorzej.

Uwaga. Wczoraj udało mi się za którymś razem uruchomić i tekstury wyglądały normalnie. Dropy znikneły (tylko utrzymywało się około 45-50 fps ale stabilne w miastach). Teraz odpalam i znowu to samo - zbugowana grafika i niski fps w mieście, dropy do 30 albo gorzej. Tekstury w tle jakby "falują", na screenie tego nie widać. Załaczam screena, wszystko ultra prócz cieni, odbić, trawy (to na wysokich). Jednym razem po uruchomieniu gry wgl nie wczytało połowy tekstur i robiłem restart.

B6JzDTe.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekstury są niskiej jakości, część niby ok a inne tragedia. Trochę złe ujęcie wybrałem ale cóż. Jak obniżyłem wszystko na średnie/niskie to grafika mniej więcej taka sama pozostała - żadnego przyrostu fps. Antyaliasing w ruchu jakby nie istnieje (dziwna migająca otoczka wokół postaci). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, FataIity napisał:

i5 4570, 1660ti, 1080p

Wiem, że procek nie wyrabia na tą gre ale mix ultra/high i dało się grać z 60 fpsami poza miastami i w miare stabilnymi ~45-50 w miastach w trakcie dużych akcji. W kwietniu miałem w miare stabilne 55-60 bez dropów. Teraz są dropy do 20-30 ALE tylko gdy grafika jest zbugowana i wyglada jak na medium albo gorzej.

Uwaga. Wczoraj udało mi się za którymś razem uruchomić i tekstury wyglądały normalnie. Dropy znikneły (tylko utrzymywało się około 45-50 fps ale stabilne w miastach). Teraz odpalam i znowu to samo - zbugowana grafika i niski fps w mieście, dropy do 30 albo gorzej. Tekstury w tle jakby "falują", na screenie tego nie widać. Załaczam screena, wszystko ultra prócz cieni, odbić, trawy (to na wysokich). Jednym razem po uruchomieniu gry wgl nie wczytało połowy tekstur i robiłem restart.

B6JzDTe.png

To chyba jedyne miejsce na mapie gdzie masz 60 fps bo nie wierzę że na takim dziadku Ci trzyma fpsy. W mieście masz ich pewnie 20. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...