Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

 

@FataIity Jak wyłączyłeś defendera? Przez rejestr nie działa mi, po restarcie nadal się uruchamia.

Jest mnóstwo poradników w Googlach... Możesz przez gpedit, przez power shella itp itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomo92s komenda regedit i tam szukałem co mnie interesuje. Na necie opisane co i jak. Ja wyłączyłem te procesy co mi czasem obciążały dysk i procek (win defender i jakiś proces przygotowania win update)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rezygnować w dzisiejszych czasach z jakiejkolwiek ochrony antywirusowej dla jednej i to w dodatku badziewnie przeportowanej gry z konsoli to jakieś nieporozumienie.

Poza tym nawet ja, naczelny narzekacz i opluwacz tego skopanego gniota a nie gry nie zauważyłem u siebie takich efektów a mam "starego" GTX 1070 i grałem może nie od premiery ale kilka patchy gra już dostała kiedy zaczynałem zabawę w "kiedy dostanę szału widząc niedoróbki i nieudolność nieudaczników z Rockstara".

Osobiście proponuję się nie przejmować, takie dziwne akcje raz na jakiś czas to norma w tym tytule - różne problemy mogą mieć miejsce, tyle mnie nauczyło RDR 2 jeśli chodzi o technikalia, zeżarła mi tyle nerwów jak żadna inna gra do tej pory, wszystko wina przyspieszonego wypuszczenia gry na PC, niedbale i chaotycznie za co powinno się całe studio powywieszać na najbliższym drzewie ale o tym już nie raz też wspominałem wcześniej - musisz wykazać się cierpliwością, póki co zmruż oczy i po prostu graj dalej. Pół biedy, że łaskawie ogarnęli ERR_GFX_STATE, a to już samo w sobie jest sukcesem, nie wiem jak jest obecnie ale powinno być tylko lepiej - jak widać po koledze @Fatality - nie do końca.

Nie wiem czy to kwestia gry czy sterowników - jedno jest pewne - winny jest jak zwykle Rockstar i jeśli to sprawka sterowników to tylko i wyłącznie w gestii twórców by powiadomić Nvidię o ewentualnych przekłamaniach w generowaniu grafiki, nie można tutaj winić Nvidii bo to jest tylko "pośrednik" od wyświetlania grafiki, a niby "gotowy" produkt w formie gry to podstawa, która nie powinna zawodzić skoro zapłaciło się za nią pełną kwotę i nie ma statusu Beta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fatality Właśnie przez regedita nie zadziałało. Po ponownym uruchomieniu komputera, wpis blokujący defendera usuwa się z rejestru i nic to nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ok, sprawdzałem

@caleb59 U mnie od premiery 0 problemów, tylko z pierwszym uruchomieniem był problem ale zmiana Hz w opcjach dzwieku pomogła. Mój problem zdecydowanie leży po stronie Rockstara - zmiana ustawień grafiki poprzez menu w grze totalnie buguje tekstury i dosłownie wyłącza efekty graficzne (nawet nie low a brak). Poprzez nvidia exp mam grafike na ultra (prawie wszystko prócz teslacji drzew,  odbić, refleksji wody i msaa). Wiadomo, odbija się to na płynności bo mam np takie cienie na ultra. Ale stabilne 45 fps nie jest złe - 0 dropów na 4 rdzeniowym procku.

Ja nie używam win defendera od lat. Raz na miesiąc lub dwa skanuje wszystko malwarebytes i zawsze czysto. Nie wchodzę na podejrzane strony i to wystarcza. Czasami jakiś adware się trafi ale to tyle.

Edytowane przez FataIity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi normalnie, nie uświadczyłem żadnych spadków, chodzi tak samo płynnie i bez crashy jak chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj RDR2 stwierdziło, że się będzie uruchamiać na drugim monitorze. Bo TAK i uj ci do tego głupi userze! A że drugi monitor jest ustawiony pionowo, to przy każdym odpaleniu obowiązkowa wizyta w ustawieniach żeby naprawić wyświetlanie... Game of the year ku...wa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Jaycob napisał:

Nie miałem żadnych problemów. 

Ani ja...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto grał od premiery lub lekko później będzie miał odmienne zdanie od kolegów wyżej. :E Gra była technicznym gównem, przykładem idealnym jak nie portować gier na PC, dla mnie gorsze doświadczenie niż GTA 4 lata temu. Obecnie po wielu aktualizacjach jest grywalna i nie powinna stwarzać takich problemów jak na premierę i nieco później.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Ani ja...

Ja również, a grałem od premiery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, ta już zapomnieli o crashach do pulpitu - co prawda jedni mieli ich więcej, inni mniej ale to tylko poświadcza jaką paranoją był ten tytuł i jak źle gra potrafiła działać w zależności od konfiguracji a to tylko wierzchołek problemów z jakimi mieli nieprzyjemność spotykać się gracze, nie wybielajcie na siłę tego portu bo aż mi się śmiać chce.

Całe szczęście, że ogarnęli PO BARDZO DŁUGIM CZASIE z grubsza ten tytuł bo i tak ich reputacja została spuszczona w sraczu i wiele osób 3x się zastanowi zanim kupi GTA 6 na PC w przyszłości.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ani ja...

Ja też nie miałem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc po 90 godzinach spędzonych w tej grze i ukończeniu wszystkich 6 rozdziałów + 2 epilogu (łącznie 74%) w trybie dla jednego gracza jest to * arcydzieło niezrozumiałe *. Dzięki SSEGold natknąłem się na tę grę na stronie. Być może najlepsza gra wideo, w jaką grałem. Gra, w którą powinien grać każdy. Mistrzowskie opowiadanie historii ta gra ma jedną z najlepszych historii, jakie kiedykolwiek powstały, zasługujące na Oscara aktorstwo głosowe, ścieżkę dźwiękową, której możesz słuchać w kółko, otwarty świat, który czuje się żywy, ale chce cię umrzeć, postacie, którym chciałbyś się zwierzyć i przytulić, grafikę które naprawdę ustawiły poprzeczkę dla gier z otwartym światem i doświadczenia, którego nigdy nie zapomnisz jak nigdy. Po raz kolejny gry Rockstar radzą sobie same. Możesz z łatwością spędzić setki godzin w tym ogromnym doświadczeniu, odkrywając rozległy, piękny świat Zachodu na początku XX wieku. Jest tak wiele do zrobienia i to tylko doświadczenie dla jednego gracza, kiedy skończysz, jest „Red Dead Online”! Ogromny otwarty świat z przyjaciółmi i wrogami! Prawdziwy klejnot! Naprawdę polecam tę grę każdemu, kto lubi prawdziwe gry kinowe i bez wahania po prostu ją kup. Warte każdego grosza. Daję tej grze 10/10. Idź po to.

  • Like 4
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2020 o 09:10, AdamsW napisał:

Tak więc po 90 godzinach spędzonych w tej grze i ukończeniu wszystkich 6 rozdziałów + 2 epilogu (łącznie 74%) w trybie dla jednego gracza jest to * arcydzieło niezrozumiałe *. Dzięki SSEGold natknąłem się na tę grę na stronie. Być może najlepsza gra wideo, w jaką grałem. Gra, w którą powinien grać każdy. Mistrzowskie opowiadanie historii ta gra ma jedną z najlepszych historii, jakie kiedykolwiek powstały, zasługujące na Oscara aktorstwo głosowe, ścieżkę dźwiękową, której możesz słuchać w kółko, otwarty świat, który czuje się żywy, ale chce cię umrzeć, postacie, którym chciałbyś się zwierzyć i przytulić, grafikę które naprawdę ustawiły poprzeczkę dla gier z otwartym światem i doświadczenia, którego nigdy nie zapomnisz jak nigdy. Po raz kolejny gry Rockstar radzą sobie same. Możesz z łatwością spędzić setki godzin w tym ogromnym doświadczeniu, odkrywając rozległy, piękny świat Zachodu na początku XX wieku. Jest tak wiele do zrobienia i to tylko doświadczenie dla jednego gracza, kiedy skończysz, jest „Red Dead Online”! Ogromny otwarty świat z przyjaciółmi i wrogami! Prawdziwy klejnot! Naprawdę polecam tę grę każdemu, kto lubi prawdziwe gry kinowe i bez wahania po prostu ją kup. Warte każdego grosza. Daję tej grze 10/10. Idź po to.

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak krowich placków i końskich pączków dyskwalifikuje w mojej ocenie ten projekt. Klimat Dzikiego Zachodu i dziewiczych prerii nie został zachowany.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, lamparcicho napisał:

Brak krowich placków i końskich pączków dyskwalifikuje w mojej ocenie ten projekt. Klimat Dzikiego Zachodu i dziewiczych prerii nie został zachowany.

Końskie pączki przecież są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze są, w pokoju u tego typa nie zauważyłem a tego dotyczył mój komentarz ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale Rockstar to niech się lepiej ogarnie z testowaniem patchy, które wypuszcza bo będzie kiepsko.

Cytat

[September 16, 2020] – Stability / Improvements (PC)

Stability Improvements

  • Fixed several crashes and stability issues that occurred during gameplay in Story Mode and Red Dead Online
  • Fixed an ‘ERR_GFX_STATE’ crash that could occur when displays are connected or disabled while the game is running
  • Fixed an ‘ERR_GFX_STATE’ crash that sometimes occurred when enabling and disabling HDR on some monitors/displays
  • Fixed a crash that could occur when switching between HDR and non-HDR displays in the Settings menu
  • Fixed an issue that could prevent the game from launching on some displays with HDR enabled
  • Fixed an ‘Unknown Error FFFFFF’ crash that could randomly occur during gameplay in Red Dead Online
  • Fixed a crash that could occur when connecting or disconnecting controllers during gameplay
  • Fixed an issue that caused the game to become unresponsive when using DirectX 12 and losing window focus through Alt-Tab or other methods

Improvements and Bug Fixes

  • Fixed an issue that failed to apply appropriate auto-detected graphical settings after a new video card is installed
  • Fixed an issue that caused graphical corruption to briefly occur when launching the game for the first time after an update
  • Fixed an issue that may have caused the active display to change during gameplay or when external devices are plugged in or removed
  • Fixed an issue with flic

Niby fajnie, połatali bugi itd. Jaki jest faktycznie efekt? Gry zakupionej w RGSC nie da się odpalić na Windows 7  bez kombinowania jak koń pod górę mimo, że przed patchem wszystko latało jak marzenie :E

https://steamcommunity.com/app/1174180/discussions/0/2941370278930024740/

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie czym jest zabezpieczone RDR2 że nie ma jeszcze pirata? Pytam z ciekawości. To rzadkość teraz że jakaś gra wychodzi i nie jest złamana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

większość gier jest online, wymaga ciągłego pingowania a jednak są cracki które robią offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego wiele gier ma multi a singiel offline działa, skąd ty się urwałeś :-) 

Co jest takiego specyficznego w RDR2 że nie pękła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

liczyłem na odpowiedź w stylu, takie to a takie zabezpieczenie, rewizja taka, podobną mają takie i takie gry etc... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kiedy premiera ? Kupię na pewno super gierka
    • https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2024-04-18/do-tusk-najblizsze-tygodnie-moga-rozstrzygnac-o-losach-wojny-w-ukrainie-sytuacja-jest-krytyczna/ https://www.money.pl/gospodarka/cudzoziemcy-w-policji-ruszyla-analiza-7018246868503488a.html Jak do policji przyjmą Białorusinów z wrogiego nam państwa pod butem Rosji to policjant będzie zatrzymywał policjanta ? Ukraina upada ? Przecież Rosja miała upaść w 3 dni ? To jak to z tym jest ?
    • https://rozrywka.dorzeczy.pl/show-biznes/575775/kubicka-wsciekla-na-lekarza-z-ukrainy-nie-mowil-po-polsku.html Ostatecznie Kubicka w zaawansowanej ciąży, sprowadziła swoją mamę do prywatnego warszawskiego szpitala, gdzie lekarze nie kryli zdumienia tym, że nie wykonano jej odpowiednich badań. Tam właśnie zamierza kontynuować leczenie. czyli standard , gdzie są zwolennicy publicznej "służby zdrowia" ? @kanon7  https://polin.pl/pl/aktualnosci/2016/07/05/prezydent-andrzej-duda-w-kielcach
    • allegro lepsze i drozsze ale wiesz czemu bo jak kupisz nawet od prywatnego to na 99% dostaniesz item, i to nie chodzi o to ze cie oszukaja, kupilem 3 plyty glowne, jeden odrzucił zakup bo juz nieaktualne, dwoch pozostalych nie zaakceptowalo i 24h x2 nie mialem srodkow, do tego musisz czekac te 24/7 bo nawet jak zwroca srodki to tracisz caly jeden dzien bo przeciez nie kupisz 5 roznych rzeczy bo potem tego nie zwrocisz  
    • Siemka, Mam takie pytanie, co w obecnej sytuacji bardziej opłaca się kupić, LG C3 42 czy AW2725DF   LG C3 obsługuje 4k i można go kupić już za 3600zl  AW2725DF obsługuje 1440p i jest droższy , kosztuje 4000zl.   Obecnie mam komputer który nie jest gotowy do grania w 4k, ale też trochę bez sensu płacić więcej za monitor który teoretycznie jest gorszy, bo obsługuje mniejsza rozdzielczość. A z tego co słyszałem LG C3 radzi sobie ze skalowaniem obrazu do 1440p bardzo dobrze. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...