Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, zbynio1949 napisał:

Polski być trudny język lol

Nie bede trzymal dluzej napieciu i napisze wprost, przedzial 60-70fps w tej grze to miod malina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDRII jeszcze chyba długo nie przestanie mnie zaskakiwać.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal przymierzam się do RDR2, ale nie chce przekroczyć 100 za zakup.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka idealnie pokazuje, że Euphoria dalej w formie a minęło już niemal 13 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kris194 napisał:

Końcówka idealnie pokazuje, że Euphoria dalej w formie a minęło już niemal 13 lat.

To ciekawe jak wyjdzie Euphoria 2 razem z GTA 6. :E kiedyś 2025-2030. :E

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, za kilka lat się doczeka(my), z GTAV też przez lata był problem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję ostatnio grać w Red Dead Online i po prostu mnie odrzuca. To nie jest nawet Pay-To-Win, to jest Pay-To-Even-Play-At-All.

Praktycznie nic nie da się zrobić bez kupowania sztabek złota za prawdziwe pieniądze, bo wykonując misje dostaje się jakąś żałosną ilość. Praktycznie cały content z gry singlowej zamknięty jest za paywallem. Chcesz się bawić w trapera? 30 sztabek. Chcesz bawić się w łowcę nagród? 30 sztabek. Chcesz poszukiwać skarbów? Sztabki. Wszystko kosztuje po kilkadziesiąt sztabek, a ja robiąc przez kilkanaście godzin misje fabularne i dla randomowych ludzi mam mniej niż 4.

No i nie zapominajmy że ceny zwykłych itemów podniesione są względem singla ze trzy razy,  a loot z trupów kilkukrotnie mniejszy.

 

Totalna porażka, tak chamskiej monetyzacji nie spodziewałem się od gry, którą kupiłem przecież za pełną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mag_zbc napisał:

Chcesz się bawić w trapera? 30 sztabek. Chcesz bawić się w łowcę nagród? 30 sztabek. Chcesz poszukiwać skarbów? Sztabki. Wszystko kosztuje po kilkadziesiąt sztabek, a ja robiąc przez kilkanaście godzin misje fabularne i dla randomowych ludzi mam mniej niż 4.

No i nie zapominajmy że ceny zwykłych itemów podniesione są względem singla ze trzy razy,  a loot z trupów kilkukrotnie mniejszy.

 

Totalna porażka, tak chamskiej monetyzacji nie spodziewałem się od gry, którą kupiłem przecież za pełną cenę.

Podziękuj dzieciakom, które niemal dosłownie rzucają kasą w monitor w GTA Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kris194 napisał:

Podziękuj dzieciakom, które niemal dosłownie rzucają kasą w monitor w GTA Online.

W takim razie gra powinna być F2P. Zapłaciłeś za grę, a okazuje się że 90% contentu wymaga płacenia jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na grubym piecu, jednak zacne będzie długo ;)
 

 

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,,

Zainstalowałem jakis czas temu grę. CzY tu są tylko automatyczne zapisy? robię juz z 4 misję fabularną i nie da się ręcznie zapisać, a automatycznych zapisów mam 1. Wtf? Ktoś coś poradzi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu > Tryb Fabularny > Zapisz grę

Masz miejsce na 15 zapisów.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, skunRace napisał:

Menu > Tryb Fabularny > Zapisz grę

Masz miejsce na 15 zapisów.

No dzięki bardzo ale to wiem, po prostu gdy tam wchodzę to jest kłódka i nie da się zapisać gdy klikam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, nie miałem takich problemów. Chyba, że próbujesz robić zapis gry podczas jakiejś aktywności, na przykład jesteś podczas wykonywania misji, jakiś wróg jest w pobliżu itd.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam,to podczas misji nie zapiszesz

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas misji na pewno nie, tak samo gdy jakaś osoba w pobliżu jest agresywnie nastawiona. @eciepecie zapisz grę podczas swobodnej gry, jak zapisujesz w obozie to też odczekaj trochę, bo po wczytaniu gry przez  w obozie przez chwilę  też nie zapiszesz, albo odejdź kawałek od obozu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to gdy kończę misję automatycznie mi zaczyna nadtepna. Ok spróbuję jutro rano wejść do obozu. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe, każdą misję zaczynasz sam, przez rozpoczęcie dialogu z osobą zaznaczoną na mapie. Koniec misji, to koniec misji, grę możesz zapisać w dowolnym momencie, nie musi to być obóz, tylko mówię, że jak wczytujesz grę i akurat jesteś w obozie, czasem trzeba chwilkę odczekać zanim kłódka się odblokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze powozy jeżdżą tak wolno i chodzi się nawet z sziftem zbyt wolno, czy tylko ja tak mam? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2021 o 20:43, JeRRy_F3D napisał:

Na grubym piecu, jednak zacne będzie długo ;)

Podkręćmy nasycenie kolorów do absurdalnego poziomu i nazwijmy to realistycznym, ot jak wygląda wg niektórych fotorealizm... Początek tego filmiku wygląda jak jakiś filmik, który ma pokazać przewagę QLED nad "zwykłym" LCD.

Edytowane przez Kris194
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, skunRace napisał:

To niemożliwe, każdą misję zaczynasz sam, przez rozpoczęcie dialogu z osobą zaznaczoną na mapie. Koniec misji, to koniec misji, grę możesz zapisać w dowolnym momencie, nie musi to być obóz, tylko mówię, że jak wczytujesz grę i akurat jesteś w obozie, czasem trzeba chwilkę odczekać zanim kłódka się odblokuje.

przechodząc do rozdziału drugiego mogłem miec pełne pole do popisu jesli chodzi o wybór:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...