Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos gra tu red dead online na xboxie ?

P.s gracze z xboxa moga grac razem z pctowcami itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawe info ze strony Nvidii dotyczące najnowszej wersji sterowników grafiki:

  • [496.13] Red Dead Redemption 2 may randomly crash during gameplay [3405911]
Edytowane przez caleb59
  • Thanks 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nieciekawe info ze strony Nvidii dotyczące najnowszej wersji sterowników grafiki:

  • [496.13] Red Dead Redemption 2 may randomly crash during gameplay [3405911]

Dokładnie tego doświadczyłem. Losowe zwiechy grafiki i wyjścia do pulpitu.

Musiałem wrócić do 472.12 i znowu jest zaj.... :E

Edytowane przez Passt
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że o tym napisałeś bo miałem odpalić tą grę po roku czasu na nowym sprzęcie i bym sie doszukiwał niestabilności gpu czy cpu po OC/UV a mam te stery  xD :E 

Edytowane przez Send1N
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilkanaście godzin na nowych sterownikach 496.13 w RDR2 i niczego takiego nie zaobserwowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze że o tym napisałeś bo miałem odpalić tą grę po roku czasu na nowym sprzęcie i bym sie doszukiwał niestabilności gpu czy cpu po OC/UV a mam te stery  xD :E 

Właśnie zauważyłem ;)  Ten nowy Rysiek tak dla sportu, czy Twoja sztuka 3600 nie dawała Ci spokoju w końcu spokoju, bo o ile dobrze pamiętam z wątku AMD to miałeś 3600 albo 3700 ?  A GPU nie miałeś przypadkiem 2070S ? Chciało Ci się na 3060Ti zamieniać, to w sumie takie 2080S, chyba, że Ci się udało praktycznie w tej samej cenie :D

 

Pograłem kilkanaście godzin na nowych sterownikach 496.13 w RDR2 i niczego takiego nie zaobserwowałem. 

Tak to już jest, jednemu będzie wywalać, innemu nie w zależności oc/uv, albo ogólnie configu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala i koniec kropka skoro sama Nvidia potwierdza problem.

Sytuacja wygląda raczej tak, że u Ciebie po prostu jeszcze nie zdążyło wywalić i wszystko przed Tobą. :E 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mega LOL się robi z tym graniem na PC ostatnio. Dobierz odpowiednią wersję winzgrozy, sterowniki dopasuj, napięcia wyreguluj, majty przewróć na drugą stronę... :E 

Parodia :P 

  • Like 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No mega LOL się robi z tym graniem na PC ostatnio. Dobierz odpowiednią wersję winzgrozy, sterowniki dopasuj, napięcia wyreguluj, majty przewróć na drugą stronę... :E 

Parodia :P 

To prawda. Tym bardziej, że kiedy kiksy miały brudasy, syfiarze i olewatorzy.
Teraz im bardziej masz aktualny i posprzątany OS i im świeższe stery, tym... zagrożenie większe.
LOL

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego mam ac odyssey na konsoli i ucze sie grac w sumie poza celowaniem np z luku czy cos i ruszaniem kamery to reszta jest spoko. jak ogarne to byc moze porzuce pc do grania bo robi sie drogo i na dodatek babol na babolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Wywala i koniec kropka skoro sama Nvidia potwierdza problem.

Sytuacja wygląda raczej tak, że u Ciebie po prostu jeszcze nie zdążyło wywalić i wszystko przed Tobą. :E 

Jak grał kilkanaście godzin, to nawet jak go raz na kilkanaście wywali to tragedii u niego nie ma :szczerbaty: Albo nie zdziwię się, że wywala na serii RTX 3000 a na innych nie, albo w ogóle "may randomly crash" czyli może się przypadkowo zawiesić. Może, ale nie musi :D

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No mega LOL się robi z tym graniem na PC ostatnio. Dobierz odpowiednią wersję winzgrozy, sterowniki dopasuj, napięcia wyreguluj, majty przewróć na drugą stronę... :E 

Parodia :P 

Nic nie zrobisz Win10 to wieczna beta, a Win11 póki co taka alpha, która nie powinna być RTM w takim stanie ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Właśnie zauważyłem ;)  Ten nowy Rysiek tak dla sportu, czy Twoja sztuka 3600 nie dawała Ci spokoju w końcu spokoju, bo o ile dobrze pamiętam z wątku AMD to miałeś 3600 albo 3700 ?  A GPU nie miałeś przypadkiem 2070S ? Chciało Ci się na 3060Ti zamieniać, to w sumie takie 2080S, chyba, że Ci się udało praktycznie w tej samej cenie :D

 

Rysiek dla sportu już dawno, a karte zmieniałem bo mi się znudziła i była bez gwary, pogoniłem ją znajomemu z forum, 3060ti w dobrej wersji potrafi być i 25% wydajniejsza jak dojdzie re-bar i dobre oc to i 2080s zostaje w tyle a ja mam trio z pl limitem 250W i karta robi okolice 2100mhz na rdzeniu przy 1300rpm poniżej 65c gdy pobor wynosi 240-245w ;)   ogólnie grając i nie patrząc na OSD czuć różnicę ;) Gdzie tam w tej samej cenie, musialem doplacić 1350zl :D 

PS moja sztuka jest tak samo ujowa jak sztuka 3600 i 3700x :D jak 3600 nie robil stabilnych 4.2 na manualu tak 5600x nie robi stabilnych 4.6 na manualu :E w między czasie 3700x byl równie ujowy xD pozostaje 4575mhz z rozsądnym napięciem (1.26v) lub zabawa z pbo.

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa ostatnie dni pogrywałem trochę i żadnych niespodzianek nie miałem ;-)  DX12, stery 496.13. Z tym, że sterowniki "własnej roboty" przez NVSlimmer 

4ToQdyW.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko to co wcześniej, że też nie mam żadnych zwiech albo wyrzucania z gry na nowych sterownikach, karta to RTX 3080. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, grzela300 napisał:

Napiszę tylko to co wcześniej, że też nie mam żadnych zwiech albo wyrzucania z gry na nowych sterownikach, karta to RTX 3080. 

 

15 godzin temu, JeRRy_F3D napisał:

Ani ja.

Ja niestety miałem na tych sterach crashe. Wróciłem do 472.12 i znowu wszystko śmiga jak ta lala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, tego jeszcze nigdy nie było... zdarzyło się kiedyś komuś, żeby jakakolwiek gra sama się odinstalowała? Nie odpalałem launchera z ponad 6 miesięcy. Dzisiaj przez przypadek uruchomiłem i zauważyłem, że mam przycisk zainstaluj. Patrzę w folder RDR2 i tam pusto. 

Nie ma opcji, żebym przez przypadek odinstalował bo przez ostatnie pół roku nie odinstalowywałem żadnej gry/czegokolwiek. Ja wiem, że rockstar dba o mój dysk ale z moim netem, żeby to teraz znowu pobrać to masakra...

  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wcięło cały postęp gry po chwilowej awarii prądu a byłem pod koniec gry.

Jestem w stanie uwierzyć we wszystko co ma związek z tym zasranym portem i nieudacznikami z Rockstara i ich gównianym launcherem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja kiedys pobieralem gry od nowa bo launcher twierdzil ze ich nie ma a wszytskie pliki byly na kompie weryfikacja konczyla sie niepowodzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh co próbuje podejść do tej gry to za każdym razem jakieś nowe problemy. Chce sobie ustawić TAA na Medium i skalowanie rozdzielczości x1.5 żeby dało się jakoś pograć w 1080p bez tego dziwacznego rozmycia, ale gra po każdy nowym uruchomieniu resetuje te dwie opcje i ustawia TAA z powrotem na High a skalowanie wyłącza. Nie pomaga ustawienie pliku ustawień na tylko do odczytu, czy jego usunięcie i praca na świeżo stworzonym. Jak ustawie plik ustawień na tylko do odczytu to co prawda gra nie nadpisuje go ale powyższe opcje i tak ignoruje, i ustawia po swojemu. Jest jeszcze jakiś sposób który mógłbym wypróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ten sam problem jest z MSAA. Gra go nie pamięta i trzeba to ustawienie przestawiać za każdym razem po wejściu do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miała obstawiać to zapewne ci idioci z Rockstar wprowadzając DLSS zapomnieli sprawdzić czy inne metody AA działają jak należy, bo akurat wszystkie opcje które się wyszarzają na włączonym DLSS-ie nie działają prawidłowo. Jakimś tam wyjściem jest odpalenie gry na wyższej rozdzielczości niż natywna z włączonym DLSS-em, ale według mnie i tak najlepiej wygląda skalowanie x1.5 z TAA na Średnie.

Edytowane przez KamileN7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, KamileN7 napisał:

Jakbym miała obstawiać to zapewne ci idioci z Rockstar wprowadzając DLSS zapomnieli sprawdzić czy inne metody AA działają jak należy, bo akurat wszystkie opcje które się wyszarzają na włączonym DLSS-ie nie działają prawidłowo. Jakimś tam wyjściem jest odpalenie gry na wyższej rozdzielczości niż natywna z włączonym DLSS-em, ale według mnie i tak najlepiej wygląda skalowanie x1.5 z TAA na Średnie.

A próbowałeś ustawić wirtualną rozdzielczość w stronniku? Wtedy nowa rozdzielczość będzie dostępna do wyboru i skalowanie można zostawić na default.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...