Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, voltq napisał:

60 fps będzie ?

No raczej. Jaki sens miałoby wprowadzanie wersji dla XSX jak natywne 4K i 30fps było już na XOX?

 

Pewnie będzie to wyglądać jak z GTA V na PS5 i XSX

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

No raczej. Jaki sens miałoby wprowadzanie wersji dla XSX jak natywne 4K i 30fps było już na XOX?

 

Pewnie będzie to wyglądać jak z GTA V na PS5 i XSX

W ogóle jaki sens ma dawać link gdzie pierwsze zdanie to "Pojawił się przeciek na temat..."

I najlepsze jaranie się tym, bo pojawił się przeciek ? Pewnie będzie to wyglądało jak newsy na pudelku czy tym podobnym stroną... 

Jak będzie to będzie oficjalne info, a nie jakieś przecieki... Brat od kuzyna ze strony siostry adoptowanej, usłyszał od kumpla kumpla którego zna, a ten się dowiedział od starego swojego wujka, ktory usłyszał od ciotki która robi jako influencerka...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, AndrzejTrg napisał:

W ogóle jaki sens ma dawać link gdzie pierwsze zdanie to "Pojawił się przeciek na temat..."

Przecież to pclab :E Wystarczy, że pojawi się jakiś chwytliwy nagłówek w pudelkowych mediach to zaraz go ktoś tutaj wklei i zwykle nawet bez czytania zawartości :E

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, AndrzejTrg napisał:

W ogóle jaki sens ma dawać link gdzie pierwsze zdanie to "Pojawił się przeciek na temat..."

I najlepsze jaranie się tym, bo pojawił się przeciek ? Pewnie będzie to wyglądało jak newsy na pudelku czy tym podobnym stroną... 

Jak będzie to będzie oficjalne info, a nie jakieś przecieki... Brat od kuzyna ze strony siostry adoptowanej, usłyszał od kumpla kumpla którego zna, a ten się dowiedział od starego swojego wujka, ktory usłyszał od ciotki która robi jako influencerka...

Nikt się tym nie jara, zwykła wymiana zdań. Marudzisz jak stara dewota (jak sam napisałeś w innym tmacie SKS). Odniosłem się do posta kolegi i przekazałem jakie są przecieki za to Ciebie bardzo poruszyła ta wiadomość bo się produkujesz już w drugim poście o tym samym. Na forum często dyskutuje się też o przeciekach i nie tylko związanych z grami w dziale np. z kartami graficznymi takich przecieków jest masa.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lukadd napisał:

Przecież to pclab :E Wystarczy, że pojawi się jakiś chwytliwy nagłówek w pudelkowych mediach to zaraz go ktoś tutaj wklei i zwykle nawet bez czytania zawartości :E

Żeby tak było tylko na PCLab ale teraz tak wygląda Internet na co sam trafnie zwróciłeś uwagę w innym tamacie. Jak ktoś nie potrafi się w tym odnaleźć to powinien czytać ale książki i to też jakieś dobre :szczerbaty:

W dniu 24.04.2022 o 00:41, lukadd napisał:

Może to właśnie dla tego, że coraz mniej ludzi zainteresowanych sprzętem i grami korzysta z takich mediów :E Poziom techniczny i merytoryczny w tych mediach spadał z roku na rok.

Brakuję odsłon i portale się po prostu przestawiły na wszystko, aby tylko jakiś randomowy człek który wejdzie w coś klikną.

Właśnie w tym momencie sobie przypomniałem o takim portalu jak benchmark.pl. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tam wchodziłem, dawno temu. Teraz zajrzałem :E

Lista newsów :E

 

Niżej kolejne:

Technika wojskowa - Wybierzemy miecze świetlne, czy tarcze z Diuny? Jaka będzie broń przyszłości :E
Wiosenny powiew świeżości w IKEA :E
itd.

Na KŚ podobny śmietnik, Putin, Ukraina, kosmos, ruski okręt podwodny, rowery, jak zrobić ciasto w minecrafcie itd :E

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś ciekawego online do roboty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości odpaliłem sobie na Epicu na chwilę dwie gry: Metro Exodus i RDR2.

W przypadku Metra na moim sprzęcie nie da się grać z RT, musiałem dać na hybrydowe oświetlenie a i tak miałem dziwny przypadek, gdyż zmieniło mi się oświetlenie LED pamięci RAM z różnokolorowego na jednokolorowe i takie pulsujące z góry na dół, nie wiem czy to jakiś objaw przegrzewania się? Dla porównania odpaliłem na chwilę RDR2 i tam, choć oprawa graficzna jest znacznie ładniejsza, moim zdaniem, nie ma żadnych problemów i oświetlenie RAMu jest normalne.

Co oni zrobili z tym Metrem? Gra lepiej chodziła w pierwszej wersji na GTX 1070.

  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
36 minut temu, lis22 napisał:

Tak z ciekawości odpaliłem sobie na Epicu na chwilę dwie gry: Metro Exodus i RDR2.

W przypadku Metra na moim sprzęcie nie da się grać z RT, musiałem dać na hybrydowe oświetlenie a i tak miałem dziwny przypadek, gdyż zmieniło mi się oświetlenie LED pamięci RAM z różnokolorowego na jednokolorowe i takie pulsujące z góry na dół, nie wiem czy to jakiś objaw przegrzewania się? Dla porównania odpaliłem na chwilę RDR2 i tam, choć oprawa graficzna jest znacznie ładniejsza, moim zdaniem, nie ma żadnych problemów i oświetlenie RAMu jest normalne.

Co oni zrobili z tym Metrem? Gra lepiej chodziła w pierwszej wersji na GTX 1070.

To ty masz problem, a nie problemem jest gra bo ta działa jak masełko przy korzystaniu z DLSS z pełnym RT. Jakiś rydz temu testowałem w tej grze UV gpu i kilka etapów przeszedłem. Zreszta na premierę czy teraz nowe Metro EE działa dobrze. 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

RDR1 wyglada całkiem przyzwoicie nadal, ale remake jest jak najbardziej wskazany, mile widziany.

 

 

 

 

Edytowane przez Butu
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chocby po to ze gracze pecetowi zagrali

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się ze remaster/remake RDR1 jest prawie pewny, patrząc na to ze teraz Rocstar remasteruje wszystko co sie da , nawet stare max payne, to po prostu nie opłacalne było by nie wydać najbardziej pożądanego odświeżenia ich produkcji jakim jest RDR1

Edytowane przez jakbaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

To ty masz problem, a nie problemem jest gra bo ta działa jak masełko przy korzystaniu z DLSS z pełnym RT. Jakiś rydz temu testowałem w tej grze UV gpu i kilka etapów przeszedłem. Zreszta na premierę czy teraz nowe Metro EE działa dobrze. 

Ja mam problem od momentu, gdy weszła nowa wersja gry - nie dość, że trzeba było grać od nowa, a byłem już na pustyni, to mam lagi, glicze, znikającą grafikę, samoistnie zmieniającą się rozdzielczość, itp.

Pierwsza wersja gry działała dobrze, można ją jeszcze przywrócić?

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lis22 napisał:

Ja mam problem od momentu, gdy weszła nowa wersja gry - nie dość, że trzeba było grać od nowa, a byłem już na pustyni, to mam lagi, glicze, znikającą grafikę, samoistnie zmieniającą się rozdzielczość, itp.

Pierwsza wersja gry działała dobrze, można ją jeszcze przywrócić?

Nie trzeba nic przywracac bo sa 2 wersje z osobna dostepne jednoczesnie. Ja nie mam zadnych problemow z ta gra i tak jak pisalem z Metro nigdy nie mialem, a na wielu konfigach odpalalem.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Butu napisał:

RDR1 wyglada całkiem przyzwoicie nadal, ale remake jest jak najbardziej wskazany, mile widziany.

 

 

 

Ale tylko na XBOX ONE X lub XBOX SERIES X bo na PlayStation Red Dead Redemption wygląda nadal tak jak na PS3 czyli rozdzielczość poniżej 720p w dodatku z dropami poniżej 30k/s gdzie na konsoli Microsoftu jest natywne 4K + poprawione filtrowanie textur

XBOX 

a tutaj jak to wygląda na PlayStation 

 

1 godzinę temu, Eltik napisał:

no chocby po to ze gracze pecetowi zagrali

Nie tylko żeby PC'towcy zagrali bo na PS5 też się przyda i to nawet bardziej niż na PC gdzie można próbować jakiś emulatorów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wersji językowej oraz wydania na Pc w tamtych latach sprawił ze gra jest bardzo mało znana w naszym kraju wiec taki chociaż remaster bardzo sie przydał   

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Nie trzeba nic przywracac bo sa 2 wersje z osobna dostepne jednoczesnie. Ja nie mam zadnych problemow z ta gra i tak jak pisalem z Metro nigdy nie mialem, a na wielu konfigach odpalalem.

Można mieć obie wersje na raz?

Jak rozumiem, trzeci raz trzeba będzie grać od nowa?

Tu opisałem swój problem:

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem sobie tą grę na Epicu. Wszystko się ładnie zainstalowało, ale podczas uruchamiania trybu fabularnego cały czas "mieli" na takich czarno-białych zdjęciach. Czy to musi potrwać i muszę długo czekać, czy coś jest nie halo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego unikam srepica jak ognia ;)  Byś kupił bezpośrednio u producenta, nie było by krzywych akcji ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, maras2574 napisał:

Dlatego unikam srepica jak ognia ;)  Byś kupił bezpośrednio u producenta, nie było by krzywych akcji ;) 

Epic tylko dla darmówek, choć ani jednej jeszcze nie ograłem ?

11 godzin temu, ju-rek napisał:

Witam. Kupiłem sobie tą grę na Epicu. Wszystko się ładnie zainstalowało, ale podczas uruchamiania trybu fabularnego cały czas "mieli" na takich czarno-białych zdjęciach. Czy to musi potrwać i muszę długo czekać, czy coś jest nie halo? 

Coś mi się kojarzy choć pewien nie jestem, ale 1 uruchomienie trwa znacznie dłużej. Jakie masz podzespoły?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę w online zrobić coś jak co-op i coś fajnego porobić tylko z drugą osobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i5 12600kf i rx6600 XT, 16gb ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wu70 napisał:

Da radę w online zrobić coś jak co-op i coś fajnego porobić tylko z drugą osobą?

Masz "misje fabularne" tylko jest ich tyle co kot napłakał. Generalnie w MP RDR2 po dłuższym czasie ssie po całości. Nie ma co robić.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wu70 napisał:

Da radę w online zrobić coś jak co-op i coś fajnego porobić tylko z drugą osobą?

Mam RDR2 od premiery, i ani razu  MP nie odpaliłem ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, też mnie nigdy nie interesowało :D Rozglądam się za czymś do co-opa i tak mi przyszło do głowy RDR2 czy może da radę jakoś fajnie pobiegać po tym świecie dla dwóch graczy ale jak nie ma zawartości to lipka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak masz ustawione opcje w AB ? Zrobiłem od nowa UV 1785mhz/875mV, ale na gorącym GPU (maxymalna temperatura GPU, która już się nie podnosi pod obciążeniem)  Chodzi o to, że jak pisał Sideband, sterownik podnosi taktowanie GPU, gdy karta wchodzi na wyższe temperatury. Po wychłodzeniu GPU uruchomiłem Fury Cube (futerko) obciążając GPU do 90% TDP i do osiągnięcia magicznej wartości 53-54stC taktowanie wynosi 1785mhz, a powyżej 53-54stC taktowanie wskakuje na 1800mhz i trzyma się aż do 70stC - wymuszone poprzez zatrzymanie wentylatora w FC Taka metoda u mnie wydaje się najlepsza - jak na razie, bo to dopiero świeże ustawienia. Przetestowane w godzinnej rozgrywce w HFW. Po restarcie gry profil trzyma ustawienia. Może warto właśnie na gorącej karcie robić UV i taką krzywą wprowadzić jako profil  Spróbuj  
    • Też tak myślałem, a nowa burmistrz okazała się lekko 15 razy gorsza od starego układu XDD  Zresztą podobnie było z wymianą PO na PiS. Zmiana dla zmiany nie ma sensu.
    • Ty patrzysz na fora i Discordy, ja patrzę na faktyczne dane dla wcześniejszej odsłony. https://www.statista.com/statistics/1311559/final-fantasy-15-lifetime-unit-sales/ Zobacz sobie kiedy wyszła wersja PC i ile się sprzedało kopii w ciągu kilku miesięcy w porównaniu do konsol.
    • Jeśli terapia nie pomaga, to najlepiej zmienić pracę. Jestem w podobnej sytuacji - 7 lat pracy w firmie, która dała mi ogromnego kopa jeśli chodzi o rozwój, doświadczenie itd., ale presja z roku na rok jest coraz większa, stres powoli mnie zabija. Nerwica, bóle stawów, mięśni, bezsenne noce, bo komuś się w excelu kolorki i cyfry nie zgadzają Cytując Wheelera Walkera Jr. - F*** This Job (polecam utwór swoją drogą) Mam dość branży home appliance i automotive, nigdy więcej.
    • To tym bardziej rx6600 wystarczy z promocji na nowego  Ewentualnie ten rtx4060.  Procesor ryzen 7500f jest niby najtańszym na AM5 w tej chwili, ale to poziom w okolicach ryzena 5800x3d na AM4, więc wystarczy na długo i jest przerostem formy na treścią do starszych tytułów w 60fps (lepszy od starych i9 10900k) Jeśli planujesz kiedyś ulepszać komputer o nowy procesor, zamiast kupować nowego, to jak najbardziej AM5 jest na miejscu. Tak to wystarczy Ci ryzen 5600 z b550m lub ryzen 5500 z A520m / b450m i 16 gb ramu ddr4, który jest tani jak barszcz w promocji ~150 zł lub nawet i3 12100f, ale już nie będę mieszał w głowie mocnym 4 rdzeniowcem   Sam czekam ze zmianą komputera na Half Life 3 lub grę Kojimy, ale jeśli będą pierwsze na konsoli to ją kupię. Tak to jest jeszcze wiele mniej wymagających gier wartych uwagi. Hollow Knight:Silksong pójdzie nawet na switchu, a jest bardziej wyczekiwana przeze mnie, niż porty z PS5...  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...