Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

JA ma problem często branie na poważnie fabuły tutaj przez dwa powody . Pierwszy: to ze jesteśmy członkiem gangu które morduje ludzi dziesiątkami często bogu ducha winnych a w kolejnej misi się wypierają tekstami ze oni to są ci lepsi bandyci, tylko tych gorszych złych zabijaj lub cywilów tylko jak musza przeżyć no sory... Druga: często wiele misi pobocznych czy głównych z osobnymi postaciami nie maja żadnego związku z fabula główna i często są strasznie komediowe lub przerysowane, to mi sie podoba są super ale ogólnie fabula gry wtedy traci na dramaturgi .Przez to ciezko mi się w niej chyba będzie na tyle wczuć żeby rozpłakać.. Ja plącze jedynie na bajkach Pixara. Tostory 3 i ostatnio COCO (próbowałem się nie dać ale się nie udało, na końcówce Coco dostałem silny ataku alergii ocznej (:(: .)

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wasacz

W późniejszym czasie zrozumiesz że większość zadań pobocznych, ściśle powiązana jest z główna fabuła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd to wywnioskowaleś? Robiłeś jakąś medialną sondę czy tak sobie to wymyśliłeś na poczekaniu? Lepiej będzie jak już zakończysz tak bajerować, oki ?:)

 

Bo postawili na realizm. Przeszkadza ci to? Widocznie tak. Dlatego taki realistyczny sandbox nie jest dla ciebie.

 

I pamiętaj jeśli tobie sie nie podoba gra to nie musisz od razu negatywnie odbierać osób, którzy są nią zafascynowani.

 

 

I tu mamy problem :P , ja napisałem co innego a ty o czym innym , ze gra mi się nie podoba? napisałem ,co mi się w niej nie podoba a to różnica . Przeczytaj moje wcześniejszy wpisy na plus do tej gry a jak ci się nie chce to nic na to nie poradzę. Tak ja czytam forum Lukked,Odin,Azgan (i nie widzie w tym nic złego każdy gra jak lubi) lecieli fabule potem dopiero zaczęli grać resztę po opiniach ludzi . Wejdź sobie na redita zagranicznego większość ludzi tak gra. Recenzenci nigdy by nie zdążyli wydać na premierę swoich artykułów gdyby próbowali przejść gry na 100% . Zawsze jest łatwo grę chwalić trudniej wypisać jej wady.

 

i znowu piszesz- ,,80% misji głównych możesz wrócić przez autopilota. Przykładowo masz wybór czy wracasz z kimś po zakończeniu misji lub zostajesz na miejscu.. Gdzie tu problem? ,, ( przecież ja to wcześniej wyjaśniłem i pisałem ze chodzi o misje poboczne i eksploracje świata jaka całość w głównych czasami da się w 1 stronę wrócić ale tylko czasami i tyko gdy już sam dojedziesz do startu misji, wiec jak grasz sama fabule często cie problem zmęczenia jazda nie dotoczy.. )

 

I gra nie stawia na realizm tylko ma jego elementy i nie jest w tym konsekwentna. To gra przecie fabularna a nie survivar po 20h nie to uwiera ale po 60-80 już tak. :P:cool:

 

@wasacz

W późniejszym czasie zrozumiesz że większość zadań pobocznych, ściśle powiązana jest z główna fabuła ;)

Możliwe jestem tera w 4 rozdziale w tym Wielkim mieście.

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie przeleciałem, ograłem fabułę, wszystkie poboczne, większość znajdziek, może trochę polowania odpuściłem. Nie liczyłem czasu, ale zajęło mi to na oko z 60-70h :E. Później jeszcze z 5-10h grałem po zakończeniu gry i stwierdziłem, że jeszcze raz przechodzę :E

 

No i przechodzę jeszcze raz. Jakby nie grać to nie da się wszystkiego odkryć w tej grze za pierwszym podejściem np. część misji można zrobić na inne sposoby :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie przeleciałem, ograłem fabułę, wszystkie poboczne, większość znajdziek, może trochę polowania odpuściłem. Nie liczyłem czasu, ale zajęło mi to na oko z 60-70h :E. Później jeszcze z 5-10h grałem po zakończeniu gry i stwierdziłem, że jeszcze raz przechodzę :E

 

No i przechodzę jeszcze raz. Jakby nie grać to nie da się wszystkiego odkryć w tej grze za pierwszym podejściem np. część misji można zrobić na inne sposoby :D

Nawet gdybym chciał to mam tyle gier dobrych nie ogranych.. ze drugie podejście nie miał bym czasu. Ale ja nigdy nie lubiłem wracać drugi raz do jakiś tytułów nawet wieśka3 raz zacząłem ogrywać ale jakoś w polowe odstawiłem. TE inne sposoby dość mało ich jest i dużo się nie różnią z tego co widziałem do 4 rozdziału. nie wiem jak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystkie misje poboczne + wątek główny. Zabrałem się za łowy.

Główny chaptery - bardzo dobre. Arthur jest o niebo lepszą postacią, niż John. Niestety epilogi bardzo męczące i szkoda, że Rockstar tak zakończył tę grę. Zmarnowany potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lub kiedy odblokuję lepsze bronie w sklepach? Muszę zrobić jakieś wyzwania czy misje fabularne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

i znowu piszesz- ,,80% misji głównych możesz wrócić przez autopilota. Przykładowo masz wybór czy wracasz z kimś po zakończeniu misji lub zostajesz na miejscu.. Gdzie tu problem? ,, ( przecież ja to wcześniej wyjaśniłem i pisałem ze chodzi o misje poboczne i eksploracje świata jaka całość w głównych czasami da się w 1 stronę wrócić ale tylko czasami i tyko gdy już sam dojedziesz do startu misji, wiec jak grasz sama fabule często cie problem zmęczenia jazda nie dotoczy.. )

 

Co do misji pobocznych i podróżowania. Jeśli ciebie nudzi bieganie z koniem to mozesz poczekać na późniejszy etap gry. A często są misje te ważniejsze w obrębie akurat tych misji pobocznych do których wcześniej miałeś daleko.

 

Np mam misje która jst aż w górach. I mimo ze mi sie nie nudzi sama podróż to jakoś nie na ręke mi by tam się kierować ale moze mnie zmusi później sama gra.

 

--

Ja grę przejde i sprzedam. Za jakis rok czy dwa znów wrócę do niej :) Tak jak z Gta 5 :). To są gry do których bdzie się wracało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up daj w spoiler to co cytujesz też.

 

Nawet gdybym chciał to mam tyle gier dobrych nie ogranych.. ze drugie podejście nie miał bym czasu. Ale ja nigdy nie lubiłem wracać drugi raz do jakiś tytułów nawet wieśka3 raz zacząłem ogrywać ale jakoś w polowe odstawiłem. TE inne sposoby dość mało ich jest i dużo się nie różnią z tego co widziałem do 4 rozdziału. nie wiem jak dalej.

 

No ja niby też mam, mam kilka indie nawet z tego roku do dokończenia, mam AC: Odyssey ukończony dopiero w ~60-65%, FH4. Na ps4 Persona nie skończona i jakoś nie chce mi się w to grać. W ostatni piątek kupiłem w końcu Detroit: Become Human, fajna gra normalnie bym ją łykną w 2 wieczory, ale teraz mi się nie chce więc ~1h dziennie pogram w Detroit, a reszta wolnego czasu na gry to drugie podejście w RDR 2.

Gra mnie tak wciągnęła jak kiedyś za małolata Baldurs Gate, gdzie musiałem każdy najmniejszy skrawek lokacji odkryć i wszystko znaleźć.

 

Ogólnie od premiery RDR 2 poza tą grą pograłem z 15 minut w odyssey, z 2h w FH4, ~5h Detroit. No i rayman legends z synem gramy :E

 

Jak lub kiedy odblokuję lepsze bronie w sklepach? Muszę zrobić jakieś wyzwania czy misje fabularne?

 

Sam nie wiem jak to działa, ale wraz z postępami w fabule się odblokują.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF ~1-2h w beta i mam dość. Darksiders jeszcze nie wyszło, ale i tak bidnie wygląda i nie mój typ gry.

 

Detroit? Spoko. Jak na razie jestem gdzieś w połowie i w tym momencie zdecydowanie lepiej oceniam niż Beyond: Two Souls, ale dla mnie dalej na tym etapie nie ma żadnego podejścia do Heavy Rain :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF ~1-2h w beta i mam dość.

 

Tak samo, dosłałem za darmo w prezencie pograłem chwilę i nie chcę mi się nawet tego odpalać

 

Darksiders jeszcze nie wyszło, ale i tak bidnie wygląda i nie mój typ gry.

 

Ja akurat czekam ale zgadzam się że wygląda to biednie

 

Detroit? Spoko. Jak na razie jestem gdzieś w połowie i w tym momencie zdecydowanie lepiej oceniam niż Beyond: Two Souls, ale dla mnie dalej na tym etapie nie ma żadnego podejścia do Heavy Rain :D

 

Dobra gra a raczej film interaktywny ale już dawno ją ograłem.

 

Z tego co ma się pojawić jeszcze Just Cause 4 zobaczymy co z tego wyjdzie. W przyszłym roku ma być sporo ciekawych tytułów.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W prezencie"? Mówiłem, że kupisz. 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W prezencie"? Mówiłem, że kupisz. 8:E

 

Dostałem w prezencie nie kosztowało mnie to zł i dobrze bo byłaby to kasa wywalona w błoto

 

Stara śpiewka od czasu Battlefronta 2 :E

 

Chyba od czasu jak dostałeś w prezencie od Żony PS4PRO chciałeś powiedzieć :lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona. Niestety epilog okazał się bardzo kiepski, przechodziłem na siłę. Rozumiem co stało za takim pomysłem, ale niewiele to zmienia. Patrząc na całokształt świetna produkcja, fabularnie dość solidna, lecz nie powalająca. Pierwszorzędny voice acting, z samymi postaciami różnie - od ciekawych do nieco gorszych, plus jedno duże rozczarowanie. Graficznie bez zarzutu, ścisła czołówka sandboksów. Doskonała muzyka i dźwięk. Mechanika, jak już wspominałem, robi robotę. Aż tyle i tylko tyle.

 

Na chwilę obecną do gry nie mam ochoty wracać. Dobre 60-70h mi w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja mam już 120h :D A sporo pominąłem. No ale staram się grać powoli. Jak przejdę RDR 2 to hm nadrobie zaległości w Game Pass dużo fajnych gier dali. I tak trzeba czekać do lutego aż wyjdzie Metro Exodus :)))

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 120h :D A sporo pominąłem. No ale staram się grać powoli. Jak przejdę RDR 2 to hm nadrobie zaległości w Game Pass dużo fajnych gier dali. I tak trzeba czekać do lutego aż wyjdzie Metro Exodus :)))

Tak z ciekawości, jak sprawdzacie ilość godzin? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tak z ciekawości, jak sprawdzacie ilość godzin? :hmm:

 

Ja mam apke Xbox w Windowsie na PC. Albo też w apcje na iOS.,

 

i1dqm018lbuo_t.jpg

 

Oczywiście mam więcej bo z 150h ale te 30-40h odejmuje bo z początku robiłem dłuższe przerwy 1-2h, a gra bywała włączona.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zobacz w social Club na PC? O ile sie zalogowales przed "nową grą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, jak sprawdzacie ilość godzin? :hmm:

 

 

Nijak ..

 

Sony wprowadza co 2 tygodznie nowe wersje softu,uciekajac przed piratami ,ale zeby dac mała pierdółkę w ktorejs aktualizacjii czyli licznik godzin spędzonych w grze to nie ma komu. :thumbdown: .A zawsze w grze to sobie lubie sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie da się. Zalogowałem się przed chwilą do rocstarclubu. Z czytało mi jakieś osiągnięcia, ale czasu gry tam też nie mogę znaleźć.

Ja mogę tylko strzelać ile mi zajęło przejście 60-70h, ale mogło to być i ~100h :E. Kto wie.

Bo praktycznie każdego dnia grałem, a w weekendy + dni extra wolne od pracy, nawet bardzo dużo i zanim skończyłem grę to minęło ~2.5 tygodnia od premiery. A grałem od godziny 00:00.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lub kiedy odblokuję lepsze bronie w sklepach? Muszę zrobić jakieś wyzwania czy misje fabularne?

W raz z postępem misji głównych będziesz otrzymywał bron od towarzyszy nawet nie będziesz musiał kupować. ja mam 4 akt i dalej tej najmocniejszej bron ostaniej z listy mam zablokowane. Konia najlepszego kupujesz w tym największym mieście czarny arab (ogier). Albo łapiesz w górach tam gdzie zima (zamarznięte jezior), białego araba(klacz) - północny-zachód skraj mapy. (;

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że po raz tysięczny - to jest tytuł który może pojawić się na PC, nie ex konsolowy.

Gra była za droga w produkcji wiadomo ze się pojawi na pc..trzeba być jakimiś niedorozwojem żeby sadzić inaczej ;) najpierw musi się nasycić rynek konsolowy, 2k(wydawca) dopiero jak zgarnie pełna pule , dobrz wiedza ze dla gry wiele osób nawet jest skłonne kupić konsole. dopiero jak sprzedasz się unormuje zapowiedzą na pc. strzelam ze 1,5 roku max albo co może niektórych wkurzyć zrobią jak z gta5 najpierw wydadzą za 2 lata na ps5 i xbox2 a dopiero potem na pc.. (: na gta5 online zarabiają kokosy na pc wiec 2k już zaciera rączki. :D

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z dodatku z wersji specjalnej jest równie dobry co te araby i ma się go na starcie, zaś kobyła bojowa, ta z wersji preorderowej to jak słoń wygląda i o ile do Valentine można tym wjechać to na salony do St. Denis to już straszna siara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...