Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Było.

Co było jak nie było :E. Nikt wcześniej nie podał źródła tego info.

 

Cieszę się że mam konsole ;D.

 

Ja się cieszę, że mam to i to :E

Na PC kupi się drugi raz i ogra w 60fps z podrasowaną grafiką. Dla tej gry warto.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie tytuł na wyłączność sklepu Epic.

To jest gra Rockstara, więc będzie na Rockstar Social Club. Wersje pudełkowe i Epic też będą go wymagać.

Po prostu gra, jeśli te plotki w ogóle się sprawdzą, będzie dostępna na dwóch platformach.

To byłaby umowa podobna do tej, którą Epic podpisał z Ubisoftem.

 

Argumentacja o DLC jest trochę dziwna, bo gra nie ma zadnych dodatków. W GTA V takich prawdziwych DLC też nie było - jedynie mikroplatności i zakupy np. nieruchomości i pieniędzy spoza poziomu gry. Niby jest to oznaczane jako DLC, ale to są de facto dwie rzeczy. Reszta jest darmowa dla wszystkich. Jedynym sensownym wytłumaczeniem jest pobieranie prowizji przez Valve za zakupy w samej grze, przy wersji Epic wszystko trafiałoby do kabzy Rockstara/Take2.

Nie do końca przekonuje też to, że sprawdziły się na 4chan doniesienia o zapowiedzi Borderlands 3, bo to podobno nawet nie było pierwotne źródło i przecieki nt. tej gry były już wcześniej w przeciwieństwie do RDR 2 (poza tym, że najpewniej wyjdzie na PC).

 

9 lipca to też nietypowa data wydania, bo to sezon ogórkowy pełną gębą, choć kto jak kto, ale Rockstar w sumie może sobie na to pozwolić.

 

W sumie do 22 kwietnia (zapowiedzi) niedaleko, więc chyba nie ma co gdybać.

 

Co było jak nie było :E. Nikt wcześniej nie podał źródła tego info.

Nie oczekuj tego po odinie, on tylko wkleja tytuly, nawet nie czytajac tresci.

 

I teraz wszyscy piszą, że RDR 2 będzie grą tylko w Epic Store, co jest nieprawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję usuwać wszystkie posty bota ODINa które mają mniej niż kilkadziesiąt znaków :E

 

JeRRy_F3D jak to się sprawdzi to zagrasz szybciej niż się spodziewałeś ;)

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak gra faktycznie wyjdzie na PC to będzie również na rockstar club.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie możesz kupić na necie w oficjalnych sklepach klucze np. GTA V czy to w wersji cyfrowej czy znaleźć w wersjach pudełkowych na rockstar club.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna na stronie Rockstara można kupić ich gry i ostatnie wymagają tylko RCS (starsze to same instalatory z DRM-em, bo wtedy nie było jeszcze tej usługi). W innych sklepach też są sprzedawane tylko klucze RCS, np. GTA V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja już bym wolał kupić na Epic niż bezpośrednio na social clubie, chociażby ze względu na to jak często tam były wszelakie problemy z pobieraniem itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo od GTA V nie wydali żadnej pełnoprawnej gry na PC. :E

 

Pomijam VR-owa wersje L.A. Noire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy faktycznie premiera w Lipcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było więcej wtop od dnia premiery Gta5?

 

 

Od tego roku widzę w wakacje też będzie dużo gier.

Pamiętam, że czasem pobieranie aktualizacji potrafiło dalej być problematyczne. Brakowało trochę takich pierdółek z kategorii QOL jak to, że po przeniesieniu gry na inny dysk trzeba było ręcznie zmieniać ścieżkę gry w rejestrze, żeby się uruchomiła. Ja tam nie hejtuje Epica dla zasady, w przypadku Metra nie podobało mi się to, że w tej samej cenie miałem mieć grę na gorszej usłudze bez chociażby achivemntów, czy dostępu do bazy znajomych. Jak tu nie mam wyboru to dla mnie i tak Epic jest korzystniejszy.

 

Ale sam fakt konieczności posiadania 10 launcherów zaczyna być irytujący...

Edytowane przez Mackay22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plota to plota ale miło by było zeby było to potwierdzone na razie to trzeba czekać do 22 kwietnia i wszystko to wyjaśni tym bardziej mimo to ze mieć milion lancherów to jest mega irytujące ale patrząc na działania epica to widać ze wystawiają cieżkie działa nie wiem czy steam ruszy wreszcie dupsko po swoje zeby nie odstawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest informacja z dupy. Jakiś czas temu R* wydało oświadczenie, że nie będzie z Epic bawić się w jakieś Ekskluzywne tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar należy do Take-Two, a ci właśnie zdecydowali się na czasową wyłączność Borderlands 3 i gier Private Division (Outer Worlds, Ancestors) w sklepie Epic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od Gta 5 nic ich nie kupowałem.

 

No bo od GTA V nie wydali żadnej pełnoprawnej gry na PC. :E

 

Ubawiło mnie to :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie moga dostac dobra gre na PC a nawet i bardzo dobrą ,a uwiera ich to ze bedą musieli 2 razy kliknać myszka z innnej ikonki launchera?

Hmmmm no na takie zyciowe problemy to nie ma rady.

 

P.S No to dali mi w koncu motywacje zeby w koncu zmontować PC-ta :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RDR2 to gra która przechodzi od wkurwiającej (interfejs, sterowanie) do wybitnej (niektóre misje, skala, immersja, smaczki etc.) jak sinusoida. Generalnie b. dobry tytuł i chciałbym zobaczyć jak gra się w 60 klatkach.

Edytowane przez Fuudimitzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest i była wybitna już od pierwszej godziny :D, później tylko lepiej.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz lukadd, dla mnie również wybitna od początku do końca, ODIN był w szoku, że przy grze spędziłem ponad 160, jedne z lepszych 160 godzin w grze w ogóle.

Ale pieprzenie, że mało kto da radę przy RDR2 "zmęczyć" 40 godzin :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo z wszystkimi innymi grami, krótkiego RE:2 na steam ukończyło zaledwie 34% graczy, GTA V skończyło 22% graczy itd. ludzie po prostu kupują i nie kończą gier i to nawet tych krótkich.

 

Czym dłuższa gra tym mniej ludzi kończy np. Wiesiek 3, zaledwie ~11% posiadaczy gry na steam ją ukończyło.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego :E bo do tej pory mało graczy ukończyło gre? co jest niczym niezwykłym przy długich grach. Jak pisałem Wiedzmina 3 ukończyło 11% graczy steam, a gra jest uznawana za jedną z najlepszych ostatnich lat.

 

RDR2 akutualnie na PS ukończyło ~26% graczy, a wielu przecież dalej gra, czy niedawno kupiło grę, a wskaźnik ukończenia gry rośnie z miesiąca na miesiąc, 4 miesiące temu było to ~12%, dziś jest 26%.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i? GTA V na steam do dzisiaj ukończyło mniej osób niż, RDR2 na ps4, które jest dopiero kilka miesięcy na rynku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie poczytaj ile procent osób to skończyło z tych 27mln.

Wolę grać w gry zamiast czytać ile % je ukończyło, zresztą lukadd wszystko wyjaśnił, to samo jest z krótkimi, wybitnymi exami na PlayStation. Niestety dyskusja z Tobą, to jak z 12 latkiem z kręconymi zębami ;)

 

DSRN85V.png

 

Jak ODIN przestrzega przed jakimś zakupem, to znaczy, że gra musi być bardzo dobra :E

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nie ostrzegasz ludzi przed zakupem Anthema :E, a wręcz nawet zachwalasz tą grę :lol2:

 

RDR2 jest świetną grą i twoje półsłówka nic tu nie zmienią. Oczywiście jak to gra, nie musi przypasować każdemu. Raczej normalne.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...