Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuuu kur.... już nie mogę się doczekać jak odpakuje paczkę i zerwę nowiutką folie z pudełka ale kuźwa instalować przeszło 100 G ale to na ps 4 i xbox one.Mam nadzieje że wszystkie pliki będą na płycie.......... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powierzonego info na 100%, ale myślę że nie ma opcji zw nie będzie po maxie i gta v

Piszesz z komórki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę blacha... mam dylemat czy warto dopłacać do wyższej wersji, po tą dodatkową misję fabularną.Różnica w cenie nie jest aż taka mała (60 zł)!

Ech te wycinanie contentu, aby potem kazać sobie za niego dodatkowo płacić mad2.gif

Edytowane przez daro200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że warto. Najtaniej w przedsprzedaży mają ją chyba w mediamarkt 299zł. Ciekawe czy się wywiążą z zamówienia gdyż ją tam zamówiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej niż jedna misja, bo jeszcze nowa siedziba gangu i chyba nie 60 zł a niecałe 40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję na PSS i tam jest 349 zł vs 289 zł, więc różnica 60 zł :-S W sumie to RDR 2, więc może faktycznie - nie ma co Janushować ;-) No nic, pozostaje dalej odliczać - 3 TYGODNIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dojenie graczy, jeśli będziecie pokazywać wydawca ze lubicie płacić dodatkową kasę, stanie się to standardem.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje edycje standardową bo jeszcze przy okazji kupie sobie Forza Horizon 2 :E

 

Ile przypuszczanie mogło kosztować Rockstar Games produkcja RDR 2 :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że warto. Najtaniej w przedsprzedaży mają ją chyba w mediamarkt 299zł. Ciekawe czy się wywiążą z zamówienia gdyż ją tam zamówiłem...

 

Ja na początku kupiłem cyfre w edycji standardowej, ale tak mnie kusiło że nie wytrzymałem sprzedałem i kupiłem edycje specjalną.. zapewne misja z bankiem i baza za jakiś czas będzie dla wszystkich ;)

 

22 dni :D

 

FXXC3WX.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sklep najczęściej wysyła dużo przed premierą?

 

Jak brałem wersje pudełkowe to electro przysyłało zawsze 1-2 dni wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by ich dopytać..

 

Ja dopiero jutro odpale i to po 18, bo mam wersje steam :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dojenie graczy, jeśli będziecie pokazywać wydawca ze lubicie płacić dodatkową kasę, stanie się to standardem.

To już jest standard. W sumie chyba większość dużych producentów/wydawców stosuje takie praktyki. Ktoś to kupuje jak widać. Ja staram się w tej "zabawie" nie uczestniczyć zbytnio, bo szkoda mi kasy najzwyczajniej w świecie. Sorry no, ale osobiście bym raczej nie zapłacił 350 złotych za grę w cyfrze z kilkoma dodatkowymi bajerami, to nie dla mnie :E Każdy sobie robi z pieniędzmi co chce.

 

Preordery to dla mnie też rak, ale już kończę offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sklep najczęściej wysyła dużo przed premierą?

 

Najlepszy pod słońcem :P

 

8grumKL.jpg

 

jak chcesz wiedzieć więcej to kliknij w spoiler po szczegóły ;)

 

 

 

 

Jaja sobie robię nie można grać przed premierą ta fotka to ściema chciałem tylko podnieść cienienie przed premierą :E

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda słabo, przynajmniej na tym screenie. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sklep najczęściej wysyła dużo przed premierą?

Z doświadczenia wiem, że grymel, i muve. Na innych nie raz się przejechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy pod słońcem :P

 

8grumKL.jpg

 

jak chcesz wiedzieć więcej to kliknij w spoiler po szczegóły ;)

 

 

 

 

Jaja sobie robię nie można grać przed premierą ta fotka to ściema chciałem tylko podnieść cienienie przed premierą :E

 

 

 

 

 

A to nie jest trailer puszczony na tv? widziałem tą scenę chyba na trailerze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiam pre-order gier zawsze bardzo znanym sklepie Euro Agd i jestem zawsze zadowolony.Tania dostawa do domu jedynie 4,95 zł i gra zawsze w dniu premiery. W każdej chwili można anulować grę jeżeli się zrezygnowało z zakupu i nie trzeba kontaktować wiadomością

e-mail i prosić się o anulowanie zamówienia. Wyczerpująca argumentacja zadowolonego klienta ale polecam ten sklep.

 

Dobra ja już się napisałem ale mam pytanie gdzie złożyliście swoje pre-order z grą. :E:hmm:

 

Z doświadczenia wiem, że grymel, i muve. Na innych nie raz się przejechałem.

A czemu na tych sklepach się przejechałeś :hmm:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu na tych sklepach się przejechałeś :hmm:

Na tych wymienionych właśnie nie (muve, grymel). Co do reszty, jeśli się zapowiada że grę otrzymasz na premię, a wysyła się kilka dni po, to coś tu jest nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych wymienionych właśnie nie (muve, grymel). Co do reszty, jeśli się zapowiada że grę otrzymasz na premię, a wysyła się kilka dni po, to coś tu jest nie halo.

Czyli kaszana i trzeba trzymać dystans do słynnych haseł sklepów zamawiasz pre-order będziesz miał grę w dniu premiery a tu cyk niespodzianka gra wysłana po premierze i wtedy człowiekowi podskoczy ciśnienie......... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz już zamawiam z grymel po tym jak mi niespodziankę wczoraj zrobili z ACO :) Miałem w Avans preordera ale anulowałem w piątek bo w grymel było 22 zł taniej :).

 

BTW, potwierdzone info od Microsoftu, że na X będzie gra chodziła w natywnym 4k.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

BTW, potwierdzone info od Microsoftu, że na X będzie gra chodziła w natywnym 4k.

 

Wiedziałem :).. Dlatego kupuje na XOX :) Sporo gier działa w natywnym 4K na XOX wiec czemu RDR 2 tez musi :>

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz już zamawiam z grymel po tym jak mi niespodziankę wczoraj zrobili z ACO :) Miałem w Avans preordera ale anulowałem w piątek bo w grymel było 22 zł taniej :).

 

BTW, potwierdzone info od Microsoftu, że na X będzie gra chodziła w natywnym 4k.

Oddysey widziałem już wczoraj na pulkach w sklepie, wszystko zależy od gry czasem dają wcześniej, ale raczej nigdy rockstar.

 

Ostatnie ich dwie gry brałem na premierę, nic nie było wcześniej nawet 1 dzień.

 

Mówię o gta v i max payne 3

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, jak to jest z tymi bundlami z PS4? Kupując taki z RDR 2, dostanę pudełko z grą, czy sam klucz? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W Windows będziesz miał zawsze ciemno w HDR W grach będzie okej. 
    • Matko boska jak ja miałbym coś takiego na moim 34DW to by mnie krew zalała 😶 bo nie małe pieniądze wydałem na tewn monitor ale warto było zero problemów 
    • Ile czujników masz na płycie głównej ? FanControl wykrywa wszystko, co płyta udostępni nawet te czujniki, które nie są wyprowadzone jako gniazda FAN na płycie głównej. Nie sugeruj się nazwami FAN, bo FanControl je może zamienić. Trzeba samemu określić które gniazdo FAN na płycie odpowiada danemu odczytowi w FC. Nie znam Gigabyta, ale nie widzę sensu, żeby Gigabyt nie współpracował z FC.
    • Jednak ten chat jest głupi  Ty o asteroidach, a on o sterydach  
    • Jest już niewiarygodnie pięknie i wspaniale, ale będzie jeszcze cudowniej i ideologicznie wspanialej, to jeszcze nie koniec: pięciokrotnie (!) przesuwano wprowadzenie pełnej kontroli importowanej żywności. Cztery lata po (!) brexicie, dopiero od następnego wtorku, będą obecne kontrole fizyczne, ale zapowiada się, że będą wprowadzane stopniowo (hehehe), żeby dać biznesom czas na dostosowanie się. Ponieważ UE się nie pitoliła, kontrole żywności sprowadzanej z UK do UE zaczęły się od razu. Co ubiło 80-90% wolumenu eksportu w przypadku niektórych biznesów (pisząc z pamięci przykłady: jakieś chyba tam sery, produkty z grzybów). Do tej celebry sukcesu można dołożyć przykładowo jeszcze sprawę Irlandii Północnej, w której przez lata próbowano wprowadzić nowy wynalazek: Kontrolę Celną Schrodingera - czyli taką kontrolę, która jednocześnie istnieje i jej nie ma. UK "mainland" chciał kontroli, UK "ireland" reagował paniką na samą myśl o kontrolach. W związku z tym rząd tam się obraził na rząd "główny" i odmówił pracy. Foszek przez lata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...