Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w takim krótkim czasie pobierze się gra to ja jestem Mikołaj Kopernik :lol2:

 

Powtórzę to kolejny raz będzie premiera gry to okaże się ile tego biadolenia się potwierdzi ile gra zajmuję.Ja obstawiam że na moje xbox one s zajmie może 80 G z groszami a na xbox one x to napewno 90 G ale nie 100 G. Czasem jak redaktorzy piszą swoje artykuły to często brakuje im piątej klepki. :E

 

Żebyś wiedział korci mnie jak cholera :E

Moim zdaniem do jednej gry nie opłaca się kupować konsoli. :thumbdown:

 

Eh macie pewnie szybki net bo ja 100gb sciągałbym miesiacami no moze przesadzam ale pare dni, dlatego biore na blu-ray

Kupuj sobie gry pudełkowe zawsze jest wygodniej z instalacją.

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J

 

Moim zdaniem do jednej gry nie opłaca się kupować konsoli. :thumbdown:

 

 

 

Ja sie wlasnie zastanawiam tylko z tego powodu nad konsola.. Ino nadal sie gryze którą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wlasnie zastanawiam tylko z tego powodu nad konsola.. Ino nadal sie gryze którą :(

 

A co jak ktoś już ma jedną konsole z dopiskiem PRO i zakupioną grę w edycji definitywnej a zastanawia się czy nie kupić drugiej jeszcze lepszej ale w zasadzie tylko dla jednej gry bo nic więcej ciekawego nie oferuje ta platforma :E ?

 

PS> Pre-load gry Red Dead Redemption 2 jeszcze w tym tygodniu. Podobno gra będzie "tylko" na dwóch płytach Blu-Ray a reszta i tak do pobrania (zajmie około 89 GB)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azgan

 

Coż.. jestes maniakiem XDDD. Z tym, ze ja kompa slabego tez nie mam.. I wiesz co.. W nic ale to w nic nie gram.. No moze tylko w Rusta XDD.

Gdyby prosiak byl mocniejszy to bym sie nie zastnawial.. a tak to walcze ze soba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Co za marnotrawstwo możliwości graficznych względem PC :kwasny: Pieprzone konsole, ograniczają rozwój gier, a co gorsza przez te cholerne konsole nie można zagrać na premierę w takie gry jak U4 i RDR2 :kwasny:. RDR2 rozwinie skrzydła dopiero gdy wyjdzie wersja PC! :D

 

Co za brednie. Jesli konsole ograniczją rozwój gier, to dlaczego RDR 2 trafia najpierw na tę platformę? Chyba trollujesz specjalnie z zazdrości, że najpierw gra trafia na urządzenia których nie masz.

 

Szkoda, że nie ma odpowiedniego regulaminu by blokować i kasować takie durne posty,

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Azgan

 

Coż.. jestes maniakiem XDDD. Z tym, ze ja kompa slabego tez nie mam.. I wiesz co.. W nic ale to w nic nie gram.. No moze tylko w Rusta XDD.

Gdyby prosiak byl mocniejszy to bym sie nie zastnawial.. a tak to walcze ze soba..

 

Dla exów się opłaca.. powiem szczerze że mi nawet nie było żal wydawać kasy, bo jak sobie pomyslałem, że mogę pograć w takie tytuły jak np. rdr2,tlou2 i wiele innych..

 

Już nawet nie zwracałem uwagi że konsole nawet w najmocniejszych wersjach są totalnym szmelcem nie trzymającym czasem 30 klatek - jestem uczulony na jakiekolwiek spadki animacji, ba nawet na padzie to odczuwam, ale co poradzić jak tych gier na pc nie ma i nie będzie.

 

Z resztą znając siebie nawet jesli nie wziął bym sprzętu wcześniej to w dniu premiery rdr2 byłbym w sklepie, więc po co tracić czas jak można grać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcę się kupić konsole dla samych exyów to proszę bardzo ale moim zdaniem takie rozwiązanie się nie opłaca.

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcę się kupić konsole dla samych exyów to proszę bardzo ale moim zdaniem takie rozwiązanie się nie opłaca.

 

Wszystko zalezy jak bardzo ci te exy pasuja jako gra. Na PS4 masz dosc duzo gier ktore warto znac.

 

Bo oplaca sie napewno jezeli porownasz ceny z graniem na PC. W nowosci grasz kosztem 30zl (przejdz i sprzedaj), na PC niestety 100-150 (albo i wiecej).

Po ograniu exow konsole sprzedajesz, calkowity koszt jest bardzo niski.

 

Od dawna jestem glownie graczem PC (a wczesniej C64,Amiga), ale odkad zaczely dobre exy wychodzic na PSy zawsze konsole kupowalem. Kasa ktora kosztowaly mnie konsole i granie na nich jest ulamkiem kosztu PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcę się kupić konsole dla samych exyów to proszę bardzo ale moim zdaniem takie rozwiązanie się nie opłaca.

A do czego innego kupować jak ma się średnio-dobrego PC? Switch ma tyle sprzedanych sztuk tylko dzięki środowisku i exy. Gdyby tylko MS potrafił to zrozumieć, to byłoby dobrze, ale on woli wydać 5 marnych exów przez cały okres życia konsoli :E

Z PSN? Powodzenia. :E

PSN może nie, ale po prostu pokazywali możliwości 10 Gb/s ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jak bardzo ci te exy pasuja jako gra. Na PS4 masz dosc duzo gier ktore warto znac.

 

Bo oplaca sie napewno jezeli porownasz ceny z graniem na PC. W nowosci grasz kosztem 30zl (przejdz i sprzedaj), na PC niestety 100-150 (albo i wiecej).

Po ograniu exow konsole sprzedajesz, calkowity koszt jest bardzo niski.

 

Od dawna jestem glownie graczem PC (a wczesniej C64,Amiga), ale odkad zaczely dobre exy wychodzic na PSy zawsze konsole kupowalem. Kasa ktora kosztowaly mnie konsole i granie na nich jest ulamkiem kosztu PC.

 

Ja nie rozumiem, jak można sprzedawać gry?

Kupuję konsolę dla exów i nie po to, żeby je sprzedawać/wymieniać za nowe exy, tylko po to, żeby je mieć, bo to są najczęściej bardzo dobre gry i warto je po prostu posiadać w swojej bibliotece.

 

Co do odsprzedaży konsoli to nie jest tak różowo i zależy od tego, kiedy się ją kupi i ile czasu minęło od premiery danej konsolo, przykładowo, mojego XBOXA ONE zakupionego we wrześniu 2015 roku za 2 000 zł mogę teraz sprzedać za ... 400 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za marnotrawstwo możliwości graficznych względem PC :kwasny: Pieprzone konsole, ograniczają rozwój gier, a co gorsza przez te cholerne konsole nie można zagrać na premierę w takie gry jak U4 i RDR2 :kwasny:. RDR2 rozwinie skrzydła dopiero gdy wyjdzie wersja PC! :D

Pieprzysz panie. Gdyby nie konsole piractwo byłoby na zdecydowanie większą skalę, a to ma ogromny wpływ choćby na ceny gier. Mało który developer chciałby tworzyć nowe IP, bo ryzyko byłoby zbyt duże z powodu piractwa na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, jak można sprzedawać gry?

Kupuję konsolę dla exów i nie po to, żeby je sprzedawać/wymieniać za nowe exy, tylko po to, żeby je mieć, bo to są najczęściej bardzo dobre gry i warto je po prostu posiadać w swojej bibliotece.

 

Co do odsprzedaży konsoli to nie jest tak różowo i zależy od tego, kiedy się ją kupi i ile czasu minęło od premiery danej konsolo, przykładowo, mojego XBOXA ONE zakupionego we wrześniu 2015 roku za 2 000 zł mogę teraz sprzedać za ... 400 zł

Wiesz kiedys tez gry kolekcjonowalem, mam kilka pudel gier z lat 95-05, ale zauwazylem ze bardzo zadko wracam do starych tytulow z braku czasu (ledwie mi sarcza na granie w topowe nowosci). Wiec poprostu jak dla mnie nie warto trzymac, tym bardziej ze jak kupisz na premiere, przejdziesz i sprzewdasz kosztuje cie to 30zl. Bede chcial po latach zagrac to kupiej ja za 50 zl.

 

Co do twojego przykladu X1, to fakt, ale kupiles za kosmiczna cene. Tutaj bardziej mi chodzilo o oplacalnosc zakupu konsoli dla Exow teraz, tym bardziej ze mozna wyrwac uzywke jak sam napisales za 400 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja nie rozumiem, jak można sprzedawać gry?

Kupuję konsolę dla exów i nie po to, żeby je sprzedawać/wymieniać za nowe exy, tylko po to, żeby je mieć, bo to są najczęściej bardzo dobre gry i warto je po prostu posiadać w swojej bibliotece.

 

 

Za to ja nie rozumiem jak można trzymać gry do których się nie będzie wracało ? Szkoda forsy. Mam np Mass Effect czy GTA 5 bo wiem ze do nich bede raz na 2 lata wracał. Ale inne gry? po cholere mają gnić w pudełku? Np w przypadku RDR 2 kupie przejde i sprzedam.. I strace max 50zl ale odzyskam z 200zl.. Kiedys jak bede chcial znów grać to kupie za grosze lub ewentualnie bedzie w jakies ofercie (np game pass). Dzieki temu nie trace forsy a pogram w znacznie więcej gier. Gorzej na PC :( tutaj juz gier nie sprzeda sie a z szkoda bo do niektórych juz nie wróce np jakis RPG typu Poe2 . No ale trudno nic z tym nie zrobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem, jak można sprzedawać gry?

Kupuję konsolę dla exów i nie po to, żeby je sprzedawać/wymieniać za nowe exy, tylko po to, żeby je mieć, bo to są najczęściej bardzo dobre gry i warto je po prostu posiadać w swojej bibliotece.

 

Co do odsprzedaży konsoli to nie jest tak różowo i zależy od tego, kiedy się ją kupi i ile czasu minęło od premiery danej konsolo, przykładowo, mojego XBOXA ONE zakupionego we wrześniu 2015 roku za 2 000 zł mogę teraz sprzedać za ... 400 zł

Można dla czego nie. Ja głównie je kiszę, bo jestem za leniwy aby wystawiać aukcje czy jeździć do gamestop na wymianki. Ostatnio nawet żonie proponowałem deal. Wystawiasz moje gry co w nie nie gram i nie potrzebuję w kolekcji warte z 200euro i połowa cashu dla niej.

Co ty, mimo, że nawet jej położyłem na biurku przyszykowane to nie ma szans bo się nie chce :E

 

A te gry z ps4 czy 3dsa leżą na półce i tylko kurz z nich wycieram :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 8 dni premiera i zastanawiam się jak ten czas zapier..... a człowiek nie ma na to wpływu. :E

 

Jutro czekają mnie dwa unboxing Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition i Assassin's Creed Odyssey Gold Edition więc ja sobie teraz mówię nie kupa wstydu tylko lekarstwo na nudę a pomyśle sobie jakie będzie święto gry zdejmujecie folie z nowiutkiej gry RDR 2 :D

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj foty to Ci wystawie za 50 euro :E

 

Słabe

 

No słabe uncharted lepszy :E

 

Jeszcze ktoś musi to spakować i wysłać. Kupię jeszcze kilka gier, sumka zrobi się większa i żona w końcu się tym zajmie, albo w końcu ja ruszę tyłek do gamestopa. Teraz jest fajna promka np. za 2 gry z listy https://www.gamestop.de/eintauschliste mogę wziąć np. RDR2 płacąc tylko 9.99. Tylko, że to podstawka, a ja jeszcze się nie zdecydowałem jaką wersję kupić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ja nie rozumiem jak można trzymać gry do których się nie będzie wracało ? Szkoda forsy. Mam np Mass Effect czy GTA 5 bo wiem ze do nich bede raz na 2 lata wracał. Ale inne gry? po cholere mają gnić w pudełku? Np w przypadku RDR 2 kupie przejde i sprzedam.. I strace max 50zl ale odzyskam z 200zl.. Kiedys jak bede chcial znów grać to kupie za grosze lub ewentualnie bedzie w jakies ofercie (np game pass). Dzieki temu nie trace forsy a pogram w znacznie więcej gier. Gorzej na PC :( tutaj juz gier nie sprzeda sie a z szkoda bo do niektórych juz nie wróce np jakis RPG typu Poe2 . No ale trudno nic z tym nie zrobie :)

 

Ja akurat do exów z PS4 będę wracał, a mam wśród nich także remastery z PS3 ("The Last Of Us", "God of War III" i "Kolekcja Nathana Drake'a")a na PC kupuję gry multiplatformowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ile będzie kosztował prosiak w czarny piątek? Bo mam ochotę na RDR2 :E, potem się go sprzeda lub nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat do exów z PS4 będę wracał, a mam wśród nich także remastery z PS3 ("The Last Of Us", "God of War III" i "Kolekcja Nathana Drake'a")a na PC kupuję gry multiplatformowe.

 

Zazdrościć ilości posiadanego czasu. Ja przy tylu nowościach co mnie interesują nie mam zbytnio czasu wracać do gier, które już przeszedłem. Mam kilka ulubionych np. W3, GTA V, HoM&M 2/3, Theme hospital, Warcraft 3, i sporadycznie do nich wracam.

 

W przeciągu ostatnich ~2 miesięcy z tego co pamiętam kupiłem 5 gier premierowych, Graveyard keeper, two point hospital, FH4, SoTR, Assassin Odyssey. Serio nie starcza czasu aby to ograć co wychodzi na bieżąco a co mówić o wracaniu do innych gierek AAA, które w 99.9% nadają się na jedno przejście :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie grasz w indie. Zagraj w takiego Stardew Valley, Graveyard keeper, Two point hospital, Frostpunk czy The Long Dark. Do tego jak mam chwilę to gram ścigałki na kierownicy jak Dirt rally, Forze, AC etc.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłeś już Until Down? Mi się bardzo podobało. Nawet, żona mi kibicowała i śledziła postępy przez całą grę :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie grasz w indie. Zagraj w takiego Stardew Valley, Graveyard keeper, Two point hospital, Frostpunk czy The Long Dark. Do tego jak mam chwilę to gram ścigałki na kierownicy jak Dirt rally, Forze, AC etc.

Skończyłeś Graveyard Keeper? Ja poległem na końcu. Grind, grind, grind, grind...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crush

Nie skończyłem :E. Zresztą można powiedzieć, że ledwo ją zacząłem. Nie mam czasu, ale w wolnych chwilach wracam i gram dalej.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...