Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Kulfoniarz napisał:

Generalnie żarty, żartami, ale gra ma tyle różnych detali i tego typu smaczków, że może jest tam specjalna mechanika smarowania torów kupą. Kto wie? ?

Nie da sie :E ja juz nigdy nie zostawie postaci na torach w zadnej grze na afku mam nauczke :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin 3 ,Red Dead Redemption 2 gra dekady ,raz wybieram ze to ta pierwsza ,raz ze ta druga i nigdy zdecydowac sie nie moge.?

Choc Rdr 2 na najlepiej  wykonany interaktywny swiat w historii gier,no i najlepszą postać w historii gier.

 

Edytowane przez Kubaś_30
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, raven92 napisał:

Nie da sie :E ja juz nigdy nie zostawie postaci na torach w zadnej grze na afku mam nauczke :E 

I bardzo dobrze!
I nie należy też zjadać żółtego śniegu na stoku! ?
 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kubaś_30 napisał:

Wiedzmin 3 ,Red Dead Redemption 2 gra dekady ,raz wybieram ze to ta pierwsza ,raz ze ta druga i nigdy zdecydowac sie nie moge.?

Choc Rdr 2 na najlepiej  wykonany interaktywny swiat w historii gier,no i najlepszą postać w historii gier.

 

Jak skoncze rdr2 pewnie napisze cos wiecej co mysle o tej grze aktualnie mam 31% Fabuly a gry ogolnie 43% ukonczone pewnie jeszcze spedze w niej conajmiej 50h. Ale teraz moge stwierdzic ze gra jest swietna mimo ze gardze klimatami dzikiego zachodu Fabula poki co mi dupy nie urwala ale to jakie tu sa smaczki w tej grze na mnie robi niesamowite wrazenie. Zdecydowanie bardziej mi odpowiadaja klimaty w gra "magi i miecza" ze tak to ujme. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję od wczoraj nie mogę się zalogować do socialclub tym samym nici z odpalenia  RDR2  , czy macie ten sam problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Markus_TVN napisał:

Próbuję od wczoraj nie mogę się zalogować do socialclub tym samym nici z odpalenia  RDR2  , czy macie ten sam problem ?

Bezproblemowo. All działa.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem były jakieś poprawki do stabilności tego ich śmiesznego launchera pożal się Boże, czy ktoś może zweryfikować i sprawdzić log systemu Windows pod kątem błędów związanych z Rockstar Launcher oraz Social Club?

Mam na myśli prawy klik na Start - Uruchom - wpisać: perfmon /rel i nacisnąć Enter. Dajcie znać bo nie wiem czy mi się opłaca pobierać ponownie.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

Widziałem były jakieś poprawki do stabilności tego ich śmiesznego launchera pożal się Boże, czy ktoś może zweryfikować i sprawdzić log systemu Windows pod kątem błędów związanych z Rockstar Launcher oraz Social Club?

Mam na myśli prawy klik na Start - Uruchom - wpisać: perfmon /rel i nacisnąć Enter. Dajcie znać bo nie wiem czy mi się opłaca pobierać ponownie.

Wow! Co to za tajemna komenda? Dzięki!
U mnie błędów jak nasrał (głównie aktu windy i phone cos tam), ale nic z luncherem RDR2.

 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to wyczyścić to najpierw zapuszczasz Narzędzia systemu - Oczyszczanie dysku w trybie oczyść pliki systemowe i jak skończy odpalasz wiersz poleceń jako admin i zapuszczasz komendę:

 

for /F "tokens=*" %1 in ('wevtutil.exe el') DO wevtutil.exe cl "%1"

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Bezproblemowo. All działa.

Potwierdzam, u mnie też OK 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem przygodę z RDR2 i tak ja w przypadku GTA5 gram na padzie, a efekty są przeciętne -> słabo idzie mi strzelanie i ogólnie jakoś tak ociężale idzie mi w tej grze z użyciem kontrolera. Przemogę się jednak i będą tak dalej cisną, chciałbym natomiast dowiedzieć się czy można jakoś zmienić ustawienia, żeby nie trzeba było non-stop maszować button A w galopie, czy tam kłusie. Gram z nastawami typu FPS, więc bieganie mam pod lewym analogiem, starczy że go na moment wcisnę i Artur porusza się szybciej; niestety na koniu to nie działa i ja wiem o staminie zwierzęcia, która topnieje wraz ze zmęczeniem w ciągłym galopie, ale może coś mogę zrobić celem oszczędzenia "A" :D. No i druga sprawa - czemu Artur po chwili czasem zaczyna mi się samoczynnie przemieszczać, czy to już dryf pada, który skądinąd nie jest jakiś stary i mega wyeksploatowany (od Series X), czy to jakiś taki quirks and features?

Edytowane przez kudlatypawelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, raven92 napisał:

Tak wiem nikt mnie nie zmusza do robienia ale gra mi tak siadla ze chce ja wyruchac wszystkie dziury  bez mydla na 100% :E 

No, no, chyba naprawdę Ci się podoba. A myślałem, że mi się podobała naprawdę, choć chyba nie, bo jednak o ruchaniu jej nie myślałem. ?

?

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, raven92 napisał:

Jak jestem zachwycony ta gra od prawie 2 tygodni tak czekalem na jakiegos giga raka w tej grze i znalazlem robienie Ezgotykow w tej grze to jest tragedia przynajmniej 1 zlecenie :E Tak wiem nikt mnie nie zmusza do robienia ale gra mi tak siadla ze chce ja wyruchac wszystkie dziury  bez mydla na 100% :E 

i ten avater, jako dopełnienie wpisu! :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, kudlatypawelek napisał:

Zacząłem przygodę z RDR2 i tak ja w przypadku GTA5 gram na padzie, a efekty są przeciętne -> słabo idzie mi strzelanie i ogólnie jakoś tak ociężale idzie mi w tej grze z użyciem kontrolera. Przemogę się jednak i będą tak dalej cisną, chciałbym natomiast dowiedzieć się czy można jakoś zmienić ustawienia, żeby nie trzeba było non-stop maszować button A w galopie, czy tam kłusie. Gram z nastawami typu FPS, więc bieganie mam pod lewym analogiem, starczy że go na moment wcisnę i Artur porusza się szybciej; niestety na koniu to nie działa i ja wiem o staminie zwierzęcia, która topnieje wraz ze zmęczeniem w ciągłym galopie, ale może coś mogę zrobić celem oszczędzenia "A" :D. No i druga sprawa - czemu Artur po chwili czasem zaczyna mi się samoczynnie przemieszczać, czy to już dryf pada, który skądinąd nie jest jakiś stary i mega wyeksploatowany (od Series X), czy to jakiś taki quirks and features?

strach pomyśleć jak byś wsiadł na prawdziwego konia i się skarżył instruktorce że musisz co jakiś czas spinać nogi żeby konia zmobilizować od ciągłego galopu :E to by było dobre :E Tutaj wystarczy tylko kciukiem ruszać i już dyskomfort jest :E Ja przeszedłem całe RDR2 na PS4 i dałem radę chociaż na konsoli nie gram w zasadzie w ogóle.

Co do quirks and features to akurat takich nie ma w RDR2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Legoman napisał:

strach pomyśleć jak byś wsiadł na prawdziwego konia i się skarżył instruktorce że musisz co jakiś czas spinać nogi żeby konia zmobilizować od ciągłego galopu :E to by było dobre :E Tutaj wystarczy tylko kciukiem ruszać i już dyskomfort jest :E Ja przeszedłem całe RDR2 na PS4 i dałem radę chociaż na konsoli nie gram w zasadzie w ogóle.

Co do quirks and features to akurat takich nie ma w RDR2

No niestety wyszło na to, że mój lewy analog dryfuje - zrobiłem test i się potwierdziło. A jeśli chodzi o wciskanie "A" to albo ja to niejasno opisałem, albo to jednak Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem ;) Mi chodziło o próbę nieprzemęczania samego button'a, nie zaś o to że mi paluch odpadnie :P .Ale w obecnej sytuacji, gdy już wiem że pad i tak nie jest w pełni sprawny to jakoś mniej mi zależy na jego długowieczności, więc będę mashował galop :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.11.2022 o 22:15, kudlatypawelek napisał:

żeby nie trzeba było non-stop maszować button A w galopie, czy tam kłusie.

A to nie trzeba tylko na początku stuknąć kilka razy, a potem trzymać wciśnięty ? Coś mi świta, ale ręki sobie uciąć nie dam, dawno nie grałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... te niektore wyzwania w RDR 2 to serio wymyslali jacys ludzie z fetyszem bycia dominowanym i ponizanym przez kobiete :E Zabic niedzwiedzia samym nozem bez obrazen wtf :E:E:E:E:E:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, raven92 napisał:

Ja pier.... te niektore wyzwania w RDR 2 to serio wymyslali jacys ludzie z fetyszem bycia dominowanym i ponizanym przez kobiete :E Zabic niedzwiedzia samym nozem bez obrazen wtf :E:E:E:E:E:E

Musisz go dobrze naostrzyć :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100h pękło :E  aktualnie w rozdziale 6 jestem fabula 75% calkowity poziom ukonczernia gry 76% nie zdziwie sie jak do 150h dobije robie ta gre jak szmate na wszystkie dziury :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2022 o 05:59, raven92 napisał:

Ja pier.... te niektore wyzwania w RDR 2 to serio wymyslali jacys ludzie z fetyszem bycia dominowanym i ponizanym przez kobiete :E Zabic niedzwiedzia samym nozem bez obrazen wtf :E:E:E:E:E:E

Przyznaj się po prostu, że jesteś cienki w te klocki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no udalo sie zabic niezdzwiadka za nie wiem ktorym razem z 20 razy mogl mnie uwalic :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne podejście do rdr2. Po przesiadce na 6800xt skalowanie 1.5x już nie straszne :szczerbaty:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata na półce, 3 tygodnie później 120h na liczniku :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interfejs i menusy to tragedia. Ogólnie powiem szczerze, że gram sobie już kilka dni powoli, ale szału nie ma. Postać mega ociężała, gra jest niesamowicie powolna i rozwleczona. Ogrom terenu przytłacza. Ledwo co ukończyłem niedawno GoW i tam szczerze bawiłem się tam o wiele lepiej. Gram dalej, bo lubię klimat dzikego zachodu, ale jestem nieco rozczarowany jednak póki co.

  • Confused 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w RDR2, ale na Steam jest promocja za 80zł to zakupiłem. I oczywiście nie obeszło się bez problemów. Gra w ogóle nie startuje. W launcherze Rockstar jest wczytywanie i po chwili zmienia się na zamykanie i tyle. Oczywiście sprawdziłem przeróżne porady jak instalacja sterowników, uruchamianie jako admin itp. Nic nie pomaga. Miał ktoś podobny problem? Sprzęt z sygnatury jakby co.

Edytowane przez Dark Ambient
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...