Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, cyberpunk2020 napisał:

Tam sie w ogole cos robi oprocz zabijania randomów?

Jasne że tak. Normalnie masz misje/zadania dla jednego gracza ;) Oczywiście można to robić też z kimś, wtedy łatwiej. O specjalizacjach nie wspominając ;) 

008f5cffcbbb482b.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra jest piekna to sie nie da, i to bez zadnego ray tracingu zjadajacego 70% mocy. Wlasnie siedzialem i obserwowalem jak chmura burzowa przetacza sie nad lądem. W jednej czesci lało, w drugiej sloneczko grzało.

xmSNHHi.jpg

Edytowane przez cyberpunk2020
  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, cyberpunk2020 napisał:

Jak ta gra jest piekna to sie nie da, i to bez zadnego ray tracingu zjadajacego 70% mocy. Wlasnie siedzialem i obserwowalem jak chmura burzowa przetacza sie nad lądem. W jednej czesci lało, w drugiej sloneczko grzało.

xmSNHHi.jpg

I pomyśleć że ma na karku parę ładnych lat ?

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem wreszcie udało mi się zdobyć docelowego kuńia. Przy pomocy myczka z yt, bo on normalnie nie jest dostępny dla Morgana. Fotki z mojego przejścia. Nie znam się na tych zwierzakach i nie interesują mnie w realu. Do tej pory najbardziej fajnie zrobione wydawały w AC Orgins, ale w Rdr2 jednak jeszcze lepiej wyglądają. Ten tutaj, to już całkiem śliczny :szczerbaty:

ixnUBFh.jpg

sBn73fd.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cyberpunk2020 napisał:

Jak ta gra jest piekna to sie nie da, i to bez zadnego ray tracingu zjadajacego 70% mocy.

Gra powstawała przez ponad 8 lat w olbrzymim studio. Ale patrząc na to co wycisnęli będąc ograniczonym do tego, że to ma działać na tabletowej podstawce PS4/x one to wręcz cuda natworzyli :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tu chyba nawet nie było żadnego patcha pod nowsze konsole? Wszystko leci w trybach ze starych?

Aj szkoda że to nie są czasy dla takich gier i o kontynuacji pewnie długo nie będzie co marzyć :-(

 

W dniu 17.02.2023 o 06:03, maras2574 napisał:

Jasne że tak. Normalnie masz misje/zadania dla jednego gracza ;) Oczywiście można to robić też z kimś, wtedy łatwiej. O specjalizacjach nie wspominając ;) 

Można sobie z tego multi zrobić jakiś fajny coop dla dwóch graczy? Misje to umożliwią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kelam napisał:

Tymczasem wreszcie udało mi się zdobyć docelowego kuńia. Przy pomocy myczka z yt, bo on normalnie nie jest dostępny dla Morgana. Fotki z mojego przejścia. Nie znam się na tych zwierzakach i nie interesują mnie w realu. Do tej pory najbardziej fajnie zrobione wydawały w AC Orgins, ale w Rdr2 jednak jeszcze lepiej wyglądają. Ten tutaj, to już całkiem śliczny :szczerbaty:

Podeślij ten filmik to też go sobie zdobędę jak będę kiedyś ponownie przechodził RDR2 ;-)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kelam napisał:

 

Kurcze, jestem +8 godzin rozgrywki po tej misji ? No cóż, przy następnym podejściu di tej gry będę miał ten myk na uwadze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze tej misji nie miałem, warto było się szwędać na luzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cyberpunk2020 napisał:

Jak ta gra jest piekna to sie nie da, i to bez zadnego ray tracingu zjadajacego 70% mocy. Wlasnie siedzialem i obserwowalem jak chmura burzowa przetacza sie nad lądem. W jednej czesci lało, w drugiej sloneczko grzało.

 

I to jest ten niepoliczalny fenomen gry. Trzeba w niej być, trzeba w nią grać, trzeba się w niej "ponudzić", by tego wszystkiego doświadczyć.
Komu chciałoby się stań na moście w CP2077 i oglądać chmury burzowe (gdyby były).

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie glupia mi mysl przyszla do glowy ale grajac w RDR2 nie mam uczucia ze chcialbym jakas super wieksza rozdzielczosc czy jakies gogle VR, za to chcialbym poczuc ten swiat. Np zapach deszczu jak zaczyna padac, albo jakies łajno konia jak wjezdzam do miasta, to by bylo cos niesamowitego.

  • Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, cyberpunk2020 napisał:

Strasznie glupia mi mysl przyszla do glowy ale grajac w RDR2 nie mam uczucia ze chcialbym jakas super wieksza rozdzielczosc czy jakies gogle VR, za to chcialbym poczuc ten swiat. Np zapach deszczu jak zaczyna padac, albo jakies łajno konia jak wjezdzam do miasta, to by bylo cos niesamowitego.

Było dawno w projektach. Nie chwyciło. A teraz po latach znów idą w "drukarki" zapachu, ale... nie jest to nic nowego.
20 lat temu były podejścia.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2023 o 20:33, Wu70 napisał:

Można sobie z tego multi zrobić jakiś fajny coop dla dwóch graczy? Misje to umożliwią?

Jak najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie 6 rozdział. Szkoda wiadomo kogo [:|]. Ależ tam się posypało wszystko i wszyscy. 

 

Dutch narcystyczny śmieć do tego wszystkiego doprowadził (nawet do "samobójstwa" Molly, która od 4 rozdziału miała już oznaki choroby psychicznej). Szkoda, że nie było opcji go odstrzelić, ale rozumiem występuje w jedynce, także musiał ten robak przeżyć.

Powiem szczerze, że nie jestem zadowolony w którą stronę poszła fabuła po 4 rozdziale. Jakiś taki niesmak mam. Trudno. Teraz jeszcze tylko epilog i fajrant. 

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2023 o 22:15, *** ChOpLaCz *** napisał:

Komu chciałoby się stań na moście w CP2077 i oglądać chmury burzowe (gdyby były).

Ja w CP2077 podziwiam z "mostu" paradę:-) Jedna z ładniejszych lokacji w grze, ten "wąwóz" między blokami.

Obydwie gry dostarczają ładnych widoków, każda w innym klimacie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po epilogu. Odczucia mam dość mieszane, ale rozumiem to jest taki łącznik z rdr1. Były fajne momenty, były mniej fajne i dość nudne. Emocje finałowe i rozprawienie się z pewnym jegomościem nijak się miały do właściwego końca gry, czyli końca 6 rozdziału. Ogólnie mogę podsumować tak, że grę jako zjawisko westernowe oceniam na 9+/10. Plusik wpadł za genialną nutkę D’Angelo, która była obecna w dwóch ważnych momentach fabuły:

 

 Arthur dobry chłop.

 Jako grę samą w sobie oceniam na 5/10. Mechaniki, menusy i też oczko mniej wpadło za dość upierdliwe ffff errory itd. Średnia +- z tych dwóch ocen - 7+/10 dobrze oddaje poziom jaki się bawiłem. Dla mnie to będzie gra na raz na 100%, bo

 

nie chcę znów grać umierającym powoli Arthurem od czasu diagnozy choroby. Już od połowy 4 rozdziału robiło się nieprzyjemnie co podkręcał narastający obłęd Dutcha lub raczej jego socjopatyczny coming out. Rozpad rodziny, która rodziną okazałą się nie być, też był smutnym widowiskiem. Schizy Molly, gadanie do siebie, zlewka na to reszty. Drugi raz tego nie będę ogrywał, bo życie samo w sobie bajką nie jest, więc nie ma powodu katować się dodatkowo xx godzin takimi przyjemnościami. Nie tego szukam w gamingu. Jasne - lubię czasem jakiś ciężki film looknąć - ostatnio mnie zmaglował Sierpień w hrabstwie Osage, ale czym innym jest 2 godzinne doświadczenie filmowe, a czym innym wielogodzinne obserwowane takiego cyrku jaki miał miejsce właściwie od końca 4 rozdziału. Pass.

Na pewno każdy poważny gracz powinien rdr2 przynajmniej spróbować ograć. Grałem osobiście dla świetnego klimatu westernu i dostałem co chciałem. No i tyle.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam teraz na jakąś promocje i kupuje. W jedynkę grałem na konsoli i w tedy już gierka zachwycała. To na PC musi być jeszcze lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, sabaru napisał:

Ja to czekam teraz na jakąś promocje i kupuje. W jedynkę grałem na konsoli i w tedy już gierka zachwycała. To na PC musi być jeszcze lepsza.

Na konsoli był dramat jak odpaliłem pierwszy raz, stwierdziłem że poczekam kilka lat aż wyjdzie na pc ? no i jak wyszło to się nie zawiodłem, piękna gra, szkoda byłoby ją sobie psuć na konsoli. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.02.2023 o 20:17, MrKetiw napisał:

Na konsoli był dramat jak odpaliłem pierwszy raz, stwierdziłem że poczekam kilka lat aż wyjdzie na pc ? no i jak wyszło to się nie zawiodłem, piękna gra, szkoda byłoby ją sobie psuć na konsoli. 

Na xsx gdyby dodali 60 fps było by w miarę

Na ps5 jest gorzej ale chętnie bym ograł drugi raz tylko w 60 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten filmik. Kuń przygarnięty po misji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał taki przypadek. Podczas grania akurat rdr2 nie wiem czy to przypadek ale w pewnym momencie zrobił się czarny ekran zdarzyło mi się to dwa razy w przeciągu 3 dni prędzej było ok . Nic nie zmieniałem w pc proc 5800x 3d i 4070ti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...