Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mistrzsztukwszelakich

Dobra, którą konsolę kupic? Xbox X?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak można whiskacza nie lubić ? jesteś kobietą ? :lol2: Rozumiem nie lubić ... nie wiem czerniny, flaków, ale whisky ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

"Zagraj na 105 calach to zrozumiesz"

Bueh co za pusty tekst. Ciekawe jak szybko bym dostał padaczki lub wysiadłyby mi oczy jakbym siedział od 150 calowego ekranu tak z 2-3m :D. Na 2m wystarczają spokojnie telewizory w przedziale 49-65 cali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Projektor ma ''tylko'' 1080p natomiast jest to ''najtańszy'' projektor z przetwornikiem SXRD co daje rewelacyjną czerń oraz kontrast.

Ale 1080p na 150 calach to lipa obraz nie jest już tak ostry - za mało PPI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, którą konsolę kupic? Xbox X?

Żadną, jeśli zadajesz takie durne pytanie. Odpuść sobie i zrób wszystkim przysługę.

Edytowane przez Satyavan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko pod RDR2 to X. A jak chcesz ograć jeszcze inne gry jak np. wiele dobrych exów od sony to Prosiak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z innego portalu "Co do przycinek - grę testowaliśmy na PS4 Pro i nie zauważyłem żadnych przycinek. " czyli jest pieknie :thumbup:

P.S Przeczytalem chyba ze 3 recki,i to co tam czytam,mam wrazenie ze obcujemy z czyms innym,krystalicznie doskonalym.

Rockstar cos ty narobił.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

z innego portalu "Co do przycinek - grę testowaliśmy na PS4 Pro i nie zauważyłem żadnych przycinek. " czyli jest pieknie :thumbup:

Kumpel gra na prosiaku i czuc spadki niekiedy nawet bardzo.. Chociaż raczej nie ma takich spadkow jak w wiesku 3 na bagnach (co było glosno o tym obszarze). Mimo tego mówi ze da sie spokojnie grać. Ale jest to dalekie od ideału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja jutro też desperadosy kupuje, salsę, nachosy i na obiad chilli con carne zrobię.

Haha ja też robie chilli con corna na 2,3 dni będziemy z moja jeść :D juz zacieram rączki :D

Nie nie, nikt tu nie mówi o podstawowych wersjach konsol, masz Pro a widać ewidentny BÓL DUPY względem XBXX, a znając życie w domowych warunkach grając po prostu w grę nie doszukując się różnic ... nie zauważasz ich. Szukasz detali to zainwestuj w peceta, a takie porównywanie konsol IMO jest debilne.

Taka natura ludzka, zawsze chcesz lepiej, zwłaszcza jak czytasz ze wersja na xbox x dostała natywne 4k co jest imo zaskoczeniem.

No ale trzeba się pogodzić i mieć nadzieję że nie będzie tragedii na tv 4k. Jak bym grał na 108p to by nie miało znaczenia a tak to różnie może być, liczę ze nie będzie tak źle.

Dużo osób mówi ze gra się strasznie wolno rozkręca i nie powoduje mind blowing na początku, ot, bardzo ładna grafika niezły gameplay ale bez opad szczeny ... jednak po czasie jak się rozkręci jest konkret.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Czy ktos juz ma RDR 2 na xbox? bo jestem ciekaw jak to działa z dwoma płytami? Instalujemy calą grę z dwóch płyt i używamy tylko jednego krążka? Ciekawe jak to rozwiazali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro mamy dwie płyty to odpada ściąganie dodatkowych GB?. Ktoś coś wie jak to wygląda?. Chciałbym jutro pograć ale jak ma mi się ściągać dodatkowe 50GB to lipa trochę:P. To chyba jedyna gra na konsole z dwiema płytami?.

Edytowane przez vernativ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Golu piszą, że na terenach z pierwszej części praktycznie nic nie ma i niewiele da się zrobić, więc albo jest to teren pod DLC, albo pod remake RDR1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, jaką konsolę wybrać do monitora 24" 1080p? PS4 slim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czemu tak wszyscy załamani edycją na PS4 PRO, przecież na wcześniejszym pokazie DF już potwierdziło rozdzielczość i przecież sporo gier ma podobną. Uncharted 4 ma 1440p a wygląda obłędnie. Zauważyłem ze nagranie z DF jest full hd i bardzo rozmyte co potencjalni widzowie odbierają materiał gorzej niż powinni. Proponuję obejżeć porównania od innych serwisów w 4K tam widać że wersja na ps4 PRO wygląda bardzo dobrze. Oczywiście że wersja na XOX jest najostrzejsza ale na PS4 PRO to jest poziom większości innych gier i myśle że na TV 4K i tak gra będzie super wyglądała i zauważalnie lepiej niż standardowe edycje. Ja osobiście myślałem ze wersja na XOX będzie mieć np większy draw distance albo gęstrzą trawę a tu wychodzi że tylko draw distance jest ciut gorszy na zwykłym xie a tak poza tym wszystko jest to samo na każdej platformie. Tak więc według mnie wielu tu osób to jacyś puryści rozdzielczości co uważa że jak gra ma o 2 piksele mniejszą rozdziałkę niż natywna to nie da się grać :D Wyluzujcie trochę i bawcie się grą na każdej platformie.

PS. Sony nigdy nie chwaliło się materiałami natywnym 4K dla tej gry, już na poprzednich materiałach DF potwierdziło tą rozdzielczość jaka jest dla PRO.

otarłem swoje łzy Twoją wypowiedzią, jutro idę kupić tą grę :E

Dobra, jaką konsolę wybrać do monitora 24" 1080p? PS4 slim?

taką na którą Cię stać... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos juz ma RDR 2 na xbox? bo jestem ciekaw jak to działa z dwoma płytami? Instalujemy calą grę z dwóch płyt i używamy tylko jednego krążka? Ciekawe jak to rozwiazali.

Jedna płytka "data disc" druga "play disc". Ładujecie do napędu dysk z danymi, instaluje się, później wrzucacie dysk do gry, i instaluje się reszta. Tą płytę możecie zostawić w napędzie już do końca gry, nie ma potrzeby żonglować płytami.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś zamawiał tą grę w Media Expert, bo premiera jutro a zamówiłem kilka dni wcześniej i status w realizacji a na stronię piszę, że w sklepie od już 29.10.2018 - jeśli tak to ma wyglądać to już nigdy nie zamówię u nich gry, jeśli nie ma odbioru w dniu premiery.

https://www.mediaexpert.pl/gry-xbox-one/gra-xbox-one-red-dead-redemption-2,id-776881

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy wiesz ale nowe TV od SONY i Panasonic też mają takie bajery dla trybu gra.

U mnie w Panasie (model z tego roku) nie ma redukcji drgań ale jest np. redukcja rozmycia i nie ma wpływu na wzrost Input laga 13 ms (Samsung posiada zarówno redukcje drgań jak i rozmycia dla trybu gra i nie zwiększa Input laga ale posiadają go tylko wysokie modele z tego roku)

Nieprawda. Seria NU też to posiada.

To co podałeś w Panasonicu, chyba nie bardzo ma się do opcji Samsunga ;)

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ehh zaczynam mieć lekkie wątpliwości. Jeśli już kupowałem grę w preorderze to na cdp.pl i zawsze dostawałem paczkę na czas. Teraz status zamówienia nadal jest w realizacji i cisza. Jeśli paczka jutro nie przyjdzie to lipa, bo będzie trzeba czekać aż do poniedziałku. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale 1080p na 150 calach to lipa obraz nie jest już tak ostry - za mało PPI

Nawet nie chodzi o PPI, ale kolega trochę przesadził. Mam wyższy model projektora Sony z dynamiczną przysłoną i jakość obrazu jest naprawdę dobra, ale rewelacyjną bym tego nie nazwał. Rewelacyjną czerń i kontrast to ma OLED, ewentualnie projektory JVC. Z tym graniem na dużym ekranie to też nie do końca :D Nasycenie kolorów, HDR i upłynniacz w grach > duży ekran. Piszę to jako posiadasz zarówno projektora, były posiadacz OLEDa 4k i obecny posiadacz dużego TV z upłynniaczem w grach.

EDIT:

U mnie gra już czeka zainstalowana na One X :cool: Pogram jutro po pracy albo dopiero w sobotę.

20181025-154957.jpg

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopiero odpaliłem i już widać że nie wygląda to tak źle jak myślałem - działa też O.K

Marhnd8.jpg

zobaczymy jak będzie dalej ale póki co jestem pozytywnie zaskoczony :D:thumbup:

PS>

Nieprawda. Seria NU też to posiada.

To co podałeś w Panasonicu, chyba nie bardzo ma się do opcji Samsunga ;)

NU - wysokie modele i tylko nowa seria z tego roku

Samsung ma redukcje drgań i redukcje rozmycia w ruchu (Panas nie ma redukcji drgań ma za to redukcje rozmycia) zasada działania jest podobna

ZGgGZlD.jpg

Tu jest wszystko pokazana i wyjasśnione

https://www.youtube.com/watch?v=Dh6TE5yNyRo

Do grania na konsoli w Red Dead Redemption 2 przydadzą się takie dodatkowe bajery. Samsung obecnie ma najlepszy upłynniacz do gier.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi