Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie wie to niech nie pierdzieli farmazonów, bo to przypomina wypowiedzi na onecie dotyczące jakiegoś zabójstwa... nie wiedzą, ale pier***ą swoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli wg. ciebie coś co mi się nie podoba jest farmazonem :D?

@Satyavan jakoś mocno nastawiony. Wyluzuj. Nie każdemu wszystko musi się podobać, ale po tym co pisał wcześniej PHYSXftw to wygląda, że jeszcze do końca nie zrozumiał jak działa mechanika gry i w jaki sposób na co wypływa.

Już nawet nie o to chodzi, dla mnie jest to wciśnięte na siłę. Przypomina zbieranie kwiatków z HZD, możesz ale nie musisz tego robić.

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to mówisz ty mając ps4 pro? Uruchom RDR 2 na Xbox. HDR jest dużo lepszy niż na PS4 pro. U mnie HDR wyglada bardzo ładnie. Zwłaszcza oświetlenie miasta w nocy lub zachod słońca. Wręcz jest momentami idealnie.

Jesli masz xbox to widocznie masz słaby TV z HDR lub masz żle skalibrowany. Jesli ktoś uruchamia RDR2 na takim średnim TV jak powiedzmy samsung za 2k gdzie niby jest HDR to wówczas faktycznie ten efekt jest mizerny.

Wiedzmin 3 to jedna z najlepszych gier action RPG to fakt ale pisanie ze ma doskonale zaprojektowany świat to uważam za zbyt wyolbrzymione. Są gry RPG z dużo lepszym otwartym światem. Wiesiek jest bardzo ok ale nie ma startu do Trylogii Mass Effect czy Dragon Age Origins. Oczywiscie to moje spostrzeżenie.

Powiedział gość z sony za 5 tysięcy :E jaki to model był przypomnij....

Nie masz pojęcia o czym piszesz jeśli chodzi o hdr, nie pierwszy raz zresztą.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może Ci się nie podobać, ale sposób w jaki to wyrażasz pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyrażam się tak abyś zrozumiał moją irytację. Nie zrozumiałeś przekazu? przykro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- potwierdza że RDR 2 jest przepiękny na XOX i duuuużo lepszy niż na ps4 pro. Nawet piszą tam w komentarzach. Autor również chwali HDR na XOX.

Po drugie jesli ktos sie spodziewał HDRu na miarę Horizon to się przejedzie i to grubo. Tutaj oświetlenie jest mądrze wyważone aby nie było za dużo przesytu tych barw z HDR. Dzieki temu jest zachowany dużo lepszy klimat.

I ja osobiście też zaczynam sie coraz bardziej przekonywać do grafiki RDR 2.. Im dalej gram tym piękniejsza. Chyba już jestem przekonany że to najładniejszy Sandbox w historii gier.

Dlatego JamesSeth już przestań tak chronić ps4 pro. Bo to nie ma sensu.

Nie wiem czy zauważyłeś gość gra na oledzie hahahahah :lol2:

Ja bronie ps4 pro? Lol jestem świadom ze gra wygląda sporo słabiej jeśli chodzi o rozdzielczość od xbox x.

:D dlatego też zapewne zamówię sobie xboxa X bo juz planuje od dłuższego czasu, a boli mnie troszku ta slaba rozdziałka na oledzie, ale grę pewnie skończę, a xboxa wezmę w black friday za jakieś śmieszne pieniądze. ..

Hdr na xbox ie jest tak samo mało spektakularny jak na xbox ie x implementacja jest słaba, a na telewizortelewizor takim jak twój to już w ogóle porażka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nawet nie o to chodzi, dla mnie jest to wciśnięte na siłę. Przypomina zbieranie kwiatków z HZD, możesz ale nie musisz tego robić.

Nawet by mi przez myśl nie przeszło, aby porównać to do zbierania "kwiatków/matsów" w HZD, no, ale każdy ma inny gust i inaczej odbiera wirtualny świat. Pograj więcej. Ja zjadłem kolacyjkę, whiskey rozpoczęte i idę dalej wsiąknąć się w tym wyśmienitym świecie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak długo ? Za 5 lat kolejna gra i znów zawyżą poprzeczkę. Nikt inny ich gier nie przebija oprócz oni sami.

ostatnie części assassin's creed depczą im po piętach, na maxa w 2k 4k wgniatają w fotel

pozostaje czekać na RDR2 na PC, bo to będzie godne zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam problem.. Gubie sie troche w tym interfejsie.. Rozbiłem 2 oboz ten (po za zimnymi terenami). I mogę sie już golić itp.. Dostałem info od Dutcha ze mam mu jakis przedmiot znaleźć i pisalo w opisie ze ludzie bedą prosic o odnajdywanie jakis przedmiotów.. Eh za szybko kliknąłem i opis zniknął.. Czaicie oco kaman? Co mam Dutchowi przynieść? W misjach tego nie ma...:<

To jakaś nieistotna pierdoła, chyba jakieś cygaro czy tam fajkę chce. Jak gdzieś kiedyś znajdziesz to mu dasz i tyle.

Jak wrzucić strój zimowy w juki konia? Odblokuje się to później, albo trzeba mieć jakieś bajeranckie wyposażenie naszej Płotki?

Edytowane przez TmK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram cały czas, spokojnie. W czasie gry sprawdzam co tam piszecie. ;)

https://i.imgur.com/CHt1p6u.jpg

Mnie co najbardziej denerwuje to tylko jedna rzecz jak na razie.

Czyli Wanted bez powodu. Teraz np. wiozłem rannego typka do lekarza do miasta, w mieście pod samym już budynkiem lekarza, który jest na rogu ulic stanąłem na ulicy aby się rozejrzeć z której strony wejście, no, ale jakiś hipek jechał bryczką, a ja mu przeszkadzałem więc wyciągną dubeltówę i zaczął do mnie naparzać i od razu wanted :E Do tego pierwsze co zrobił to trafił w tego rannego co go wiozłem do lekarza :lol2:

Raz na jakiś czas zdarza się taka wtopa.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedzmin 3 to jedna z najlepszych gier action RPG to fakt ale pisanie ze ma doskonale zaprojektowany świat to uważam za zbyt wyolbrzymione. Są gry RPG z dużo lepszym otwartym światem. Wiesiek jest bardzo ok ale nie ma startu do Trylogii Mass Effect czy Dragon Age Origins. Oczywiscie to moje spostrzeżenie.

nie pisze że ma doskonale zaprojektowany świat i jest to totalne TOP i nic nie podskoczy, za to wielu tutaj porównuje 3 letniego wiedźmina i wypisuje bzdury jak by to nagle była jakaś podrzędna gra bo, bo Rockstar

no z tym to pojechałeś konkretnie, na całe szczęście Twoje zdanie jest w ZNACZNEJ mniejszości, i nie chodzi mi o sam świat, ten niech sobie będzie bo nie każdemu musi podchodzić np słowiański medieval-Dark fantasy czy jak to określić (ja nienawidzę post-apo madmax), za to w swoim stylu Witcher jest wyjątkowy, a Lore dragon age czy mass effect może sobie być fajne i mieć potencjał, tylko co z tego jak same gry TO TOTALNE ŚREDNIAKI I RÓWNIA POCHYŁA nie warte pieniędzy na premierę i tyle w temacie tych serii, gdzie raz był przebłysk w stylu DA:O a potem już coraz gorzej (dwójka to totalny syf) a seria mass effect to też jedna wielka amplituda dobrych i okropnych rzeczy

wiedźmin w porównaniu do powyższych stawał się coraz lepszy, ładniejszy, bardziej dopracowany, chociaż niektórzy z racji swojego typowo PC-towego podejścia i specyficznego klimatu oryginału, to wolą nawet część pierwszą od trójki

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakiej grasz konsoli?

Prosiak na 65nu8000, ale juz poradzilem. Zasugerowany tym co napisales ze trzeba poustawiac pogrzebalem w opcjach wiecej.

Ogolnie w grze hdr na 260 albo i wiecej. Za to na tv musialem duzo pozmieniac w porownaniu do innych gier. Gama w gore ale brightnes w dol, zmiany ostrosci plus pare innych opcji. Calkiem inne ustawienia niz do innych gier w hdr na tym tv.

Ale mglistosci juz nie ma i jest fajnie😁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posłuchajcie odgłosów wydobywających się z pod kopyt :E swojego konia, jak się zmienia w zależności od terenu na który wjeżdżamy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posłuchajcie odgłosów wydobywających się z pod kopyt :E swojego konia, jak się zmienia w zależności od terenu na który wjeżdżamy :D

W GTA4 jak się przejeżdża samochodem przez klapę od studzienki to słychać dźwięk jej poruszenia. :D Za to kocham R*. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na tyle dobrze, że w połączeniu z niesamowitym klimatem i smaczkami tej gry jeszcze w żadnej grze nie czułem takiej więzi z światem gry.

Dokładnie czuć że cały świat w grze jest żywy a ładnych widoczków nie brakuje

Tr6yjSk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś gra na x-s jak to wygląda w praniu?

Jest dużo gorzej jak na zwykłej (slim ps4 choć uważam ze akurat ta nie ma co się wstydzić jest 1080p i realnie nie jest źle),bo zamierzam kupić standard wersje dla kuzyna na urodziny a posiada tylko ta konsole wyżej wymienioną.

Teraz ostatnie godziny gdzieś ze 4 lub 5 cały czas poluje i sprzedaje, i zwiedziłem juz kawał terenu z mapy okazjonalnie zabijam(konkurencję czyli inne gangi i wkurzonych farmerów itp) :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niezły bajer był nawet w grze z 1998 roku silent Hill na psx pamiętam jak dzisiaj, w zależności od powierzchni po jakiej idziemy inny odgłos.

Wow ciekawe jak to rockstar ogarnal 20 lat później, mistrzowie kodu zdecydowanie :thumbup::o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłem troche i tak powiem. Podoba mnie sie to.. Doszedlem z fabula do 2 obozu i teraz łaze i sie bawie. Poluje. W strzelaniu to lamie okrutnie. W sumie to nie liczac epizodu z PS3 nic a nic nie gralem na padzie. Gdy mnie gonia lowcy to odrazu trup. Nie ogarniam strzelania do tylu.. W sumie do przodu tez nie Xd.

tak ie chcialem spytac.. BO pracuje sobie w obozie, przynosze miesko i takie tam... gdzie mozna sprawdzic statystyki/ Ten caly honor?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niezły bajer był nawet w grze z 1998 roku silent Hill na psx pamiętam jak dzisiaj, w zależności od powierzchni po jakiej idziemy inny odgłos.

Wow ciekawe jak to rockstar ogarnal 20 lat później, mistrzowie kodu zdecydowanie :thumbup::o

To było w wielu grach. Pytanie jak z różnorodnością i jakością bo może w tym tkwi różnica.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie czuć że cały świat w grze jest żywy a ładnych widoczków nie brakuje

Tr6yjSk.jpg

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pograłem troche i tak powiem. Podoba mnie sie to.. Doszedlem z fabula do 2 obozu i teraz łaze i sie bawie. Poluje. W strzelaniu to lamie okrutnie. W sumie to nie liczac epizodu z PS3 nic a nic nie gralem na padzie. Gdy mnie gonia lowcy to odrazu trup. Nie ogarniam strzelania do tylu.. W sumie do przodu tez nie Xd.

tak ie chcialem spytac.. BO pracuje sobie w obozie, przynosze miesko i takie tam... gdzie mozna sprawdzic statystyki/ Ten caly honor?

Hmm jeżeli chodzi o twój poziom honoru dobra i zła klikając strzałkę w dół wysuwa ci się pasek wraz z całym interfejsem jeżeli masz wyłączony.

Dlatego polecam grać wszystkim bez radaru, lepszy klimat gdy ekran jest pusty a jedynie od czasu do czasu kliknąć strzałeczkę jak się nie zna drogi. :E

Jeżeli chcesz dogłębne statystyki z gry to w apce jest wszystko uporządkowane. Też sprawdziłem że jeżeli mamy ochotę poza domem przeczytać obecny stan dziennika naszego Arthura to możemy na spokojnie nie trzeba łączyć się z konsolą. Także w robocie jak jest wolna chwila to można poprzypominać sobie co tam się działo za nim do niej poszliśmy. :E

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Prosiak na 65nu8000, ale juz poradzilem. Zasugerowany tym co napisales ze trzeba poustawiac pogrzebalem w opcjach wiecej.

Ogolnie w grze hdr na 260 albo i wiecej. Za to na tv musialem duzo pozmieniac w porownaniu do innych gier. Gama w gore ale brightnes w dol, zmiany ostrosci plus pare innych opcji. Calkiem inne ustawienia niz do innych gier w hdr na tym tv.

Ale mglistosci juz nie ma i jest fajnie😁

A mozna w grze zmieniać jasność? Chyba w TV samym tak?

-----

Ja piernicze! JEstem w tym pierwszym mieście Valentine i ta gra JEST NIESAMOWITA jeśli chodzi o detale i realizm.. Wchodze do sklepu i tam obserwuje i podziwiam.. Przejrzałem 3 budynki i zajeło mi to dobre 15-20min (prawdziwego czasu).

Dawno mnie już gra nie urzekła jesli chodzi o dopracowanie detali i samego bogactwa w otwartym świecie. COś niesamowitego!

Jedynie co mnie wkurza to czesto przez przypadek nacisne przycisk strzału i zaraz juz policja atakuje ;/ Cięzko mi ogarnąć sterowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mozna w grze zmieniać jasność? Chyba w TV samym tak?

-----

Ja piernicze! JEstem w tym pierwszym mieście Valentine i ta gra JEST NIESAMOWITA jeśli chodzi o detale i realizm.. Wchodze do sklepu i tam obserwuje i podziwiam.. Przejrzałem 3 budynki i zajeło mi to dobre 15-20min (prawdziwego czasu).

Dawno mnie już gra nie urzekła jesli chodzi o dopracowanie detali i samego bogactwa w otwartym świecie. COś niesamowitego!

Jedynie co mnie wkurza to czesto przez przypadek nacisne przycisk strzału i zaraz juz policja atakuje ;/ Cięzko mi ogarnąć sterowanie.

Jak wejdziesz do hotelu w dzień to ci szczęka opadnie, jak zobaczysz te cienie i światło wpadające przez firanki. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak było, ale nie na taką skalę i nie w takiej jakości udźwiękowienia. Tutaj masz masę takich smaczków.

Dobrze pamiętam jak przy premierze FC5 wielu narzekało, że trawa się nie rusza, liście, gałęzie itd. się nie ruszają gdy przechodzimy. Tutaj wszystko się porusza, każda gałązka, każdy krzak o który zawadzimy.

Idąc po błocie słyszysz odgłos stąpania po błocie, po trawie jakbyś chodził po trawie, następny krok masz żwirek/kamyczki i twój następny krok to jest odgłos tąpania po żwirze itd.

W FC5 wielu narzekało, że się nie da do wielu rzeczy strzelać. Tutaj praktycznie do wszystkiego możesz strzelić i jakiś mniejszy lub większy efekt jest.

Raz chowając się podczas walki za drewnianym wozem. Po prostu nie walczyłem tylko siedziałem tam i obserwowałem jak drewniane elementy tego wozu rozpadają się i kule świszczą nad moim uchem :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi