Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Np Wiedzmin, GOW pokrywają się.

Średnia user score jest mocno zaniżana przez ludzi co dają 0/10. Po prostu wygląda, że co niektórzy ludzie nie wiedzieli co kupują i liczyli na kolejnego spidermana w świecie dzikiego zachodu :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku tej gry średniej użytkowników na metacritic nie powinno się brać pod uwagę bo same najniższe oceny w tym 0 są od zatwardziałych pecetowców którzy użalają się że nie wyszło na PC. Wystarczy zerknąć na opisy, same typu " nie wyszło na PC gra jest Chu*** daje 0".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Akurat te osoby co daja 0/10 to na 100% grały w RDR 2 ;D .. jasne.. akurat w to uwierzę.

Nikt normalny nawet jak kupil i mu sie nie spodobała gra to nie oceniłby 0/10. Bo tyle to nawet najgorsza gra nie dostała jak ta o naszym Detektywie Rutkowskim która została wyceniana na 1/10.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wątpię, że cześć tych ocen na 0 to pctowi trolle grający na youtube :E. Przez youtube to na pewno nie da się poczuć klimatu tej gry :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem co Wy tak przeżywacie te oceny? Mnie one kompletnie nie interesują, dla mnie liczy się tylko jedno to mi ma się gra podobać a co myślą inni mam kompletnie w odbycie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Średnia user score jest mocno zaniżana przez ludzi co dają 0/10. Po prostu wygląda, że co niektórzy ludzie nie wiedzieli co kupują i liczyli na kolejnego spidermana w świecie dzikiego zachodu :E

Tam ludzie oceniają na zasadzie bardzo mi się spodobało, albo bardzo mnie rozczarowało, nie jest to obiektywna opinia na pewno, ale pokazuje przyjęcie produktu, a problem rozrzutu pokrywa się też z naszym rynkiem. Są marki, tytuły, które tego nie mają i odsetek ludzi niezadowolonych jest znacznie mniejszy. Powodów jest dużo dlaczego RDR2 tak graczom nie podchodzi, a do tego bezkrytyczne recenzje np wersji która nie działa, której premiera jest gorsza od premiery AC:U na Xie S zrobiły z oceną co zrobiły, czyli u nas poniżej 5.

Osobiście przekonam się jak jest pewnie w 2020, bo z tego co widzę trzeba uważać na zakup premierowy, a planuję wersję steam, cena będzie na start około 220-240zł, więc chyba jednak w tym wypadku poczekam na pierwsze promocje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zazdroszcze Wam bo gra wyglada na prawde genialnie, az zaczynam zalowac, ze nie kupilem konsoli miesiac temu tylko wymienilem bebechy w kompie :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem już dziś w tej chatce :D Polecam zostawić przy życiu wspomnianą staruszkę i wrócić tam potem drugi raz, a właściwie jeszcze trzeci :D

Gdzie ta chatka przeleciał pół mapy i nie znalazłem. ..

Na zwykłym PS4 Slim gra daje radę? Duże fps dropy?

Możesz śmiało brać nie ma tragedii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Slim i Pro działa podobnie i przez 95% gry nie ma większych zgrzytów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tam ludzie oceniają na zasadzie bardzo mi się spodobało, albo bardzo mnie rozczarowało, nie jest to obiektywna opinia na pewno, ale pokazuje przyjęcie produktu, a problem rozrzutu pokrywa się też z naszym rynkiem. Są marki, tytuły, które tego nie mają i odsetek ludzi niezadowolonych jest znacznie mniejszy. Powodów jest dużo dlaczego RDR2 tak graczom nie podchodzi, a do tego bezkrytyczne recenzje np wersji która nie działa, której premiera jest gorsza od premiery AC:U na Xie S zrobiły z oceną co zrobiły, czyli u nas poniżej 5.

Osobiście przekonam się jak jest pewnie w 2020, bo z tego co widzę trzeba uważać na zakup premierowy, a planuję wersję steam, cena będzie na start około 220-240zł, więc chyba jednak w tym wypadku poczekam na pierwsze promocje.

Przy takiej premierze pojawia się masa ocen od idiotów i sporo od youtubowych graczy wystarczy poczytać pobieżnie te komentarze i wiesz, że osoba nie grała w tą grę :E

Do tego ludzie potrafią zakładać po kilka kont i wpisywać nawet ten sam komentarz.

"It remember me Mass Effect Andromeda so yeah I'm comparing this game to Mass Effect Andromeda."

"all you had to do was make Russian localization and PC version, Rockstar..."

"no PC! I will change the review only after going to the PC, I bought all the games Rockstar on PC"

"If i cant play it it might as well not exist. "

itd.

Szkoda klawiatury na dłuższe komentowanie tego :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie się zalogować do SocialClub w grze? U mnie ciągle wyrzuca błąd połączenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ lukadd

Przecież przy np. GOW też tacy się pojawiają, jak i przy innych grach, RDR2 nie jest jakimś cudownym wyjątkiem, ba nawet nie ściąga do siebie tak dużo społeczności i problem toksycznych komentarzy w innych grach był znacznie większy.

Mi się już nie che interesować RDR2, wrócę do tematu jak ogram tytuł, sam sprawdzę jak jest i jak w zwyczaju wyklepię recenzję. Miłego grania.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ lukadd

Przecież przy np. GOW też tacy się pojawiają, jak i przy innych grach, RDR2 nie jest jakimś cudownym wyjątkiem, ba nawet nie ściąga do siebie tak dużo społeczności i problem toksycznych komentarzy w innych grach był znacznie większy.

Mi się już nie che interesować RDR2, wrócę do tematu jak ogram tytuł, sam sprawdzę jak jest i jak w zwyczaju wyklepię recenzję. Miłego grania.

Przy innych grach tez opinie graczy były słabsze tuż po premierze, bo wtedy najwięcej troli z 0/10. Poczekaj miesiąc, hajp opadnie, to opinie na meta pójdą w górę, bo trole znudzą się wystawianiem słabych ocen ;p. Inna sprawa, to jaki sens patrzeć na te oceny i wykorzystywać je jako jakikolwiek argument.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w tym drugim obozie koło Valentine, tam brakuje tych zapasów, postanowiłem że coś upoluje, przyniosłem te sarne czy tam jelenia, oskórowałem, polozyłem w obozie to sie gdzieś tam w inne miejsce przeteleportowalo z informacja ze co przyniose to sobie tam bedzie leżalo, poszedlem do tego goscia od zapasów i dałem mu poprzez przekazanie zapasów mieso z tego polowania chyba 4 sztuki i co tam tylko moglem z eq i w sumie nic, nadal na mapie jest wykrzyknik jakis przy tych zapasach i są na szaro, to sie cos tam z postępem w grze odblokuje czy trzeba mu tego pelno nanosić żeby sie cos zmienilo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na ps4 pro gra potrafi zwolnić, zwłaszcza w miescie przy strzelaniu.. na moje oko nawet 25 fps czasem nie trzyma, wiec pewnie na slimce jest gorzej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na ps4 pro gra potrafi zwolnić, zwłaszcza w miescie przy strzelaniu.. na moje oko nawet 25 fps czasem nie trzyma, wiec pewnie na slimce jest gorzej..

Gram na Standardzie i jest dobrze. Dropy są okazjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem w tym drugim obozie koło Valentine, tam brakuje tych zapasów, postanowiłem że coś upoluje, przyniosłem te sarne czy tam jelenia, oskórowałem, polozyłem w obozie to sie gdzieś tam w inne miejsce przeteleportowalo z informacja ze co przyniose to sobie tam bedzie leżalo, poszedlem do tego goscia od zapasów i dałem mu poprzez przekazanie zapasów mieso z tego polowania chyba 4 sztuki i co tam tylko moglem z eq i w sumie nic, nadal na mapie jest wykrzyknik jakis przy tych zapasach i są na szaro, to sie cos tam z postępem w grze odblokuje czy trzeba mu tego pelno nanosić żeby sie cos zmienilo?

Ten wykrzyknik chyba dotyczy opcji rozwoju budy z żarciem za Pearsonem, możesz ją rozwinąć i doposażyć za pomocą opcji rozwoju przy tej skrzynce gdzie zostawiasz kasę dla obozu. Ja już rozwinąłem o 2 poziomy zarówno budę z żarciem jak i obwoźną aptekę (tę na skraju obozu, przy Straussie) i jak co jakiś czas wracam z upolowana zwierzyną to sobie uzupełniam remedia i jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"wiec pewnie na slimce jest gorzej.", a czy na na ps4/s jest ta sama rozdzielczość co na Pro że ma być gorzej ? Niektórzy takie durnoty piszą że aż oczy bolą. (zero myślenia) :E

Tak jak kolega wyżej napisał dropy są okazjonalne. ;)

Kurde jak obejrzałem filmik z łowienia to ahhhh. Pora chyba ruszyć fabułę, aby móc z kompanami łowić. :D

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PC myślę, że na bank się pojawi, tylko właśnie jakoś za rok, jak już będziemy powoli zaczynać myśleć o nowej generacji konsol. Nie zdziwię się, jak PC w ramach rekompensaty dostanie od razu 2 w 1, czyli remake RDR1 na silniku z dwójki. Po coś całe New Austin w tej grze wymodelowali i wrzucili, a to obszar duchów bez NPC, gdzie nic się nie dzieje. Wątpię, że dali to pod Red Dead Online, chociaż kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz w lewym górnym rogu w menu przecież. Można chyba jeszcze kupić sobie zegarek kieszonkowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram na Standardzie i jest dobrze. Dropy są okazjonalne.

Wg. digitalfoundry w miastach na ps4 są non stop dropy nawet do 25fps w sensie, że w pewnych miejscach jest po prostu cały czas tyle. I trzeba dodać, że testowali jak nic się nie działo więc pewnie w trakcie walki itp. jest zapewne gorzej.

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi