Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

To są generowane losowo wydarzenia na które możesz nie trafić a nie zadania poboczne czy coś istotnego ;)

Wiem o tym, ale mimo wszystko są to spoilery właśnie tych "smaczków" ;)

 

To są generowane losowo wydarzenia na które możesz nie trafić a nie zadania poboczne czy coś istotnego ;) Pisząc o tej grze w zasadzie wszystko poza HDR nadaje się na spoiler więc równie dobrze możemy o niczym dyskutować :P .

Pokaż lepiej outfit :P

Edytowane przez gret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo jest co pisać. Mogę wam powiedzieć, że na bagnach są duże jesiotry i podpływają blisko brzegu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już nic nie piszę :P. Jest tego cała masa wliczając w to ukształtowanie terenu i architekturę ;). Warto jeździć po mapie bez celu i zwiedzać i zawsze coś wyskoczy lub jest do odkrycie.

 

Pokaż lepiej outfit :P

To też będzie spoiler musiałbym przebrać się w coś mniej odlotowego :lol2:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki... Jako że kobieta okupuje często i gęsto TV, to mam zamiar w końcu wypróbować Remote Play PS4 na PC. Ktoś może korzystał z takiego rozwiązania? RDR2 jest na tyle "ociężałe", że nawet jeśli lag będzie, to raczej mało odczuwalny. Całość mam spiętą Gigabitowym Ethernetem więc tu raczej nie powinno być problemu.

Wczoraj zmierzyłem się z Remote Playem PS4 na PC odpalając RDR2. Cóż, powiem szczerze, że naprawdę kiepsko to wyglądało, ustawiłem w aplikacji maksymalną rozdzielczość (1080p), najwyższe odświeżanie, ale to co się ukazało moim oczom było bardzo słabe. Na duży plus zasługuje brak opóźnienia - w tej kwestii wszystko cacy. Nie wiem, ktoś może próbował i miał inne odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PS4 PRO i 1080p ustawione w apce, tyle że odpalane na monitorze 1440p, no ale nie zmienia to faktu że naprawdę tragicznie to wyglądało :-|

Edytowane przez daro200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mam pytanie czy nowe ciuchy można tylko kupić czy jest tez mozliwosc znalezienia gdzies w ukrytych skrzyniach / miejscach w budynkach czy innych obszarach?

 

Mi osobiscie ciezko jest ogarnac mape.. Jakby to wytłumaczyć. Gubie sie gdzie isc zwłaszcza nie ogarniam czy np jak zobacze z daleka budynek czy go juz eksplorowałem itp ;). No ale jakoś brnę do przodu ;)..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeryf Odin :E

 

A gdzie ten kapelusz co miałeś kupić Szeryfie :D ?

 

PS> I nie Szeryf tylko zastępca jeśli już ;)

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam znów glitch znalazłem troszkę zabawny. Jak tam ona wskoczyła?! :lol2:

3LDdcg9.jpg

v1zaC9D.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ona wskoczyła?! :lol2:

 

Brała lekcje u "Płotki" :lol2:

 

ujVcrcq.jpg

 

PS> To nie glitch tylko easter egg z Wiedźmina 3 :P

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat RDR2 nie jest wcale taki wielki. Słyszałem, że Assasin creed odyssey przejście z jednego końca mapy do drugiego to grubo ponad 2H, a tu konikiem i to spokojnym cwałem zajmuję tylko 15 minut :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i czytam i już mnie rusza... Ogram ACO i na wiosnę biorę jakąś konsolę i tv, a może do tego czasu będzie oficjalne info na temat wersji PC... Gta V i RDR grałem na xie, który służył głównie do fify i skata, ale te sterowanie na padzie nie jest dla mnie, z minusów ww gier byłby tylko jeden, a mianowicie granie na padzie, 20 kilka lat przyzwyczajenia do KiM jest u mnie barierą... Miłej i przyjemnej zabawy życzę,masło maślane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadają że w kwietniu ma być na pc ale aż tak dobrze pewnie nie będzie.

 

 

na PC 30 Lutego 2019,info telefoniczne :E:lol2:

 

 

a tak serio to mi tam lotto kiedy wyjdzie obstawiam ze gdzies pierwszy kwartal 2020 ,ale jakbym dzis gral tylko na PC i widzac jaka tam jest growa bida z nędzą to bym nawet dla samej tej gry kupil konsole/ dla Single Playera to tylko teraz konsola.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nawet dla samej tej gry kupil konsole/ dla Single Playera to tylko teraz konsola.

 

zgadza się do singielków to tylko 55-65" / 4k i konsola, nie trzeba jak w przypadku PC, martwić się o zmianę bebechów co rok. Ja zmodernizuje PC tylko pod fpsy B1/COD2 etc. a reszta konsola.

 

 

oglądał ktoś ? :D

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=rYZKFYAXLrk

Edytowane przez chreasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat RDR2 nie jest wcale taki wielki. Słyszałem, że Assasin creed odyssey przejście z jednego końca mapy do drugiego to grubo ponad 2H, a tu konikiem i to spokojnym cwałem zajmuję tylko 15 minut :hmm:

Spokojnym cwałem? Chyba chciałeś napisać stępem albo kłusem... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat RDR2 nie jest wcale taki wielki. Słyszałem, że Assasin creed odyssey przejście z jednego końca mapy do drugiego to grubo ponad 2H, a tu konikiem i to spokojnym cwałem zajmuję tylko 15 minut :hmm:

 

Tak z czego większość wypełnia woda :E. Już "pomijam" że Red Dead Redemption 2 jest wypełnione po brzegi ciekawą zawartością której brakuje w AC:O ;). Gry Ubi to zawsze rozległe i pięknie zaprojektowane krajobrazy szkoda tylko że nie potrafią wykorzystać dobrze tego piękna i zagospodarować przestrzeń na mapie przy użyciu czegoś ciekawszego od czyszczenia znaków zapytania. Żeby gry Ubi były tak ciekawe jak są piękne to by mało kto narzekał.

 

a tak serio to mi tam lotto kiedy wyjdzie obstawiam ze gdzies pierwszy kwartal 2020 ,ale jakbym dzis gral tylko na PC i widzac jaka tam jest growa bida z nędzą to bym nawet dla samej tej gry kupil konsole/ dla Single Playera to tylko teraz konsola.

 

Dobrze napisane i rzeczywiście tak jest :)

 

Czytam i czytam i czytam i już mnie rusza... Ogram ACO i na wiosnę biorę jakąś konsolę i tv, a może do tego czasu będzie oficjalne info na temat wersji PC... Gta V i RDR grałem na xie, który służył głównie do fify i skata, ale te sterowanie na padzie nie jest dla mnie, z minusów ww gier byłby tylko jeden, a mianowicie granie na padzie, 20 kilka lat przyzwyczajenia do KiM jest u mnie barierą... Miłej i przyjemnej zabawy życzę,masło maślane...

 

Jeśli nie wyjdzie "szybko" na PC to dla tej gry warto :thumbup:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Listopada na PC

 

 

 

 

A smaczki w RDR2 będą jeszcze przewijały się w kolejnych miesiącach. Niżej cytat z gola.

 

"Studio Rockstar Games jeszcze wyżej zawiesiło poprzeczkę, która już przy Grand Theft Auto V wydawała się być umieszczona na nieosiągalnym dla innych poziomie. Lata pracy zaowocowały niesamowitym wirtualnym światem, pełnym niewiarygodnym detali – nie było jeszcze gry tak szczegółowej i dopracowanej. Nigdy.

 

Te smaczki, które opisaliśmy w artkule, to ledwie wierzchołek góry lodowej – gra jest tak wielka, że w kolejnych miesiącach prawdopodobnie jeszcze niejedno odkryjemy. Z tego względu do tematu wrócimy w przyszłości, gdy już opadnie kurz wzbity w powietrze przez miliony graczy, cwałujących na koniach po Nowym Świecie i odkrywających jego kolejne tajemnice."

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 Listopada na PC

Te smaczki, które opisaliśmy w artkule, to ledwie wierzchołek góry lodowej – gra jest tak wielka, że w kolejnych miesiącach prawdopodobnie jeszcze niejedno odkryjemy. Z tego względu do tematu wrócimy w przyszłości, gdy już opadnie kurz wzbity w powietrze przez miliony graczy, cwałujących na koniach po Nowym Świecie i odkrywających jego kolejne tajemnice."

 

 

A mi sie wydaje ze tego jest tam tyle ze nawet jakbys mial i 150 h i pojechal jeszcze raz do ktoregos miejsca to i tak znajdziesz tam/bedzie jakas sytuacja ktorej jeszcze nie miales :E

w Gta 5 bylo chyba z 150 tajemnic i ciekawostek na YT odcinkow,tu tez juz powstają

 

ja od piatku wszytskie gry odstawilem ,pewnie do konca roku bede gral w tą

 

P.S Max Payne ,Michael DeSanta,Arthur Morgan, wszyscy sa do siebie podobni :D

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko nie wyjdzie wersja PC to drugie podejście i tak ogram na konsoli i to chyba jeszcze w tym roku, aktualnie przechodząc grę widzę alternatywne możliwości i jestem ciekawy co by było gdybym zrobił to inaczej. Saveów na pewno nie będę wczytywał.

3 raz ogram na PC :E

 

A smaczki GTA V tu się chowa jeśli chodzi o ich ilość i jakość.

 

Z takich minimalistycznych aby nie spoilerować to

Nawet jak podejdziesz do kominka w jakimś domu, gdzie akurat nie pali się ogień i są w nim drewna to mogą się zruszyć i zmienić położenie .

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tak z czego większość wypełnia woda :E. Już "pomijam" że Red Dead Redemption 2 jest wypełnione po brzegi ciekawą zawartością której brakuje w AC:O ;). Gry Ubi to zawsze rozległe i pięknie zaprojektowane krajobrazy szkoda tylko że nie potrafią wykorzystać dobrze tego piękna i zagospodarować przestrzeń na mapie przy użyciu czegoś ciekawszego od czyszczenia znaków zapytania. Żeby gry Ubi były tak ciekawe jak są piękne to by mało kto narzekał.

 

Rozległe może tak ale strasznie puste i nudne. To ogromna bolączka ostatnich asasynów. Narąbią wielki świat pododaja bzdury i tylko niektóre obszary nadaja sie do eksploracji.. I to cały asasyn. Gry Rockstara mają mniejsze mapy ale jakie bogate ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puste to raczej nie przynajmniej w aspekcie graficznym/artystycznym bo wyspy greckie wyglądają przepięknie i są dość różnorodne, ale pod względem aktywności jest powtarzalność i to bardzo duża. W RDR 2 to jest całkiem odmienny świat, fizyka, architektura, grafika i żyjący świat :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktywności poboczne są praktycznie takie same jak w grach Ubi ale tu to nikomu nie przeszkadza :hmm:

 

Nie są takie same. Jest większa różnorodność i są ciekawsze. Sama ilość aktywności pobocznych np. losowe wydarzenia jest znacznie mniej powtarzalna od tego co masz w Assassin's Creed Odyssey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o rybki roślinki itp.

 

To tak tu się zgadzam :D. To są pierdoły jednorazowego użytku przynajmniej dla mnie ;).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś może powiedzieć coś więcej o tych aktywnościach?? Czym się różnią od aktywności w innych sandboxach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...