Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Akozz

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

W mejlu jest link do pobrania i wchodzi strona, gdzie trzeba podać telefon. Inaczej nie udało mi się do klucza dojść (kupiłem The Division), no ale niestety, nie mam zamiaru chwalić się numerem telefonu, więc zwrócili kasę.

 

Co do Titanfalla 2, to właśnie przeszedłem singla : ) fajny!!! Chyba trochę pojedynek z COD-em, ale naprawdę fajnie się grało. Sporo utartych schematów, ale sporo fajnych kwestii. I co najdziwniejsze, to te tytany bardziej mnie wkurzają niż dają radochę. Naprawdę fajny model strzelania, fajne to skakanie jest - mogliby zrobić off-a o pilotach, ale bez tytanów : )

No to teraz Multi : )

 

Dlatego pisałem że danie darmowego weekendu z samym multi było samobójem. Zamiast dać dodatkowo fragment singla żeby więcej ludzi zachęcić to dali tylko multi gdzie wiele osób się mocno zniechęciło z powodu pogromu jaki spotyka nowych graczy. Obecność cheaterów na PC też nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, po 2 godzinach jakoś grania mam takie myśli:

 

1. Potrzebuję lepszych broni, jakichś tarcz, itd. Tak dla pilota, jak i tytana. Jak do jasnej to uzyskać? Ciągle w tyłek dostaję. Trochę to demotywujące.

 

2. Co najlepsze dla tytana? Czy jest sens kupić Kationę na przykład?

 

3. Czy pilotem idzie jakoś skutecznie atakować tytana? I z drugiej strony - jak najlepiej chronić się tytanem przed pilotami? Wszyscy w ogóle biegają z tarczami, jak? Gdzie? Skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pisałem że danie darmowego weekendu z samym multi było samobójem. Zamiast dać dodatkowo fragment singla żeby więcej ludzi zachęcić to dali tylko multi gdzie wiele osób się mocno zniechęciło z powodu pogromu jaki spotyka nowych graczy. Obecność cheaterów na PC też nie pomaga.

No i co ten singiel by dał? Multi potrzebuje populacji, nie single player, kto miał ograć multi i się wciągnąć to się wciągnął, jak nooob by nie dostał w du** teraz to by dostał później i efekt ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co ten singiel by dał? Multi potrzebuje populacji, nie single player, kto miał ograć multi i się wciągnąć to się wciągnął, jak nooob by nie dostał w du** teraz to by dostał później i efekt ten sam.

 

Byłby czas oswoić się z koncepcją gry, poznać sterowanie itp? Teraz każdy kto odpalił TF2 po raz pierwszy w darmowym weekendzie poczuł się jak noob bo w tej grze jest mega boost gdy zna się mapę i ma lepsze wyposażenie. Nawet jak masz skilla w tego typu grach to pierwsze godziny multi w TF2 to nieustanny w******l. To było coś jak nauka pływania przez wrzucenie na głęboką wodę, raczej mało fajny pomysł. Jak ktoś kupił grę to może pogra bo się przełamie i wciągnie a tak to po darmowym weekendzie większość ludzi zapomni o tym tytule. Mnie fascynuje jak beznadziejnie ktoś tym projektem zarządza. Idiotyczna data premiery, całościowy brak pomysłu na wciągniecie nowych graczy w grę. Ogólnie szkoda tytułu bo to będzie cud jak nie padnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Istnieje problem z uruchomieniem Titanfall 2 na PC. Nigdzie nie mogę znaleźć sensownego i dobrego rozwiązania.

Po odpaleniu gra zatrzymuje się na ekranie ładowania. A w menadżerze zadań pokazuje ,,brak odpowiedzi".

Proszę o pomoc.

 

Procesor: AMD Phenom™ II X4 965 Procesor 3.40 GHz

RAM: 12GB

Windows 7 64 bit

Grafika:MSI R7 360 2GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Istnieje problem z uruchomieniem Titanfall 2 na PC. Nigdzie nie mogę znaleźć sensownego i dobrego rozwiązania.

Po odpaleniu gra zatrzymuje się na ekranie ładowania. A w menadżerze zadań pokazuje ,,brak odpowiedzi".

Proszę o pomoc.

 

Procesor: AMD Phenom™ II X4 965 Procesor 3.40 GHz

RAM: 12GB

Windows 7 64 bit

Grafika:MSI R7 360 2GB

wymien złomiasty procek na cos lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KUBUA3108

Zainstaluj service pack do systemu w pierwszej kolejności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byście mieli porównać multi do BF1, to w titanfall 2 jest ciekawsze? Mam dylemat między Star Wars Battlefront a właśnie T2, co kupić na gwazdkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byście mieli porównać multi do BF1, to w titanfall 2 jest ciekawsze? Mam dylemat między Star Wars Battlefront a właśnie T2, co kupić na gwazdkę

W BF-a gra o wiele więcej osób, ma lepszy netcode i oprawę audio-video (TF2 nie jest brzydki, można by powiedzieć że na ten typ gry sf-fi pasuje)

Jeśli lubisz futurystyczne itp kimaty to wiadomo że TF będzie lepszy, niż bieganie z karem98 lub jazda na koniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche źle sformułowałem pytanie hehe, chodzi mi o multi w SW: Battlefront a TF2 - bo którąs z tych pewnie kupię na swieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KUBUA3108

Zainstaluj service pack do systemu w pierwszej kolejności.

I co na SP1 odpalać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW: Battlefront trafi do early access, wiec sobie mozesz sam przetestowac przez miesiac za 15 zl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi po Early access jak musze do piątku mikołajowi dać znać , co ma przynieść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgin Access a nie early ;)

 

ilość osób w SW: http://swbstats.com/

TF2 chyba nie ma tego, ale pewnie podobne liczby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgin Access a nie early ;)

 

ilość osób w SW: http://swbstats.com/

TF2 chyba nie ma tego, ale pewnie podobne liczby :)

Mniejsze, za Battlefrontem stoi Star Wars, za Titanfallem nie stoi nic, choćby to zatrzyma troszkę więcej graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Bfa 1 wczoraj, ale mimo wszystko Titanfall daje mi więcej radochy z gry, już za dużo się nachwaliłem tej gry więc niezdecydowanym polecam raz jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wq na maksa. Ciągle biegają, latają cwaniaki, że strzelam, strzelam, on się odwraca, zabija mnie. Tarcze, gnaty jakieś mega, że ułamek sekundy zdycham. Leveluje się wolno, gnaty do dupy, jakieś pierdoły dostaję typu jakieś holoscope'y. Na razie bez sensu mi się gra, że niby fajnie, ale tyle mend lata ze wszystkim wypasionym, że nie chce się grać. Aaa i laggerów dużo, że powtórka, a gościowi tnie na poziomie 20 klatek - albo to taki czit, coś podobnego było w CODach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mi po Early access jak musze do piątku mikołajowi dać znać , co ma przynieść :D

 

Wczoraj odpaliłem Battlefront i grało się lekko i przyjemnie. Ogólnie jak usiadłem po południu to grałem do 1 w nocy :E i kończyłem w top 5 :E Już wiem w co gram przez najbliższy tydzień. Dla kontrastu, na darmowym weekendzie w Titanfall2 nie wytrzymałem 2h i wywaliłem gre z dysku bo to chyba nie chodzi o to żeby człowiek się denerwował. Co więcej grałem na konsoli więc i bez cheaterów a miałem spostrzeżenia jak Sponsi powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chopy i w SW Battlefront bede mial 4 dlc (łącznie z Łotrem ) bo biere ultimate edition więc i jakieś nowe mapy do multi pewnie będą (i pewnie nowe bronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się wpadnie w rytm to się fajnie gra, gorzej jak z rytmu dzieciaki z hackami wybijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliem sobie dziś kampanię, kurde ale fajny ten singiel w Titanfall! Do tego wreszcie jakaś gra z normalną optymalizacją, praktycznie wszystko na ultra i może nie jest to top graficzny, ale wygląda ładnie a do tego działa mega płynnie.

 

Feeling strzelania jest genialny, do tego mega podoba mi się tempo rozgrywki. Myślę, że jak komuś się podobał Doom, to Titanfall 2 też mu przypadnie do gustu. Tak się powinno robić współczesne shootery!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania ukończona, króciutka była, ale zarazem bardzo intensywna. Bawiłem się przy tym singlu wybornie, widać, że twórcy postarali się sporo wyciągnąć z tego 'uniwersum', a jednocześnie mają otwartą przestrzeń na ogromną liczbę innowacji i usprawnień w ewentualnej kontynuacji. Oczywiście pod względem fabularnym gra nie porywa, ale nie o to w Titanfallu chodzi. Tu miało być intensywnie, miało być miodnie, miał być odczuwalny powiew świeżości - i wszystko jak najbardziej było na swoim miejscu. Do tego oprawa audio-wideo była całkiem przyjemna - graficznie oczywiście nie jest to poziom światowy, tym niemniej niektóre lokacje zachwycały swoją malowniczością. Soundtrack też dawał radę.

Nie oceniam w tym momencie multi, ale sama kampania (pomijając jej długość) to imho mocne 8/10. Zabrakło może bardziej innowacyjnej grafiki no i ciut lepszego scenariusza - aż się prosi, by w kontynuacji pojawiło się więcej tytanów obdarzonych własną osobowością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...