Skocz do zawartości
barbik11

Czy wygląd mężczyzny ma znaczenie dla kobiet?

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie ma, każdy powinien o siebie dbać niezależnie czy to kobieta czy mężczyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ogromne znaczenie.

Trzeba wyglądać bogato a jak jeszcze masz Audi choćby stary rocznik to już w ogóle.

Audi są najlepsze bo nowsze wersje dużo nie różnią się od starszych.

Znaczna większość kobiet niestety taka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyglądać bogato a jak jeszcze masz Audi choćby stary rocznik to już w ogóle.

Audi są najlepsze bo nowsze wersje dużo nie różnią się od starszych.

Takim Audi to przyciągniesz kobietę,ale blacharę!

Normalne kobiety aż tak bardzo na markę samochodu/samochód nie patrzą.

 

Ma ogromne znaczenie.

Powiedziałbym 50/50.Ja sam wyglądam zupełnie przeciętnie,ale mam to gdzieś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

O! Mara, Ty żyjesz...!

 

Ma ogromne znaczenie.

Trzeba wyglądać bogato a jak jeszcze masz Audi choćby stary rocznik to już w ogóle.

Audi są najlepsze bo nowsze wersje dużo nie różnią się od starszych.

Znaczna większość kobiet niestety taka jest.

Chyba sobie kupię Audi, hehe.

Edytowane przez No_Name

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że ma kiedyś sam wierzyłem w ta bajkę te że wygląd nie ma znaczenia ale się przejechałem ostro później mówię z doświadczenia.

Kobiety patrzą bardziej na wygląd niż faceci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma jakiś swój typ który mu się podoba, ale dla mnie podstawą jest charakter. Znaleźć kogoś normalnego to w erze tindera prawdziwa sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety nie dość że zwracają dużą uwagę na wygląd mężczyzn, to jeszcze potrafią być przy tym o wiele bardziej krytyczne i zwracać uwagę na pierdoły, o których mężczyźni by nawet nie pomyśleli. A to źle dobrane skarpetki, a to krzywo obcięty paznokieć u małego palca prawej ręki, a to niedogolony włosek na brodzie. Oczywiście w żartobliwy sposób przesadzam, ale można przez to zrozumieć o co mi chodzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Isharoth

Tak robią złe kobiety,nie normalne

 

Ja cały czas utwierdzę w przekonaniu,że bardziej się liczy charakter,a wygląd,status społeczny itp. to już sprawa drugorzędna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas utwierdzę w przekonaniu,że bardziej się liczy charakter,a wygląd,status społeczny itp. to już sprawa drugorzędna

Ale wygląd też jest bardzo ważny. Jeśli byłaby tobą zainteresowana naprawdę nieurodziwa kobieta, ale z całkiem dobrym (subiektywnie) charakterem, to raczej nie podchodziłbyś zbyt chętnie do takiej relacji. Problem jest w tym że niektórzy ludzie mają wymagania z kosmosu co do wyglądu.

 

Czy złe kobiety? Nie powiedziałbym tego. Po prostu kobiety wydają się mieć naturalną tendencję do wyłapywania takich szczegółów. Chociaż rzeczywiście ocenianie kogoś przez pryzmat nawet z pozoru nieistotnych rzeczy, drobnostek, może być oznaką próżności. Ale nie musi. Rozumiem to i wiem co za tym się kryje, mimo że osobiście nie skanuję nikogo wzrokiem.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłaby tobą zainteresowana naprawdę nieurodziwa kobieta, ale z całkiem dobrym (subiektywnie) charakterem, to raczej nie podchodziłbyś zbyt chętnie do takiej relacji.

Napiszę tak,że owszem jestem w takim wieku,że jeszcze wybór wśród kobiet mam dość spory,ale jestem całkiem przeciętny z wyglądu to jest raz.

Dwa,że niestety mam całkiem skomplikowany charakter,że szkoda w ogóle nawijać o tym.

Trzy,jeśli taka w sumie kobieta o nie najgorszym wyglądzie,ale jednak brakującym do przeciętności okazałaby o dziwo zainteresowanie mną,to chętnie by stworzył relację z tą kobietą,a co z tego by wyszło,to by czas pokazał ;)

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy,jeśli taka w sumie kobieta o nie najgorszym wyglądzie,ale jednak brakującym do przeciętności okazałaby o dziwo zainteresowanie mną,to chętnie by stworzył relację z tą kobietą,a co z tego by wyszło,to by czas pokazał ;)

No tu już sporo zależy od tego co uznamy za "przeciętność". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu już sporo zależy od tego co uznamy za "przeciętność". ;)

Powiedzmy sobie,że jestem 5/10(zastrzegam,że tutaj od kiedy jestem,nie wstawiałem zdjęcia swojej facjaty/całej postury i nigdy nie wstawię). Nagle kobieta 2-3/10 okazuje zainteresowanie moją osobą i wysyła "sygnały" i relacja się zakręca w pozytywnym znaczeniu i tego typu sprawy

Jeśli taka kobieta okaże się dobra pod względem charakteru i by zaakceptowała moje wady(w końcu człowiek nie ma tylko zalet),to całkiem możliwe,że z tego coś by się urodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że wygląd ma znacznie. Panie, które mówią, że tak nie jest po prostu kłamią. Zawsze na początku człowiek patrzy i ocenia oczami. Dopiero potem poznaje zaś wnętrze. Jeśli wygląd się komuś nie spodoba, to nie dochodzi do etapu polegającego na poznawaniu swoich cech charakteru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na początku człowiek patrzy i ocenia oczami. Dopiero potem poznaje zaś wnętrze. Jeśli wygląd się komuś nie spodoba, to nie dochodzi do etapu polegającego na poznawaniu swoich cech charakteru

Owszem coś w tym jest,ale według mnie najważniejszy jest ogólnie całokształt kobiety/mężczyzny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygląd ma znaczenie

Pozycja społeczna ma znaczenie

Zdolności towarzyskie mają znaczenie

Portfel ma znaczenie.

 

Im więcej i im wyżej w tych kategoriach tym jest się atrakcyjniejszym. Im więcej tych cech i bardziej zaawansowanych posiada kobieta, tym ma wyższe wymagania. Kobiety patrzą raczej w górę hierarchii atrakcyjności, ewentualnie na poziom podobny do swojego. Mężczyźni patrzą zazwyczaj w dół hierarchii.

 

Także ważny jest całokształt w kontekście całokształtu potencjalnego partnera/ki

Zawsze liczy się kontekst.

 

Temat można zamknąć ;)

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ale większe znaczenie ma ile masz w portfelu i na koncie ;) Jak masz dobrą gadkę to też może nadrobić nieopłacone twarzowe haha

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ma, największe powodzenie mają tak zwane chady bez zakoli, z hunter eyes i zarysowaną szczęką 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...