Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Grzegorz 996

Jaki telefon wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar kupić smartphone tylko nie wiem który model wybrać pierwszy to Xiaomi REDMI NOTE 3 PRO (wersja z 32gb 3gb ramu i procesor snapdragon) drugi model to huawei p8 lite a trzeci to huawei honor 7 lite. Pomóżcie mi wybrać, jak ktoś ma któryś z telefonów niech go oceni jak działa itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p8 lite odpuść.

Honor 7 lite to praktycznie to samo co Huawei P9 lite.

O Redmi Note 3 masz kupę recenzji, opinii i innych takich w necie oraz sporo postów na forum.

I to inna klasa telefonu wobec pozostaluch dwóch, nie mówiąc już o P8lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie włąśnie idzie zamówiony remi note 3 pro 3/32 wer gold - prezent dla żony -też się wahałem między innymi producentami ale ten pozamiatał cena - wydajność . To już 2 chińczyk u mnie 1 meizu m3 note 2/16 ( jestem mega zadowolony z tej słuchawki ) i teraz 2 Xioami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się do tematu.

Córka właśnie naciąga mnie na zakup tego telefonu huawei p8 lite ale wyczytałem że słabe ma opinie i co mądrzejszego jej kupić właśnie w podobnych pieniądzach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić smartphone tylko nie wiem który model wybrać pierwszy to Xiaomi REDMI NOTE 3 PRO (wersja z 32gb 3gb ramu i procesor snapdragon) drugi model to huawei p8 lite a trzeci to huawei honor 7 lite. Pomóżcie mi wybrać, jak ktoś ma któryś z telefonów niech go oceni jak działa itp.

 

Teraz z kupnem smartfona jest jak z kupnem komputera, jeśli chcesz porad to musisz napisać do czego ci ten smartfon głównie ma służyć, bo innego urządzenia potrzebują maniacy grania a innego ci, którzy (tak jak ja) po prostu potrzebują mieć internet pod ręką a na gry się nie nastawiają.

 

W poniedziałek kupiłem właśnie ten model Xiaomi o którym piszesz i na razie wszystko jest OK, tzn. martwiłem się najbardziej tym, że te Chińczyki podobno nie mają częstotliwości 800Mhz, tyle, że w przypadku tej wersji zdaje się, że ta częstotliwość akurat jest obsługiwana a przynajmniej tak jest napisane na stronie sprzedawcy (kupiłem w x-kom), jeżdżę dość często poza stolicę i przez 100km trasy cały czas trzyma 4G. Co do reszty to tak jak wspomniałem, nie gram w gry, poinstalowałem trochę aplikacji słownikowych, strony www i materiały wideo chodzą płynnie. Ogólnie smartfon działa bardzo szybko, bateria z tego co widzę to będzie trzymać ok. 2-3dni (choć jeśli się nastawiasz na granie to nie licz na przekroczenie 1 dnia). Jedyną uwagę jaką mam to cena, bo sklep x-kom sobie nieźle zażyczył za niego, sądzę, że ok 300zł przepłaciłem... :E cóż, takie mam przyzwyczajenia, że nie lubię kupować elektroniki w sklepach, których nie znam i nie mogę obejrzeć towaru przed kupnem (nie lubię się bawić w odsyłanie towaru kurierami, nie mam na to czasu)

W cenie ok 990zł (a można obecnie znaleźć ten model w takiej cenie w kilku sklepach), to pewnie ten smartfon będzie miał niewiele konkurencji.

 

Muszę też dodać, że mimo iż to jest mój pierwszy smartfon to nie miałem żadnych problemów z Andkiem czy nakładką MIUI, choć Andkiem jestem dość rozczarowany (myślałem, że będzie trochę bardziej rozbudowany), ale raczej spodziewałem się tego bo od lat już czytam wiele negatywnych opinii o tym systemie mobilnym. Aparatu/kamery nie sprawdzałem jeszcze.

 

Polecam poczytać opinie o wersji 2GB z tym samym cpu i gpu bo jest ona już trochę na rynku, wg info z x-kom wersja z 3GB RAM i 32GB pamięci flash rzekomo pojawiła się w Polsce w ubiegły poniedziałek więc raczej za wiele o nim nie znajdziesz. Napisałbym coś więcej ale ostatnio mam tyle zaległych rzeczy do zrobienia na głowie, że smartfona kupionego w pon. uruchomiłem dopiero w środę... więc tak naprawdę używam go 4 dni.

 

/EDIT

Muszę jeszcze dodać, że jeśli ktoś się zastanawia, czy w tym smartfonie jest snapchat itp. bzdety to mogę uspokoić - jest w GooglePlay chyba wszystko czego się obecnie używa na tego typu urządzeniach, wystarczy pobrać i zainstalować. Wczoraj przeglądałem ilość aplikacji - jest ich tyle, że pewnie z tydzień by zeszło żeby je wszystkie (tylko) przejrzeć przed pobraniem. Co do MIUI to pokazuje mi, że jest nowa wersja v8.04.0. MHRMIDG do pobrania ale dopóki nie zauważę problemów z obecną wersją (jest 7 coś tam) to raczej nie będę jej ściągał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazałem córce tego Honor 7 lite i Xiaomi i już chce tego Honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszedł do mnie Redmi Note 3 wersja 3/32GB i jak na te pieniądze (999zł) to naprawdę rewelacja.

Fajny, prosty i przejrysty interfejs, bez zbędnych aplikacji, których nie idzie odinstalować i się ich nie używa z czym spotkałem się w innych telefonach . Telefon można bardzo fajnie spersonalizować pod siebie co jest dużym plusem . Bateria- od jakichś 14h ubyło z 10% ( używany do podstawowych czynnośći, z włączonym trybem oszczędzania energii od 01:00 do 6:00) więc jak najbardziej na plus. Aplikacje śmigają fajnie, płynnie . Fingerprint jest to w sumie mój pierwszy "raz" z tym blokowaniem ale myślę, że całkiem dobrze działa , szybko reaguje.

Co do aparatu to wiele powiedzieć nie mogę bo zrobiłem zaledwie kilka zdjęć i nie ma co narzekać w sumie .

Co do wykonania to moim zdaniem rewelacja , sztywny , nie za ciężki jak na rozmiary i mimo dość dużej baterii .

Osobiście jak najbardziej mogę polecić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...