Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Firekage

Klawiatura mechaniczna...Hykker X Range

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz, że tak działa reklamacja w Biedrze? Własne doświadczenia?

Ja się obawiam, że w mniejszych miastach klawiaturę będzie ciężko dostać i nie chodzi mi o to, że ją szybko wykupią tylko o to, że jej nawet na sklep nie dadzą.

 

Jak mi padły gniazdka wyłączane na pilota, poszedłem i chciałem wymienić na nowe z kosza. Zamiast tego dostałem gotówkę do ręki, żebym jeszcze raz kupił. Żadnego wciskania jakiegoś bubla na zamianę w podobnej kwocie, szybko i od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem porównanie klikania MX blue do chińskich blue.....i chińskie blue brzmiały X razy lepiej od MX.

 

Ja osobiście dla 3 kompów rodzinnie zamierzam dać Hykkera to będzie porównanie i wybór czy biała czy czarna.

Więcej niż te 150-200 na klawe to bym nie chciał dawać, ale recenzje całkiem pozytywne to warto się skusić.

 

Szkoda że nie pełne RGB ale w wersji białej te kolory wyglądają całkiem pozytywnie.

 

Albo będzie hit albo zwrot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na czerwonych przełącznikach w tej cenie się znajdzie? Najlepiej u polskiego dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Hahaha xD Topik powstał bo mechanik w tej cenie to W OGÓLE prawdziwy ewenement a ty chcesz inne przełączniki i do tego polskiego dystrybutora xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką klawiaturę byście polecali jako pierwszego mechanika...

 

do tej pory same membranówki.

 

Licze na to że przy piątkowych promocjach trafię na coś w dobrej cenie.

 

z tego co czytalem opisy to na cherry black/red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką klawiaturę byście polecali jako pierwszego mechanika...

 

do tej pory same membranówki.

 

Licze na to że przy piątkowych promocjach trafię na coś w dobrej cenie.

 

z tego co czytalem opisy to na cherry black/red

 

To nie wiem co czytałeś ale to bardzo specyficzne mechaniki, klawisz wciska się jednostajnie i bardzo lekko. Do pisania się nie nadają. Ja bym powiedział brown albo blue właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doman18 Żaden ewenement, sprawdź Amazon amerykański jest pełno mechaników do 200 pln (w przeliczeniu) ale wszystko na niebieskich przełącznikach. Zadałem pytanie, oczekiwałem normalnej odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Jak to jest wreszcie z tymi zmianami zasad gwarancji i reklamacji w Biedrze. Ponoć od października zmieniło się na gorsze i wcale tak chętnie nie oddają kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się akurat jeśli chodzi o gwr. Oddawałem kamerkę na gwarancję (wideorejestrator myphone'a), odrzuciły mi ku....wy "bo coś tam"... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że faktycznie coś się zmieniło i realizacja gwarancji już nie jest taka jak wcześniej.

Za pięknie było to teraz pewnie w 95 % będą odrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@doman18 Żaden ewenement, sprawdź Amazon amerykański jest pełno mechaników do 200 pln (w przeliczeniu) ale wszystko na niebieskich przełącznikach. Zadałem pytanie, oczekiwałem normalnej odpowiedzi...

No to kupuj! Zobaczysz ile zabulisz za przesyłkę z Hameryki. Jak już to na aliexpress. Zadałeś pytanie o polski rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się akurat jeśli chodzi o gwr. Oddawałem kamerkę na gwarancję (wideorejestrator myphone'a), odrzuciły mi ku....wy "bo coś tam"... :|

 

Ciekaw jestem kto faktycznie odmówił...

 

No to kupuj! Zobaczysz ile zabulisz za przesyłkę z Hameryki. Jak już to na aliexpress. Zadałeś pytanie o polski rynek.

Zapomniałes, że Amazon jest w Niemczech, a we Wrocławiu mają magazyn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O a tego nie wiedziałem. Kiedyś chciałem kupić n52 Nostromo w promocji ale jak zobaczyłem koszty przesyłki to kopara mi opadła. Jeżeli nie jest tak jak z ebayem że oferta jest podzielona na regiony to teraz jest o wiele łatwiej w Amazonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 3 biedronkach i 0 klawiatur.

 

To ja mam, chyba, szczęście. Mam obok bloku bjedre i mieli jedną klawe. Niestety białą, a ja celowałem w czarną.

Podobno mieli tylko dwie sztuki i czarna już poszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15233691_1268488399855986_882356752_o.jpgfree image host

 

Miałem o tyle łatwiej, że mieszkam obok biedronki, więc wyszedłem sobie 3 minuty przed godziną zero. Spodziewałem się młodziaków, lecz ku memu zdziwieniu, przy drzwiach stały same dziadki i babcie. Także po otwarciu sklepu na spokojnie udałem się w stronę półek. Szukam, szukam ... i nic. Podchodzę do jednej z pracujących tam kobiet i pytam, czy są może klawiatury komputerowe za 149 złotych, które od dziś miały być w sprzedaży. Ona standardowe hasło "jeśli nie ma na półkach to nie, ale jeszcze sprawdzę". Idzie ze mną i pokazuje keyboard (intrument) z pytającym twierdzeniem "to chyba nie to?". Na szczęście zapytała koleżankę, która powiedziała "aaa klawiaturyyyy, są, są". Po 1 minucie na magazynie wyszły z białą szkaradą. Także pytam, czy byłaby może czarna. Kolejna minuta i na szczęście uprzejme Panie pojawiają się z produktem, który chciałem kupić. Niestety na dość dużą biedronkę mieli tylko po jednej sztuce każdej wersji kolorystycznej.

 

Co do samej klawiatury. Naprawdę wow. Gram dużo, nawet bardzo dużo, piszę szybko. Ale nie sądziłem, że klawiatura może tyle dać... A wygląda świetnie.

 

Także jak ktoś się zastanawia. Brać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to że mają tylko po 2 sztuki na sklep, biała i czarną. Mi się udało kupić czarną w drugiej biedronce w jakiej byłem. Z tym że, gdy okazało się że nie ma w pierwszym sklepie, to Pani sprzedająca była na tyle miła że zadzwoniła do koleżanki z drugiej biedronki i odłożyła mi czarną sztukę pod ladę :) Więc warto zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem aż tak mocno zadowolony, jak mój przedmówca. Z trzech powodów:

 

1) Potwierdza się to, co było podnoszono w wielu recenzjach: klawiatura jest nierówna, przez co po dociśnięciu jej prawy bok nie przylega idealnie do podłoża, a także ślizga się mocniej od lewego. Problem ten znika po otworzeniu nóżek - jednak jeśli ktoś lubi trzymać klawiaturę "na płasko", to może mieć z tym problem.

2) Mój egzemplarz był otwierany. Plomba zabezpieczająca (naklejka) opakowanie była wrzucona do środka. Tak więc klawiatura albo wróciła z testów i akurat trafiło na mnie, albo pracownicy zdążyli już sobie pooglądać wersje kolorystyczne, ewentualnie jest jeszcze niewielkie prawdopodobieństwo, że ktoś był te parę minut wcześniej i kazał sobie otworzyć, żeby zobaczyć białą wersję.

3) Pani na kasie nie chciała mi podbić karty gwarancyjnej, bo wszystko jest realizowane na podstawie paragonu. Prawda to, czy powinienem się wrócić do sklepu z paragonem i uzupełnić tę kartę?

 

Jeszcze dwie kwestie. Osobiście wolę czarne sprzęty, ale z racji ceny tej klawiatury i - jak widać - problemów z dostępnością nie będę narzekał na kolor biały. Nie miałem nawet telefonu białego, więc czasem można zainwestować w coś inaczej wyglądającego (cały mój PC i wszystkie podzespoły są czarne).

Klawiaturą bawiłem się tylko parę minut (musiałem gonić do pracy), ale już pojawił się jeden znak ostrzegawczy. Zablokował mi się jeden klawisz, konkretnie z literą "t" - przez co zostało zapisane kilkanaście znaków, a ja kliknąłem tylko raz. Muszę posiedzieć ze sprzętem trochę dłużej. Mam nadzieję, że to było jednorazowe. Inaczej wróci do sklepu i pewnie wymienić już się nie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei na początku lekki stresik hehe bo tylko biała leżała w kąciku z elektroniką ale szybkie pytanko do kierowniczki o dostępność i przyniosła z zaplecza czarną klawę, nie wiem ile ich mieli jeszcze na stanie i czy w ogóle mieli - ważne, że ja swoją dorwałem...

 

Klawiatura (w moim przypadku czarna) robi mega dobre wrażenie, co prawda nie miałem w rękach drogich produktów tego typu ale pierwsze wrażenie mimo wszystko robi pozytywne, pisze się miło i przyjemnie, podświetlenie działa jak trzeba, nic nie trzeszczy i jest dobrze spasowane, nie czuć tandetą od tego produktu, odnośnie nóżek - ja korzystam z niej z otwartymi nóżkami i leży na biurku jak powinna, nic się nie ślizga i ogólnie jestem z niej zadowolony i mogę śmiało polecić!

 

@LJ19 to nie plomba tylko takie logo hykkera w postaci naklejki wokół kabla, te klawiatury nie mają plomb na pudełkach a ta naklejka to po prostu logo firmy, które powinno tak jak u mnie znajdować się oklejone wokół kabla i tyle...

Co do karty gwarancyjnej to potwierdzam - u mnie kierowniczka dodała, że paragon wystarczy a w razie postępowania gwarancyjnego wtedy podbija się kartę gwarancyjną - trochę mnie to zdziwiło ale widać takie mają procedury w tej Biedrze...

 

Żaden klawisz póki co mi się nie zaciął ale jeśli coś takiego będzie miało miejsce to na pewno dam znać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja mam jednak pecha z tą białą. :P Jednak w moim odczuciu wycieczki po mieście nie wchodzą w grę, więc wziąłem taką, jak była pod nosem. No nic, będzie pasować do świątecznych światełek. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie i tylko biała leżała w kąciku z elektroniką ale wystarczyło zapytać czy nie mają na zapleczu - radzę zrobić to samo i wymienić póki masz czas no chyba, że już pytałeś i zmuszony byłeś brać białą...

 

Zawsze masz 14 dni na zwrot bez podania przyczyny - po co masz się męczyć, niech wymienią a jak nie mają innych w sklepie to zwrot kasy i leć do innej Biedry w mieście o ile masz taką możliwość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie spotkałem się z żadnymi wadami produktu, poza tymi, o których słyszałem w kilku recenzjach. Klawiatura jest delikatnie krzywa i prawa strona nie dociska do końca. Ja i tak gram pod kątem więc mi to różnicy żadnej nie robi. Co do testów to jest bardzo dobrze. Pierwsze kilka rund w CS:GO było bardzo trudne, bo nie mogłem się przestawić do mniejszej klawiatury. Ale 1-2 mapy i teraz jest miazga. Nawet pykła pistoletówka 1v5 na supremy i globale :lol2:

 

Serio, w tej cenie to jest deklasacja i tyle. Klawiatura nie dość, że mega wygodna, precyzyjna, to jeszcze wygląda świetnie. Nigdy nie kupiłbym mechanika za więcej niż 2 stówki, bo po prostu szkoda byłoby mi kasy. Ale za tyle... to jest kozak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie się nieźle rzucili, niektórzy brali od razu wszystkie, żeby potem ewentualnie odsprzedać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy minus - spacja od lewej strony leciutko się zapadać zaczęła i nie odbija do końca z lewej, z prawej wszystko dobrze, po środku też tylko z lewej ten plastikowy stabilizator nie odbija do końca jak trzeba i to czuć podczas pisania i stukania w lewą stronę spacji...

 

Da radę coś na to poradzić panowie?

 

-----------------

 

Hehe ale ze mnie majster pompka! :lol2:

 

Ściągnąłem cały klawisz spacji i okazało się, że fabrycznie z lewej strony plastikowego stabilizatora wycięcie w klawiszu spacji nie było wsunięte w drucik, który znajdował się wewnątrz lewego stabilizatora, delikatnie uniosłem drucik, przyłożyłem klawisz spacji i wszystko wsunęło się na miejsce - spacja działa już jak marzenie i problem tym samym rozwiązany! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...