Skocz do zawartości
Femolo

Szukasz tytułu gry? Jaką kupić grę? Co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to takich demek w CDA kiedyś było prawie tyle co teraz gówno-gierek na Steam'ie. Może jakieś nieznane nikomu cudo od jakiegoś mikro dev'a z Europy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika właśnie taka jak w Kohan II, ale to raczej dalej nie ta gra, tam w tej o którą mi chodzi to dużo magii było, tutaj tego nie widzę, tam exp, levele, walka z mobkami, tutaj to jest podobne do AoE, niestety to nie tego typu gra. Moja gra była bardziej "cukierkowa".

 

Myślałem, że znalazłem, ale to nie ta.

Edytowane przez Tieru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleki strzał - pierwotne Heroes of Annihilated Empires?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleki strzał - pierwotne Heroes of Annihilated Empires?

Nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś mrocznych gier, klimatycznych, coś takiego jak resident evil 2. Coś, co mnie wciągnie. Może polecacie jakieś assasin'ss creedy, tom clancy, czy tomb raider? Tytuły AAA jak najbardziej poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie ma z ekonomicznych gier o tematyce linii lotniczej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic nie ma z ekonomicznych gier o tematyce linii lotniczej?

 

Bardziej lotniska (SimAirport) niż linii.

No chyba że staruteńkie Airline Tycoon albo androidowe gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine 4 ograne,polecam najlepsza platformówka od lat z wrecz cudowną grafiką :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine 4 ograne,polecam najlepsza platformówka od lat z wrecz cudowną grafiką :thumbup:

Solo żeś ogrywał? Ja od 2 odbiłem się szybko solo, ale że znajomym na kanapie w jeden wieczór przeszliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine bardzo dobre, aczkolwiek odkąd ukończyłem dwa razy Ori and the Blind, to stwierdziłem, że to jedna z najlepszych platformówek ostatnich lat. Bardzo polecam Little Nightmares oraz Inside, jeśli ktoś lubi mroczne, przygnębiające klimaty ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine wydawało mi się fajne te kilka lat temu. Teraz próbowałem dokończyć przed dwójką i jakoś tak meh...

Te wszystkie małe gry mają to do siebie, ze jak sienie połknie na raz gdy trwa efekt wow, to potem już konar nie płonie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rpg Wiedzmin 3 i naszła mnie teraz ochota nastrategie w tych klimatach.. Poszukuję gry strategicznej, w której będę mógł stworzyć:

1. swoje własne nacje np. ze świata Wiedźmina

2. własne scenariusze lub kampanie, edytować mape żebym mógł sobie prowadzić wojny np. między Kaedwen a Aedirn

3. ewentualnie własnych bohaterów

I to wszystko najlepiej z poziomu edytora. Bawiłem się już w takie coś, w Europa Universalis 2 i Age of Civilization, ale to nie jest to czego szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie po rpg Wiedzmin 3 i naszła mnie teraz ochota nastrategie w tych klimatach.. Poszukuję gry strategicznej, w której będę mógł stworzyć:

1. swoje własne nacje np. ze świata Wiedźmina

2. własne scenariusze lub kampanie, edytować mape żebym mógł sobie prowadzić wojny np. między Kaedwen a Aedirn

3. ewentualnie własnych bohaterów

I to wszystko najlepiej z poziomu edytora. Bawiłem się już w takie coś, w Europa Universalis 2 i Age of Civilization, ale to nie jest to czego szukam.

Unreal engine 4 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej gry, ale w materiale jest że to control

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nudzi mi się strasznie ostatnio jeśli chodzi o granie na PC. Nie znoszę popularnych gier, a te popularne już dawno ograłem i nie czuję potrzeby ponownego ich przechodzenia.

Uwielbiam grać w gry w stylu Mass Effect, Crysis, Dying Light itp., przy czym najpopularniejsze gry są dla mnie totalnie niestrawne.

 

Nie lubię Wiedźmina (średniowiecze złe. ja jestem futurystą!), Star Warsów ("mój statek robi 5 metrów w 2 metry", *magiczne pierwotniaki w tyłku*), Battlefieldów (przeszłość zła), Fallouta (totalnie mi klimat nie pasuje), GTA (fuj, współczesność), DOOMa czy Fify (sport zły). Czyli wszystkich uwielbianych przez wszystkich gier... A symulatory są nudne do bólu.

 

Grałem w COD:Infinite Warfare (uwielbiam takie gry!), ale biznes to dyktatura większości, a wszystkich obchodzą tylko wojny światowe...

Nie mam co liczyć na więcej takich przez najbliższe lata.

 

Grałem w Battlestar Galactica Online, ale z powodu braku zysków zamknęli serwery.

Grałem we Fractured Space, ale z powodu braku zysków zamknęli serwery.

Grałem w Minecrafta, ale się zestarzałem od tamtego czasu :E

 

Istnieje jeszcze coś, w co mógłbym grać?

Edytowane przez Eschaton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A platformówki lubisz? Slashery? H&S? Gry indie?

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

A platformówki lubisz? Slashery? H&S? Gry indie?

 

Platformówek i indie również nie lubię.

Slashery, jeśli chodzi o takie coś: https://www.gry-online.pl/gry/pc/slasher/, to część jest akceptowalna.

H&S, jeśli chodzi o takie: https://en.wikipedia.org/wiki/Hack_and_slash , to są całkowicie nieakceptowalne.

 

Tak, wiem, mi bardzo ciężko dogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecił bym Nier: Automata, DMC 5 i Hellblade: Senua's Sacrifice, z tym, że ten ostatni to nie taki typowy slasher, walka tam nie gra głównych skrzypiec, a klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś do MP z gatunku FPS ? Battlefield 3 czy 4 ? Gra ktoś jeszcze w te starsze BFy ? (BF1 odpada nie lubię realiów 1WW, BFV za drogi :P) Ewentualnie inna propozycja byle nie CS:GO, Fortnite, Insurgency, PUBG, Paladins, Days of War, Day of Infamy, Bataltion 1944, Verdun, Red Orchestra czy inne FPS F2P.

Edytowane przez demisen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poleca ktoś nowego wolfensteina? tzn the new colosus

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

poleca ktoś nowego wolfensteina? tzn the new colosus

 

Mozna zagrać.. Ale daleko odstaje od pierwszej odsłony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poleca ktoś nowego wolfensteina? tzn the new colosus

Nowego nie. The new colosus tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

 

poleci ktoś coś fajnego pod podcasty? Tzn jako tło do słuchania. Coś niezobowiązującego zbytnio. Ostatnio baardzo długo ogrywałem tak TESO i już mam dość.

Ewenetualnie, jeżeli ktoś może to proszę również o polecenie jakiejś gry, która w końcu mnie wciągnie bo z roku na rok gram coraz mniej i prawie nic mi się nie podoba. Ostatnia wyczekiwana przeze mnie premiera, która spełniła moje oczekiwania to Wiedźmin 3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...