Skocz do zawartości
Femolo

Szukasz tytułu gry? Jaką kupić grę? Co polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Poleci ktoś z was jakąś fajną grę podobną do xcom i darkest dungeon ? Wlasnie cos takiego turowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalenie spodobała mi się seria "We Were Here" i szukam czegoś podobnego, czyli:

- tryb coop na 2 osoby (nie chodzi o dzielenie klawiatury, ale łączenie się z innych części kraju przez internet)

- platforma PC

- wydanie od roku 2008 wzwyż

- klimaty jak w WWH, czyli jakieś fantastyczne zamki

- logiczne zagadki

- bez potworów i żadnych strzelanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś na PS2 w Dark Cloud

Znajdzie się dziś tytuł w takich klimatach? Eksploracja "lochów", levelowanie, zbieranie coraz lepszego ekwipunku itd? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywała się gra multiplayer 2D w której budowało się fortece i strzelało artylerią / inną bronią? Heh jak użyłem słowa fortece to już to znalem: "Forts".
Znacie jakieś niezobowiązujące gry multiplayer, bez grindu, sesje po 15min-1h, które wymagałyby trochę logiki i kreatywności, a nie wymagałyby zręczności rodem ze Starcrafta?

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem szukam gry ale zapomniałęm tytuł i nie mogę sobie przypomnieć.

Był to symulator budowy ale chodziło w nim o to że występuję się w osobie nadzorcy czyli ma się określoną kwote do wydania i nie można jej przekroczyć następnie dostaje się zadanie wybudwania np 3 piętrowego budynku. Następnie należy zaplanować każde piętro i później już pokolei zamawiąć potrzebny sprzęt do budowy materiały na czas itp .  Uprzedzam że nie prowadzi się w tej grze żadnych pojazdów tylko wyznacza im zadania. Będe wdzięczny za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakichś angażujących, ale prostych w zasadach gierek sieciowych, idealnie przeglądarkowych (uruchamiane to będzie na laptopach z integrami).
Coś, w co mógłbym z kobitą pograć od czasu do czasu na lockdownie.
Na razie mamy Catana, przeniesienie gry planszowej na komputery.

Ktoś coś ma innego? Chyba jakieś około-strategie byłyby najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Worms World Party. to pro gra, najlepsza. cała reszta to całe nic w przyrównaniu do niej.. jest jeszcze kilka "perełek" ale i tak są słabsze niż WWP. Pozdro. Koniecznie wbijajcie na WormNet2. Koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ILUVATAR00001 napisał:

Polecam Worms World Party. to pro gra, najlepsza. cała reszta to całe nic w przyrównaniu do niej.. jest jeszcze kilka "perełek" ale i tak są słabsze niż WWP. Pozdro. Koniecznie wbijajcie na WormNet2. Koniecznie.

Każda gra z serii Worms w wersji 2d to wyśmienita produkcja, szczególnie do hot seat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest coś ciekawego w xbox live ultimate do zagrania? Najlepiej jakiegoś strategicznego, dzisiaj skończyłem frostpunka i mi się gra mega podobała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
bardzo proszę o pomoc w znalezieniu gry, która:

  • jest przeglądarkowa i free to play (ale nie wymaga konta steam itp, instalowania czegokolwiek,)
  • może jednocześnie grać do 100 osób
  • ma możliwość wygenerowania "pokoju", aby te osoby mogły grać tylko w swoim gronie
  • jest ranking najlepszych uczestników
  • opcjonalnie, ale nie koniecznie, można tworzyć zespoły, które ze sobą rywalizują.

Idealne by było coś jak Agar.io, ale tam nie można grać tylko ze swoimi znajomymi...

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziki. Poszukuję gry na pogranie po Valhalli. Będzie Cyberpunk 2077, ale tę grę tak bardzo chcę mieć w najwyższej jakości wykonania i optymalizacji, że wezmę się za nią na wiosnę.

A do tej pory szukam:

1.Gra akcji lub RPG/JRPG, mieszanka

2. Mała ilość loota, ale wartościowy i z zasady warty do zbierania

3. Widać efekty naszych poczynań.

Dla przykładu- Śródziemie: Cień Wojny było prawie tym co szukałem. Świetna walka, brak zbędnego trash lootu (którego nienawidzę), fajna mechanika ogólnie, ALE jak po pierwszym wyczyszczeniu fortecy orków, zobaczyłem, że po kilku minutach oni się tam odradzają odinstalowałem grę. Żeby było tak, że bo rajdzie na daną lokację orków, np. zaczyna się tam coś dziać, albo nawet zostaje puste, to by było idealnie. A tak, cały wysiłek skradania i mordowania orków po 10 minutach tracił na wartości.

 

Polećcie coś proszę. Nie musi być AAA oczywiście.

Edytowane przez Albino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam nazwy gry która była wydana chyba na Amigę. To był "celowniczek" i miało się przed oczami planszę pełną ludzików. Można było się nad nimi znęcać, tzn. strzelać na przykład w nogi i zaczynali się czołgać. Naciśnięcie spacji zrzucało chyba krowę:D

Kojarzy ktoś tytuł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.11.2020 o 16:52, jagular napisał:

Szukam jakichś angażujących, ale prostych w zasadach gierek sieciowych, idealnie przeglądarkowych (uruchamiane to będzie na laptopach z integrami).
Coś, w co mógłbym z kobitą pograć od czasu do czasu na lockdownie.
Na razie mamy Catana, przeniesienie gry planszowej na komputery.

Ktoś coś ma innego? Chyba jakieś około-strategie byłyby najlepsze.

Talisman w wersji cyfrowej, możesz też sprawdzić jak te integry poradzą sobie z emulacją PS2 i uwierz mi, że granie w LEGO z kobitą to masa frajdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam względnie nowej gry do grania ze znajomym w multi, może jakieś rpg.

Polecacie coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2021 o 22:26, slitzer napisał:

Talisman w wersji cyfrowej, możesz też sprawdzić jak te integry poradzą sobie z emulacją PS2 i uwierz mi, że granie w LEGO z kobitą to masa frajdy :)

Talisman posiadam z dwoma dodatkami, ale w wersji planszowej ? ale jak gram ze znajomymi, to dodatków nie ruszamy bo ni ma miejsca ?

 

2 godziny temu, Bliss napisał:

Szukam względnie nowej gry do grania ze znajomym w multi, może jakieś rpg.

Polecacie coś ?

Jak lubisz dragon balla to DBO, a innych nie znam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.10.2020 o 16:51, smilehunter napisał:

Grałem kiedyś na PS2 w Dark Cloud

Znajdzie się dziś tytuł w takich klimatach? Eksploracja "lochów", levelowanie, zbieranie coraz lepszego ekwipunku itd? 

Legend of Grimrock - lochy są, lvl są, ekwipunek jest :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Zagrałem" ten tytuł na streamach Wonzia, wraz z chórem starców, piękne to były czasy, nie zapomnę ich nigdy. 
Tak btw - gdy pytałem wówczas o gierkę, to finalnie postawiłem na Skyrima. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym w coś multi, ale nie głupkowate albo biedackie... Cold War to badziew, MW też nie ma już do czego wracać, Battle Royale mnie nie interesuje też. Oczywiście odpadają badziewia typu Battlegrounds cośtam i ten tragiczny Fortnite (boszz, że to jest popularne, to jest porażka ludzkości).

Fajny był Titanfall 2, ale to chyba już dawno padło? To co, Apex Legends?

W co się teraz gra? Może być wojna światowa, ale jakiś tam testowałem darmowy weekend, że z I WŚ strzelanka to też bieda straszna była ; )

Co tam jeszcze testowałem hmmm Insurgency - bieda straszna. Oczywiście CSGO też odpada (BIEEDAAAAA).

Destiny 2 to cukierkowy szajs, nie?

 

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Sponsi napisał:

Pograłbym w coś multi, ale nie głupkowate albo biedackie... Cold War to badziew, MW też nie ma już do czego wracać, Battle Royale mnie nie interesuje też. Oczywiście odpadają badziewia typu Battlegrounds cośtam i ten tragiczny Fortnite (boszz, że to jest popularne, to jest porażka ludzkości).

Fajny był Titanfall 2, ale to chyba już dawno padło? To co, Apex Legends?

W co się teraz gra? Może być wojna światowa, ale jakiś tam testowałem darmowy weekend, że z I WŚ strzelanka to też bieda straszna była ; )

Co tam jeszcze testowałem hmmm Insurgency - bieda straszna. Oczywiście CSGO też odpada (BIEEDAAAAA).

Destiny 2 to cukierkowy szajs, nie?

 

Nie powstała żadna gra z Twoim wymaganiami ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2021 o 11:54, Sponsi napisał:

Pograłbym w coś multi, ale nie głupkowate albo biedackie... Cold War to badziew, MW też nie ma już do czego wracać, Battle Royale mnie nie interesuje też. Oczywiście odpadają badziewia typu Battlegrounds cośtam i ten tragiczny Fortnite (boszz, że to jest popularne, to jest porażka ludzkości).

Fajny był Titanfall 2, ale to chyba już dawno padło? To co, Apex Legends?

W co się teraz gra? Może być wojna światowa, ale jakiś tam testowałem darmowy weekend, że z I WŚ strzelanka to też bieda straszna była ; )

Co tam jeszcze testowałem hmmm Insurgency - bieda straszna. Oczywiście CSGO też odpada (BIEEDAAAAA).

Destiny 2 to cukierkowy szajs, nie?

 

Arma 3.

od siebie polecam; Detroit: Become Human

Edytowane przez vizee
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam czegoś podobnego do :
1) Frostpunk / Cities : Skylines
2) Twierdza Krzyżowiec / Twierdza Legendy
2) Theme Park world
3) Monopoly Tycoon
4) Stunt GP

O grafice, która mnie nie przytoczy. 

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, fliperpl napisał:

4) Stunt GP

Re-Volt, też wyścigi samochodów sterowanych, ma status abandonware więc bez problemu możesz pobrać za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, _Unix_ napisał:

Re-Volt, też wyścigi samochodów sterowanych, ma status abandonware więc bez problemu możesz pobrać za darmo

 

W dniu ‎2021‎-‎02‎-‎18 o 20:02, fliperpl napisał:



O grafice, która mnie nie przytoczy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2021 o 10:54, Sponsi napisał:

Pograłbym w coś multi, ale nie głupkowate albo biedackie... Cold War to badziew, MW też nie ma już do czego wracać, Battle Royale mnie nie interesuje też. Oczywiście odpadają badziewia typu Battlegrounds cośtam i ten tragiczny Fortnite (boszz, że to jest popularne, to jest porażka ludzkości).

Fajny był Titanfall 2, ale to chyba już dawno padło? To co, Apex Legends?

W co się teraz gra? Może być wojna światowa, ale jakiś tam testowałem darmowy weekend, że z I WŚ strzelanka to też bieda straszna była ; )

Co tam jeszcze testowałem hmmm Insurgency - bieda straszna. Oczywiście CSGO też odpada (BIEEDAAAAA).

Destiny 2 to cukierkowy szajs, nie?

 

Day of Infamy lub Insugency (nie Sandstorm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...