Skocz do zawartości
Zamknięcie Forum PC LAB

Szanowny Użytkowniku,

Informujemy, że za 30 dni tj. 30 listopada 2024 r. serwis internetowy Forum PC LAB zostanie zamknięty.

Administrator Serwisu Forum PC LAB - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: wypowiada całość usług Serwisu Forum PC LAB z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Administrator Serwisu Forum PC LAB informuje, że:

  1. Z dniem 29 listopada 2024 r. zakończy się świadczenie wszystkich usług Serwisu Forum PC LAB. Ważną przyczyną uzasadniającą wypowiedzenie jest zamknięcie Serwisu Forum PC LAB
  2. Dotychczas zamowione przez Użytkownika usługi Serwisu Forum PC LAB będą świadczone w okresie wypowiedzenia tj. do dnia 29 listopada 2024 r.
  3. Po ogłoszeniu zamknięcia Serwisu Forum od dnia 30 października 2024 r. zakładanie nowych kont w serwisie Forum PC LAB nie będzie możliwe
  4. Wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, tj. dnia 29 listopada 2024 r. nie będzie już dostępny katalog treści Forum PC LAB. Do tego czasu Użytkownicy Forum PC LAB mają dostęp do swoich treści w zakładce "Profil", gdzie mają możliwość ich skopiowania lub archiwizowania w formie screenshotów.
  5. Administrator danych osobowych Użytkowników - Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zapewnia realizację praw podmiotów danych osobowych przez cały okres świadczenia usług Serwisu Forum PC LAB. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Prywatności

Administrator informuje, iż wraz z zamknięciem Serwisu Forum PC LAB, dane osobowe Użytkowników Serwisu Forum PC LAB zostaną trwale usunięte ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces trwałego usuwania danych z kopii zapasowych może przekroczyć termin zamknięcia Forum PC LAB o kilka miesięcy. Wyjątek może stanowić przetwarzanie danych użytkownika do czasu zakończenia toczących się postepowań.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Striker

Rasiak

Rekomendowane odpowiedzi

Na sali porodowej czeka Rysio z klanu, Olisadebe i Rasiak. Jednak pielęgniarki pomieszały dzieci i po chwili wołają Rysia jako pierwszego. Wyjasniają sytuację i mówią żeby sobie wybrał dziecko.

No Rysio po krótkim zastanowieniu mówi:

- Poproszę tego murzynka ( i wskazuje palcem)

Na to pielęgniarki:

- Ale jak to wybiera pan murzynka, przeciez pańskie dziecko jest chyba białe?

Rysio:

- Tak wiem, ale przecież nie mogę ryzykować że trafię na Rasiaka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siekiera, motyka, wiem na pewno

Rasiak to jest dobre drewno

siekiera, motyka, sklep, 2 winka

wysmienite do kominka.

 

a ten twoj dowcip skopiowany z wczorajszego mertopolu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
siekiera, motyka, wiem na pewno

Rasiak to jest dobre drewno

siekiera, motyka, sklep, 2 winka

wysmienite do kominka.

 

a ten twoj dowcip skopiowany z wczorajszego mertopolu

 

Tak wiem ale mi się bardzo podoba i niekażdy czyta metropol :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byla lepsza wersja tego kawalu, z bialymi ojcami z Krakowa i Warszawy i murzynem: "Pier...e, nie bede ryzykowal warszawiaka" :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak srednio udana... jakby rasiak mial dziecko to przeciez od razu szlo by poznac... pinokio

 

a skoro juz przy pilkarzach ot mnie sie przypomnial taki inny rownie glupi:

 

Krolewna Sniezka, Herkules i Kwazimodo postanowili zapytac sie zwieciadla czy faktycznie jest tak jak to bajki pisza ze krolewna najpiekniejsza herkules najsilniejszy a kwazi najbrzydszy...

wchodzi do pokoju krolewna pyta sie zwierciadelka po chwili wychodzi rozpromieniona i mowi.. ahhh wszystko sie zgadza jestem napiekniejsza!

Wchodzi Herkules, pyta sie lustra, po chwili wyskakuje caly hepi: ha! najsilniejszy jestem!!

Wchodzi kwazimodo, pyta sie zwierciala, po chwili wychodzi wqrwiony i krzyczy: Kto to qrwa jest Krzynowek?!?!?!?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...