Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Są gdzieś jakieś prawdziwe Black Frajdeje w PL czy może zwykłe promocje lepsze lub gorsze, jak to bywają w ciągu roku, tyle, że teraz skumulowane w 1 weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem jbl flip 5 nówka na allegro, z oficjalnego sklepu allegro. 279zł i darmowa wysyłka. 600 sztuk rozeszło się w mniej niż godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blackfrajer tak to się powinno u nas nazywać.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mądry policzył że u nas rok temu faktycze obniżki to były max 3% :E

 

Średnio to były pewnie podwyżki :E Black Friday to nie tylko promocje, ale też głównie polowanie na jeleni szczególnie w Polsce.

 

Jak się wie gdzie szukać i kupować to spokojnie średnio można oszczędzić ~30%+.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam pytanie. Chcę kupić nowy pc - tylko nie wiem jaka pora będzie lepsza. Czy jeszcze w tym roku (z prawdopodobnymi podwyżkami na święta), czy też w styczniu/lutym? Nie wiem czy po podwyżce płacy minimalnej ceny nie skoczą do góry... Jakaś sugestia? Środki mam i mogę iść nawet jutro, ale na "blackfrajer" jakoś nie chcę się łapać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Mam pytanie. Chcę kupić nowy pc - tylko nie wiem jaka pora będzie lepsza. Czy jeszcze w tym roku (z prawdopodobnymi podwyżkami na święta), czy też w styczniu/lutym? Nie wiem czy po podwyżce płacy minimalnej ceny nie skoczą do góry... Jakaś sugestia? Środki mam i mogę iść nawet jutro, ale na "blackfrajer" jakoś nie chcę się łapać...

 

Każda pora jest najlepsza. Kupując części na BF patrząc po sklepach w EU spokojnie można przyciąć 20-30% na zestawie. W zależności co tam chcesz wkładać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro tylko takie widziałem.

Ale przez Prawdziwy BF mam na myśli tak jak na USA czyli -50% minimum a nie 20% max.

Zabawne w sumie. U nich jak jest czyszczenie magazynów to puszczają po taniości byle tylko wyczyścić składy i zrobić miejsce na nowy asortyment a u nas latami trzymają starocie na zasadzie, a nóż ktoś kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do kompa to już wszystko mam kupione,także Black Friday odpuszczam.

Jedynie zastanawiam sie nad dokupieniem RAMu.

32 Gb za rok będzie standardem.

Jakieś światełka może kupię bo święta idą w sumie mam inteligentne oświetlenie od Xiaomi iwnętrze kompa ale jakiś naprzykład ambilight do monitora by siadł.

 

Ale przez Prawdziwy BF mam na myśli tak jak na USA czyli -50% minimum a nie 20% max.

Zabawne w sumie. U nich jak jest czyszczenie magazynów to puszczają po taniości byle tylko wyczyścić składy i zrobić miejsce na nowy asortyment a u nas latami trzymają starocie na zasadzie, a nóż ktoś kupi.

Nie porównój USA do Polski jesteśmy jeszcze 50 lat za nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak minimum -50% w USA.

 

Ale faktycznie tam są najlepsze promocje na BF, tyle, że też trzeba wiedzieć gdzie i jak polować, aby dobrze upolować.

 

 

Ja sam nie wiem co mógłbym kupić. Nie mam jakiegoś celu, ale kilka opcji/pomysłów na zakupy jest jak się trafi jakaś mega oferta :E.

Na razie kupiłem tylko pada steam controller za 5euro :E

Ale zobaczymy co ciekawego się pojawi, może dorzucę jakiś dodatkowy dysk SSD, obudowę zmienię w kompie, w sumie tylko takie pierdoły. Bo wszystko co konkretniejsze już mam i nie potrzebuję na razie zmieniać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam BF najlepsze tyle, że trzeba przyjść w kasku Footbalisty ;P i w ochraniaczach.

Swoja drogą, kto pamięta promocje z LIDLA gdzie można było zwracać towar gdy było się "niezadowolony" i odzyskać pieniądze?

 

:rotfl:

Do tej pory czuję żenadę jak sobie przypomnę co się działo w kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawinie łudzę się, że xkom odrobił lekcję z 2018r i 2017r i chociaż JAKO-TAKO ich strona przez apkę będzie w miarę działać. Z jednej strony fajnie, że apka startuje od północy ale z na pc o 4 rano to chyba komuś tam bardzo sufit na łeb spadł... Awaryjnie są jeszcze inne sklepy + Cyber Monday(w zeszłym roku na xkomie o 6 rano nie było problemu z logowaniem...) #Yebniee vs #NeeYebniee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może ktoś wrzuci jakieś parę przykładów tych amerykańskich, cudownych, legendarnych ofert Black Friday na chodliwe, nowe i atrakcyjne rzeczy? ;)

Ciągle tylko "w USA to, w USA tamto", ale bez konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG C9 znowu za 4800 zł z oficjalnego sklepu allegro:

https://allegro.pl/o...d93ab96259a78c7

 

Szybko idą  :E .

Warto jak cholera, też ostatnio kupiliśmy C9, wyszło chyba 1250 euro czyli podobna cena. W innych sklepach stały po 1800eur.

W Polsce taka bieda że poszło już 207 sztuk za ponad milion złotych :E

Edytowane przez czolgista778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jakby rzucił się komuś miłemu laptop dla grafika w czarnopiątkowej cenie, to prosiłbym o info :)

Budżet 2-3kzł.

 

pozdrawiam,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały przykład postępowania polskich sklepów na BF .

 

od dłuższego czasu noszę się z zamiarem lampy akwarystycznej (do akwarium) mam upatrzony model itp itd koszt takiej lampy to 649-699zl

 

Co się dziej z okazji BF ... 3 sklepy ten sam produkt we wszystkich sklepach cena lampy zmienia się na 759-760zl :) teraz tylko czekać na "metkę " BF wyprzedaż - 15% i brać w ciemno :lol2: .

To tylko jeden przykład ... bo mam jeszcze na obserwacji monitor PC ,lapka i kilka mniejszych pierdół ... w 7/10 obserwowanych przedmiotach cena wzrosłą pzred BF średnio o 15% :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą, kto pamięta promocje z LIDLA gdzie można było zwracać towar gdy było się "niezadowolony" i odzyskać pieniądze?

 

No i pół roku psychoterapii żeby zapomnieć tą akcję jak psu w d....

 

Boże, pamiętam jak musiałem stać jak ostatni kretyn trzymając wszystkie swoje zakupy w rękach, bo nie dało się ich położyć na taśmę. Tyle tam było jakiegoś syfu rozlane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był Logitech G403 za 100 z hakiem na xkomie i Corsair K68 za 299zł. Jedyne 2 oferty godne uwagi jakie w oczy mi sie rzucily.

Na amazonie Xbox One S 1TB z grami i pierdolami za 420zł to był dobry steal dzis tez.

Laptop na xkomie jeszcze jakis tam z RTX2060 za 4400 jest, chyba calkiem ok cena.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było źle, na xkomie dzisiaj wyrwałem Overwatcha na Switcha za 49zł, teraz po północy kupiłem jays a-six za 179zł, bo akurat dzisiaj popsuły mi się słuchawki dokanałowe, przy okazji kupiłem myszkę Mionix Avior Shark Fin, nie wiem co to za myszka, ale wszędzie jest po 200zł, to za 39zł wziąłem na zapas :) No i wczoraj kupiłem Samsung Q60RA 55" za 2399zł z oficjalnego sklepu allegro, akurat do sypialni będzie pasować. Jeszcze dorwałem odświeżacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2S za 439zł, zawsze 100zł taniej, a i tak potrzebowałem, wziąłem trzy sztuki, więc w sumie 300zł w kieszeni, szału nie ma, ale lepiej mieć niż nie mieć. Generalnie promocje takie sobie, ale nie brałem nic dlatego, że jest okazja, po prostu potrzebowałem i stwierdziłem, że te dwa-trzy tygodnie mogę się wstrzymać no i się opłaciło. Na tv jakieś 800zł do przodu, na słuchawkach 100zł, na odświeżaczach 300zł, razem 1200zł. Gry i myszki nie liczę, bo to pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może ktoś wrzuci jakieś parę przykładów tych amerykańskich, cudownych, legendarnych ofert Black Friday na chodliwe, nowe i atrakcyjne rzeczy? ;)

Ciągle tylko "w USA to, w USA tamto", ale bez konkretów.

 

Też czujesz się przytłoczony podanymi tutaj przykładami tych wielkich obniżek w US&A? :E

Ekspres przeceniony z 1430 na 1111, suszarka kondensacyjna z 2k na 1549, tv z 1899 na 1590, tablet z 559 na 444 - kilka promocji z ME, sprawdzone fakedriday'em. Ale i tak powiedzą, że u nas to tylko ściema i cena jak przed black friday :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wątek w tym roku niesamowicie kwitnie :E

 

Przeglądam ofertę X-Kom i zgodnie z przewidywaniami w przeważającej większości zainteresowane dotyczyło jakiś pierdółek poniżej 100 zł. w sumie nie dziwi mnie to wcale, black frayer day w tym roku idzie zgodnie z corocznym trendem, czyli podnosimy ceny w kosmos, a na 29.11 obniżamy i udajemy. Realne obniżki głównie się tyczą towaru który zalega i nie schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czujesz się przytłoczony podanymi tutaj przykładami tych wielkich obniżek w US&A? :E

Taaak. Ogólnie to się czuję przytłoczony podejściem pełnym zachwytu nad tym krajem, obecnym przynajmniej u części forumowiczów. Ale to już sprawa na inny wątek :)

Nie sądzę, żeby konsumenci w USA mieli jakieś cudowne oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Dyski SSD to idealny przykład parodii:

 

Adata SX8200 Pro 512GB 285 zł ze skreślonych 319 zł, miesiąc przed promo kupiłem ten nośnik dorzucając do ceny jedną piątkę więcej...

 

Jedyne realne promocje jak na razie wypatrzyłem za smartfony, Galaxy A70 skreślone z 1700 na 1350 zł i Note 10+ przeceniony o ~ 3 stówki, znając jednak życie lada moment (po nowym roku), te obniżki będą standardowymi cenami

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...