Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 dni bez opróżniania skrzynki... Mam uzasadnione wątpliwości czy to się kiedyś skończy.

 

2827bd1dc10c1.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, googdime napisał:

Na kilku witrynach, portalach społecznościowych użytkownicy już wykryli, że niektóre sklepy sztucznie podnoszą obecnie ceny, aby za kilka dni móc zrobić rabaty... W teorii fajnie to wszystko wygląda, ale w praktyce, cena się nie zmieni.
Faktem jest, że coraz więcej konsumentów jest świadomych takich podstępów, więc szybko są wyłapywane - i bardzo dobrze, że tak się dzieje.

Norma, nic nadzwyczajnego. Gdzies jest nawet strona ktora kataloguje ceny wielu sklepow i mozna sobie porownywac ;). Tylko mi nazwa wyleciala z glowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, iznogoud napisał:

zgłaszajcie taki proceder :)

Wytłumaczą się, że dolar zdrożał ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś strona która w tamtym roku powstala by pokazywać te przekręty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies realne rabaty co warto kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2020 o 15:26, Crew 900 napisał:

Jest jakaś strona która w tamtym roku powstala by pokazywać te przekręty.

fakefriday.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku żenujący BF w sklepach z elektroniką.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek, ktory kupilem za 350 w promocji a normalnie kosztuje 500 dzisiaj jest na mirabelkach za 1000... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, maxpower napisał:

Kupiłem dziś gry za 150 zł. Obniżka z 600 zł. W normalny dzień kosztowały 200 zł. Sklepy robią ludzi w bambuko.

No ja też na Steam, i GOG kupiłem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Switch na morelach podobno był w dobrej cenie. Podobno bo od startu promki serwery leżały, a potem ,,produkt niedostępny/wyprzedany".
Tak samo na X-KOM. Początek ,,black friday" i już brak RAM'u i CPU'u na które się patrzyłem bo jeszcze mi tego brakuje do zbudowania zestawu :) Nie wiem czy to boty wykupują, czy sklepy robią ludzi w konia i z automatu dają ,,wyprzedane" żeby klient spojrzał na inne produkty jak już jest na stronie.

Edytowane przez TwisteddJoker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem GTX 1660 w x-kom za 800 zł, w tym roku najtańszy 1660 to 900 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Cyberpunk za 149 zł klucz gog na allegro od tego za 199 zł na gog.com?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Trepcia napisał:

Promocja na x-komie ruszyla w ich apce o godzinie 0:00, na stronie www dopiero pojawily sie promocje o 3:00 rano wiec jak zostalo cos wykupione w apce miedzy 0:00 a 2:59 to o 3:00 rano na stronie www stan takiego towaru byl "wyprzedany".

No ich apki niestety nie używam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Trepcia napisał:

Promocja na x-komie ruszyla w ich apce o godzinie 0:00, na stronie www dopiero pojawily sie promocje o 3:00 rano wiec jak zostalo cos wykupione w apce miedzy 0:00 a 2:59 to o 3:00 rano na stronie www stan takiego towaru byl "wyprzedany".

 

Już o 1 w nocy na apce nie było połowy rzeczy, sprawdzałem.

Była 1-2 sztuki w atrakcyjnych cenach i pewnie po zwrocie :E dobry sposób na pozbycie się zalegających pozwrotowców ;)

Z ciekawszych był Acer nitro 240 za 699 (jedna sztuka :E ) i się nie załapałem oczywiście, a chciałem dziewczynie kupić. Więc ostatecznie kupiliśmy AOC 24G2U z foxa za 809.


Najbardziej boli mnie Playstation.

 

Chciałem kupić Slim 500GB, w zeszłym roku na black friday były po 750 zł nawet, w tym roku ZERO PROMEK! najtańsza kosztuje 1100, normalnie aż do 1500zł chcą.

ABSURD.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, może PS4 Slim kupię sobie później, jak PS5 na stałe zagości w salonach. Muszę mieć na oku promki. Trochę wkurwiające, że rok temu był niemal o połowę tańszy, co teraz... :(

Ja kupuję daną konsolę na sam koniec jej produkcji zawsze, wtedy idzie dostać najtaniej, najlepszą wersję (wiemy, że pierwsza wersja danej konsoli jest często z wadami konstrukcyjnymi...) i już z pełną pulą gier na platformie, dotąd to działało... a tu taki wał.


PS4 nie jest już w produkcji, więc można liczyć tylko na to, co zostało w magazynach.

Edytowane przez Kaiketsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tam, ktoś natknął się już na jakieś przekręty cenowe ? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dlogi napisał:

Rok temu kupiłem GTX 1660 w x-kom za 800 zł, w tym roku najtańszy 1660 to 900 zł.

rok temu rtx 2060 był za 1100zł a teraz w sklepach...dobrze ja widzę, że ponad 1600zł dalej kosztują? A nawet sporo więcej...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz, o której myślałem o procesor i7 10700k, który co prawda był w  X KOMIE za 1499 PLN ale tylko teoretycznie bo o 6 rano był już wyprzedany. Ceny reszty podzespołów to żart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też w tamtym roku kupiłem w black friday GTX 1660 za 799 zł w X-Kom. Kika miesięcy temu sprzedałem go za 800 zł, dołożyłem 100 zł i za 900 zł kupiłem GTX 1660 Super z lepszym chłodzeniem. Jak patrzę teraz na ceny tych kart i to w tych niby wyprzedażach, to po prostu OMG. :E

Edytowane przez ShadowMan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, B@nita napisał:

rok temu rtx 2060 był za 1100zł a teraz w sklepach...dobrze ja widzę, że ponad 1600zł dalej kosztują? A nawet sporo więcej...?

Ceny wszystkich kart graficznych podskoczyły i to znacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...