Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Pamiętacie może czy na black F są jakieś faktyczne promocje na laptopy czy raczej na takie, które nie schodzą albo może fikcyjne promocje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro raty 0% również polecam. Szybko, sprawnie i uczciwie załatwione. Ofc. zostaje tylko spłacać ratki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Pamiętacie może czy na black F są jakieś faktyczne promocje na laptopy czy raczej na takie, które nie schodzą albo może fikcyjne promocje?

 

Czasem są fajne ale czasem to nabijanie w butelkę :(

Tym bardziej te czarne piątki co trwają tydzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież raty allegro na zero to nie żadne raty, a kredyt odnawialny... a może coś nowego wprowadzili ?

Jak spłacicie te "raty" to nadal wisi na was limit kredytowy 1500 zł w historii bankowej o czym warto pamiętać przy braniu innego kredytu/rat.

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie Ci dowala za odnowienie linii kredytowej jak zapomnisz zamknac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i pewnie Ci dowala za odnowienie linii kredytowej jak zapomnisz zamknac

Bardzo ciekawe spostrzeżenie. 22 listopada place ostatnia "ratę" za gpu. Muszę się dowiedzieć co i jak i zajrzeć do umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież raty allegro na zero to nie żadne raty, a kredyt odnawialny... a może coś nowego wprowadzili ?

Jak spłacicie te "raty" to nadal wisi na was limit kredytowy 1500 zł w historii bankowej o czym warto pamiętać przy braniu innego kredytu/rat.

 

Na umowie wyraźnie jest napisane "Wniosek/Umowa o Pożyczkę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest, po dokonaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej, pomiędzy kredytobiorcą a: 1) BNP Paribas Bank Polska S.A., z którym Allegro.pl sp. z o.o. współpracuje i w imieniu którego pośredniczy w czynnościach faktycznych dot. zawierania umowy o kredyt odnawialny

Edytowane przez dario27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież raty allegro na zero to nie żadne raty, a kredyt odnawialny... a może coś nowego wprowadzili ?

Jak spłacicie te "raty" to nadal wisi na was limit kredytowy 1500 zł w historii bankowej o czym warto pamiętać przy braniu innego kredytu/rat.

 

 

Bardzo ciekawe spostrzeżenie. 22 listopada place ostatnia "ratę" za gpu. Muszę się dowiedzieć co i jak i zajrzeć do umowy.

Ile rat miałeś?

Raty mogą być 0% ale może być tak, że na koniec okresu kredytowania,, może być naliczona opłata z tytułu dostepu do kredytu odnawialnego?

dowiedz sie wczesniej zanim zaplacisz ostatnia rate

Od nich samych w Euro ciężko się czegokolwiek dowiedzieć. W salonie siedzi paniusia od naganiania frajerów i odpowiada pokrętną formułką, nie odpowiadając na pytania. Wynikało z tego, że jest jakaś opłata ale rozmydlała, że raty internetowe są na innych warunkach i suma sumarum niewiele się dowiedziałem

Edytowane przez LasagnaBolognese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa o kredyt konsumencki zawierana jest, po dokonaniu pozytywnej oceny zdolności kredytowej, pomiędzy kredytobiorcą a: 1) BNP Paribas Bank Polska S.A., z którym Allegro.pl sp. z o.o. współpracuje i w imieniu którego pośredniczy w czynnościach faktycznych dot. zawierania umowy o kredyt odnawialny

 

To są te nowe raty. "Odroczone raty zero" tak to się nazywa. Wtedy jest dokładnie tak jak piszesz (dostępne jedynie przez BNP Paribas). Natomiast można nadal zakupić przedmiot korzystając z "klasycznych" rat 0% (raty PayU). Wtedy pożyczki udziela :

"Podmiotem udzielającym pożyczki na zakupy na Allegro, określanej jako raty zero jest jeden z partnerów pożyczkowych – Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, AS INBANK S.A. Oddział w Polsce albo Monedo Now, oferowane przez Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Sprzedający nie jest stroną umowy kredytowej, którą zawierasz, gdy kupujesz na Raty ZERO."

 

Tutaj dokładnie wszystko wyjaśnione

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-raty-zero-na-allegro-qzr3GmGeEhE

Edytowane przez sisterhood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są te nowe raty. "Odroczone raty zero" tak to się nazywa. Wtedy jest dokładnie tak jak piszesz (dostępne jedynie przez BNP Paribas). Natomiast można nadal zakupić przedmiot korzystając z "klasycznych" rat 0% (raty PayU). Wtedy pożyczki udziela :

"Podmiotem udzielającym pożyczki na zakupy na Allegro, określanej jako raty zero jest jeden z partnerów pożyczkowych – Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, AS INBANK S.A. Oddział w Polsce albo Monedo Now, oferowane przez Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Sprzedający nie jest stroną umowy kredytowej, którą zawierasz, gdy kupujesz na Raty ZERO."

 

Tutaj dokładnie wszystko wyjaśnione

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-raty-zero-na-allegro-qzr3GmGeEhE

Dobrze tyle w teorii ,a jak w praktyce zrobić aby zakupić daną rzecz na raty 0% przez PayU ? bo jam ma tylko jedną opcje do wyboru jeśli chodzi o raty ..raty od nowa w ramach limity :mad2: czyli BNP Paribas.

 

 

3 misiące temu udało mi się wziąć razty PayU ale były one oprocentowane na 6,5% obecnie nawet tego nie mam do wyboru :kwasny:

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tyle w teorii ,a jak w praktyce zrobić aby zakupić daną rzecz na raty 0% przez PayU ? bo jam ma tylko jedną opcje do wyboru jeśli chodzi o raty ..raty od nowa w ramach limity :mad2: czyli BNP Paribas.

 

 

3 misiące temu udało mi się wziąć razty PayU ale były one oprocentowane na 6,5% obecnie nawet tego nie mam do wyboru :kwasny:

 

Napisałem w tej sprawie do allegro. Pod koniec października brałem na 20 rat zero % (raty PayU). Nie wiem przypadkiem czy to sprzedający nie musi zaznaczyć opcji raty zero PayU, aby były dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dogrzebałem się ... :lol2:

https://allegro.pl/raty/zero#faq3-gru

Z Rat PayU skorzystasz, gdy:

 

- wartość Twojej transakcji przekracza 4800 zł, lub

 

- masz Limit na zakupy na raty ale dostępna do wykorzystania kwota w ramach Twojego Limitu jest niższa niż wartość transakcji, której dokonujesz, lub

 

- posiadasz aplikację mobilną Allegro na urządzenia Android w wersji niższej niż 5.34.0, lub

 

- wystąpią okoliczności uniemożliwiających ukończenie procesu wnioskowania o Limit na zakupy na raty lub usterki, błędy, awarie, przerwy techniczne itp., które uniemożliwiają skorzystanie z Rat Od.nowa.

 

W pozostałych przypadkach skorzystasz z Rat Od.nowa.

 

Raty PayU nie są dostępne w Aplikacji mobilnej iOS.

 

na aplikacji na Androida też raty PayU są nie dostępne ..sprawdzałem .

 

także ja serdecznie pier*** te raty zero % z kredytem odnawialnym w PNB ... kupię na www sklepu w normalnych ratach PayU i pożyczką we własnym banku

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kopię...

Dzwoniłem do BNP Paribas, ten kredyt odnawialny, to taka wirtualna karta kredytowa. Bez opłat (na razie), ale z całą konsekwencją rzeczywistej karty kredytowej. Na allegro obecnie (tj do 30.11) JEDYNĄ formą zakupów na raty zero % w kwocie od 100 do 4800 zł są Raty Od Nowa (czyli nieszczęsny kredyt odnawialny). Powyżej 4800 zł są nadal dostępne raty PayU (zero%).

 

Złamasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam nei ma na razie żadnych opłat za przedłożenie etc ALE jak za szybko zrezygnujesz z limitu odnawialnego to trzeba zapłacić 25 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba rzeczywiscie juz sami wlasciciee allegro maja w dupie caly ten serwis - wydoić i zaorać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litości, w dupie mam czy raty 0% to naprawdę 0% czy nie, załóżcie sobie wątek na ten temat, tutaj jest całkiem inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kupić kilka dysków zewnętrznych Seagate Expansion Portable 2TB. Macie namiar na miejsce z jakąś dobrą promką na nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CD Keys jest promo NBA 2k20 za niecałe 120zł na Xbox One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Cyber Monday kiedy będzie w sklepach internetowych? 2 grudzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kopię...

Dzwoniłem do BNP Paribas, ten kredyt odnawialny, to taka wirtualna karta kredytowa. Bez opłat (na razie), ale z całą konsekwencją rzeczywistej karty kredytowej. Na allegro obecnie (tj do 30.11) JEDYNĄ formą zakupów na raty zero % w kwocie od 100 do 4800 zł są Raty Od Nowa (czyli nieszczęsny kredyt odnawialny). Powyżej 4800 zł są nadal dostępne raty PayU (zero%).

 

Złamasy.

To w końcu jak to wygląda z opłatami kredytu odnawialnego allegro. Bo za karte kredytową często jest opata miesięczna + odsetki przy spóźnieniu ze spłatą.

 

Jak to wygląda na EuroRTV?

 

Do kolegi marudy, to kwestia bardzo związana z Blek Frajdej, gdyż można kupić coś w promocyjnej cenie a do tego rozbite na raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...