Forum PCLab.pl: Czarny piątek - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (59 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Czarny piątek Oceń temat: ***** 3 Głosów

#981 Użytkownik jest niedostępny   raiders 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 15 Listopad 2019 - 18:34

No i dogrzebałem się ... :lol2:
https://allegro.pl/raty/zero#faq3-gru

Z Rat PayU skorzystasz, gdy:

- wartość Twojej transakcji przekracza 4800 zł, lub

- masz Limit na zakupy na raty ale dostępna do wykorzystania kwota w ramach Twojego Limitu jest niższa niż wartość transakcji, której dokonujesz, lub

- posiadasz aplikację mobilną Allegro na urządzenia Android w wersji niższej niż 5.34.0, lub

- wystąpią okoliczności uniemożliwiających ukończenie procesu wnioskowania o Limit na zakupy na raty lub usterki, błędy, awarie, przerwy techniczne itp., które uniemożliwiają skorzystanie z Rat Od.nowa.

W pozostałych przypadkach skorzystasz z Rat Od.nowa.

Raty PayU nie są dostępne w Aplikacji mobilnej iOS.

na aplikacji na Androida też raty PayU są nie dostępne ..sprawdzałem .

także ja serdecznie pier*** te raty zero % z kredytem odnawialnym w PNB ... kupię na www sklepu w normalnych ratach PayU i pożyczką we własnym banku

Ten post był edytowany przez raiders dnia: 15 Listopad 2019 - 18:37

#982 Użytkownik jest niedostępny   sisterhood 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 19:14

Też kopię...
Dzwoniłem do BNP Paribas, ten kredyt odnawialny, to taka wirtualna karta kredytowa. Bez opłat (na razie), ale z całą konsekwencją rzeczywistej karty kredytowej. Na allegro obecnie (tj do 30.11) JEDYNĄ formą zakupów na raty zero % w kwocie od 100 do 4800 zł są Raty Od Nowa (czyli nieszczęsny kredyt odnawialny). Powyżej 4800 zł są nadal dostępne raty PayU (zero%).

Złamasy.

#983 Użytkownik jest niedostępny   dario27 

• Emigrant
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 19:20

cwaniaki

#984 Użytkownik jest niedostępny   Mroczny Nelu 

• Makankosappo
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 22:11

Jak dobrze pamiętam nei ma na razie żadnych opłat za przedłożenie etc ALE jak za szybko zrezygnujesz z limitu odnawialnego to trzeba zapłacić 25 zł :D

#985 Użytkownik jest niedostępny   Radow 

• Sebix 35% / Troll 35% / 30% Normalności
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2019 - 22:14

chyba rzeczywiscie juz sami wlasciciee allegro maja w dupie caly ten serwis - wydoić i zaorać

#986 Użytkownik jest niedostępny   Elvis79 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Listopad 2019 - 00:11

Litości, w dupie mam czy raty 0% to naprawdę 0% czy nie, załóżcie sobie wątek na ten temat, tutaj jest całkiem inny.

#987 Użytkownik jest niedostępny   Dylu 

• (-_-)
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Listopad 2019 - 13:04

Potrzebuję kupić kilka dysków zewnętrznych Seagate Expansion Portable 2TB. Macie namiar na miejsce z jakąś dobrą promką na nie?

#988 Użytkownik jest niedostępny   Elvis79 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Listopad 2019 - 13:01

Na CD Keys jest promo NBA 2k20 za niecałe 120zł na Xbox One.

#989 Użytkownik jest niedostępny   Barn 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 17 Listopad 2019 - 20:27

a Cyber Monday kiedy będzie w sklepach internetowych? 2 grudzień?

#990 Użytkownik jest niedostępny   przemekkwiat 

• no
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Listopad 2019 - 09:10

ta

#991 Użytkownik jest niedostępny   LasagnaBolognese 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 00:16

Zobacz postsisterhood, o 15 Listopad 2019 - 20:14, napisał(a):

Też kopię...
Dzwoniłem do BNP Paribas, ten kredyt odnawialny, to taka wirtualna karta kredytowa. Bez opłat (na razie), ale z całą konsekwencją rzeczywistej karty kredytowej. Na allegro obecnie (tj do 30.11) JEDYNĄ formą zakupów na raty zero % w kwocie od 100 do 4800 zł są Raty Od Nowa (czyli nieszczęsny kredyt odnawialny). Powyżej 4800 zł są nadal dostępne raty PayU (zero%).

Złamasy.

To w końcu jak to wygląda z opłatami kredytu odnawialnego allegro. Bo za karte kredytową często jest opata miesięczna + odsetki przy spóźnieniu ze spłatą.

Jak to wygląda na EuroRTV?

Do kolegi marudy, to kwestia bardzo związana z Blek Frajdej, gdyż można kupić coś w promocyjnej cenie a do tego rozbite na raty.

#992 Użytkownik jest niedostępny   Trepcia 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 07:46

Kredyt odnawialny allegro - 0% pod warunkiem, że nie spóźniasz się.
EuroRTV - również 0% pod warunkiem, że w terminie spłacasz.

Za każdy dzień spóźnienia następna rata jest wyższa o kwotę spóźnienia. Raz tak zrobiłem i doszły jakieś grosze.

#993 Użytkownik jest niedostępny   sisterhood 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 08:10

Zobacz postLasagnaBolognese, o 19 Listopad 2019 - 00:16, napisał(a):

To w końcu jak to wygląda z opłatami kredytu odnawialnego allegro. Bo za karte kredytową często jest opata miesięczna + odsetki przy spóźnieniu ze spłatą.

Do kolegi marudy, to kwestia bardzo związana z Blek Frajdej, gdyż można kupić coś w promocyjnej cenie a do tego rozbite na raty.

Na razie nie ma żadnych opłat. Najprościej byłoby kupić, spłacić, zamknąć kredyt odnawialny. Tylko, jeśli wybierzemy spłatę np na 20 rat, to może się okazać, że za rok, półtora BNP w końcu zacznie naliczać sobie opłaty za zamknięcie kredytu. Jeśli ktoś już brał, warto by prześledzić umowę.
Nie pytałem czy są opłaty za nieterminowe spłaty rat, zakładam, że płacimy w terminie. Plusem kredytu odnawialnego, jest to, że po weryfikacji, możemy sobie dobierać koszyk do górnego limitu (4800) i nie bawić się dalszą papierologię.

#994 Użytkownik jest niedostępny   Elvis79 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 17:53

Zobacz postLasagnaBolognese, o 19 Listopad 2019 - 00:16, napisał(a):

Z dupy powód, codziennie jak nie w MM to Euro AGD, Xkom, Sferis itd są jakies promocje .
Jeden sklep będzie miał promo na telewizory inny na procesory trzeci konsole, twoim tokiem myślenia możnaby w każdym temacie o wymienionych rzeczach gdzie akurat pojawiła się promocja marudzić czy 0% to 0%
, jak pisałem prościej założyć osobny temat i tam katować tą zawiłość do bólu.

#995 Użytkownik jest niedostępny   Dziku1 

• no nareszcie mogę to edytować
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 19:24

Zobacz postsisterhood, o 15 Listopad 2019 - 19:14, napisał(a):

Też kopię...

Złamasy.

Dziwne w zeszłym tygodniu kupiłem kilka dupereli gdzie cena za całość nie przekracza 400 zł i dali mi normalne raty 0% przez mbank z "wakacjami" czyli pierwsza płatność po nowym roku. Jestem pewien, że to nie odnawialne.

ps. kiedyś miałem taki patent na "raty od nowa" przez aplikacje mobilną dodawałem przedmiot do koszyka, klikałem zakup na raty. We wniosku ratalnym podawałem jakieś dane z dupy, co skutkowało odrzuceniem wniosku. W apce wyświetlało się info żebym spróbował innej formy płatności, przy ponownej próbie kupna tego samego wrzucało mi standardowe raty 0%.

Ten post był edytowany przez Dziku1 dnia: 19 Listopad 2019 - 19:33

#996 Użytkownik jest niedostępny   exec -.- 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:05

Ja brałem w zeszłym roku Raty od Nowa / Odnawialny przez Allegro z BGŻ i w umowie mam (wrzucam wycinki):

Dodaj obrazek

Chyba wporzo, wynika, że można spłacić szybciej bez opłat. Chyba, że w każdym przypadku jest inaczej, nie wiem...

#997 Użytkownik jest niedostępny   LasagnaBolognese 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:45

Czyli w zasadzie jest 0 % i żadnych opłąt za dostęp do kredytu o ile jest się terminowym w spłacie. To, że spóźnialscy bekną opłaty karne za spóźnienie było dla mnie rzeczą oczywistą. Przy małych zakupach też trzeba podawać NIP pracodawcy itd itp?

#998 Użytkownik jest niedostępny   sisterhood 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Listopad 2019 - 20:58

Zobacz postLasagnaBolognese, o 19 Listopad 2019 - 20:45, napisał(a):

Czyli w zasadzie jest 0 % i żadnych opłąt za dostęp do kredytu o ile jest się terminowym w spłacie. To, że spóźnialscy bekną opłaty karne za spóźnienie było dla mnie rzeczą oczywistą. Przy małych zakupach też trzeba podawać NIP pracodawcy itd itp?

Jeszcze jedna uwaga. Przy zamknięciu kredytu odnawialnego przed upływem 6 miesięcy zostanie naliczona opłata w wysokości 25 zł.

#999 Użytkownik jest niedostępny   Paralityk25 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 19 Listopad 2019 - 21:30

Od kilku tygodni noszę się z zamiarem upgrade mojego PC i tak się zastanawiam czy jest sens czekać do czarnego piątku? Jeśli tak to gdzie szukać okazji na bebechy do PC? Polskie sklepy czy to stacjonarne czy internetowe to kpina i nic więcej jak masowy gangbang na Januszach. Czy np na niemieckim Amazonie wygląda to inaczej? Gdzie co roku polujecie na okazje?

#1000 Użytkownik jest niedostępny   Khold 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 20 Listopad 2019 - 11:23

Ja to się nie nastawiam w ogóle, choć kilka rzeczy mam na oku i fajnie by było dorwać w niższej cenie. Będzie powtórka jak rok temu czyli rzucą coś fajnego za fajną cenę ale w ilości 5 sztuk na całą Polskę :E Mówię tutaj głównie o sprzęcie komputerowym u dużych firm jak x-kom, morele itp.

• (59 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
  • Ostania »