Skocz do zawartości
Andrew2

[Zamknięty]Jaką grę WRC polecacie >?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam dobrej gry o rajdach WRC, grałem kiedyś w Coliny Mac Rey które coraz to bardziej się psuły, potem w świetnego i jak na razie dla mnie niedoścignionego Richard Burns Rally a teraz ostatnio w WRC 4 które jest dość kiepską grą ale po prostu nie miałem żadnego innego odpowiednika. Jest sens zakupić WRC 6 czy może lepsza jest rajdówka sygnowana nazwiskiem Sebastiana Leba >? Jakimi grami według was jest warto się zainteresować >??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko Dirt Rally. W tytuły z "WRC" z nazwą się nie pchaj. Chyba, że Colin McRae, ale stare części, bo poprzednie tytuły CMR Dirt nie mają z WRC nic wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli Dirt Rally jest na razie najlepsze tak i w to się pakować >??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli Dirt Rally jest na razie najlepsze tak i w to się pakować >??

Jak tylko lubisz WRC to będzie to świetna gra dla Ciebie. Rally jest bardzo trudną i wymagającą grą, dlatego trzeba lubić ten klimat i taką jazdę. Teraz są/były wyprzedaże i można wyrwać za 70-80 zł co jest dobrą ceną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo troche starszy DiRT 3 Complete Edition

czesto wyprzedaja po kilka €

moze sie jeszcze zalapiesz -90%29,99€

2,99€

http://store.steampowered.com/app/321040/?l=polish

Ale co ty mu grę arcade polecasz? Dirt 3 to kompletne przeciwieństwo tego co on wymaga, Dirt 3 to gaz do dechy i na jana do przodu nie patrząc na nic, Dirt Rally to symulator.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dirt Rally. Do ogarnięcia nawet na klawiaturze.

Z serii WRC najmilej wspominam pierwszą część.

Dirt 3 CE jest teraz na steamie za 2,99€ na wyprzedaży. Taki o tytuł, z dedykowanymi dla gimbusów trybami Gymkhana, Invasion, Catnmouse, Outbreak. Jedyna warta uwagi to możliwość pociśnięcia WuRCami na Monte Carlo, na czas.

Sebastien Loeb Rally Evo to dzieło twórców serii WRC, więc w zasadzie to samo, można pominąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co ty mu grę arcade polecasz? Dirt 3 to kompletne przeciwieństwo tego co on wymaga, Dirt 3 to gaz do dechy i na jana do przodu nie patrząc na nic, Dirt Rally to symulator.

Dokładnie. Ja miło wspominam także Colin McRae DiRT 2 - świetny klimat. Wyścigi baja, trailblazer - tego nie było w innych grach. Natomiast z WRC to nie ma nic wspólnego. Czyste arcade. Zręcznościówka typowa, natomiast Dirt Rally to już prawdziwy sim - trudny i wymagający.

Dobre opinie zbiera Richard Burns Rally, ale osobiście nie grałem. Spróbuj również.

Btw, za dyszkę mogę sprzedać kluczyk do DiRT 3 - Complete Edition.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dirt Rally, przy czym to jest naprawdę trudna gra. Ale jeśli takiej chcesz - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

monte carlo w dirt3 tez daje rade

szczegolnie ze gra byla za darmo ostatnio na humblu

DirtR ciezko chyba ponizej 100zl dostac jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, szukam dobrej gry o rajdach WRC, grałem kiedyś w Coliny Mac Rey które coraz to bardziej się psuły, potem w świetnego i jak na razie dla mnie niedoścignionego Richard Burns Rally a teraz ostatnio w WRC 4 które jest dość kiepską grą ale po prostu nie miałem żadnego innego odpowiednika. Jest sens zakupić WRC 6 czy może lepsza jest rajdówka sygnowana nazwiskiem Sebastiana Leba >? Jakimi grami według was jest warto się zainteresować >??

WRC6 jest wg mnie nie warte 10pln. Grałem w demo na XONE jako następne w kolejności po FORZA6/5/Horizon2 i fizyka samochodu nie istniała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza ponoć fajnym DiRT Rally?

Loeb Rally Evo.

Serio.

Grafika lepsza niż w DiRT Rally, sama gra oczywiście znacznie (a pewnie nawet znaaaacznie) mniej symulacyjna, tzn. niesymulacyjna, ale i nie głupio arcade'owa... jeździ się przyjemnie, trasy są wąskie i kręte. Pierwsze wrażenia - gra może być prawie tak dobra jak pierwsze WRC od Milestone.

Dlatego WRC3/4 choć były niezłe, nie warto już polecać. Zresztą były chyba wciaż gorsze od WRC z 2010...

Loeb już chodzi za grosze, grzech nie spróbować tak czy inaczej.

Tylko potrzeba współczesnego procesora i niezłej karty. Phenom 955 i 6950 już nie dawały rady.

WRC 5 i 6 od khyloton - czy jak im tam jest na imię - to pomyłka. o tym w ogóle nie warto wspominać.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość RMS_84

Akurat WRC 6 jest bardzo dobra no i ma Denuvo czyli piraci będą psioczyć że nie fajne bo niespiracone. Ja polecam ale raz do roku wychodzi WRC i trasy praktycznie te same tylko grafa się poprawia. Do tego Colin Mc Rae i Dirty. Jak masz PS3 to Gran Turismo 6. Aha i w Forza Horizon 3 masz rajdy ale FH3 tylko na Windows 10 i xbox.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...