Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vetch

Bezprzewodowe podłączenie TV oraz wieży

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj,

 

Ma luba trochę mnie ostatnio zaskoczyła i zaordynowała drobne przemeblowanie. Efekt zakończył się tym, że TV i wieża zostały odseparowane od laptopa w dość niefortunny sposób.

Podłączenie po kablach. HDMI dla TV oraz jack->Cinch do wieży. Sprawowało się dobrze póki kable można było gdzieś schować za biurko. Obecnie takie podłączenie przecina cały 'salon' na pół, co oczywiście drażni mnie, nie lubie się potykać o kable gdy zmierzam po piwko :>.

 

No i teraz cały ambaras polega na tym, że chciałbym podłączyć się zarówno do tv jak i wieży bezprzewodowo. Uprzedam, wieża wiekowa nie obsługuje bluetooth ani WiFi, TV takze nie SMART tylko DUMB - umie wyświetlać obraz w rozdzielczości FHD

 

Koszty? Jak najtaniej aby działało.

Z góry podziękowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podłączysz bezprzewodowo TV z laptopem wieże jeszcze można próbować transmiterami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówimy o transmiterach FM? coś co teraz namiętnie jest wykorzystywane w starych BMW przez kolegów w dresach? w sensie wysyłam muzyke na transmiter za pomocą np. Bluetooth i odbieram na wieży za pomocą fal FM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup dłuższe kable i nie kombinuj ;)

Nie ma innej prostej metody i do tego taniej.

Pewnie dało by się coś wymodzić ale koszt będzie większy niż obecnego sprzętu jaki masz.

 

 

Jak sytuacja będzie się powtarzać warto przeanalizować zmianę lubej na model mniej zmienny i tańszy w utrzymaniu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...