Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas konferencji na PlayStation Experience zaprezentowano trailer zapowiadający The Last of Us: Part 2. Niecodziennie zatytułowany sequel znajduje się we wczesnej fazie produkcji.

 

148085484963.jpg

 

Data premiery nie jest jeszcze znana.

 

Zwiastun sugeruje, że bohaterami ponownie będą Ellie oraz Joel. Możliwe jednak, że gracze pokierują przede wszystkim dziewczyną - to ona odgrywa w materiale główną rolę.

 

Akcja rozgrywa się po wydarzeniach z pierwszej części. Założenia fabularne pozostają tajemnicą. Słyszymy jednak Ellie mówiącą, że „znajdzie i zabije ich wszystkich”, co każe spodziewać się opowieści o zemście.

 

The Last of Us: Part 2 trafi oczywiście na PS4.

 

http://www.youtube.com/watch?v=W2Wnvvj33Wo

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż 2 takie same tematy powstały w tym samym momencie ;). Ja się b. cieszę - ubolewam jedynie nad tym, że przyjdzie poczekać na tą grę, bo to jeszcze potrwa na pewno nim ujrzy ona światło dzienne.

 

Jeśli ta gra będzie taka mega jak się może zapowiadać, to kto wie czy dla niej nie kupię np. monitora 4K (PS4 Pro), bo to ten rodzaj doświadczenia, za który dasz wiele, by go doświadczyć i poczuć.

 

Zwiastun mówi kto w tej grze na pewno się pojawi, co w pewien sposób mnie zaskoczyło, bo stawiałem, że Joela albo nie będzie, albo zostanie odsunięty na dalszy tor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EkiPa z Naughty Dog to prawdziwi mistrzowie i artysci swojego fschu wiec bez obaw mozna wskakiwac do hype trainu.

Zaskakuje nieco decyzja o powrocie bohaterow z jedynki. Wiekszosc spodziewala sie, ze dsojka bedzid dotyczyla innej historii albo przynajmnjej nie pojawi sie w niej Joel a tu zonk:) sam mam mieszane uczucia, z jednej strkny nie chcialem, by pieknie niedopowiedziane zakonczenie TLoU 1 doczekalo sie kontynuacji, z drugiej cieszy powrot dwojki jednych z najlepisj napisanych postaci w historii gier widek, wierze tez, ze ND po prostu nie spieprzy sprawy

Ciekawia symbole z trailera. Wskazuja na to, ze Ellie bedzie mscic sie na swietlikach (okazuje sie, ze to oni stoja za wirusem? A moze stali sie paramilitarna organizacja holdujaca zasadzie:jesli nie jestes z nami, jestes przecisko nam i nalezy Cie syeliminowac?)

Ciekawi tez to, ze pokoj w ktorym znajduje sje Ellie to dokladnie ten sam pokoj z ekranu startowego jedynki.

Mam mimo wszystko wrazenie, ze Nd szykuja micnego fabularnego twista i maja w kwestii fabuly TLOU 2 niejednego asa w rekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie spodziewałem się zapowiedzi nawet w 2017 r., więc tym bardziej dla mnie druga część jest zaskoczeniem.

Ale jak piszą to poczekamy jeszcze długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka aktorka teraz zagra Ellie. Twarz taka jakby znajoma. Chyba moje pierwsze skojarzenie to Emily Blunt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twarz ta sama przecież, tylko lekko postarzona/ulepszona graficznie, głos też ten sam, więc zapewne ta sama aktorka.

Po cichu mam nadzieję na "odwrócenie" ról, w TLoU niby grało się Joelem, ale to Ellie była "gwiazdą programu". Ten trailer skupiony jest na Ellie właśnie, że to ona "will find and kill them all", a Joel tylko pyta "you're really gonna go through with this?" Jakby tym razem to Joel szedł za Ellie. Skoro generalnie TLoU skończyło się na tym, że Joel skłamał Ellie o wiadomo czym, efektywnie wybierając "zastępstwo córki" zamiast (potencjalnie) świata, mogliby ciągnąc to dalej - że zrobi wszystko, cokolwiek by to nie było, żeby tylko ten stan utrzymać. I właśnie mam nadzieję, że jakaś desperacja, poświęcenie Joela dla (może dorosłej już) Ellie będzie tematem przewodnim. I ciekawi mnie to zrobią z kłamstwem z epilogu TLoU, jak pociągną, bo jak ktoś już napisał, zakończenie jest niedopowiedziane, reakcja Ellie jest bardzo dwuznaczna. Nie wiadomo czy wierzy, czy przytakuje ale wątpi, i ta druga opcja i jej efekty mnie ciekawią

W sumie jak tak to pisać, to z TLoU się telenowela robi ;)

paradoksalnie, hype'a nie ma, ciekawość bardziej jak scenariusz pociągną. Oryginał mnie lekko znudził gameplayem za pierwszym razem, za drugim było sporo lepiej, ale ogólnie TLoU to dla mnie historia głównie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dużo starsza ta Ellie. Przypuszczam, że będzie to z 3-5 lat od wydarzeń z pierwszej odsłony. Po drugie no cóż zwiastun za dużo nie mówi. Podejrzewam, że ponownie będą chcieli złapać Ellie i wiadomo dlaczego :>

 

Chyba niebawem ponownie wrócę do TloU :> Cóż to chyba najlepsza gra posapokaliptyczna :> Po drugie tak wciągająca jak zresztą Uncharted. Na PC chyba nigdy nie uświadczymy takich gier :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zanim zagramy to pojawi się już PS5 :E

niee , pewnie tak jak ostatni tlou . na sam koniec generacji a zaraz potem remaster na ps5 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu mam nadzieję na "odwrócenie" ról, w TLoU niby grało się Joelem, ale to Ellie była "gwiazdą programu". Ten trailer skupiony jest na Ellie właśnie, że to ona "will find and kill them all", a Joel tylko pyta "you're really gonna go through with this?" Jakby tym razem to Joel szedł za Ellie.

Nie musisz mieć cichej nadziei, już potwierdzono, że to Ellie będzie główną grywalną postacią. :)

To start with Druckmann expands a little on the new game's plot saying that "if the first game was really about the love between these two characters, this story is the counter of that. This is story is about hate, through Ellie this time. The first game you play as Joel, this game you play as Ellie." He very safely concludes, "that's all I'm going to say at this time".

 

Zmiana tonu jest zrozumiała, bo dziewczyna przeszła w życiu na tyle dużo, że jej podeście jest uzasadnione, liczę jednak na to, że z tym hejtem nie przesadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się całkiem ciekawa teoria

 

Joel jest martwy i to jest właśnie powodem tej zemsty o której mówi Ellie. ND z nami pogrywa wstawiając go do trailera, tak naprawdę to tylko jej majaki (na co może sugerować jej reakcja po pierwszych słowach Joela) i ogólnie ona w tej drugiej części będzie bardziej "twisted&mental"

 

Nie powiem, ciekawe by to było :D Ale chyba jednak wolę, żeby był cały team, tylko z odwróconymi rolami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycja obowiązkowa, ale trochę sobie na nią poczekamy. Pewnie zapowiedzą na połowę/koniec 2018 roku i będzie obsuwa do 2019. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozycja obowiązkowa, ale trochę sobie na nią poczekamy. Pewnie zapowiedzą na połowę/koniec 2018 roku i będzie obsuwa do 2019. ;)

 

TLOU miało premierę 14 Czerwca. Jeśli TLOU 2 miałoby wyjść podobnie to pewnie w 2019. Chociaż nie obraziłbym się na Xmas 2018 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days Gone ma być chyba w 2018. Dwa blockbustery z umarlakami/grzybowymi w ciągu jednego roku od Sony? Niestety, ale wątpię. Do tego to podkreślanie przez Druckmanna o bardzo wczesnej fazie produkcji. Wiosna 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellie i jej dziara na grafikach od Naughty Dog :)

 

3166791-ellie.jpg

3166783-tattoo.jpg

 

W linkach macie odnośniki do Flickra "Psiaków", gdzie można zobaczyć wszystko w lepszej jakości:

Ellie reference - The Last of Us Part II

Ellie's tattoo - The Last of Us Part II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam max koniec 2018 roku. W 2019 to już pewnie ps 5 będzie blisko premiery. No chyba, że dostaniemy ps 4 pro+. Bo w końcu sony będzie jakoś musiało odpowiedzieć na premierę xbox scorpio pod koniec 2017 roku.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiam max koniec 2018 roku. W 2019 to już pewnie ps 5 będzie blisko premiery. No chyba, że dostaniemy ps 4 pro+. Bo w końcu sony będzie jakoś musiało odpowiedzieć na premierę xbox scorpio pod koniec 2017 roku.

 

Sony, Playstation, Xbox - nie idźcie tą drogą.. Bo konsole zamienią się wkrótce dokładnie w PC. Upgrade co rok-2, jeden z głównych powodów, dla których ludzie do tej pory wybierali np. konsolę a nie PC, co oznaczało również niższe koszty, kluczowy jest tu czas przeszły.. Jestem więcej niż pewny, że "The Last Of Us" wyjdzie jako jedna z ostatnich gier na PS4, a po pół roku/roku będzie remaster na PS5 :).

 

I co do tego czasu przeszłego powiem jeszcze tyle, że dla mnie gra na konsolę nie musi być ładniejsza - byle była płynna i tak cudownie zrobiona jak np. "The Last Of Us", "Heavy Rain" czy "Beyond: 2 Dusze" - dla mnie ładne FullHD wystarcza by cieszyć oko, o ile jest to w ok. 60 klatkach. Dla mnie konsola nie musi się ścigać z PC-em w wyścigu, w którym zawsze stoi na przegranej pozycji (możliwości obliczeniowych i jakości możliwej do uzyskania szaty graficznej), za to niweluje tak jedną z głównych przewag nad PC - niższy koszt zakupu, licząc, że PC na którym można pograć swobodnie na Fulldetalach nie jest tani.

 

A koszty jednak rosną, bo nawet jak się odsprzeda np. konsolę tej samej generacji na odnowioną wersję, to i tak podnosi się koszty.

 

Osobiście mam PS4 i monitor całkiem niezły, ale FullHD i nie widzę sensu wymiany na PS4 Pro póki co, a niektóre gry i tak zapierają dech w oczach.

 

Problem z grami, które powstały przed rewizją nowej wersji konsoli są 2 główne:

 

- z reguły naprawdę miodne tytuły przerobiliśmy już tyle razy (bo stara konsola już jest dłuższy czas nie), że nie zawsze chce nam się w nie grać po raz 10-y,

- żeby zobaczyć przewagę nowszej wersji konsoli - ewentualną - potrzeba i tak odpowiedniej łatki, a nie każdy wydaje łatki do starych gier,

- no i koszt inwestycji w monitor,tv 4K, bo bez tego na FullHD chyba nie ma co zmieniać wersji konsoli (doliczjąc do tego wcześniejsze rzeczy, o których pisalem),

- podział graczy na tych co mają maszynę danej generacji w starej wersji i nowej.

 

 

Mam nadzieję, że nowe gry pójdą na PS4 zwykłym normalnie.

Edytowane przez Introverder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellie i jej dziara na grafikach od Naughty Dog :)

 

[im g]http://static4.gamespot.com/uploads/original/1179/11799911/3166791-ellie.jpg[/img]

[im g]http://static2.gamespot.com/uploads/original/1179/11799911/3166783-tattoo.jpg[/img]

 

W linkach macie odnośniki do Flickra "Psiaków", gdzie można zobaczyć wszystko w lepszej jakości:

Ellie reference - The Last of Us Part II

Ellie's tattoo - The Last of Us Part II

Taką chłopczycę z niej robią :D Ten wygląd może pasować do specyficznego klimatu jaki gra prawdopodobnie będzie miała, ale lepiej żeby tez nie przegięli, żebyśmy jakimś transem nie musieli grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego ABB - zanim się pojawią pytania wyjaśnię - ABB - Absolutny Brak Biustu :). Liczę, że nie zrobią z Ellie kompletnego straszydła :):P. Nie musi być piękna, ale jednak wolę mieć pewność, że to kobieta będzie :P.

Edytowane przez Introverder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bez przesady, to tylko concept art.

 

Z tego co pamiętam, to w pierwszej części Ellie miała 14 lat, Part II dzieje się 5 lat po wydarzeniach z "jedynki", więc panna ma teraz wiosen 19. I jak na dziewoję, która swoje przeszła i niejedno już widziała, wygląda tak jak wyglądać powinna IMO. Na trailerze jak na moje była bardzo dziewczęca.

 

PS

No i nie ma co oceniać jej walorów, kiedy nawet człowiek tyłka nie widział, no kaman 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nie ma co oceniać jej walorów, kiedy nawet człowiek tyłka nie widział, no kaman 8:E
- no wiem, wiem, będzie wyglądać jak Lara Croft, tyle że z piegami :D;). Edytowane przez Introverder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że to są concepty więc zmienić się może jeszcze wiele. ;)

 

Pomijam już, że akurat w tym tytule to chyba uroda bohaterów gra dość małą rolę... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy chyba wiedzą, że ludzie czekają, iż ta gra nie będzie ani dobra, ani b. dobra, liczą, że będzie zajebista. ;). Bo przed "jedynką" oczekiwania na pewno były niższe, a teraz przy ewentualnej wpadce, ludzie zażądają głów :D:P. Może nie puszczą z dymem studia Naughty Dog :P:D, ale na pewno będą patrzeć twórcom na ręce i obserwować wszystko z uwagą ;).

Edytowane przez Introverder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...