Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ND wpadek do tej pory raczej nie odnotowało więc myślę, że nawet jak gra będzie dobra, czy "równie dobra" to ludzie będą zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką chłopczycę z niej robią

Wygląda jak narkoman z przyczepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak narkoman z przyczepy.

a jak ma wygladac skoro swiat w ktorym zyje poddal sie praktycznie apokalipsie :E

szczerze dopiero skonczylem pierwsza czesc ale jak nie bedzie za drogo to i w druga zagram :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyli kręcić grę. Jeśli nie bedzie wielu dokrętek, to jest szansa na premierę w tym roku. Trudno odniesc sie do Uncharted 4, bo gra zaliczyła parę obsuw i nawet krotko przed ostatecznym wydaniem dokręcali sceny. Jeśli nie podadza daty w najblizszych miesiacach to raczej premiera najwczesniej wiosna 2020 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uncharted 4, bo gra zaliczyła parę obsuw

Tam chyba w połowie pisali całą grę od nowa po tym jak ten babol odszedł czy coś tam :E.

Za to jeden z brodaczy z ND się wypalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyli kręcić grę. Jeśli nie bedzie wielu dokrętek, to jest szansa na premierę w tym roku. Trudno odniesc sie do Uncharted 4, bo gra zaliczyła parę obsuw i nawet krotko przed ostatecznym wydaniem dokręcali sceny. Jeśli nie podadza daty w najblizszych miesiacach to raczej premiera najwczesniej wiosna 2020 roku.

Kręcić grę masz na myśli sesje motion capture?

 

W sumie ciekawe jest to, że na PS3 ND wydało 4 duże gry: U1, U2, U3, TLoU a na PS4 zaledwie jedną: U4 bo Zaginione Dziedzictwo liczyłbym raczej jako 1/3 pełnoprawnej gry, raz że krótsza dwa, że cały silnik i mechanika to kopia U4. Licząc TLoU 2 jakie jeszcze wyjdzie na pożegnanie PS4 wychodzi 2 i 1/3 gry vs 4 na PS3. To chyba jasno pokazuje jak rozrosły się gry i ich produkcja staje się coraz dłuższa i bardziej czasochłonna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na premiere w tym roku choć bardziej obstawiam że bedzie to luty/marzec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jest szansa na premiere w tym roku choć bardziej obstawiam że bedzie to luty/marzec ;)

 

Raczej na bank premiera 2020. Chyba że pod koniec roku hm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, może tym razem nie zabrakło im odwagí.

Co masz przez to na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko po co, to ma Twoim zdaniem determinować dobry scenariusz czy co? :hmm: Nie było takiej potrzeby, to tego nie robili. Równie dobrze mogę napisać, że uśmiercanie bohaterów jest dość sztampowe właśnie i to dość tani chwyt, aby w graczu wywołać jakieś skrajne emocje czy coś podobnego.

 

-Potrzebujemy nagłego zwrotu akcji. John, wymyśl coś.

-Zabijmy kogoś.

-Wow! Genialne!

 

Zieeeeeeeeew, naprawdę.

 

Już więcej odwagi mieliby, gdyby z Drake'a zrobili geja :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żeby kogoś wyautowali w połowie albo na końcu.

Tak było i to nawet nie raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie z głównymi bohaterami.

Ale istotnymi dla fabuły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówić z Euro można było od daaaawna.. Swoją drogą zamówiłem, miałem akurat kupon obniżający cenę o 40 zł więc gierkę na premierę będę miał za 220. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spora szansa, że na E3 poznamy datę premiery :D było by świetnie jakby wyszło na święta 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na E3 Sony nawet nie bedzie - to po pierwsze

Po drugie Sony podaje daty premier ot tak w internecie albo przez np. Gameinformer jak dobrze pamietam

 

 

Wg mnie pod koniec maja/czerwca? podadza date premiery tlou 2 jezeli to faktycznie wyjdzie w tym roku, a wydaje mi sie na 99% tak

 

Dla przykladu date premiery Gow podali w styczniu, a premiera byla w kwietniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko chyba GoW wyglądał lepiej niż na E3.

 

Też było trochę inaczej ale poziom był zbliżony.

 

Naughty Dog raczej ściemy nie walą Uncharted: The Lost Legacy wygląda zjawiskowo i tak jak na pokazach - różnice głownie w warstwie artystycznej

 

https://www.youtube.com/watch?v=HH0nGmd-8Cc

 

z każdą kolejną grą przesuwają granice i zadziwiają ile potrafią wycisnąć z tych małych pudełek pod telewizor. Cutscenes wyglądają obłędnie a jak już przechodzą w gameplay to poziom trzymają tak wysoki że trudno się połapać.

 

Myślę, że spora szansa, że na E3 poznamy datę premiery :D było by świetnie jakby wyszło na święta 2019.

 

Sony nie będzie w tym roku na E3 :E Zorganizują własny event i pewnie będzie wtedy już też coś o PS5.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te same osoby, które czasem narzekają na dyskusje o grafice w dziale gier PC, tu rozpływają się na ten sam temat. bigsmile.gif

 

Mnie ten trailer z E3 nie kupił, co tam takiego jest? Znów jakieś elementy skradankowe z głuchymi i ślepymi przeciwnikami, jak w większości gier AAA.

Co mogę pochwalić? Klimat, grę świateł. Jest szaro-buro, deszczowo. Uwielbiam. Ale to już kwestia mocno subiektywna.

 

Właśnie kupuję sobie jedynkę. Muszę nadrobić, zanim sprzedam PS4, bo to chyba ostatni ex z tych, którymi byłem zainteresowany. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już w nic nie wierze co tam pokazują po Anthem.

 

W Anthem to nawet Bio się dziwiło i dopiero z trailera się dowiedzieli jak gra ma wyglądać i co robią.

 

Większa ściema niż z Watch Dogs.

 

Killzone na PS3 to też była piękna ściema :E

 

Co mogę pochwalić? Klimat, grę świateł. Jest szaro-buro, deszczowo. Uwielbiam. Ale to już kwestia mocno subiektywna.

 

Mnie kupili absolutnie tym klimatem

 

https://www.youtube.com/watch?v=gTjZGlp0OQc

 

i gdzie są ci co pisali że Sony gry cenzuruje? (sceny przemocy tak dosadne że aż ciary przechodzą) :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że sony nie cenzoruje to widać już chociażby po days gone bardzo brutalna gra i dzieci freakersi.

 

Aczkolwiek jeśli chodzi o bardziej brutalne sceny od zabijania i rozrzucanych flaków czyli golizna i sex to dalej temat tabu :E, ale to prawie z wszystkimi grami tak jest.

 

Co do trailera z gameplay to widać dokładnie jaką uwagę dogsi przykładają do animacji i szczegółowości postaci.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenzuruje nagość, nie przemoc :E Nawet takiej pierdoły się czepili.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W między czasie prze edytowałem kawałek mojego powyższego posta. Kawałek gołej pupy to w dzisiejszych czasach znacznie brutalniejsza scena od wypływających jelit z brzucha, czy odrąbanej głowy maczetą, która po odłączneiu od ciała turla się jak piłka przez kilka metrów po ziemi :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trailera z gameplay to widać dokładnie jaką uwagę dogsi przykładają do animacji i szczegółowości postaci.

 

No dokładnie to ich specjalność ilość detali do jakich przywiązują uwagę cieszy oko w zasadzie to w 2020 powinien to być już standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Anthem to nawet Bio się dziwiło i dopiero z trailera się dowiedzieli jak gra ma wyglądać i co robią.

Straszny bałagan mają w BioWare i wątpię, że ta firma jeszcze się podniesie, tym bardziej że prawdopodobnie wielu starych wyjadaczy już tam nie pracuje. A to właśnie stare BioWare było super (BG, NWN, pierwszy Mass Effect, DA, a nawet SWTOR).

W między czasie prze edytowałem kawałek mojego powyższego posta. Kawałek gołej pupy to w dzisiejszych czasach znacznie brutalniejsza scena od wypływających jelit z brzucha, czy odrąbanej głowy maczetą, która po odłączneiu od ciała turla się jak piłka przez kilka metrów po ziemi  :E

"Zasługa" feministek pchających swoje łapska do branży gier. Gry BioWare spotkało to samo np. przy odwiedzinach Anity Sarkeesian.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...