Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taka teoria była wcześniej

 

Sony się pewnie dyga, że przez klimaty postapo gra im się słabo sprzeda. Wszędzie puste miasta. Teraz już w USA ~300k zombie, pewnie kwestia tygodnia/dwóch i milion im uderzy.

 

Stawiam że chcieli po wakacjach wydać, może nawet z premierą PS5 a teraz gdy wszyscy wiedzą co będzie to nie ma sensu tego przeciągać i wydadzą w czerwcu. Do końca maja ostry crunch żeby dopieścić co się da potem status gold i ewentualnie day one patch, premiera i tyle w temacie.

 

No to już bardziej mnie przekonuje

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkNet że takie tajne :E ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkNet że takie tajne :E ?

 

Nie chce mi się czytać regulaminu pclaba, którego nie pamiętam :E a nie chce żadnych ostrzeżeń czy też bana za robienie niby reklamy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać regulaminu pclaba, którego nie pamiętam :E a nie chce żadnych ostrzeżeń czy też bana za robienie niby reklamy itp.

 

Eee nigdy nie było problemu jak ktoś napisał gdzie kupił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee nigdy nie było problemu jak ktoś napisał gdzie kupił ;)

 

Dobrze odpowiem dyplomatycznie, trafiłem promke w MediaEx ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że premiera 19 czerwca :)

Nie na marne wycieram ten kurz z prosiaka co sobotę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaklepać wolny piątek i wtedy długi weekend 19-21 zaplanowany ;) Jeśli gra faktycznie zajmie 20-25h to mi pewnie ok.30h (uwielbiam zwiedzać) czyli jakieś 10h dziennie :E ale to żaden problem, tylko przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
„W miarę jak nasze zespoły w Sony Interactive Entertainment i Worldwide Studios realizują kolejne kamienie milowe w rozwoju swoich produkcji i konfrontują ze światem zmienionym przez COVID-19, zmuszeni jesteśmy do dostosowania się do dzisiejszego, ciągle zmieniającego się środowiska. Pośród pewnych zakłóceń w naszym stylu pracy, chcieliśmy zapewnić aktualizacje dla graczy PlayStation, którzy chcą się dowiedzieć, kiedy nasze kolejne ekskluzywne tytuły pojawią się na PlayStation 4.

 

O przeciekach cisza tylko o COVID-19 coś tam wspominają :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytał ktoś z was te spoilery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to jest jednak dalej prawie 2 miesiące

po drugie - przełożą...

 

ps. zamknąłem od razu stronę GOL żeby nie czytać NIC na ten temat. Spoilowanie sobie tej gry będzie debilizmem do kwadratu.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądając filmiki przewijałem jak coś gadali. W sumie to chyba tylko w jednym z tych filmików jest jakiś spoiler.

 

Ale ogólnie wycieków było chyba więcej przynajmniej tak się zdaje po tym co tam ludzie sugerują na forach.

 

Dobrze, że podali datę premiery ogra się w czerwcu i będzie można spokojnie dyskutować o fabule. Ale jakoś nie liczę na poziom jedynki w tym aspekcie :E

 

Na kolejną obsuwę już raczej nie ma szans, gra niby już jest skończona i ostatnie małe poprawki robią.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem i zobaczyłem wszystko co znalazłem. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeczytałem i zobaczyłem wszystko co znalazłem. :E

I co średniak fabuła się zapowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekombinowane się zapowiada. Bardziej nie "CO? :o", a "Co...? :brow:" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co średniak fabuła się zapowiada?

"Neil Druckmann (wiceprezydent ND, Creative director, lead co-writer TLoU2) wielokrotnie wspominał jak bardzo inspiruje go Anita Sarkeesian."

Także ten... :E

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cały dzień próbowałem unikać spoilerów (zainstalowałem nawet rozszerzenie antyspoilerowe do przeglądarki)... niestety wieczorem po wejściu na reddit na powitanie dostałem takim spoilerem w twarz (ktoś perfidnie wstawił zdjęcie oświadczenia Naughty Dog z dodatkową zawartością o fabule gry..) po którym stwierdziłem, że nie ma już sensu na kolejne 2 miesiące odcinać się od Internetu i lepiej na własne oczy zobaczyć "nowe" fragmenty rozgrywki...

Obejrzałem wszystko i uważam, że aż tak dużo nie wyciekło (no dobra wyciekło, ale zupełnie bez kontekstu i nadal pozostają tylko przypuszczenia).

Moim zdaniem lepiej obejrzeć te urywki (potraktować je jako zwiastun) i czekać w spokoju na premierę niż liczyć, że uda się jakoś przetrwać całe 2 miesiące bez spoilerów (w co szczerze wątpię, bo jeśli ktoś przegląda jakiekolwiek materiały związane z elektroniką/grami wcześniej czy później natknie się na to jedno zdanie, które zepsuje mu dzień ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam wolę zarys znać żeby się potem nie wpieprzyć na minę. Tym bardziej w grze w której sama rozgrywka jest przeciętna, a główne danie to fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Neil Druckmann (wiceprezydent ND, Creative director, lead co-writer TLoU2) wielokrotnie wspominał jak bardzo inspiruje go Anita Sarkeesian."

Także ten... :E

Niech pogada z moją sąsiadką feministką i organizatorką spotkań międzyrasowych. Ma tak łeb wyprany, że uważa nas białych chrześcijan za największe zło całego świata. Wg niej codziennie chrześcijanie masowo mordują gejów i lesbijki. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty mieszkasz? W LA czy w SF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych spolierach już wiem dlaczego Troy Baker prosił żeby gracze grali w TLOU Part II z "otwartym umysłem" (open minded) :E

 

Artykuł nie zawiera spoilerów:

 

https://www.playstationlifestyle.net/2020/04/05/troy-baker-talks-the-last-of-us-2-story/

 

 

Jeżeli oni tej historii nie opowiedzą naprawdę dobrze to internety wybuchną od :klotnia: Chociaż i bez tego będzie outrage :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze ze wychodzi już w czerwcu niż aniżeli w wrzesień czy październik dzięki temu przeciekowi musieli dać datę premiery rzutem na taśmę bo okazuje ze ktoś już przegiął z crunchem nie wiem czy nie będzie jakaś mała rewolucja w tej branży na zaistniałą sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że taki hajp, tyle czekania, - na tak naprawdę, bardzo krótką grę z poziomem replaybility na poziomie zero :(

 

Mi już jest szkoda że tak szybko przejdę tą grę. Pamiętam jak cedziłem o wiele dłuższe RDRII a TLoUII to będzie przecież jak tutorial do takiego RDRII

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...