Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi te wycieki nie przeszkadzają, unikam spoilerów, ale co by nie było i tak zagram Day 1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten filmik, kilka nowych scen i wyjaśnień co i jak i dlaczego. Mimo wszystko nie mogę się doczekać żeby zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tną klatki miejscami i dialogi z tego fragmentu też mi jakoś dupy nie urwały. Tak jak się obawiałem zalatuje teenage-dramą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej wrzutce oznaczajcie spoiler (najlepiej dawajcie to w spoiler). Za walnięcie zbyt dużą ilością info, które widać od razu, będzie ban do premiery gry, albo i dłużej, jak akurat będę miał gorszy dzień. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tu warunkowo, więc nie próbuj głupio śmieszkować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tu warunkowo, więc nie próbuj głupio śmieszkować.

 

Tak jest :-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Obejrzałem to fragmentami i w sumie dobrze zrobiłem, bo teraz chęć zakupu tej gry zmalała prawie do zera. Co oni odjaniepawlili to nie ogarniam. I jestem prawie pewny, że po premierze będzie ostra gównoburza przez sposób poprowadzenia narracji i bohaterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też obejrzałem fragmentami :E

 

Ale ten materiał z linku wyżej właśnie usunęli.

 

Co to preferencji Ellie to już było określone oficjalnie w oficjalnym trailerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ominąłem coś czy taki wyciek był ostatnio przy okazji Half-Life 2? Niezłe bagno.

Moim zdaniem największym minusem tej gry będzie to, że niemalże wszystko będzie oskryptowane nawet walki z przeciwnikami zwłaszcza gdy mamy też QTE, zero swobody.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też obejrzałem fragmentami :E

 

Ale ten materiał z linku wyżej właśnie usunęli.

 

Prawdopodobnie to samo znów na cda (uwaga - grube spoilery w filmiku z linku):

 

 

95min. Trochę powisi i znów skasują.

Podejrzewam, że gdy cała już ta historia się skończy i ludzie ograją, to będzie srogi zawód u wielu graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ze spoilerami się zapoznałem na papierze, fabuła to niezły ":E :E :E". Będzie ładny hejcik po premierze ;p.

 

Nawet nie żałuję, że się dowiedziałem, bo do gierki teraz podejdę na chłodno. Jestem przygotowany, a i tak najbardziej cenię gameplay w grach. Z resztą przez pozostałego tyle czasu do premiery, ciężko byłoby się nie wpierdzielić w spoiler przypadkiem. Wpierdzielenie się z wyboru jest lepsze ;p.

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem to fragmentami i w sumie dobrze zrobiłem, bo teraz chęć zakupu tej gry zmalała prawie do zera. Co oni odjaniepawlili to nie ogarniam. I jestem prawie pewny, że po premierze będzie ostra gównoburza przez sposób poprowadzenia narracji i bohaterów.

 

Co Ty mówisz serio ND tak odjechało :E ? Eee to chyba lepiej już czekać na Ghost of Tsushima :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie chce mi się oglądać 90 minutowych filmów, może ktoś napisać, najlepiej w spoilerze, czy chodzi tutaj o promowanie LGBT czy o coś więcej?

Sam fakt, że Ellie jest lesbijką mi absolutnie nie przeszkadza, chyba, że na tym byłaby oparta fabuła, tj. Ellie i jej problemy wynikające z bycia lesbijką. To byłby absurd :E A o tym, że Ellie jest lesbijką wiemy przecież z dodatku do pierwszej części i nie jest to żaden spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie chce mi się oglądać 90 minutowych filmów, może ktoś napisać, najlepiej w spoilerze, czy chodzi tutaj o promowanie LGBT czy o coś więcej?

Sam fakt, że Ellie jest lesbijką mi absolutnie nie przeszkadza, chyba, że na tym byłaby oparta fabuła, tj. Ellie i jej problemy wynikające z bycia lesbijką. To byłby absurd :E A o tym, że Ellie jest lesbijką wiemy przecież z dodatku do pierwszej części i nie jest to żaden spoiler.

 

Jest oparta.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz pewnie ona będzie ratować tego drugiego.

 

Tego, tamtego co ten tego :lol2: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest oparta.

 

 

Strasznie słabo. To o czym będzie ta gra? Ellie jest dyskryminowana przez rówieśników z powodu orientacji i przeżywamy te chwile razem z nią, czy może księża chcą ją złapać i leczyć z homoseksualizmu, ewentualnie posłać do piachu? :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o promowanie LBGT, na to akurat miałbym zupełnie wywalone. Z tego co jest w tym filmie to kwestie ideologiczne też nie mają jakiegoś wielkiego znaczenia.

 

 

Problemem jest kim gramy (bo nie tylko Ellie i Joelem), po co tym kimś gramy, jakie są motywacje tej osoby i jak bardzo mam te motywacje w dupie, w ogóle jej nie znając.

 

 

To tak niby niegroźnie brzmi, ale imho pomysł Druckmanna jest głupi jak but i to jest takie wkładanie kija w mrowisko fanów gry. Ja nie jestem fanem, a po tym co widziałem nie chcę nawet wiedzieć, co taki fan będzie czuł w kilku momentach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o promowanie LBGT, na to akurat miałbym zupełnie wywalone. Z tego co jest w tym filmie to kwestie ideologiczne też nie mają jakiegoś wielkiego znaczenia.

 

 

Problemem jest kim gramy (bo nie tylko Ellie i Joelem), po co tym kimś gramy, jakie są motywacje tej osoby i jak bardzo mam te motywacje w dupie, w ogóle jej nie znając.

 

 

To tak niby niegroźnie brzmi, ale imho pomysł Druckmanna jest głupi jak but i to jest takie wkładanie kija w mrowisko fanów gry. Ja nie jestem fanem, a po tym co widziałem nie chcę nawet wiedzieć, co taki fan będzie czuł w kilku momentach.

 

 

Nie gramy tym kimś tylko kobietą, obejrzyj ten filmik 90minutowy to zobaczysz że ta babka ostro przypakowała na siłowni, a jakie są motywacje tej babki to też jest w tym filmiku ukazane, jest nawet scena jak zaczyna się miziać z jakimś typkiem.

 

 

A dlaczego gramy tą osobą to już pytanie do Pana Druckmanna. Czytałem jakiś czas temu wywiad z nim to wspominał, że narracja się nie spodoba każdemu i teraz wychodzi czemu. Ja osobiście jestem bardzo ciekawy tej historii i jak to zostanie zaprezentowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blind Czyli rozumiem, że chodzi po prostu o durne prowadzenie fabuły i kretyńskie pobudki bohaterów. To jest ogromny problem, bo pierwsza część nie była jakaś super pod względem mechanik, to było bardzo dobre, ale typowe dla Sony cinematic experience. Jeśli fabuła w tego typu grze jest źle poprowadzona, to po co w to grać? To prawie tak, jak oglądać kiepski film. Ciekawe jak przełoży się to na sprzedaż, bo pewnie sporo ludzi kupi grę widząc tylko, że jest to następna część hitu, jest też sporo zatwardziałych fanów którzy to kupią nawet jeśli gra dostawałaby oceny 6/10. Jest to o tyle złe, że przy bardzo dobrej sprzedaży w ND może się nic nie zmienić. Szkoda, bo pierwsze tlou bardzo mi się podobało, ale już U4 i dodatek mnie bardzo wynudziły i nie było tej mocy, co np. przy U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No widziałem już głosy, że rozgrywka jest również istostna co mnie nieludzko rozbawiło w kontekście pierwszej części. A jakoś nie wierzę, że w tej części rozgrywka będzie stała na wyższym poziomie.

 

Ta gra nie dostanie 6/10 nawet jeśli będzie mega słaba.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie gramy tym kimś tylko kobietą, obejrzyj ten filmik 90minutowy to zobaczysz że ta babka ostro przypakowała na siłowni, a jakie są motywacje tej babki to też jest w tym filmiku ukazane, jest nawet scena jak zaczyna się miziać z jakimś typkiem.

 

 

A dlaczego gramy tą osobą to już pytanie do Pana Druckmanna. Czytałem jakiś czas temu wywiad z nim to wspominał, że narracja się nie spodoba każdemu i teraz wychodzi czemu. Ja osobiście jestem bardzo ciekawy tej historii i jak to zostanie zaprezentowane.

 

 

Nie wiem co oznacza "tym kimś". Piszę właśnie o tej Abby.

 

Problem jest taki, że bardzo złym pomysłem w grach jest wymuszanie na graczu zachowań lub akcji, których ten nie chce zrobić. A tutaj niestety pół gry ma polegać na takiej akcji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby to nie pracownik ND ani Sony wyniósł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o promowanie LBGT, na to akurat miałbym zupełnie wywalone. Z tego co jest w tym filmie to kwestie ideologiczne też nie mają jakiegoś wielkiego znaczenia.

 

 

Problemem jest kim gramy (bo nie tylko Ellie i Joelem), po co tym kimś gramy, jakie są motywacje tej osoby i jak bardzo mam te motywacje w dupie, w ogóle jej nie znając.

 

 

To tak niby niegroźnie brzmi, ale imho pomysł Druckmanna jest głupi jak but i to jest takie wkładanie kija w mrowisko fanów gry. Ja nie jestem fanem, a po tym co widziałem nie chcę nawet wiedzieć, co taki fan będzie czuł w kilku momentach.

Wcale nie jest głupi.

 

 

 

Ta babka to Abby, która została ukazana na trailerze z

z 2017 roku. Jej motywacja też jest znana jak i to kim ona jest, bo to wszystko stety/niestety też przecież wyciekło. Moim zdaniem ten pomysł ma ręce i nogi, bo takie trochę złamanie konwencji jeśli chodzi o narrację to ciekawa i odważna zagrywka. Może się to komuś oczywiście nie podobać, ale głupie absolutnie nie jest.

 

Do tego ciężko przecież oceniać to wszystko jako całość, skoro to są fragmenty powyciągane z fabularnego kontekstu i zlepione w jedną pulpę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...