Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuje, że ta gra będzie jak spożycie czereśni z wkładką mięsną. W sumie dobre ale niesmak pozostaje :E

wszystko wskazuje na to że tak nie będzie.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia 95 na 56 recek :o

Ale jak, spodziewałeś się, że będzie inaczej? Swoje te recki mają zrobić - ludzie mają kupić. Żale wyleją potem :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl koleś wystawił 9.9 i wspomniał, że sam jest lewakiem ale z homo propagandą w tej grze to przesadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: cos mi tag media nie dziala z tym linkiem, recka Jordana z tvgry

Zdanie fanboja się nie liczy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdanie fanboja się nie liczy :E

jesli chodzi o lou to wiekszosc recenzentow bedzie fanbojami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

off/

Faktycznie. Propsy dla tego Kamila - mimo, że lewak, to wspomniał o tym uczciwe. Pewne środowiska od dawna domagały się takiej gry aaa. Bioware coś tam kombinowało, ale nigdy nie weszli w to po całości. Teraz ND postanowiło to zmienić. To jest w skrócie tęczowa agitka okraszona lekko ulepszonym gameplayem z jedynki. A ludzie jeszcze klaszczą uszami, jakie wspaniałe recki dostaje. Takie mamy smutne czasy ;). Taktyka salami działa. Bieżąca dekada będzie festiwalem spaczenia, ale czuje, że będzie w końcu przełamanie w stronę normalności. Niestety raczej nie obędzie się bez poważnych zamieszek w nie jednym kraju, może nawet przemocy z dwóch stron :kwasny:.

 

Dobra, nie truje więcej :E. Ogracie i poczytam opinie przy popcornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz nie wiem co zrobić...

Bo z jednej strony powiedziałem sobie (gdy zobaczyłem przecieki, że gramy tą Rambo Babą i wiadomo co dalej), że tej gry nie kupię. Niepokoi też fakt, że Sony zakazało pokazywać drugiej połowy gry i mówić o tym co się w niej dzieje w recenzjach... Ale z drugiej strony skąd takie dobre oceny? Bo technicznie na pewno będzie super, ale podejrzewam że druga połowa gry i co się tam odpierdziela oraz zakończenie zniszczy możliwy pozytywny odbiór tej produkcji.

Edytowane przez bula1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawie tylko to tutaj i zmykam, niczego nie czytam i nie odp. w tym temacie do odwołania

 

Miłej gry (dobra zabawa gwarantowana).

 

Przejdźmy więc do krótkiej analizy sygnału HDR i ogólnej jakości obrazu i barw w grze. Po dokładnemu przyjrzeniu się wszystkim lokacjom i sceneriom w różnych warunkach pogodowych, które występują w The Last of Us Part II, muszę przyznać, że ta gra jest wprost stworzona pod telewizory OLED. Twórcy ze studia Naughty Dog wykonali genialną pracę kolorując stworzony świat, przy okazji wynosząc kontrast na wyżyny, który jest najsilniejszą stroną technologii OLED. Nawet w SDR gra wygląda imponująco, ale dopiero po wybraniu trybu HDR, z ciemności w niektórych scenach wyłaniają się ukryte detale. Świetnie było widać to np. w czeluściach piwnic Seattle, gdzie jedynym przewodnikiem była znajdująca się w moim posiadaniu latarka. Im dalej od snopu światła, tym mniejsza była widoczność, aż w końcu elementy otoczenia znikały w kompletnej czerni. Kompletnej, czyli dokładnie takiej, jaką odznacza się zgaszona matryca telewizora. Ta gradacja tworzyła piorunujące wrażenie, które jeszcze bardziej pogłębiało immersję.

 

Inny przykład genialnej jakości obrazu przy zastosowaniu HDR – lokacje, w których roiło się od zarodników zwiastujących śmiertelne zagrożenie ze strony zarażonych. W takim środowisku w powietrzu dostrzegałem drobinki bakterii, które unosiły się w pomieszczeniach niczym kurz, co rusz wyłaniając się z ciemności w świetle latarki lub dochodzącej zza zabitych deskami okien poświaty. Ale prawdziwy szok przeżyłem dopiero, gdy znalazłem się w rozświetlonym pochodniami i ogniskami i zroszonym świeżym deszczem lesie. Musiałem wręcz przed dalszą wędrówką dać sobie kilka minut na napawanie się wszystkimi elementami obrazu: pokrytymi kroplami wody liśćmi, od których odbijał się blask pochodni, wyłaniającymi się z ciemności gałęziami drzew i oślepiającymi, wręcz bijącymi ciepłem od ekranu wielkimi ogniskami.

 

 

Źródło: hdtvpolska

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie swietne pozegnanie PS4, patrzylem recenzje tylko po lebkach zeby nie psuc sobie zabawy. Co do wycia konsol gram.pl tego nie ukrywal, gram w sluchawkach to bedzie ok :)

W sumie jeszcze Ghost of Tsushima powinien tez uswietnic obecna generacje, oby..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

off/

Faktycznie. Propsy dla tego Kamila - mimo, że lewak, to wspomniał o tym uczciwe. Pewne środowiska od dawna domagały się takiej gry aaa. Bioware coś tam kombinowało, ale nigdy nie weszli w to po całości. Teraz ND postanowiło to zmienić. To jest w skrócie tęczowa agitka okraszona lekko ulepszonym gameplayem z jedynki. A ludzie jeszcze klaszczą uszami, jakie wspaniałe recki dostaje. Takie mamy smutne czasy ;). Taktyka salami działa. Bieżąca dekada będzie festiwalem spaczenia, ale czuje, że będzie w końcu przełamanie w stronę normalności. Niestety raczej nie obędzie się bez poważnych zamieszek w nie jednym kraju, może nawet przemocy z dwóch stron :kwasny:.

 

Dobra, nie truje więcej :E. Ogracie i poczytam opinie przy popcornie.

Imo bierz na premierę jak będzie wiało sandałem to sprzedasz szybko. Ja dlatego biorę na premierę bo chce zobaczyć czy agresywna agitacja na pewne tematy popsuje mi na tyle odbiór gameplay-u który to na pewno będzie na odpowiednim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redaktor HDTV Polska dostrzegł drobinki bakterii unoszące się w powietrzu, naprawdę OLED to "nieziemska" technologia :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quaz nie dostał gry do recenzji. Niestety wysłali tylko tym co dadzą 10/10, do tego jak wiadomo nie pokazują drugiej części gry i nic o niej nie mówią... Recenzje wydają się być 50% gry, a nie całej.

 

 

Pytacie o moją opinię o #TheLastofUsPartII, więc odpisuję, że nie mam, bo nie grałem. Przy takich grach przed premierą egzemplarze trafiają raczej do sprawdzonych, bezpiecznych mediów, aby potem można było robić takie zestawienia jak załączam. Ludzie z YT to zbędne ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TLoU2 to gra skazana na sukces, niezależnie od jej faktycznej jakości. Wyraźnie widać, że mało który recenzent/serwis odważył się wyjść przed szereg. A była taka możliwość z tego co czytam, często w tekstach pada zwrot "eksperyment". Natomiast te mają to do siebie, że nie zawsze kończą się tak jak zakładano. Z większych serwisów Gamespot się nad grą specjalnie nie rozpłynął, w innych tekstach widać podobne próby, ale jakby zabrakło odwagi lub konsekwencji. Przekonamy się już za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nic nie oglądam. Moment zleci do premiery. Sam ocenię jak ogram, a coś do pomarudzenia zawsze się znajdzie :E. Ale i tak nie mam wątpliwości, że będę się świetnie bawił :D

 

Dzisiaj sobie pograłem z 2h+ w pierwszą część na rozgrzewkę. Mimo, że to gra zremasterowana z ps3 to dalej dziś potrafi zachwycić i ilością detali i ogólnie klimatem.

 

PS. w jedynce też widać drobinki bakterii :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
If anybody is going to dislike this game, it’s because of the [second half] that were not allowed to talk about.

Jaki jest sens robienia takich recenzji? Miejcie to na uwadze i nie bądźcie owcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaże się jak ogramy, ja spoilerów poznałem bardzo mało i tylko ogólnikowo, więc sam chce zobaczyć co mnie czeka i co na cudowali :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. w jedynce też widać drobinki bakterii :E

 

To w remasterze na PS5 będzie widać już drobinki wirusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się wyjątkowo słaba frekwencja w temacie. Na innych portalach jest min 2x tyle postów od godz 9:00. I nie mówię tylko o Golu. Co z Wami? Tu powinno być min tyle postów, co w tematach z Covid 19. Słabo :P A gra to pewniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HDR'o a co tu pisać?

 

Że poziom podniecenia u mnie jest porównywalny do tego, jak pierwszy raz złapałem pannę za (O)(O)? :E

Że wziąłem piątek wolny i rozpoczynam granie od godziny 00.01?

Że specjalnie kupiłem sobie nowego pada bo w starym przycisk R2, który służy m.in. do sprintu w fifie, w którą to pykam niemal co wieczór ze znajomym kilka meczy, działa tylko na 80% i to mogłoby źle wpłynąć na moje granie w to arcydzieło?

Że żonę mam z głowy przez cały następny weekend i gdybym miał wybierać między nią a grą to wybór nie byłby taki oczywisty i całkiem możliwe, że jednak przez chwilę bym pomyślał o niej? :D

 

Sam słusznie napisałeś, że gra to PEWNIAK. Tym samym pozostaje tylko czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie te recenzje sobie, a nie patrzcie na same oceny. Tam się trafiają kwiatki typu "rozgrywka potrafi znużyć - 10/10" :thumbup::E

No ito z tym zakazem oceny drugiej połowy gry to też świetna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...