Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się spodziewał innych ocen? :E Przecież na Naughty Dog ręki podnieść nie można. Noty rzędu 8/10 czy 9/10 to byłaby przecież dla nich totalna porażka :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HDR'o a co tu pisać?

 

Że poziom podniecenia u mnie jest porównywalny do tego, jak pierwszy raz złapałem pannę za (O)(O)? :E

Że wziąłem piątek wolny i rozpoczynam granie od godziny 00.01?

Że specjalnie kupiłem sobie nowego pada bo w starym przycisk R2, który służy m.in. do sprintu w fifie, w którą to pykam niemal co wieczór ze znajomym kilka meczy, działa tylko na 80% i to mogłoby źle wpłynąć na moje granie w to arcydzieło?

Że żonę mam z głowy przez cały następny weekend i gdybym miał wybierać między nią a grą to wybór nie byłby taki oczywisty i całkiem możliwe, że jednak przez chwilę bym pomyślał o niej? :D

 

Sam słusznie napisałeś, że gra to PEWNIAK. Tym samym pozostaje tylko czekać :)

I właśnie na takie posty liczyłem. Szacuneczek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku exów Sony podchodzę do recenzji z jeszcze większą ostrożnością niż normalnie. :E Na gameplayach wygląda dobrze, ale to tylko powycinane scenki i dopóki nie zobaczymy rozgrywki w rękach zwykłych graczy, nie ma mowy o żadnych pewniakach. Akurat ty @HDR'o po tej wpadce w temacie z BB nie powinieneś tak chwalić się tak śmiałymi ocenami gier. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę recenzenci oczywiście oceniają cała, mają tylko zakaz ujawniania treści z drugiej połowy gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wy opowiadacie jak już zaspojlerowali drugą część gry i jakie będzie jej zakończenie. Ciekawi mnie tylko kto odważy się napisać prawdę z użytkowników nt homo propagandy.

 

Już ND razem z sony, przy współpracy z jakąś lesba reklamowali tą grę przed łykendem wyłączając opcje komentarzy na insta jak i na YT.

 

Także jak ktoś już to ogra to niech napisze prawdę o tym aspekcie gry a nie tylko że jest brutalna

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nową prominentną postacią u ND jest Anita Sarkeesian. Wystarczy trochę o niej poczytać, zobaczyć jej kanał na YT żeby wiedzieć z kim mamy do czynienia i w którym kierunku Pieski będą sukcesywnie iść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nową prominentną postacią u ND jest Anita Sarkeesian. Wystarczy trochę o niej poczytać, zobaczyć jej kanał na YT żeby wiedzieć z kim mamy do czynienia i w którym kierunku Pieski będą sukcesywnie iść.

Oho. Zastanawiam się po co w ogóle ją zapraszają. W przypadku BioWare i produkcji Androbiedy czytałem że mocno namieszała u nich w pracy, w dodatku był jeszcze mobbing, uprawiany głównie przez pewnego rasistę, który nie za bardzo lubił białych (potem go zwolnili, ale zdecydowanie za późno).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wy opowiadacie jak już zaspojlerowali drugą część gry i jakie będzie jej zakończenie. Ciekawi mnie tylko kto odważy się napisać prawdę z użytkowników nt homo propagandy.

 

Już ND razem z sony, przy współpracy z jakąś lesba reklamowali tą grę przed łykendem wyłączając opcje komentarzy na insta jak i na YT.

 

Także jak ktoś już to ogra to niech napisze prawdę o tym aspekcie gry a nie tylko że jest brutalna

 

Skończ z tym rynsztokowym językiem, "lesba", "homo propaganda", może jeszcze ideologia? To są ludzie tak samo jak hetero, skąd w Tobie tyle uprzedzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończ z tym rynsztokowym językiem, "lesba", "homo propaganda", może jeszcze ideologia? To są ludzie tak samo jak hetero, skąd w Tobie tyle uprzedzeń.

To są uprzedzenia, których najczęściej samemu się nie rozumie. Po prostu takie mamy społeczeństwo i jeden uczy się od drugiego. Zanim to się zmieni trzeba przejść jeszcze przez kilka pokoleń. Niestety narracja prowadzona obecnie przez telewizję publiczną i robienie z osób homoseksualnych naczelnych wrogów narodu w tym nie pomaga. Trzeba więc zacząć od zrobienia porządku w krajowej polityce.

 

Co nie zmienia faktu, że osoby pokroju Anity Sarkeesian raczej nic pozytywnego do produkcji nie wnoszą, wręcz przeciwnie.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że osoby pokroju Anity Sarkeesian raczej nic pozytywnego do produkcji nie wnoszą, wręcz przeciwnie.

Z naszej perspektywy nie wniosą, od strony marketingowej - o ironio - pewnie się to opłaci. Aczkolwiek nie widzę nigdzie informacji, że ND ją zatrudniło lub współpracuje z nią na stałe. Przewija się raczej motyw wpływu jaki mogła mieć na produkcję TLoU2. Swoją drogą winiłbym przede wszystkim Neila Druckmanna, który coraz bardziej zaczyna przypominać Hudsona i zamieszanie z ME3. Jak zwykle brak jednak konkretów, a gra już zgarnęła kosmiczne oceny. Jeśli sprzeda się równie dobrze, nie będzie nawet tematu, a wszystkie zmiany i obrana droga zostaną uznane za właściwą. Takie czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończ z tym rynsztokowym językiem, "lesba", "homo propaganda", może jeszcze ideologia? To są ludzie tak samo jak hetero, skąd w Tobie tyle uprzedzeń.

 

Oj przepraszam że uraziłem Twoje UCZUCIA. Określenia są normalne i ogólnie przyjęte w części społeczeństwa która nie uległa zalewowi homopropagandę.

 

A to jeden z powodów moich uprzedzeń: Zatrważająca historia z Australii. Homoseksualni „rodzice” gwałcili adoptowane dziecko

 

 

To są uprzedzenia, których najczęściej samemu się nie rozumie. Po prostu takie mamy społeczeństwo i jeden uczy się od drugiego. Zanim to się zmieni trzeba przejść jeszcze przez kilka pokoleń. Niestety narracja prowadzona obecnie przez telewizję publiczną i robienie z osób homoseksualnych naczelnych wrogów narodu w tym nie pomaga. Trzeba więc zacząć od zrobienia porządku w krajowej polityce.Co nie zmienia faktu, że osoby pokroju Anity Sarkeesian raczej nic pozytywnego do produkcji nie wnoszą, wręcz przeciwnie.

 

Na przykładzie Polski w latach 80 homosie chciały żeby ich zostawić w spokoju nic im nie robić i oni sobie będą żyli jak chcą w własnych domach dajcie nam luz.

W 90 zaczęli wystawiać łeb i narzucać wszystkim w koło swoją seksualność jacy to oni są pokrzywdzeni i itd. A dzisiaj walczą o legalizację swoich "związków" a następnym krokiem będzie to co dzisiaj mamy na zachodzie patrz link wyżej.

 

To teraz sobie wyobraź że Ci przychodzi policja i zabiera dziecko jak to mają w zwyczaju w szwecji jak tylko źle się uczy albo powie że rodzice mu czegoś zabraniają (znam takich polaków którym córkę tak zabrali). A teraz to dziecko trafia do adopcji do jakiś lesb, pedałów albo innych zboczeńców którzy to dziecko "krzywdzą".

 

A niech to będzie Twoje dziecko, masz wypadek giniesz w nim razem z żoną a Twoje dzieci trafiają do adopcji do jakiś zboczeńców którzy je tam gwałcą itd.

 

I ja mam uprzedzenia? Oczywiście że mam ale Wy nawet nie dostrzegacie tego jak Wam zaserwowali tolerancję nawet nie zauważycie jak przyjdą do Waszego domu po Wasze dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam że uraziłem Twoje UCZUCIA. Określenia są normalne i ogólnie przyjęte w części społeczeństwa która nie uległa zalewowi homopropagandę.

 

A to jeden z powodów moich uprzedzeń: Zatrważająca historia z Australii. Homoseksualni „rodzice” gwałcili adoptowane dziecko

 

 

 

 

Na przykładzie Polski w latach 80 homosie chciały żeby ich zostawić w spokoju nic im nie robić i oni sobie będą żyli jak chcą w własnych domach dajcie nam luz.

W 90 zaczęli wystawiać łeb i narzucać wszystkim w koło swoją seksualność jacy to oni są pokrzywdzeni i itd. A dzisiaj walczą o legalizację swoich "związków" a następnym krokiem będzie to co dzisiaj mamy na zachodzie patrz link wyżej.

 

To teraz sobie wyobraź że Ci przychodzi policja i zabiera dziecko jak to mają w zwyczaju w szwecji jak tylko źle się uczy albo powie że rodzice mu czegoś zabraniają (znam takich polaków którym córkę tak zabrali). A teraz to dziecko trafia do adopcji do jakiś lesb, pedałów albo innych zboczeńców którzy to dziecko "krzywdzą".

 

A niech to będzie Twoje dziecko, masz wypadek giniesz w nim razem z żoną a Twoje dzieci trafiają do adopcji do jakiś zboczeńców którzy je tam gwałcą itd.

 

I ja mam uprzedzenia? Oczywiście że mam ale Wy nawet nie dostrzegacie tego jak Wam zaserwowali tolerancję nawet nie zauważycie jak przyjdą do Waszego domu po Wasze dzieci.

Ja pier...!

Serio? Nie wierzę, co czytam!

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest miejsce na takie dyskusje, ale jak chcesz to możemy kontynuować w jakimś osobnym wątku. Ogólnie twoje spojrzenie na sytuacje wynika z błędu poznawczego. Uprawiasz cherry picking i rzutujesz wszystko na całą grupę.

@Vulc

Tak czy siak, jaki wpływ na produkcję gier może mieć Sarkeesian już powszechnie wiadomo. I nie ma w tym nic dziwnego. To jest osoba, która nie ma najmniejszego pojęcia o grach, a jedyne co robi to promuje swoją osobę i prowadzi wojenkę ideologiczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim podejściem to trzeba mieć uprzedzenia do wszystkiego od wybuchającej baterii w samsungu po noże do krojenia chleba :E

 

A w samej grze zobaczymy jak ogramy i poznamy całą historię.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaodrze244, jestem osobą homoseksualną i takim tekstami mnie zwyczajnie obrażasz, orientacja seksualne nied jest żadnym zboczeniem czy chorobą. Co do tego wrzucania wszystkich do jednego wora to czy jeśli morderstwa lub gwałtu dokona osoba heteroseksualna tzn, że wszyscy hetero to mordercy i gwałciciele? Określenia pedał, lesba, zboczeniec są obraźliwe, takimi tekstami to możesz na wykopie operować albo z swoimi ziomalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam że uraziłem Twoje UCZUCIA. Określenia są normalne i ogólnie przyjęte w części społeczeństwa która nie uległa zalewowi homopropagandę.

 

A to jeden z powodów moich uprzedzeń: Zatrważająca historia z Australii. Homoseksualni „rodzice” gwałcili adoptowane dziecko

 

Na przykładzie Polski w latach 80 homosie chciały żeby ich zostawić w spokoju nic im nie robić i oni sobie będą żyli jak chcą w własnych domach dajcie nam luz.

W 90 zaczęli wystawiać łeb i narzucać wszystkim w koło swoją seksualność jacy to oni są pokrzywdzeni i itd. A dzisiaj walczą o legalizację swoich "związków" a następnym krokiem będzie to co dzisiaj mamy na zachodzie patrz link wyżej.

 

To teraz sobie wyobraź że Ci przychodzi policja i zabiera dziecko jak to mają w zwyczaju w szwecji jak tylko źle się uczy albo powie że rodzice mu czegoś zabraniają (znam takich polaków którym córkę tak zabrali). A teraz to dziecko trafia do adopcji do jakiś lesb, pedałów albo innych zboczeńców którzy to dziecko "krzywdzą".

 

A niech to będzie Twoje dziecko, masz wypadek giniesz w nim razem z żoną a Twoje dzieci trafiają do adopcji do jakiś zboczeńców którzy je tam gwałcą itd.

 

I ja mam uprzedzenia? Oczywiście że mam ale Wy nawet nie dostrzegacie tego jak Wam zaserwowali tolerancję nawet nie zauważycie jak przyjdą do Waszego domu po Wasze dzieci.

Jeden z powodów? Mam rozumieć, że takich gwałtów to w związkach heteroseksualnych nie ma wcale? Że pedofilia dotyczy tylko osób homoseksualnych, tak? :lol2: Jest gwałt "lepszy" i "gorszy"? Jak to rozróżniasz? Krzywda człowieka to zło i tyle, ale Ty musisz sobie dorabiać do tego jakieś chore ideologie.

 

Ty masz głowę wypraną przez takie właśnie portale, które cytujesz. Przyjdą do domów i zabiorą nasze dzieci? Grubo masz widzę. Wystarczy zdjąć klapy z oczu, bo jak rozumiem to jesteś w jednej grupie z tymi, którzy krzyczą razem a naszym kochanym prezydentem, że LGBT niszczy polskie rodziny :lol2: Przez takie teksty jak te Twoje to się właśnie zaczyna cała ta sraczka - bo ktoś potem musi udowadniać, że jest "normalnym" człowiekiem. To jest z kolei woda na młyn dla homofobów takich jak Ty i koło się kręci. Baw się dalej w tym swoim cyrku.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np. nie mam nic do osób homoseksualnych, musi być dla nich miejsce w społeczeństwie, ale czuję zażenowanie jak manifestują swoją odmienność w sposób obrzydliwy dla heteroseksualnych. Zastanawiam się dlaczego się tak dzieje. Dlaczego godnie nie manifestują w marszach bez tej kolorowej żenady i prowokacyjnych strojów. Przecież to normalne że takie osoby muszą być traktowane równo i sprawiedliwie.

Szkoda bo heteroseksualni patrzą się na nich rzeczywiście jak na dewiantów - bo tak się zachowują.

Szkoda też, że osoby heteroseksualne muszą brać udział w tym cyrku i muszą nazywać kobiety mężczyznami i odwrotnie. Czasami to nawet się lepiej nie odzywać i mówić ono. Patologia. Doszło do tego że za granicą są problemy z toaletami i już nie ma - mamy taty i już nie ma on ona. To już jest skakanie ludziom po głowach jak się nie zna umiaru....

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi też średnio pasuje, bo to takie wpadanie ze skrajności w skrajność.

 

Ale jak czytam takie wysrywy, że np. "homosie" chciały w latach 80-tych żyć sobie spokojnie w czterech ścianach, aby im nie przeszkadzano... No ludzie. Nawet gdyby tak sobie chcieli, to raczej ze względu na sam ustrój polityczny, bo by im MO i SB na plecy wskoczyła i zaraz założyła "różowe teczki"... Może najlepiej wróćmy do czasów PRL-u, wtedy przecież wszystko było super i cacy :lol2: Takie myślenie to zwykła ignorancja i szerzenie takich poglądów niczym zdrowym nie jest.

 

Ja kończę, bo to nie temat na to i idzie to w złym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykład, który podałem pokazuje jaki jest cel homopropagandy czyli adopcja przez zboczeńców i odszczepieńców. Bo pedały i lesby to z zasady zboczeńcy. Bóg stworzył Adam i Ewę a nie Adama i Adama żeby sobie w kakaowe oczko ładowali ile wlezie. I tak jestem homofobem i podzielam zdaniem @Legomana.

 

A w kwestii ND oni sami mówią o sobie wystarczająco dużo i moich pieniędzy więcej nie zobaczą:

 

syf-od-ND.png

 

https://twitter.com/Naughty_Dog/status/1271541168413630464?s=20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi o to w jaki sposób o tym piszesz. Jesteśmy jednak na publicznym forum. Zdecydowana większość nie chce czytać takich postów. W tym momencie ludzie nie będą łapać o co ci chodzi, bo zamiast skupić się na treści widzą tylko agresywne plucie jadem. Czyli sam szkodzisz sprawie i dajesz amunicję tęczowym, którzy mogą wskazać posty takie jak twój i pisać o nienawistnych oszalałych prawicowych oszołomach. Trzeba trzymać względny fason. No i trzeba szanować drugiego człowieka w stopniu chociaż podstawowym - jak ludź ludzia ;). Nawet jeśli on sam siebie nie szanuje i odbiera sobie godność, to nie znaczy, żeby ten stan jeszcze pogarszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaodrze244

Bóg stworzył wielu Adamów i wiele Ew. Gdyby chciał, aby świat wyglądał inaczej stworzył by tylko jednego Adama i Ewę i nie pozwolił im się rozmnażać :E

 

Ale widać chciał inaczej i teraz mamy takie gry. Nie widzę powodów, aby się dziwić grom, ani temu jak ludzie chcą żyć. W końcu mają wolną wolę ;)

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zaodrze244

To musisz zrezygnować także z gier CDPR (CP2077 głównie :E), Bethesdy (tęcza na każdym profilu, poza jednym), EA (ot chociażby Simsy, czyli najbardziej progresywna gra), do tego dochodzą marki ciuchów, jedzenia, centra dystrybucji (np. Amazon) i mógłbym tak wymieniać przez pół dnia.

 

@UP

 

Jeżeli już bawimy się wiarą to Adam i Ewa nie byli "idealni" o czym mówi sama biblia, jeżeli istnieli to nikt nie wie co robili "w wolnym czasie" ;)

 

Do reszty rzeczy nawet się nie odnoszę, bo niektóre argumenty można zapętlić do absolutnych absurdów jak chociażby to, że niewolnicy różnych ras i nacji byli zajebiście szczęśliwi, że mogli służyć za tanią silę roboczą, którą można było wykorzystywać na różne sposoby :E

 

Btw. Jeżeli półnadzy ludzie wam przeszkadzają to w życiu nie powinniście wyjeżdżać z Polski :E

We Włoszech kobiety topless i faceci w stringach na plaży to nic nadzwyczajnego :E O paradzie w Rio De Janeiro w Brazylii nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to ze wielu z tych homofobów sama ma trochę cukru w swoim baku, i posiada tendencje, skłonności w druga stronę, wstydzą się ich, nie akceptują ich, dlatego są tacy agresywni wobec gejów, bo to jest ich mechanizm obronny :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja np. nie mam nic do osób homoseksualnych, musi być dla nich miejsce w społeczeństwie, ale czuję zażenowanie jak manifestują swoją odmienność w sposób obrzydliwy dla heteroseksualnych. Zastanawiam się dlaczego się tak dzieje. Dlaczego godnie nie manifestują w marszach bez tej kolorowej żenady i prowokacyjnych strojów. Przecież to normalne że takie osoby muszą być traktowane równo i sprawiedliwie.

Szkoda bo heteroseksualni patrzą się na nich rzeczywiście jak na dewiantów - bo tak się zachowują.

Szkoda też, że osoby heteroseksualne muszą brać udział w tym cyrku i muszą nazywać kobiety mężczyznami i odwrotnie. Czasami to nawet się lepiej nie odzywać i mówić ono. Patologia. Doszło do tego że za granicą są problemy z toaletami i już nie mama mamy taty i już nie ma on ona. To już jest skakanie ludziom po głowach jak się nie zna umiaru....

Problemem jest internet który dał głos idiotom i narzucił narrację. I to działa w obie strony.

Z takiego Twittera korzysta bodajże ~5% ludzi na świecie i te 5% krzyczy najgłośniej i najgłupiej. Później masz takiego dzięcioła jak zaodrze ale i takiego obwieszonego flagami "aktywistę". Oboje szkodliwi dla 99.9% normalnych, niezależnie od orientacji, koloru skóry etc.

Problem generalnie tkwi w tym jak czyjaś orientacja, czy też poglądy polityczne/światopoglądowe są jedyną cechą jego osobowości.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj dwóch babeczek nikt nie neguje :thumbup:

Bo miło popatrzeć na lesbijki :Up_to_s: Za podobne słowa poseł stracił mandat :E No ale cóż. W wielu grach gram babeczkami, szczególnie jak gry są z widokiem za pleców, lepiej patrzeć na babski tyłek niż na męski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • A może zaczniesz czytać ze zrozumieniem? Widzę że trafiło na operatora drona i jak już napisane że czegoś nie wolno to emocje biorą górę... Nawet pogrubiłem Ci i podkreśliłem mega istotne stwierdzenie, czyli:  jeżeli zdjęcie jest na tyle wyraźne żeby można było ich rozpoznać lub ustalić inne szczegóły. Zatem oczywistym jest, że jak wykorzystujesz drona do takich zdjęć jakie dałeś, to nie ma ono przesłanek do naruszenia prywatności, bo nie da się rozpoznać szczegółów. Lecz drony można wykorzystywać w różny sposób a cała dyskusja zaczęła się od tego, że ja to napisałem, ale uwaga! w odniesieniu do nagrania z drona jakie pokazała TV Republika z przeszukania domu Ziobry, gdzie: 1. Działania operacyjne prowadziły służby specjalne 2. Nagranie pokazywało dość wyraźnie osoby wykonujące te działania.   Co do licencji to ok, użyłem niewłaściwego określenia, ale raczej powinieneś wiedzieć, że chodzi o uprawnienia, które musisz odnawiać co 5 lat, jeżeli latasz dronem o masie powyżej 250g i jako operator musisz być zarejestrowany, a dron musi mieć naniesiony numer operatora. Też o tym już pisałem, więc użycie określenia "licencja" było skrótem myślowym, bo myślałem, że to ogarniesz.  Pisałem już też o tym, że można od googla ubiegać się o wymazanie obiektów prywatnych, o to samo może upomnieć się jednostka wojskowa. To jest ich sposób po prostu na polubowne załatwianie takich spraw, bez zbędnych dróg prawnych. To co innego niż zdjęcia z drona wykonywane przez osoby prywatne lub firmy, których zleceniem była jakaś konkretna działalność. Wtedy taka jednostka może iść do operatora drona i zażądać usunięcia zdjęć lub wymazania konkretnych obiektów i ma do tego prawo, jak nie to sprawa kończy się rozstrzygnięciem w sądzie. Nie, nie pisałeś i wiem o strefach, ale podałem po prostu dosadny przykład by zobrazować jak wygląda Twoje myślenie w tym temacie, że jak coś nie jest wprost zakazane to jest dozwolone. Nie, to tak nie działa, bo to co robisz musi być wykonywane z poszanowaniem praw innych osób czy Ci się to podoba czy nie.  
    • Horizon na PS5 ma tryb 40fps, tzw balans, bo sam grałem na tym klatkarzu na moim monitorze 1440p. Dla pewności można zobaczyć OSD na monitorze, które pokazuje wyświetlany jest aktualnie obraz, plus zmiana między trybami graficznymi zawsze obraz mignie, bo zmienia się 60hz na 120hz.
    • Ale to już nie pierwsza taka sytuacja, głupie to strasznie taka scheda po konsolach gdzie zawsze jest biedne anizo najczęściej x4 
    • Nie wiem czy HFW tak ma, ale niektóre studia Sony robią tryb 40 fps właśnie z myślą o tv 120 Hz ale to garstka gier
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...