Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na wasze opinie, gierka nie jest długa, a jak was przyssa, to pewnie szybko się przejdzie. :Up_to_s: Bo te recenzje z 50% gry to może sobie odpuścić.

Ja mam PS4 Slim, po kilku patchach może będzie dobrze działać

Recenzje tyczą się całego tytułu, tylko sami recenzenci z tego co wiadomo o drugiej połowie gry zbyt wiele mówić/pisać nie mogą :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Force Awakens określasz mianem genialnego. :E

 

Nigdy w życiu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje tyczą się całego tytułu, tylko sami recenzenci z tego co wiadomo o drugiej połowie gry zbyt wiele mówić/pisać nie mogą :lol2:

Ta słyszałem o tym, ale z racji tego, że nie mogą o tym pisać, mówić, to znaczy, że informują tylko o części produktu, nie chcę, żeby gra dostawała 1/10 bo za pewne będzie w porządku, świetna kto wie jaka, dla każdego będzie inaczej. Jedynkę 2 razy przeszedłem i na premierę 2 zapewne zainstaluję i ponownie przejdę, tym razem na hard, może achivy powbijać o ile dam radę.

 

Dlatego czekam na opinie graczy, nauczony nie kupować preorderów, miałem takie przypadki, że nie byłem zadowolony, więc lepiej poczekać niż się wplątać w bagno, jeszcze do końca nie wiem jak będzie działać na PS4 slim, dojdą patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 razy w życiu zrobiłem preorder o dziwno nigdy nie na PC a na PS4 i był to RDR2 oraz TLoU Part II.... a gram już ponad 30 lat.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się że będzie syndrom Matrixa/Gwiesdnych Wojen - gdzie początek był genialny, a ciąg dalszy ---> :/

to zabawne że próbujesz zestawiać Gwiezdne Wojny które są miałkie w wuj w każdej odsłonie oprócz KOTOR`a. Najlepiej Star Wars wypada w zestawieniu z Bomber Manem - tyle samo napięcia i akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zabawne że próbujesz zestawiać Gwiezdne Wojny które są miałkie w wuj w każdej odsłonie oprócz KOTOR`a. Najlepiej Star Wars wypada w zestawieniu z Bomber Manem - tyle samo napięcia i akcji.

Filmy to raz, a jeżeli chodzi o samą rozgrywkę to kilka fajnych tytułów było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widzę różnicy między grami a filmami, tak samo płytkie, infantylne naiwne i kiczowate, wyjątkiem jest wspomniany KOTOR

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wezystko musi być wytworną kolacją, dobrze zrobiony burger też jest smaczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle do piątku :D

 

No już nie mogę się doczekać, miałem nawet plan, żeby przejść sobie TLOU w tym tygodniu, ale nie zdążę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem z moim zamówieniem z MM, w dniu premiery odbieram w sklepie i przy kasie pokazuję kupon.

Też zamówiłem w MM i też z odbiorem w sklepie i będę próbował płacić przedpłaconą na partyzanta, bo jak chciałem tak kupić w euro FFVIIR to mnie pogonili :lol2: i musiałem normalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę kontrowersyjny, ciągle się zastanawiam czy to kupować. Czuję się deko oszukany TLOU2 bez trybu MP to jakby wydać połowę gry. Nie wyskakujcie z argumentami, że ta gra tego nie potrzebuje bo to totalna bzdura. TLOU1 dalej ma zaludnione serwery, to jest po prostu inny multiplayer niż wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że mam zamówiona edycję specjala w Empiku, który ma teraz straszne problemy z wysyłka zamówień i nie wysłał mi zamówienia opłaconego ponad tydzień temu, a co dopiero inne ( na pozostałe czekałem osiem dni 0 więc może nie dosłać na premierę, a inne sklepy już tego nie maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik ma wysyłać paczki dopiero od 20 czerwca ( dzwoniłem na infolinię ) więc moje zamówienie będzie prawdopodobnie 22-23 czerwca ...

Nie wiem, czy czekać, czy brać cyfrę na premierę? Wychodzi taniej ale nie ma pudełka, płyty i fizycznych dodatków.

 

- Cyfrowa Wdycja Specjalna - 330 zł

- Pudełkowa ES w Empiku - 380 zł

- Allegro - 460 zł

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował przede wszystkim nic nie kupować w Empiku. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja złożyłem preordera w Media Expert i RTV. Zobaczymy, kto będzie szybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował przede wszystkim nic nie kupować w Empiku. :E

 

Dlaczego? Kupuję tam od 25 lat i zwykle, jak ktoś zawalił, np. z EK to Empik zawsze wysyłał ale teraz, przez wirusa sa komplikacje i mówi się nawet o upadłości.

MM,ME, itp. już nie maja tej edycji gry.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik znany jest z tego, że często anuluje zamówienia. W czego skalę nie wierzyłem dopóki nie anulowali dwóch moich zakupów. :E Nie żeby elektromarkety były mega pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nigdy nie anulowali, a gdy inni anulowali to Empik zawsze wysyłał, np. EK do AC Brotherhood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik prawie zawsze anuluje zamówienia na produkty dobrze przecenione, pisząc że był błąd systemu (a nie udowodnisz, że nie było xD). Stąd się utarło, że tam się nie zamawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nigdy nie anulowali, a gdy inni anulowali to Empik zawsze wysyłał, np. EK do AC Brotherhood.

Jasne, kwestia dość losowa, ja dla świętego spokoju u nich nie zamawiam. Zwłaszcza że i tak nie mają specjalnie atrakcyjnych cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę już sobie odświeżyłem teraz zabieram się za "Left Behind" - szkoda, że dodatek traki krótki ale do piątku szybciej zleci. Odin, tęcza Ci się wkradła na awatar ;).

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, zrobiłeś w końcu "coming out", lepiej późno niż wcale :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam, po miesiącu uzywki na olx będą poniżej 200 pewnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka tęcza?

 

Też widziałem :E

 

ea5SDro.png

 

Jedynkę już sobie odświeżyłem teraz zabieram się za "Left Behind" - szkoda, że dodatek traki krótki ale do piątku szybciej zleci. Odin, tęcza Ci się wkradła na awatar ;).

 

Ja kilka godzinek sobie strzeliłem ostatnio w jedyneczkę, a dodatek ogrywałem w sumie ostatni raz jakieś 5 miesięcy temu, więc teraz nawet nie odpalam.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...