Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, a filmiki na silniku gry, potwierdzające te spoilery to skrzaty zrobiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pokażą 8 minut materiału z rozgrywki, którego jeszcze nie było...oby to było dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic już nie oglądam, czekam tylko na recki tego 12.06 :cool: podobno od godziny 9:01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak recenzje to tylko kilku konkretnych ludzi. Już mnie np. takie Days Gone nauczyło, że 90% recenzujących portalików czy kanalików to zwykły ściek, który nie ma prawa wpływać na moją/twoją opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzenci już grają a ja jestem ciekaw, kiedy zacznie się sprzedawanie gierki spod lady i kolejna fala spojlerów. Pewnie tak na 2 tygodnie przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Last of Us 2 prawdopodobnie nie ukaże się w krajach Bliskiego Wschodu - gracze obecnie nie mogą złożyć zamówienia przedpremierowego na tytuł w arabskim PS Store.

O sytuacji poinformował użytkownik forum Reddit o pseudonimie Ghostechful. Internauta chciał kupić produkcję w cyfrowym sklepie Sony, ale zauważył, że nie jest dostępna w ofercie dla Zjednoczonych Emiratów Arabskich, więc wysłał pytanie do lokalnej obsługi klienta.

„Jeżeli jakiejś gry nie ma w PS Store dla państwa z regionu Bliskiego Wschodu, oznacza to, że została zakazana przez odpowiednie władze danego kraju i nic nie możemy z tym zrobić” - napisał w odpowiedzi przedstawiciel firmy.

Spekuluje się, że przyczyną zakazu mogą być zawarte w najnowszym projekcie studia Naughty Dog treści. Kraje z Bliskiego Wschodu nie zezwalają na dystrybucję filmów i gier z wątkami LGBT. Sama pozycja zadebiutuje 19 czerwca, tylko na PS4.

 

źródło: eurogamer.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niemożliwe. Przecież islam to religia pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obejrzałem i abstrahując od kwestii fabularnych, to to co widziałem, spełnia moje oczekiwania w zupełności :) Gra całkiem nieźle wygląda, będzie mega brutalna to na pewno, ale przede wszystkim jest klimat. Już nie mogę się doczekać :)

Edytowane przez Azgaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to chyba gorzej niż Uncharted 4 ale to może przez ciemne lokacje, pewnie musieli się tam mocno napracować aby to trzymało te stałe 30 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to chyba gorzej niż Uncharted 4 ale to może przez ciemne lokacje, pewnie musieli się tam mocno napracować aby to trzymało te stałe 30 klatek.

 

Co do grafiki to miałem wrażenie, że nie jest ona wszędzie równa, niektóre lokacje wypadały świetnie inne słabiej, ale generalnie chyba porównywalnie z Uncharted 4. TLOU2 to gra z pewnością o wiele większa, no i pewnie inaczej się nie dało na obecnej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda solidnie tytuł zdecydowanie wart uwagi aczkolwiek nie rzuciło mnie na kolana. Ograć na 100% ogram bo jestem zwyczajnie ciekawy tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe cameo Vity i Hotline Miami :lol2:

 

Gra wygląda konkretnie i jest to na pewno coś, co będzie warte sprawdzenia. Może fajerwerków nie było, ale tytuł ma klimat i nie ucieka od dosadnego ukazania przemocy, co na pewno się chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest klimat to dobrze ale chyba zaczekam az wyjdzie na ps5 i ogram w 60 fps z lepszą grafika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś napisać ps6 z 60 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps5 na pewno będzie wersja bez mikro przycinek, które już tutaj widać nawet na gejpleju. Konsole pewnie obwiązali kablem hdmi tak dla pewności, żeby nie odleciała :lol2:.

Gra dla mnie i tak zero hype. Będzie w ps hits to może się sprawdzi. Parcia na lezby i babochłopy nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są hamerykańskie bany z jajami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZXXPHAr.png

 

A taka sytuacja była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary. Ex Sony i to ultra progresywny? 100/100 i GOTY z miejsca jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progresywny? :E Nie wiem, z której strony :lol2:

 

Fabuła w tej grze jest tak progresywna jak fakt, że w nowych komiksach Logan (Volverin) i Scott (Cyclops) "stykają" na księżycu. Po 50 latach Scott stwierdził, brakuje mi "eklerków" w życiu rzucam Jean dla Logana :lol2:

 

Geje, którzy walczyli ze stereotypami o "stylu życia" i możliwości zmiany swojej orientacji seksualnej o każdej porze dnia nie byli zadowoleni z tej "reprezentacji", szczególnie, że już były inne postacie, które mogli wykorzystać.

 

Te regresywne komiksy tak się świetnie sprzedawały, że Marvel zamknął swój cyfrowy sklep z komiksami :E Został jedynie dostęp do biblioteki z małą *, że w pewnym momencie i tu wyciągną wtyczkę.

 

Nie mogę się doczekać premiery. Może się okazać, że się mylę i historia jak i postacie będą solidne, ale na razie się na to nie zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lesbijki mi nie przeszkadzają, bo na fajnie popatrzeć :D Ale jakiś babochłop czy co tam ma być, to szkoda gadać, tego kijem nie tknę.

Przejdę trzeci raz jedynkę, a zakupię-jak będzie fajne- Ghost of Tsushima, a z TLOU2 poczekam jak spadnie z ceny, połatają, bo może chrupać na PS4 slim :Up_to_s:

 

Jak dadzą oceny 90+ to nie wiem w co oni grają :lol2:

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro inne Exy dostawały niezasłużenie 90+ jak np. taki Spider-Man to dziwne aby TLOUS2 dostał mniejsze oceny na tym polega dzisiejszy obiektywizm recenzentów, a w zasadzie jego brak. Dziwi mnie, że nikt nie zauważył, że od pierwszego pokazu można dostrzec tylko jednych i tych samych przeciwników trochę to słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest większe zróżnicowanie przeciwników niż w jedynce co zostało pokazane więc nie wiem w czym problem ;) Może będą ukryci bossowie jak wielki trans-klikacz z waginą na czole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...