Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cenzuruje nagość, nie przemoc :E Nawet takiej pierdoły się czepili.

 

 

Zaraz, zaraz ale przecież początek gameplay z The Last of Us: Part II to dwie całujące się dziewczyny i to na długim ujęciu :E. Widok kawałka gołej pupy jest bardziej ordynarny ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone na PS3 to też była piękna ściema :E

Ściema, ale koniec końców IMO ekipa Guerrilla Games wyszła z tego obronną ręką. Gra w dniu premiery wyglądała świetnie i nie odbiegała jakoś znacząco wizualnie od tego, czym Sony mydliło ludziom oczy w 2005.

 

To, że sony nie cenzoruje to widać już chociażby po days gone bardzo brutalna gra i dzieci freakersi.

 

Aczkolwiek jeśli chodzi o bardziej brutalne sceny od zabijania i rozrzucanych flaków czyli golizna i sex to dalej temat tabu :E, ale to prawie z wszystkimi grami tak jest.

Tak jest chyba nie tylko w grach, ale też filmach czy innych mediach. Ludzi nie wiedzieć czemu bardziej szokuje kawałek cyca, aniżeli flaki czy też latające kończyny :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dwóch kolesi to może być.

 

A fuj chciałbyś coś takiego oglądać :E ? Już się śmiano żeby ND za bardzo nie odpłynęli z opowieścią o dwóch lesbijkach i trudnym dzieciństwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak mnie Iron Bull z Dorianem w Inkwizycji chcieli w obroty wziąć :E:wymiotuje:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby The Last of Us: Part II nie skupiał się na takich akcentach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Joela nie wyautują będę znieszmaczony.

 

Tak i zabije go zazdrosna lesbijka. Po co chcesz ubijać Joela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na końcu jedynki aż się prosiło żeby dostał kulke jak niósł Elie.

 

Dalej nie rozumiem z jakiego powodu chcesz go uśmiercić skoro jest to wyrazista postać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo lubie jak główni bohaterowie zdychają na końcu.

 

Czyli bezsensowna śmierć od tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo prawdopodobne jest to, że Joel zginie na samym początku A później podczas wędrówki jako Ellie będziemy go sobie wyobrażać (jak w scenie z trailera).

I wcale bym za takie rozwiązanie się nie obraził, Joel to świetna postać, ale odegrał już swoją rolę-dajmy szansę młodej.

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo prawdopodobne jest to, że Joel zginie na samym początku A później podczas wędrówki jako Ellie będziemy go sobie wyobrażać (jak w scenie z trailera).

I wcale bym za takie rozwiązanie się nie obraził, Joel to świetna postać, ale odegrał już swoją rolę-dajmy szansę młodej.

 

Mogłoby tak być i w sumie takie są podejrzenia w analizach pierwszego Trailera. Zemsta jako motyw przewodni.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jakieś nowe info odnośnie TLOU part 2, a tu jakaś jałowa dyskusja :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konkretnych informacji to masz podane że Naughty Dog zakończyło pracę nad sesją motion capture do przerywników filmowych (cutscenes). Nie oznacza to jednocześnie że gra jest gotowa bo może się okazać że w trakcie realizacji będą potrzebne jakieś dokrętki co miało już wcześniej miejsce. Data premiery dalej nie jest znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowy gameplay przed E3.

Premiera w tym roku.

To jest zdanie informatora a nie pewna informacja - taki "detal" o którym zapomniałeś wspomnieć.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Sony nie ma konferencji na E3, to na pewno w najbliższym czasie zobaczymy coś nowego w ramach ujawnionego niedawno PlayStation State of Play (drugi odcinek zapewne w czerwcu). EA też już oficjalnie nie ma na E3, ale i tak jest obecne, bo organizuje niedaleko własną imprezę, w tym samym czasie. Latem sezon ogórkowy, więc wtedy odpada. Prawdopodobnie wraz z nowym materiałem dostaniemy datę premiery, zwłaszcza jeśli Naughty Dog celuje w 2019 rok. Sony ma obecnie taką politykę, że ujawnia daty premier swoich flagowych tytułów raptem parę miesięcy przed pojawieniem się na półkach sklepowych (God of War - 3 miesiące, Spider-Man - 5 miesięcy). Obecnie studio w pocie czoła pracuje nad nagranym materiałem i dopiero jak go przerobią będą pewnie w stanie przewidzieć, czy wyrobią się na ten rok.

 

Kojima też skrywa coś w zanadrzu i w ciągu miesiąca pojawi się nowy film prezentujący Death Stranding.

 

Remaster nie będzie potrzebny, bo gra wydana na PlayStation 4 będzie również działać na PlayStation 5. Chociaż znając życie, i tak będą wydawać remastery i kusić np. większymi zmianami w grafice, ray tracingiem, lepszą wydajnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima też skrywa coś w zanadrzu i w ciągu miesiąca pojawi się nowy film prezentujący Death Stranding.

 

Remaster nie będzie potrzebny, bo gra wydana na PlayStation 4 będzie również działać na PlayStation 5. Chociaż znając życie, i tak będą wydawać remastery i kusić np. większymi zmianami w grafice, ray tracingiem, lepszą wydajnością.

 

Na to czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w tym roku była premiera bo tylko dlatego trzymam jeszcze ps4 pro.. od dłuższego czasu konsola robi u mnie za odtwarzacz netflixa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w tym roku była premiera bo tylko dlatego trzymam jeszcze ps4 pro.. od dłuższego czasu konsola robi u mnie za odtwarzacz netflixa :)

 

Netflixa to masz w SmartTV i nie trzeba do tego konsoli a na mobilkach czy PC jest od tego aplikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Netfilx nie przestanie prze to działać. Na PS4 też oleją aktualizacje po pewnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netflixa to masz w SmartTV i nie trzeba do tego konsoli a na mobilkach czy PC jest od tego aplikacja.

Spokojnie, ja na przykład nie mam Netflixa w TV i chętnie korzystam z tego ficzeru PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

...żeby już nie zakładać oddzielnego tematu dla tej serii. Jeszcze nie grałem w The Last of Us Remastered, chciałbym nadrobić zaległości. Mam pytanie, czy wersja na PS Store zawiera również The Last of Us: Left Behind, czy trzeba kupować osobno na PS4 Pro?

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

 

Wersja Remastered na PS4 posiada już dodatek. Wszystko jest przecież napisane na stronie PSS:

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA00557_00-THELASTOFUS00000?emcid=pa-st-165925

 

Masz rację, zwracam honor ;) ...nie wiem, jak ja to czytałem, pewnie pod wodą, sorry i dzięki za wyrozumiałość :)

 

Poznaj przeszłość Ellie w jednoczęściowym prequelu Left Behind, przeznaczonym dla jednego gracza.

 

Czy ten samodzielny dodatek powinienem zagrać przed główną grą, jak to jest prequel?

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie. Ten dodatek jest krótki, chyba że 3-4h i tyle, a lepszy odbiór będzie jak już się "zżyjesz" z postaciami z podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealnie byłoby zacząć pod koniec gry bo akcja dodatku dzieje się równocześnie z główną osią fabuły, ale aby nic nie zdradzać polecam przejść podstawkę i potem dodatek. Będziesz wiedział kto i co i dlaczego. Sam dodatek trwa niecałe 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...