Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno twórcy The Last of Us 2 szukają osób, które pomogą zakończyć prace nad grą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell
Napisano (edytowane)

Jak bezsensowna? Tu by akurat pasowała i Elie by się mściła w 2 jak w Kill billu.

 

Teraz nie dziwię się, że Tobie nie spodobał się finał Gry o Tron. Skoro wymyślasz takie durne scenariusze.

 

Na pro masz aktualizacje a na tv oleją po czasie.

 

Nigdzie nie oleją. Chyba, że już jakiś TV będzie miał przestarzałą technologie lub oprogramowanie. Ale to też niemożliwe bo ostatnoo widziałem jak Netflix smiga na starym panasonicu z 2011r.

 

Bardziej martwiłbym się odnośnie klientów HBo Go.

 

Czy ten samodzielny dodatek powinienem zagrać przed główną grą, jak to jest prequel?

 

Z poważaniem

 

Tak lepiej przejść przed rozpoczęciem jedynki.. Jeśli oczywiście chcesz zachować wydarzenia chronologicznie.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to się zapowiada, że są sporę szanse na premierę jeszcze w tym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba czas przejść pierwszą część drugi raz. Do premiery "dwójki" może się wyrobię :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A musi być, aby zagrać w to ponownie? :hmm: Nigdy nie oglądałeś drugi raz dobrego filmu czy nie sięgałeś ponownie do świetnej książki? Kwestia choćby przypomnienia sobie różnych wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

The Last of Us przechodziłem 3 razy i za każdym razem się doskonale bawiłem. Znów mnie kusi by przejść i to zrobię przed premierą dwójki. Te gry się nigdy nie znudzą. To samo Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak prawdopodobnie luty 2020.

 

Mówiłem, że marne szanse na The Last of Us: Part II w tym roku? Wszystko się sprawdza tak jak podejrzewałem. Sony teraz będzie tak cykać po jednym EX’e na przeczekanie do premiery PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marne nie były, wprost przeciwnie - były duże.

Tylko nie muszą się spieszyć. I ciągle to są niepotwierdzone informacje. Wcześniejsze plotki sugerowały jesień, bo sami twórcy najprawdopodobniej celowali w jesienną premierę.

W przypadku Death Stranding wszyscy mówili o 2020 roku, zwłaszcza po tym, jak sam Kojima mówił o lekkiej obsuwie prac, a wychodzi w tym.

 

Prawdopodobnie The Last of Us 2 jednak wyjdzie w lutym lub marcu 2020 roku, bo trzy ostatnie duże gry na wyłączność PlayStation 4 mają wychodzić według doniesień w kilkumiesięcznych odstępach, więc biorąc pod uwagę wydanie gry Kojimy w listopadzie 2019 roku, raczej już na ten rok nie ma szans, chociaż nie przekreślałbym jeszcze na sto procent, Detroit wyszło dosłownie miesiąc po God of War. Ghost of Tsushima najpewniej zawita do czerwca 2020 roku, chyba że Sucker Punch zaliczy poślizg, to może przełożą na sierpień/wrzesień. W każdym razie gra ma wyjść przed PlayStation 5.

 

Nie Insomniac, a raczej Sucker Punch ;)

Racja, rozpędziłem się zanadto. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne doniesienie o tym, że premiera odbędzie się w lutym 2020 roku: https://www.psu.com/news/the-last-of-us-part-2-release-date-hinted-at-by-voice-actress/

Aktorce grającej Ellie się wymsknęło, więc można to uznać za prawie oficjalne. Prawdopodobnie w ciągu maksymalnie 2-3 miesięcy poznamy datę oficjalnie. Być może zwlekają, póki nie będą w stu procentach przekonani, że uda im się wyrobić, a Sony podaje ostatnimi czasy daty, gdy są naprawdę pewni wydania, raptem parę miesięcy przed premierą swoich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po przejściu The Last Of Us - ponownym.. Zakończenie głównej historii zostawia z fajnymi przemyśleniami i ma coś w sobie.. Dodatek "Left Behind" aż tak świetny dla mnie nie jest, choć są świetne w nim momenty - jak dla mnie chybione w nim jest to, że 2 historie się splata ze sobą naprzemiennie, poza tym ta druga (z samą Ellie) szczerze to mnie rozczarowuje fabularnie i nie wydaje mi się szczególnie potrzebna.

 

 

Żałuję tylko, że pobocznych historii do tej pory wydano tylko tę jedną (w sumie można liczyć jako 2-e ją), bo tyle jest tam jeszcze do zmieszczenia:

 

1) Dzieje Tess i Joela, by rzucić bliższe światło chociażby na ich relację/związek,

2) Tommy i Joel po drugiej stronie barykady, Tommy jako Świetlik np. a Joel jako łowca. By wiedzieć co ich poróżniło np. w pewnym momencie.

3) Może też coś dłużej w jakiś czas po wybuchu epidemii, nie wiem czy w związku z Joelem czy z jakąś inną postacią - mogłaby być to może Tess..

 

 

A ogólnie to żałuję, że Naughty Dog wpierw zrobiło Uncharted 4 niż The Last Of Us 2. Tak jak uważam Uncharted 4 za całkiem fajną grę, tak fabularnie głębi to dużo brakuje to TLOU.

Edytowane przez Introverder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej części są bardzo duże oczekiwania kontynuacji tej gry wiec będzie ciężko przewyższyc poprzeczkę. Czekam jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie tytuł zbyt ambitny dla Ciebie :), "więcej strzelania i oby ktoś zdechł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to wychodzi bo tylko dla tej gry trzymam jeszcze ps4 pro.. Ostatni raz włączyłem konsole na premierę days gone..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to wychodzi bo tylko dla tej gry trzymam jeszcze ps4 pro.. Ostatni raz włączyłem konsole na premierę days gone..

Nie grasz w ogóle czy tylko nie na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grasz w ogóle czy tylko nie na PS4?

 

Nie gram na ps4 w ogole.. kupiłem tylko do ogrania RDR2, spidermana i days gone - w nic innego na tej konsoli nie grałem... choć mam doświadczenie w grze na padzie to jakoś nie pasuje mi granie w 30-20 fps..

 

A jak bym miał grać w takiego CONTROL na konsoli w 10 fps.. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech to wychodzi bo tylko dla tej gry trzymam jeszcze ps4 pro.. Ostatni raz włączyłem konsole na premierę days gone..

To tak, jak u mnie :E

Na codzień XOX, PS4 Pro tylko do exów. Czekam na Death Stranding jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X do multiplatform, switch do exów, pro do exów i vr, PC do neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziło się - na State of Play w przyszłym tygodniu zobaczymy The Last of Us Part II :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dają datę premiery styczeń/luty 2020 i będę mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zapowiedzą teraz datę, to jest duża szansa na luty, biorąc pod uwagę politykę wydawniczą Sony. To będzie akurat ok. 5 miesięcy przed premierą, co byłoby analogiczne do ostatnich ogłoszeń dat wydania ich dużych gier (God of War czy Spider-Man, w przypadku God of War były to nawet trzy miesiące).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...