Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.04.2021 o 10:03, azgan napisał:

Znam też takich (daleko nie szukając nawet od nas z forum) co sprzedali RTX'y za gruby hajs bo nie chciało im się w to bawić i za "grosze" kupili konsole ?

 

Ja sprzedałem RTX 2060 Super za 2800zł :E. Na przeczekanie kupiłem PS4 i nadrabiam exy ?. Myślałem nad PS5 ale wolałem kasę sobie zostawić.

Edytowane przez Kamil 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana fabuły i postaci żeby pasowały do bełkotu z 2? ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, crush napisał:

Zmiana fabuły i postaci żeby pasowały do bełkotu z 2? ?

Tak też może być bo Remake robią na silniku 2 żeby pasowały lepiej do siebie. Kto ich tam wie? Nie chwalą się tym ale mamy być zaskoczeni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już można grać w 60k/s 

20210519-172546

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az sobie dodałem do instalacji tlou2 :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że to coś więcej niż tylko Patch na 60k/s

CYTAT:

"Deweloperzy podkreślają, że The Last of Us 2 zaoferuje także poprawioną rozdzielczość, krótsze czasy wczytywania czy też inne dodatki, które są możliwe dzięki wstecznej kompatybilności PlayStation 5".

Pytanie tylko czy to jest już w tym dzisiejszym Update czy ma być w kolejnych?

Wł. i 60 FPS widać gołym okiem w grze ale co do reszty to nie mam pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 19.04.2021 o 09:55, ombre070 napisał:

Żebym nie dorwał w dzień premiery 3080 za normalną cenę już bym to całe pcmr rzucił. 

 

W dniu 19.04.2021 o 11:01, kochan4 napisał:

ja miałem 4 miechy 3060ti, sprzedałem tłusto, starczyło na ps5 po zawyżonej cenie, gtx1650 i jeszcze ponad 1,5 kafla zostało na gry i inne przyjemności

 

W dniu 19.04.2021 o 11:55, bleidd napisał:

Ja też myślę o spieniężeniu 3080 

 

W dniu 19.04.2021 o 15:30, Dresiq napisał:

Ja sprzedałem 3060ti

 

W dniu 19.04.2021 o 12:26, marcin_21 napisał:

jak sprzedam 3080 to kupię ps5 i na samochód zostanie xD

Co ja czytam aż się upewniłem 2 x czy działu i tematów nie pomyliłem ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Już można grać w 60k/s 

20210519-172546

Pograłbym w to w 120 klatkach na PC a tak to ukończyłem na PS4 w 30 :( Może kiedyś zagram na PS5 w 60 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to niech sobie te 60 klatek w dupę wsadzą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Nie dali, to źle. Dali, jeszcze gorzej :lol2:

  • Like 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Twórcy podkreślają, że dopiero rozpoczynają swoją pracę z nową konsolą Sony

CYTAT:

"Twórcy przyznają, że wspomniana opcja była jedną z najbardziej oczekiwanych przez graczy. Obiecują jednocześnie, że to nie koniec - podkreślają, że aktualizacja jest „pierwszym krokiem w pracach na PS5”, ale nie przedstawili żadnych dodatkowych szczegółów."

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niech dodadzą 60fps w Uncharted 4 i beje pomidorek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i 4k.. przeszedłbym wtedy ponownie u4 :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Kszyrztow napisał:

No tak. Nie dali, to źle. Dali, jeszcze gorzej :lol2:

Tu akurat się zgodzę. Zapewne wiele osób czekało z ograniem na ps5 w lepszej jakości, tlou 2 taki wielki mocarny galaktyczny hit i po pół roku łaskawie coś rzucają? Jak days gone, god of war czy ghost of sushi potrafili zrobić od razu. Nawet Ratchet z 2016 szybciej dostał taką łatkę :E. W ogóle to uważam że wszystkie te exy keksy powinny dostać takiego dopalacza na start, ale zapewne w siedzibie słony sami jeszcze nie wiedzą co dadzą jako remake/remaster i co za free a za co zgolić 70 dolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta łatka prędzej czy później w końcu by się pojawiła, a że trzeba było na nią trochę poczekać? No trudno, takie życie. Nie moja wina, że PS5 to w tej chwili platforma do ogrywania gierek z PS4 w lepszej jakości i z szybszymi loadingami :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Kszyrztow napisał:

Ta łatka prędzej czy później w końcu by się pojawiła, a że trzeba było na nią trochę poczekać? No trudno, takie życie. Nie moja wina, że PS5 to w tej chwili platforma do ogrywania gierek z PS4 w lepszej jakości i z szybszymi loadingami :E

Te Next-Geny pojawiły się z jakieś 6 miesięcy za szybko ale dobrze że powoli to ogarniają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

PS5 to w tej chwili platforma do ogrywania gierek z PS4 w lepszej jakości i z szybszymi loadingami :E

do tego ps5 jest ciche w porównaniu z prosiakiem więc i sam komfort gry jest dużo większy  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, RozQ napisał:

do tego ps5 jest ciche w porównaniu z prosiakiem więc i sam komfort gry jest dużo większy  

Jest lepsze praktycznie pod każdym względem. PS5 bliżej teraz do całkiem dobrej klasy PC niż tego co miały do zaoferowania "tostery". Można trochę zarzucić nowemu PlayStation ale nie ulega wątpliwości że stosunku ceny do możliwości tego sprzętu jest na dzień dzisiejszy rewelacyjny. Powoli ale systematycznie stare gierki dostają Update dla nowej generacji więc jest całkiem przyzwoicie. Ludzie prosili o 60k/s to je dostali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Do średniej klasy pc.

I ile średniej klasy PC ciągnie 4K w 60k/s z checkerboard rendering?

Ile teraz trzeba wydać na GPU średniej klasy które ogarnie 4K nawet z DLSS? Nie mówiąc już o całym PC składanym od podstaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie 4k na tych konsolach jak na PC sobie ustawisz 1440p albo niżej i wszystko na low albo med. Już nie wspomnę ze trzeba jeszcze łaskawie czekać na jakieś patche.
Pare gierek na krzyż masz w tym 4k reszta to z 4k ma tylko wspólny sygnał wyjściowy a nie rendering. Z takim podejściem to każdy PC sobie poradzi, daj tylko takie możliwości do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

I ile średniej klasy PC ciągnie 4K w 60k/s z checkerboard rendering?

Ile teraz trzeba wydać na GPU średniej klasy które ogarnie 4K nawet z DLSS? Nie mówiąc już o całym PC składanym od podstaw?

Tym razem się zgodzę z Odinem.. Ps5 to taki mocny średniak.. Ten checkerboard można porównać do dlss, więc w sumie taki rtx 2060/70. 

Natywne 4k i 60 fps na ps5 to już teraz jest rzadkością a z czasem będzie tylko gorzej.. trzeba pamiętać że wymagania gier multiplatformowych nigdy nie będą stały w miejscu.. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Może spróbuję zrobić jakiś profil UV do starszych gierek które nie wymagają pełnej mocy jak CP2077 z PT. UV jednak jest bardziej czasochłonne/męczące pod względem ustalenia optymalnego punktu wydajność/pobór i żeby to jeszcze było stabilne.
    • To w końcu mają rozwijać komunikację zbiorową czy nie? 🙃 Spojrzałem też na rozkład dla Wojszyc i średnio wypada pociąg co pół godziny. W jaki sposób to ma korkować? Jedyny problem, to brak parkingów. Przystanki gdzieś w polu, na obrzeżach dzielnic/osiedli, nikt nie będzie na piechotę robić kilometrów.
    • Burning Shore zjadają textury. Wystarczy zmniejszyć textury z b.w/w na średnie i jest git. W 1440p na ustawieniach  "własne"  3060ti zadziwiająco mocno reaguje na te zmiany, co widać po fotkach. Bardzo wysokie/wysokie textury niegrywalne... średnie textury i nagle karta odzyskuje siły i fps leci do góry. Czyżby za mało Vram 8GB ? 1440p bardo wysokie - textury bardzo wysokie: 22fps 1440p bardzo wysokie - textury wysokie: 23fps 1440p bardzo wysokie - textury średnie: 60fps Jak wczoraj męczyłem się wewnątrz wieży z dymem, to grałem na 17fps i nie miałem możliwości zmiany ustawień, bo mnie ten kosmita atakował jakimś laserem, ale go załatwiłem. Teraz w pomieszczeniach jest lepiej i czas iść do pleneru. Spróbuj takich ustawień.   A karta zachowuje się idiotycznie, ponieważ normalnością jest to, że pod obciążeniem 99/100% jej wydajność powinna być najwyższa oraz pobór mocy najwyższy, za to w tej grze zauważyłem, że pomimo użycia GPU 100%, karta generuje spadki do nawet 15fps przy poborze mocy poniżej 70Wat !! To jest masakra, nie da się grać. Zgaduje, że pamięć się przepełnia i po prostu trzeba ciąć textury, żeby w ogóle zagrać z 8GB Vram 3060ti  zaraz po wczytaniu gry w 1440p bardzo wysokie ustawienia potrafi utrzymać przez chwilkę nawet 60fps, ale zaraz albo jeszcze szybciej fps spada, a co najdziwniejsze spada pobór mocy zarazem utrzymując użycie GPU na 100%    
    • w ogóle to modernizacja dla syna, a ja mam ze swojego poprzedniego aurore 360 z aphacool więc mogę mu ją zapodać brzmi rozsądnie z tym i5 14500 podoba mi się
    • To już pomału możesz myśleć co następne 😄.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...