Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Godzinę temu, kadajo napisał:

Takie 4k na tych konsolach jak na PC sobie ustawisz 1440p albo niżej i wszystko na low albo med. Już nie wspomnę ze trzeba jeszcze łaskawie czekać na jakieś patche.
Pare gierek na krzyż masz w tym 4k reszta to z 4k ma tylko wspólny sygnał wyjściowy a nie rendering. Z takim podejściem to każdy PC sobie poradzi, daj tylko takie możliwości do gier.

Tylko że to nie jest 1440p tylko często wyższa rozdzielczości i nie low albo med tylko mieszane detale z wskazaniem na wysokie co widać chociażby po ostatnim Resident Evil Village.

c5d1745e81e423b6

Takie PS5 zostawia daleko w tyle Twojego PC'ta z sygnaturki. Poprzednio sam siedziałem na GTX1080Ti i grałem też na tym GPU w 4K luzując często jakieś detale więc mam porównanie ?. Nawet jak jest to te udawane 4K z checkerboard rendering i jest to dobrze zrobione to wygląda to lepiej na dużym ekranie od takiego zwykłego 1440p. Nie wspominają już kadajo że ten Twoj "mocarny" GTX1070 to z RT wypada jeszcze gorzej od Next-Genów i tam gdzie np. w Control masz na PS5 w 1440p te 30fps to u siebie zobaczysz w tych samych ustawieniach może z 3k/s ?. To jeśli uznamy że masz średniego PC to gdzie jest przy nim nowa konsola? Większość ludzi ma słabszy komputer w domu od bebechów jakie skrywają Next-Geny. O cenach i opłacalności to już nawet nie ma co dyskutować.

52 minuty temu, dawidoxx napisał:

Tym razem się zgodzę z Odinem.. Ps5 to taki mocny średniak.. Ten checkerboard można porównać do dlss, więc w sumie taki rtx 2060/70. 

Natywne 4k i 60 fps na ps5 to już teraz jest rzadkością a z czasem będzie tylko gorzej.. trzeba pamiętać że wymagania gier multiplatformowych nigdy nie będą stały w miejscu.. 

Ale na konsoli łatwiej o optymalizację bo to jedna zamknięta platforma i jak nie będzie kuli u nogi w postaci starych konsol to zaczną lepiej wykorzystywać możliwości tego sprzętu. Przecież nikt nie porównuje GPU z PS5 do RTX3080 bo w konsoli SONY siedzi taki odpowiednik RX6700 a wystarczy popatrzeć co wyciskają w Raczecie na starcie tej generacji. Poza tym do multi-platformy to jest XSX w którym GPU bliżej już do RX6800 lub dobrej klasy mocny PC

a PS5 bardziej do EX'ów się nadaje chociaż i na tym idzie też dobrze pograć bez bólu zębów ?. Będą mijać kolejne lata to oczywiście że się sprzęt zestarzeje nie wymienisz bebechów w PC to czeka Cię ten sam los. Za jakiś czas pewnie pojawi się też PS5 PRO i mocniejszy XBOX więc kto będzie chciał zrobić Upgrade platformy to się przesiądzie.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 19.05.2021 o 22:02, Kszyrztow napisał:

No tak. Nie dali, to źle. Dali, jeszcze gorzej :lol2:

Wracając do tematu The Last of Us Part II było wiadomo że jak dodadzą wreszcie 60k/s to znajdą się osoby które i tak będą kręcić nosem bo ograły to już przecież na PS4 więc po co inni mają mieć lepiej ??

W okolicach premiery i chwilę przed nią to byli i tacy co przekonywali że na PS5 nie będzie działać lepiej a jeśli już to trzeba będzie czekać na Remastera a tu cyk i łatka dodana za darmo umożliwiająca granie w 60k/s.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17 minut temu, kadajo napisał:

@azgan porównujesz 5 letnią kartę do PS5 ? :E

No takie masz GPU co poradzę ?? Jak chcesz być PCMR i robić podśmiechujki jakie to te Next-Geny słabe to wypadałoby wymienić graty bo obecnie to jesteś za tymi konsolami a uważasz że masz dobrego kompa ?

GTX1070 to Panie kolego okolice XBOX ONE X jeszcze z poprzedniej genracji +/- bo w konsoli był odpowiednik Radeona zdaję się że kapkę słabszy coś między RX5700 a RX5800.

PS> Czy może wrócić do tematu gry? 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, azgan napisał:

No takie masz GPU co poradzę ?? Jak chcesz być PCMR i robić podśmiechujki jakie to te Next-Geny słabe to wypadałoby wymienić graty bo obecnie to jesteś za tymi konsolami a uważasz że masz dobrego kompa ?

GTX1070 to Panie kolego okolice XBOX ONE X jeszcze z poprzedniej genracji +/- bo w konsoli był odpowiednik Radeona zdaję się że kapkę słabszy coś między RX5700 a RX5800.

PS> Czy może wrócić do tematu gry? 

Ale PCMR to nie moja karta tylko ogół, na tym to polega :)
Ja nigdzie nie robiłem porównania do swojego GPU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

Ale PCMR to nie moja karta tylko ogół, na tym to polega :)
Ja nigdzie nie robiłem porównania do swojego GPU ;)

No więc właśnie posiadanie jakiegokolwiek PC z nazwy i uogólnianie że lepiej nie jest trafne bo przy nowej generacj trzeba już sporo wydać na kompa żeby mieć tą lepszą jakość niż na Next-Genach a wiele osób nie dobija nawet do tego poziomu w posiadanych składakach. Nowa generacja wywinduje Ci też wymagania i jak będziesz chciał mieć lepiej to szykuj się na spore wydatki no chyba że zadowoli Cię zbliżona jakość do grania na konsoli gdzie za samo GPU słona zapłacisz tylko jakie to PCMR będzie :E

I ponownie proponuję wrócić do tematu gry bo robi się już z tego OT.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale sam uogólnisz. Wiesz doskonale ze jakość grafiki na PC stoi na znacznie wyższym poziomie, szczególnie jak sobie porównamy te same tytuły. DF robi to za każdym razem i często się okazuje ze gry na konsolach maja ustawienia grafiki med low, często pomiędzy 1440p a 1080p, a ty to wrzucasz do worka z 4k nexgen... to żaden nexgen. To już mój GTX 1070 wyrzuci lepsza jakość nie licząc RT który zresztą na konsolach tez jest low.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, kadajo napisał:

Ale sam uogólnisz. Wiesz doskonale ze jakość grafiki na PC stoi na znacznie wyższym poziomie, szczególnie jak sobie porównamy te same tytuły. DF robi to za każdym razem i często się okazuje ze gry na konsolach maja ustawienia grafiki med low, często pomiędzy 1440p a 1080p, a ty to wrzucasz do worka z 4k nexgen... to żaden nexgen. To już mój GTX 1070 wyrzuci lepsza jakość nie licząc RT który zresztą na konsolach tez jest low.

Uogólnienie to jest pisanie o PC jako platformie która składa się z różnych bebechów które potrafią być słabsze od tego co siedzi w nowych konsolach a do reszty już się odniosłem wyżej więc nie będę się powtarzać. Wystarczy sobie sprawdzić ile trzeba dać dzisiaj za PC z prockiem 8c/16t na poziomie Ryzen 7 3700X i do tego GPU pokroju RX6700/RX6800 żeby pograć w nowości na sensownych detalach. I sorry ale głupotek o tym że GTX1070 wypluwa lepszą jakość od Next-Genów to nawet komentować nie będę (od kiedy Pascal jest lepszy od RDNA2 ??) sam miałem wcześniej dużo lepsze GPU (GTX1080Ti) od twojego i wiem co potrafiły tamte karty graficzne a ten twój zabytek nawet w konsolowej jakości nie odpali Metro Exodus Enhanced Edition taki jest lepszy ?. Kończę ten OT bo jak zwykle chcesz postawić na swoim i donikąd nas nie zaprowadzi dalsza dyskusji (ja wiem swoje ty wiesz swoje). 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie samo głupie jak pisanie że nowe konsole to granie w 4k i 60 klatkach... I znowu porównujesz 5 letnie karty do nowej konsoli. Porównaj chociażby jakiś tytuł który jest starszy i jest na nowej konsoli i na PC, co mówisz? Ze nie ma ? Ze nie ma patcha jeszcze ojej jak mi przykro ze nie możesz grac tak jak ja w starsze gierki i konsola stoi i się kurzy ;)

EOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

29 minut temu, kadajo napisał:

Takie samo głupie jak pisanie że nowe konsole to granie w 4k i 60 klatkach... I znowu porównujesz 5 letnie karty do nowej konsoli. Porównaj chociażby jakiś tytuł który jest starszy i jest na nowej konsoli i na PC, co mówisz? Ze nie ma ? Ze nie ma patcha jeszcze ojej jak mi przykro ze nie możesz grac tak jak ja w starsze gierki i konsola stoi i się kurzy ;)

EOL

To teraz powiedz mi w jakiej rozdzielczości działa np. ostatni Hitman 3 na XSX? Nie ma natywnego 4K i 60k/s? I w jakich PC'towych detalach działa ta gra na konsoli? Jest wszystko na niskich i średnich tak jak sugerowałeś to wcześniej?

 

W starszych tytułach o których mówisz to mogę się zgodzić że wyglądają lepiej na PC (nawet już tych dzisiaj słabszych od Next-Genów) bo konsole lecą po wstecznej kompatybilności z PS4PRO i XSX za to w nowych grach widać już różnicę na plus.

Ale zgadzam się że EOL - tyle z mojej strony. Dalsze wypowiedzi będą już na temat The Last of Us Part II a ty jak chcesz to ciągnij to dalej ale już beze mnie ?.

A nawiązując do samego The Last of Us Part II to mimo faktu że to gra jeszcze z poprzedniej generacji to nawet dzisiaj wygląda świetnie na PS5 zwłaszcza w tych 60k/s i bardzo dobrze że zrobili Update bo gracze o to prosili.

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz że TLOU2 nawet nie zbliża się do 4k, dlaczego ? Mamy po nowym patchu 60 fps w 1440p to dlaczego nie dano 4k w 30 fps, myślę ze konsola dała by rade. I co ? Mam czekać łaskawie aż się ogarną może kiedyś ? Nie dzięki, zostaje przy PC bo lubię mieć kontrole nad tym jak gram i w co gram, nawet jeśli to gry z 2000 roku.

I jeszcze taka mała dywersja PCMR, mój GTX może i jest już stary ale pozwala mi grać w tytuły poniżej 2017 roku nawet w 4k, na konsolach tego nie uświadczysz bo musisz czekać na jakieś update które może będą może nie. A kartę i tak zmienię jak ceny wrócą do normy. Tak że ta sama śpiewka co zawsze, konsole tylko teraz maja trochę więcej oddechu bo rynek PC został zaorany przez krypto i covida.

Zaraz się okaże ze jak będziesz chciał zagrać w TLOU2 w 4k i 60 fps to będziesz musiał kupić nowa Enhanced wersje za 350zl ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, kadajo napisał:

Zobacz że TLOU2 nawet nie zbliża się do 4k, dlaczego ? Mamy po nowym patchu 60 fps w 1440p to dlaczego nie dano 4k w 30 fps, myślę ze konsola dała by rade. I co ? Mam czekać łaskawie aż się ogarną może kiedyś ? Nie dzięki, zostaje przy PC bo lubię mieć kontrole nad tym jak gram i w co gram, nawet jeśli to gry z 2000 roku.

 

Naughty Dog wspomniało że to dopiero początek ulepszeń dla PS5 i ta łatka ściągająca blokadę i pozwalająca grać w 60k/s jest na teraz bo ludzie o to ich prosili już dawno. Nie widzę problemu żeby w przyszłości nie mogli podbić rozdzielczości do 4K z poprzednim The Last of Us Part zrobili przecież podobnie 

18 minut temu, kadajo napisał:

 

Zaraz się okaże ze jak będziesz chciał zagrać w TLOU2 w 4k i 60 fps to będziesz musiał kupić nowa Enhanced wersje za 350zl ;)

Raczej zrobią Remake 1 i za to zapłacisz w nowej jakości. Do II wydają Update a o tym płaceniu za Remaster PART II to słyszę już od premiery a nawet przed nią i póki co ulepszenia dla PS5 dają za free 

Co potrafi PS5 to pokaże już "Raczet" (lub też nie) bo to będzie tak naprawdę pierwszym porządnym testem możliwości tego Next-Gena. A w daleszj perspektywie Metro Exodus Enhanced Edition oraz Battlefield 6.

Do reszty nie będę się już odnosić bo tak jak pisałem wyżej kończę OT.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że nie zbliża się do 4K? I tak wygląda jak i chodzi przyzwoicie. Jak gra nie jest w 4K to już w nią nie zagrasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Control już pokazał oszałamiającą moc nowych konsol w RT ;)

Widzisz @azgan tak naprawdę parametry obrazu nie mają większego znaczenia dopóki się fajnie bawisz ;)

2 minuty temu, ditmd napisał:

I co z tego że nie zbliża się do 4K? I tak wygląda jak i chodzi przyzwoicie. Jak gra nie jest w 4K to już w nią nie zagrasz?

A więc właśnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę grę już jakiś czas temu, czekała na półce na PS5, która dotarła niedawno. Odpaliłem zaraz po premierze łatki 60fps. O Panie, jak to wygląda! Przesiadam się co prawda ze średniego już dziś PC z gtx 1080, ale grafikę w grach śledzę od czasów Atari 2600 i powiem, że dawno takiego szoku nie przeżyłem. Pierwsze sceny przejazdu koniem przez las wbiły mnie w fotel. Gram na starszym Oledzie B7 w HDR i to robi większą robotę niż rozdzielczość. Z resztą 2-3 m od TV już trudno mi rozróżnić 1080p od 4k nawet w Menu.

Sama gra to inny wymiar rozrywki. Dialogi w zupełnej ciszy, kadry rozciągnięte do granic możliwości by jak najbardziej oddać klimat chwili i postaci. Fizyka pojedynków, emocje na twarzach. Kolejny raz przekonuje się, że Sony ma w drużynie genialnych ludzi. 

 

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
27 minut temu, kadajo napisał:

No Control już pokazał oszałamiającą moc nowych konsol w RT ;)

Widzisz @azgan tak naprawdę parametry obrazu nie mają większego znaczenia dopóki się fajnie bawisz ;)

 

No lepiej to wyglądało i działało niż na moim starym PC z GTX1080Ti - spróbuj odpalić RT na swoim GTX1070 którego tak dzielnie bronisz (tak, tak wiem już tłumaczyłeś wyżej co i jak) to też się przekonasz gdzie wygląda to lepiej ?

Już pomijam że Control to jest taki sam koszmarek optymalizacyjny jakim swego czasu był Quantum Break a Remedy Entertainment tak ogarnia świetnie własny kod gry że Control sypie się chyba do dzisiaj na szybszej konsoli jaką jest XSX podczas gdy na PS5 z słabszym GPU nie ma takich cyrków :E

Widzę że Ty bardzo chcesz ciągnąć dalej ten OT i prowokować mnie do dalszej dyskusji zabaczając z głównego tematu oj nie ładnie, nie ładnie tak kolegę podpuszczać ?

 

29 minut temu, ditmd napisał:

I co z tego że nie zbliża się do 4K? I tak wygląda jak i chodzi przyzwoicie. Jak gra nie jest w 4K to już w nią nie zagrasz?

Niektórzy to nawet różnicy nie widzą między natywnym 4K a tym z checkerboard rendering ?

The Last of Us Part II wygląda bardzo dobrze na 55 calach TV 4K z 1.2m obraz jest ostry a 60k/s też swoje robi 

20 minut temu, Baadm napisał:

Kupiłem tę grę już jakiś czas temu, czekała na półce na PS5, która dotarła niedawno. Odpaliłem zaraz po premierze łatki 60fps. O Panie, jak to wygląda! Przesiadam się co prawda ze średniego już dziś PC z gtx 1080, ale grafikę w grach śledzę od czasów Atari 2600 i powiem, że dawno takiego szoku nie przeżyłem. Pierwsze sceny przejazdu koniem przez las wbiły mnie w fotel. Gram na starszym Oledzie B7 w HDR i to robi większą robotę niż rozdzielczość. Z resztą 2-3 m od TV już trudno mi rozróżnić 1080p od 4k nawet w Menu.

Sama gra to inny wymiar rozrywki. Dialogi w zupełnej ciszy, kadry rozciągnięte do granic możliwości by jak najbardziej oddać klimat chwili i postaci. Fizyka pojedynków, emocje na twarzach. Kolejny raz przekonuje się, że Sony ma w drużynie genialnych ludzi. 

 

Jak widać dokooptowany na PS5 The Last of Us Part II zachwyca nawet osoby przesiadające się z PC'tów a to tylko gra z PS4PRO z odblokowanymi klateczkami. Jak będą wyglądać nowsze gry pisane już na pod nową generację ??

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 minut temu, azgan napisał:

No lepiej to wyglądało i działało niż na moim starym PC z GTX1080Ti - spróbuj odpalić RT na swoim GTX1070 którego tak dzielnie bronisz (tak, tak wiem już tłumaczyłeś wyżej co i jak) to też się przekonasz gdzie wygląda to lepiej ?

Już pomijam że Control to jest taki sam koszmarek optymalizacyjny jakim swego czasu był Quantum Break a Remedy Entertainment tak ogarnia świetnie własny kod gry że Control sypie się chyba do dzisiaj na szybszej konsoli jaką jest XSX podczas gdy na PS5 z słabszym GPU nie ma takich cyrków :E

Widzę że Ty bardzo chcesz ciągnąć dalej ten OT i prowokować mnie do dalszej dyskusji zabaczając z głównego tematu oj nie ładnie, nie ładnie tak kolegę podpuszczać ?

 

Coś ty się tak czepił tego RT, no nie ma on wsparcia na 5 letnich kartach nie wiem czemu ty usilnie próbujesz to porównywać. No i jeszcze żeby sam RT coś konkretnego sobą reprezentował nawet na PC prócz ładnych demek. No, zanim RT zacznie mieć jakiekolwiek konkretne znaczenie to już będziesz 2 generacje GPU do przodu, RTX 3090 będzie w nim ledwo zipał a na półce już będzie dawno stało PS6 ;)

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, kadajo napisał:

Coś ty się tak czepił tego RT, no nie ma on wsparcie na 5 letnich kartach nie wiem czemu ty usilnie próbujesz to porównywać. No i jeszcze żeby sam RT coś konkretnego sobą reprezentował nawet na PC prócz ładnych demek. No, zanim RT zacznie mieć jakiekolwiek konkretne znaczenie to już będziesz 2 generacje GPU do przodu, RTX 3090 będzie w nim ledwo zipał a na półce już będzie dawno stało PS6 ;)

Wsparcie jest bo dodali je tylko działa to ujowo a druga sprawa że nawet bez RT w nowych grach Next-Geny wypadają lepiej od Pascali i to nawet jeszcze lepiej niż z RT i to ty próbowałeś narzucić porównanie gdzie twierdzisz że na 5 letnim GPU (1070) wygląda to i działa lepiej od bardziej nowoczesnych i wydajniejszych jednostek RDN2 sprowadzając temat to starych gier ?

The Last of Us Part II nie ma żadnego RT a wygląda świetnie i o ile komuś fabuła może się nie podobać to warstwa techniczna to czołówka dzisiejszych gier. Opinię na ten temat masz nawet na tej stronie potwierdzoną przez jednego z graczy który też przesiadł się z GTX1080.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

GTX nie ma sprzętowego wsparcia.

Nie napisałem nigdzie ze działa lepiej tylko ze może wyglądać lepiej bo mam pełna kontrole nad ustawieniami gry i karty. Na konsoli tego nie masz.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, kadajo napisał:

Nie napisałem nigdzie ze działa lepiej tylko ze może wyglądać lepiej bo mam pełna kontrole nad ustawieniami gry i karty. Na konsoli tego nie masz.

Do pewnego stopnia mam bo w nowych grach pojawiają się też różne tryby do wyboru np. lepsza grafika, wyższa rozdzielczość lub więcej klateczek a czasami nawet takie pierdoły jak wył. ziarna, rozmycia czy aberacji. Fakt że akurat The Last of Us Part II na premierę nie miał np. opcji do regulacji film grain ale dodali to w jednej z aktualizacji. Na PC przeważnie są większe możliwości personalizacji chociaż też nie zawsze dostępne z poziomu menu gry i trzeba np. gmerać w plikach lub czekać na jakiś modzik.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wasza dyskusja przypomina trochę wątek walki Android vs IOS - Android większa kontrola nad ustawieniami, na IOS tego nie ma. Android lepszy hardware, IOS optymalizacja. Są ludzie, jak ja, którzy nie chcą się już zastanawiać w którą stronę woda w rurach płynie i oczekują od sprzętu po prostu dobrych doświadczeń. Tak jest w przypadku PS5, jestem zachwycony, siadam i gram, nie muszę aktualizować sterowników na premierę, capować fps by działał gsync, dopasowywać detale by osiągnąć optymalną płynność itp itd. Po prostu biorę pada do ręki i zaczynam zabawę. Takich dyskusji pewnie było już zatrzęsienie, więc napiszę jeszcze, że w TLOU2 nie zagra się na PC, więc chyba to trochę rozmowa o żelaznym wilku.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Baadm napisał:

Wasza dyskusja przypomina trochę wątek walki Android vs IOS - Android większa kontrola nad ustawieniami, na IOS tego nie ma. Android lepszy hardware, IOS optymalizacja. Są ludzie, jak ja, którzy nie chcą się już zastanawiać w którą stronę woda w rurach płynie i oczekują od sprzętu po prostu dobrych doświadczeń. Tak jest w przypadku PS5, jestem zachwycony, siadam i gram, nie muszę aktualizować sterowników na premierę, capować fps by działał gsync, dopasowywać detale by osiągnąć optymalną płynność itp itd. Po prostu biorę pada do ręki i zaczynam zabawę. Takich dyskusji pewnie było już zatrzęsienie, więc napiszę jeszcze, że w TLOU2 nie zagra się na PC, więc chyba to trochę rozmowa o żelaznym wilku.

 

Tego to akurat nie byłbym taki pewien bo SONY ostatnio wydaje też swoje gry po pewnym czasie na PC więc nie wykluczone że trafi też na komputery. Gra już śmiga w 60k/s a nie wiemy przy czym teraz mogą gmerać ?

Może skończyć się jak z HZD lub DG.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
26 minut temu, ODIN85 napisał:

Nie znasz całego obrazu sytuacji.

azgan pctowiec od zawsze przeszedł na obie konsole i teraz usilnie będzie wmawiał w każdym temacie że to super opcja za niewielką kasę?

Ty chyba wybiórczo czytasz to forum i tematy widząc tylko to co jest wygodne dla ciebie. Tak jakby opinie innych osób się nie przewijały. Alergii dostajesz jak ktoś pisze że sprzedaje RTX'a lub inne GPU i przesiada się z graniem na konsole. Raptem z 2-3 strony temu kilka osób pisało o pozbyciu się karty graficznej i zakupie konsoli lub zastanawiało się nad tym a dawidoxxa jak pisał że gra teraz częściej na PS5 to ganiałeś po całym forum starając się robić mu jakieś koślawe przytyki mimo że cały czas ma RTX3080 ?. A ostatnio jak kolega gert napisał 

"Witam, dziś przechodzę z PCMR na KMR"

Też musiałeś wysilić się na marny dosryw bo jak to tak sprzedać RTX3080 i grać na konsoli dobrze się przy tym bawiąc :E 

Specjalnie dla ODIN85 kompilacja tylko z tego tematu 

W dniu 19.04.2021 o 09:44, marcin_21 napisał:

a gdyby tak rzucić PCMR i kupić konsolę? ?

 

W dniu 19.04.2021 o 09:55, ombre070 napisał:

Żebym nie dorwał w dzień premiery 3080 za normalną cenę już bym to całe pcmr rzucił. 

 

W dniu 19.04.2021 o 11:01, kochan4 napisał:

ja miałem 4 miechy 3060ti, sprzedałem tłusto, starczyło na ps5 po zawyżonej cenie, gtx1650 i jeszcze ponad 1,5 kafla zostało na gry i inne przyjemności 

 

W dniu 19.04.2021 o 11:55, bleidd napisał:

Ja też myślę o spieniężeniu 3080 

 

W dniu 19.04.2021 o 12:26, marcin_21 napisał:

jak sprzedam 3080 to kupię ps5 i na samochód zostanie xD

 

W dniu 19.04.2021 o 15:30, Dresiq napisał:

Ja sprzedałem 3060ti górnikowi.

 

W dniu 20.04.2021 o 19:29, Kamil 14 napisał:

Ja sprzedałem RTX 2060 Super za 2800zł :E. 

Zatwardziały PC'tiwiec który ogrywał kiedyś EX'y na YouTube do póki sam nie kupił sobie PlayStation 4 PRO. Poczekam aż sam zaczniesz piąć z zachwytów nad grafiką nowych gier od SONY tak jak robiłeś to w temacie np. z Marvel's Spider-Man: Miles Morales gdzie "końcówka gry miała już wyglądać fotorealistycznie" ?

Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, azgan napisał:

Tego to akurat nie byłbym taki pewien bo SONY ostatnio wydaje też swoje gry po pewnym czasie na PC więc nie wykluczone że trafi też na komputery. Gra już śmiga w 60k/s a nie wiemy przy czym teraz mogą gmerać ?

Może skończyć się jak z HZD lub DG.

Naughty Dog nie wydał jeszcze żadnej ze swoich gier na PC, ever. Stawiam 10, że i tym razem tak będzie.

 

20 minut temu, ODIN85 napisał:

Nie znasz całego obrazu sytuacji.

azgan pctowiec od zawsze przeszedł na obie konsole i teraz usilnie będzie wmawiał w każdym temacie że to super opcja za niewielką kasę?

Ja go rozumiem, choć nie mam potrzeby nawracania innych, to mam podobne odczucia. Jest to super opcja za niewielką kasę, w kontekście obecnych cen kart graficznych dla mnie była jedyną rozsądną. W ogóle zamieniłbym całego PC, dla samych doznań z haptyką pada (kolejny szok), ale tak jak mówię, każdy ma swoje preferencję. Ja posiadam PC od czasów gdzie 8mb ram to była fanaberia dla bogatych, więc i zupełnie inne spojrzenie, mało rzeczy w PC jest już w stanie zaskoczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
33 minuty temu, ODIN85 napisał:

No Ty chociaż kapujesz o co chodzi

 

Ale Ty chyba dalej nie, wybiórcze czytanie ?

35 minut temu, Baadm napisał:

W ogóle zamieniłbym całego PC, dla samych doznań z haptyką pada (kolejny szok), ale tak jak mówię, każdy ma swoje preferencję. 

Ja posiadam PC od czasów gdzie 8mb ram to była fanaberia dla bogatych, więc i zupełnie inne spojrzenie, mało rzeczy w PC jest już w stanie zaskoczyć.

Już pomijam że praktycznie zawsze konsole miały lepszy stosunek ceny i nie trzeba było do tego górników ani COVID-19 a różnica jest teraz jeszcze bardziej widoczna bo konsole zbliżył się bardziej do możliwości PC'tów i każdy kto chociaż trochę się zna, wie jaką oferują wydajność nie będzie pakować się i przepłacać 3 krotnie po to żeby pograć praktycznie w te same tytuły multi-plaformowe. A cały ten bajzel może potrwać jeszcze latami.

33 minuty temu, ODIN85 napisał:

Ilu z nich by o tym myślało gdyby ceny kart były takie jak nvidia podawała przed premierą?

O tym że tak nie będzie jak zapowiadali było wiadomo już od dawna zresztą ta dyskusja ciągnie się jeszcze przed premierą nowych konsol oraz nowych GPU i już wtedy sporo osób deklarowała chęć przejścia na konsole nowej generacji i tak też się stało w nie jednym przypadku.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...