Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kochan4 napisał:

To ty nie potrafisz ocenić grafiki na podstawie filmu z gry? ? Przedszkolak to potrafi i też będzie widział mydło jak takie ma miejsce w danej grze 

Chłopie, wytykasz mi mydło z returnala.. choć sam gry na żywo nie widziałeś, piszesz, że gra wyglada dobrze, bo na youtube jest OK - puknij się w łeb :E  

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Chłopie, wytykasz mi mydło z returnala.. choć sam gry na żywo nie widziałeś, piszesz, że gra wyglada dobrze, bo na youtube jest OK - puknij się w łeb :E  

 

 

Czy ty jesteś jakiś ułomny? Jakim niby cudem na filmie z YT nie ma mydła a na żywo jest u ciebie? Magiczny filtr YT czy może ludzie w Photoshopie retuszuja? ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O i wyszło siano z butów, gościu, nie potrzebuje kupować gier, żeby je ocenić, czy mi się spodoba czy nie, za stary na to jestem, ale wiem że dzieci tak robią 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kochan4 napisał:

O i wyszło siano z butów, gościu, nie potrzebuje kupować gier, żeby je ocenić, czy mi się spodoba czy nie, za stary na to jestem, ale wiem że dzieci tak robią 

Siano i hipokryzja wychodzi od Ciebie.. nie widziałęś gry na oczy a udajesz że wszystko wiesz.. takich "specjalistów" na tym forum jest kilkunastu - bijesz pierwszy do mnie to Ci odpowiadam :E 

To tak jakby nie być nigdy np. w Egipcie a się najwięcej wypowiadać - jak tam jest.. bo się w tv widziało piramidy :E 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dawidoxx napisał:

To tak jakby nie być nigdy np. w Egipcie a się najwięcej wypowiadać - jak tam jest.. bo się w tv widziało piramidy :E 

Ocenianie jakosc po kompresji na YT :lol2:

Daj sobie z nim spokoj bo nie warto wdawac sie w takie dyskusje, to tak jak mnie czesto w dziale sprzetu ktos poucza i wie lepiej jak dziala dany sprzet nie posiadajac go i wie lepiej za mnie kiedy go sam uzytkuje :szczerbaty:

1 godzinę temu, kochan4 napisał:

Jakim niby cudem na filmie z YT nie ma mydła a na żywo jest u ciebie? Magiczny filtr YT czy może ludzie w Photoshopie retuszuja? ?

No tak bo przeciez film na YT to to samo co natywka gry widziana na TV :tse:To jest HIT :rotfl:

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Ocenianie jakosc po kompresji na YT :lol2:

Daj sobie z nim spokoj bo nie warto wdawac sie w takie dyskusje, to tak jak mnie czesto w dziale sprzetu ktos poucza i wie lepiej jak dziala dany sprzet nie posiadajac go i wie lepiej za mnie kiedy go sam uzytkuje :szczerbaty:

Ja rozumiem że ktoś może się ze mna nie zgadzać nt jakości grafiki.. ale wypadałoby chociaż mieć taki tytuł na dysku, zagrać chwile a nie pieprzyć kocopoły w styu: jesteś ułomem, bo na youtube gra dobrze wygląda - to nie masz racji  :D 

Na youtube to nawet metro exodus z DLSS 1.0 dobrze wyglądało wzgledem natywa, a kto widział gre na żywo ten wie jaki był to szit mydlany  :E 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, dawidoxx napisał:

Ja rozumiem że ktoś może się ze mna nie zgadzać nt jakości grafiki.. ale wypadałoby chociaż mieć taki tytuł na dysku, zagrać chwile a nie pieprzyć kocopoły w styu: jesteś ułomem, bo na youtube gra dobrze wygląda - to nie masz racji  :D 

Na youtube to nawet metro exodus z DLSS 1.0 dobrze wyglądało wzgledem natywa, a kto widział gre na żywo ten wie jaki był to szit mydlany  :E 

Wychodzi na to, ze nie musze zmieniac monitora na 1440p bo patrze na YT i w sumie roznic nie widac w grach :szczerbaty: 4k rowniez roznica nie warta zmiany :D

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Wychodzi na to, ze nie musze zmieniac monitora na 1440p bo patrze na YT i w sumie roznic nie widac w grach :szczerbaty: 4k rowniez roznica nie warta zmiany :D

w sumie zależy jak daleko siedzisz:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abby zamawiam, moja ulubiona postać w Uniwersum gry.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stay (Short Film) - Inspired by The Last of Us

Teraz tylko czekać na serial od HBO :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe co tam szykują, może jakieś DLC?

Ostatnio udało mi się kupić w dobrej cenie The Last of Us Part II w Edycji Specjalnej. Może kiedyś to w końcu ruszę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych pewnie to już zniechęci do oglądania serialu od HBO no ale zapewne znajdą się też tacy którzy napiszą - i bardzo dobrze ?

Twórca The Last of Us może być jednym z reżyserów serialu https://www.gry-online.pl/newsroom/the-last-of-us-hbo-neil-druckmann-to-jeden-z-rezyserow/z3207b8

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, prezentuje się to fajnie. Widać, że przykładają dużo pracy do jak najwierniejszego przeniesienia klimatu znanego z gry na serialowy grunt. Czekam, z miłą chęcią zobaczę po premierze co tam zmajstrowali.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zapsu napisał:

Wygląda jak zrzut z gry :) 

Zrzut z remaku :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gonzo3211 napisał:

Zrzut z remaku :E 

Raczej serialu od HBO. ODIN85 nie zna angielskiego więc skopiował samego linka zaraz po tym jak przeczytał newsa na PPE gdzie było więcej o tym :E

The Last of Us na pierwszym zdjęciu pokazującym Joela i Ellie! HBO dba o szczegóły https://www.ppe.pl/news/161796/the-last-of-us-na-pierwszym-zdjeciu-pokazujacym-joela-i-ellie-hbo-dba-o-szczegoly.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram gram i nawet wciągła. Nie rozumiem tylko o co chodziło temu noaghty dog, po co robił tak irytujące postacie. Elloie irytuje jak nie wiem, wiecznie ofochana etc. Abby o ile motywy jej działania przemawiają do mnie i ma to sens o tyle po co oni jakiegoś prawie transa zrobili? Obleśne to ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla tego, że takie irytujące czasy mamy :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Byłeś w wojsku? Tam co druga tak wygląda a i tak ma wzięcie i latają za takimi.

To chyba w zmotoryzowanych, w lotnictwie wyglądają normalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...