Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Ja nie robię sobie nadziei z tego względu ze za dużo halo i bicia piany przy tym serialu .Wolał bym aby serial powstawał w ciszy  bez zbędnego rozgłosu i zaskakiwał pozytywnie w czasie oglądania .

A jak wiadomo zazwyczaj z dużej chmury i wielkich zapowiedzi i dużego hałasu  .. powstaje  jeszcze większe rozczarowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HBO robi przeważnie dobre seriale. Myślę że serial przyniesie ze sobą też coś związanego z grami i napędzi dodatkowo sprzedaż / zainteresowanie marką.

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest najlepsza gra od Naughty Dog? Zapraszam na podcast:

 

Edytowane przez 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy crunch podczas produkcji The Last of Us 2 był potrzeby? Zapraszam na podcast:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, 60fps napisał:

Czy crunch podczas produkcji The Last of Us 2 był potrzeby? Zapraszam na podcast:

 

Crunch jest teraz praktycznie wszędzie taka branża z drugiej strony gry od Naughty Dog to techniczne cacko i pokaz możliwości ile można wycisnąć z sprzętu a to pochłania czas oraz zasoby. Takie gry powstają latami i zawsze na finiszu devsi muszą doginać a i tak często dostają zadyszki i są obsuwy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem jakiś czas temu, o ilę gra była ok to cała fabuła naciągana jak guma od majtek plus cała Ellie tak odrzuca na każdym kroku że jest to męczące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Skończyłem jakiś czas temu, o ilę gra była ok to cała fabuła naciągana jak guma od majtek plus cała Ellie tak odrzuca na każdym kroku że jest to męczące. 

Pierwsza część dużo lepsza jeśli chodzi o fabułę bo graficznie to wiadomo. Grałeś w 1? Ja chętnie ogram ponownie Reamake pierwszej części. PART II to już nie było to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, azgan napisał:

Pierwsza część dużo lepsza jeśli chodzi o fabułę bo graficznie to wiadomo. Grałeś w 1? Ja chętnie ogram ponownie Reamake pierwszej części. PART II to już nie było to.

Grałem i fabula była o niebo lepsza. Dziwne żeby grafika była gorsza.

Co do gry jedynka trzymała w napięciu ta jakąś taka nie wiem nijaka trochę  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika to nie problem zrobiom pełny Remake i prewsza część będzie wyglądać tak samo dobrze jak nie lepiej od Part II a fabuła sama się obroni. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Grafika to nie problem zrobiom pełny Remake i prewsza część będzie wyglądać tak samo dobrze jak nie lepiej od Part II a fabuła sama się obroni. 

 

 

Nic mi z tego, przeszedłem ją któryś rok temu więc po co grać w to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, joloxx9 napisał:

Nic mi z tego, przeszedłem ją któryś rok temu więc po co grać w to samo.

Tobie pewnie nic ale są osoby które ograją chętnie Remake ponownie zwłaszcza jak coś dodadzą dla urozmaicenia nie licząc osób mających pierwszy kontakt z częścią pierwszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chętnie ogram 3-ci raz jedynkę :) Wolę wrócić do dobrej gry niż grać w byle co tylko dlatego, że to coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, azgan napisał:

Tobie pewnie nic ale są osoby które ograją chętnie Remake ponownie zwłaszcza jak coś dodadzą dla urozmaicenia nie licząc osób mających pierwszy kontakt z częścią pierwszą.

Dla osób które wcześniej nie grały to spoko, ale kupować remake kilku letniej gry? Heh to nie Mafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Dla osób które wcześniej nie grały to spoko, ale kupować remake kilku letniej gry? Heh to nie Mafia.

A Remake Mafii Ci się podobał jak już zahaczyliśmy o nią?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remaster 20 lerltniej gry jeszcze ma jakis sens, ale kilkuletniej? A dokladnie to remake remastera ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widze zadnego, remaster jedynki byl bardzo mily dla oka, sporo gier z pc nie ma takich detali i grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2022 o 14:24, azgan napisał:

A Remake Mafii Ci się podobał jak już zahaczyliśmy o nią?

 

Był ok, kupiłem jakoś za 17GBP, więcej bym za to nie dał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie przeszedłem gry ponownie czy też nie włączyłem tego samego filmu dwa razy. Jako że ostatnio na moje gusta nie ma w co grać kupiłem grę od nowa. Spróbuję przejść tym razem na ps5 przynajmniej będzie cicho :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, raul_ole napisał:

Jeszcze nigdy nie przeszedłem gry ponownie czy też nie włączyłem tego samego filmu dwa razy. Jako że ostatnio na moje gusta nie ma w co grać kupiłem grę od nowa. Spróbuję przejść tym razem na ps5 przynajmniej będzie cicho :D

I w 60k/s bo dali Upgrade pod PS5 na więcej klateczek w dodatku za darmo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przejść tlou2 ponownie i nie dałem rady. Ta gra skupia się na fabule, a gameplayowo jest archaiczna. Jeśli zna się fabułę, to nie ma po co grać drugi raz. Skradanie za drugim razem strasznie męczy. W czasie premiery było graficzne wow, teraz już w oczy rzucają się średnie tekstury. Ogólnie bardzo dobra gra na raz. Kiedy już zna się wszystkie twisty, wiemy kto zginie i znany zakończenie, to chyba lepiej sobie odpuścić albo zaczekać aż zapomnimy większość fabuły i wrócić za kilka lat. To nie Mario gdzie z każdym przejściem odblokowujemy nowe rzeczy. Nie każdy się ze mną zgodzi, znam ludzi którzy czytają te same książki po kilka razy, ale dla mnie to nie ma sensu. Zwłaszcza w tym przypadku gdzie fabuła bardzo mocno zapada w pamięć i nie raz zaskakuje. Dla mnie pierwsze przejście to mocne  8/10, drugie to skrajna nuda i może 4/10. 

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, henryk nowak napisał:

Próbowałem przejść tlou2 ponownie i nie dałem rady. Ta gra skupia się na fabule, a gameplayowo jest archaiczna. Jeśli zna się fabułę, to nie ma po co grać drugi raz. Skradanie za drugim razem strasznie męczy. W czasie premiery było graficzne wow, teraz już w oczy rzucają się średnie tekstury. Ogólnie bardzo dobra gra na raz. Kiedy już zna się wszystkie twisty, wiemy kto zginie i znany zakończenie, to chyba lepiej sobie odpuścić albo zaczekać aż zapomnimy większość fabuły i wrócić za kilka lat. To nie Mario gdzie z każdym przejściem odblokowujemy nowe rzeczy. Nie każdy się ze mną zgodzi, znam ludzi którzy czytają te same książki po kilka razy, ale dla mnie to nie ma sensu. Zwłaszcza w tym przypadku gdzie fabuła bardzo mocno zapada w pamięć i nie raz zaskakuje. Dla mnie pierwsze przejście to mocne  8/10, drugie to skrajna nuda i może 4/10. 

Grę w zasadzie można podzielić na 3 typy rozgrywki:
- walka
- eksploracja/lizanie ścian
- przerywniki (czyli fabuła)

O ile walka jeszcze jako tako się broni, bo SI jest nawet niezła i do tego można próbować się skradać albo iść na Rambo, o tyle lizanie ścian strasznie męczy w kolejnych podejściach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, henryk nowak napisał:

Próbowałem przejść tlou2 ponownie i nie dałem rady. Ta gra skupia się na fabule, a gameplayowo jest archaiczna. Jeśli zna się fabułę, to nie ma po co grać drugi raz. Skradanie za drugim razem strasznie męczy. W czasie premiery było graficzne wow, teraz już w oczy rzucają się średnie tekstury. Ogólnie bardzo dobra gra na raz. Kiedy już zna się wszystkie twisty, wiemy kto zginie i znany zakończenie, to chyba lepiej sobie odpuścić albo zaczekać aż zapomnimy większość fabuły i wrócić za kilka lat. To nie Mario gdzie z każdym przejściem odblokowujemy nowe rzeczy. Nie każdy się ze mną zgodzi, znam ludzi którzy czytają te same książki po kilka razy, ale dla mnie to nie ma sensu. Zwłaszcza w tym przypadku gdzie fabuła bardzo mocno zapada w pamięć i nie raz zaskakuje. Dla mnie pierwsze przejście to mocne  8/10, drugie to skrajna nuda i może 4/10. 

Ja przeszedłem 2 razy, bawiłem się za drugim razem bardzo dobrze, lepiej niż przy wielu nowych grach. Gra jest niesamowicie dopieszczona pod względem animacji, detali, naturalności ruchów, SI przeciwników jest naprawdę niezłe a na wysokim poziomie trudności jest dobrze wyważona pod względem wyzwania, które jednak nie jest męczące. Po przejściu TLOU2 zabrałem się za Days Gone i różnica w poziomie wykonania technicznego jest po porażająca. Zupełnie nie ta płynność, nie te animacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...