Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może sobie ogram jeszcze raz. Na necie piszą, ze warto ten dodatek także ruszyć. A w part II jestem dopiero w Seatle.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co wyczytałem to nie ma żadnego nawiązania do drugiej części.

to uzupełnia jedynkę i wzbogaca pewne sprawy fabularne dotyczące Ellie.
Poza tym wyjaśnia skad tam  w dwójce tyle lgbt :P

 

Nie, a coś zmienili względem PS3? Tylko w taką wersję grałem.

Na pewno poprawili grafikę (mechanika już lekko kuleje w 2022 roku) i ten dodatek w cenie.
 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czkam na te promocje od jutra i sobie kupie jedynke remaster :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czkam na te promocje od jutra i sobie kupie jedynke remaster :D

Zdecydowanie warto jak nie grałeś i nie będziesz żałować chociaż wiadomo że graficznie nie zerwie już skalpa tak jak na premierę zwłaszcza po tym jak widziałeś już Part II. Tak czy siak dla samej opowieści oraz uzupełnienia fabuły polecam. Na OLED'zie nadal powinno to smakować mimo leciwego wieku tej kultowej już produkcji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedynkę Remastera mam w pudełku, ale i cyfrowo- chyba z ps plusa. To oprócz Horizon ZD moja "pierwsza" gra na konsoli zaraz po zakupie PS4- przypominam, że ograłem na PS3, ale nie nudziło mnie ani razu grając w ten tytuł ponownie na PS4 w lepszej oprawie❤️

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie będzie, ale myslisz ze $ony da niższa cene skoro na każdej promce wołali po 39 pln? 

btw. odsprzedawać gre którą kupiło się za 4 dychy to już trzeba być cebulą lvl 100 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jedynkę Remastera mam w pudełku, ale i cyfrowo- chyba z ps plusa. To oprócz Horizon ZD moja "pierwsza" gra na konsoli zaraz po zakupie PS4- przypominam, że ograłem na PS3, ale nie nudziło mnie ani razu grając w ten tytuł ponownie na PS4 w lepszej oprawie❤️

Masz go pewnie przypisane do biblioteki bo dają go za darmo w kolekcji PS+ nie trzeba go kupować wystarczy PlayStation Plus Essential i grasz kiedy chcesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Masz go pewnie przypisane do biblioteki bo dają go za darmo w kolekcji PS+ nie trzeba go kupować wystarczy PlayStation Plus Essential i grasz kiedy chcesz.

Boxa mam od dawna, z czasów PS4, teraz nic nie kupiłem. Gierka jest świetna, box został dla kolekcji. Mam mały problem z zabraniem się za dwójkę, zniszczyli grę i jakoś tak ciężko mi się zabrać, ale pewnie przejdę, wpierw dokończę to co zacząłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Part II dostanie jakiś upgrade PS5, ktoś coś słyszał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zdecydowanie warto jak nie grałeś i nie będziesz żałować chociaż wiadomo że graficznie nie zerwie już skalpa tak jak na premierę zwłaszcza po tym jak widziałeś już Part II. Tak czy siak dla samej opowieści oraz uzupełnienia fabuły polecam. Na OLED'zie nadal powinno to smakować mimo leciwego wieku tej kultowej już produkcji.

Ja jedynke juz gralem zaraz po premierze ale do kolekcji sie przyda za grosze ;) Taki remake pewnie zerwie gacie :D

 

A Part II dostanie jakiś upgrade PS5, ktoś coś słyszał?

Dostal 60fps ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A Part II dostanie jakiś upgrade PS5, ktoś coś słyszał?

Upgrade na PS5 to będzie za 339 zł z Remake w tytule ?

 

 

Dostal 60fps ;)

I szybsze wczytywanie https://www.purepc.pl/the-last-of-us-part-ii-w-60-fps-naughty-dog-wreszcie-wydalo-patcha-ulepszajacego-wydajnosc-na-konsoli-sony-playstation-5

 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Upgrade na PS5 to będzie za 339 zł z Remake w tytule ?

Biorę :) Może będą takie same tryby jak w Ghost of Tshusima na PS5, 60 fps z lepszą grafiką i 60 z gorszą, co kto lubi :D

 

Remaster jedynki jaka ma rozdzialke i ile fps?? Bo nie pamietam.

1080p i 60 fps

Edytowane przez Pavel87
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

1080p i 60 fps

Chyba na zwykłym PS4 :E

Na PS5 jest 4K i 60fps 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba na zwykłym PS4 :E

Na PS5 jest 4K i 60fps

Widzisz, mój błąd, pomyślałem o zwykłym ps4 nie wiedzieć czemu. Ale widzę po tym filmiku, że na PS5 jest 1800p i 60 fps, lub też 4k/30 fps.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Widzisz, mój błąd, pomyślałem o zwykłym ps4 nie wiedzieć czemu. Ale widzę po tym filmiku, że na PS5 jest 1800p i 60 fps, lub też 4k/30 fps.

Zgadza się ?. To leci po kompatybilności wstecznej, Update był tylko dla PS4 PRO ale i tak lepiej to działa na PS5.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak w to grałem na premierze to mi się podobało, szczena opadała w tamtym czasie z wrażenia. :E   Ale grałem w to tylko raz i jakoś nigdy nie mnie więcej nie ciągnęło do tej gry, więc tym bardziej remaster mnie nie obchodził (bo zazwyczaj to tylko ulepszona grafika).

Dodatek fabularny? Pierwsze słyszę. Łączy się jakoś z part II?

Dodatek był dostępny już na PS3. W odświeżonym wydaniu na PS4 dorzucili go po prostu do podstawki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie zrobiło wielkie wrażenie jak dwójka wyglądała na prosiaku.
To nie miało prawa tak dobrze wyglądać i chodzić  na tym paździerzu :szczerbaty:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten pazdzierz prosiak ma lepsze gpu niz w xbox series s , więc czemu mialo to nie wyglądać? Tam procesor jest lichy, jakies 8 rdzeniowe gowno ala smartfon

Edytowane przez kochan4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co wyczytałem to nie ma żadnego nawiązania do drugiej części.

Nie ma, bardziej wyjasnia jak Ellie zalapala COVIDa i jej relacje z kolezanka. Mozna w jakims sensie doszukiwac sie tam genezy jej preferencji kobiet.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Ten pazdzierz prosiak ma lepsze gpu niz w xbox series s , więc czemu mialo to nie wyglądać? Tam procesor jest lichy, jakies 8 rdzeniowe gowno ala smartfon

To, ze ma odrobine mniej tflopow (0.2) nie oznacza, ze jest słabsze bo ma lepsza i wydajniejsza archi. Wiec nie Prosiak nie jest mocniejszy. 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...