Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
 

To, ze ma odrobine mniej tflopow (0.2) nie oznacza, ze jest słabsze bo ma lepsza i wydajniejsza archi. Wiec nie Prosiak nie jest mocniejszy. 

? Czyli wg ciebie lepiej brac gt 1030 jak gtx 970 bo nowsza i wydajniejsza architektura ?

Moc karty ma duze znaczenie, szczegolnie dla konsoli, gdzie gry sa pod jeden sprzet optymalizowane

Edytowane przez kochan4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

? Czyli wg ciebie lepiej brac gt 1030 jak gtx 970 bo nowsza i wydajniejsza architektura ?

Moc karty ma duze znaczenie, szczegolnie dla konsoli, gdzie gry sa pod jeden sprzet optymalizowane

 Szkoda klawiatury, zeby tobie cos tlumacyzc jak takie bzdurne przyklady podajesz.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 Szkoda klawiatury, zeby tobie cos tlumacyzc jak takie bzdurne przyklady podajesz.

Jak zwykle żeś błysnął intelektem ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

? Czyli wg ciebie lepiej brac gt 1030 jak gtx 970 bo nowsza i wydajniejsza architektura ?

Moc karty ma duze znaczenie, szczegolnie dla konsoli, gdzie gry sa pod jeden sprzet optymalizowane

Właśnie dlatego, że optymalizujesz pod jeden sprzęt, to architektura ma większe znaczenie przy tak znikomej różnicy w czystej mocy.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyjść z podziwu jak ta gra wygląda. Nie do pomyślenia, że robili ją z myślą o PS4. :D  Naughty Dog to jacyś magicy. :D  Kilka moich ss:
 

The-Last-of-Us-Part-II-20220520195105.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220521090800.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220529185153.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220529205054.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220529215439.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530112330.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530112549.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530112858.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530113053.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530120225.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530122125.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530123930.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530124059.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530125903.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530131058.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530132948.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530153431.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530154800.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530162037.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530162333.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530181031.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530181213.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530182418.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530201233.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530213459.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530213801.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530220138.pn


The-Last-of-Us-Part-II-20220530223216.pn

 

I spartolone zdjęcie, nie ukryłem hud :E

The-Last-of-Us-Part-II-20220530223311.pn

 

 

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaycob napisał:

Nie mogę wyjść z podziwu jak ta gra wygląda. Nie do pomyślenia, że robili ją z myślą o PS4. :D  Naughty Dog to jacyś magicy. :D  

To teraz pomyśl co będą wyciskać z PS5 jak zaczną optymalizować gry pisząc je natywnie na te sprzęty ?. Nie bez powodu gry od Sony są uznawane za jedne z najładniejszych. To pokazuje też co można osiągnąć przy dobrej optymalizacji.

  • Like 3
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, azgan napisał:

To teraz pomyśl co będą wyciskać z PS5 jak zaczną optymalizować gry pisząc je natywnie na te sprzęty ?. Nie bez powodu gry od Sony są uznawane za jedne z najładniejszych. To pokazuje też co można osiągnąć przy dobrej optymalizacji.

Już teraz nowy Horizon pokazał super jakość oprawy graficznej, a z biegiem czasu pewnie będzie jeszcze lepiej, tak jak napisałeś. Co do TLOU2. to fakt, na pewno w tym roku ogram sobie ponownie, tym razem na PS5, graficznie (i nie tylko) gra jest przepiękna. Fajnie by było gdyby oprócz odblokowania klatek, ND dało jeszcze jakiegoś next-gen patcha, żeby było jeszcze piękniej :)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak by uppgrade wyglądał. :D  Horizon zniszczył ostatnio graficznie, ale w TLOU2 bardzo podoba mi się ten realizm, niektóre zdjęcia wyciągnięte jak z prawdziwego świata.  :D

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda, inny rodzaj pokazania świata, ale równie piękny, może nawet piękniejszy bo bliższy realizmowi (w TLOU2). Sam jestem ciekaw jak będzie w takim razie wyglądał remake pierwszej części, pewnie ten sam silnik co TLOU2, liczę na jakieś potwierdzenie na najbliższym State of Play.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie z PS5 to wiele więcej się już nie da wycisnąć o ile chcielibyśmy zachować 60 FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę.  Zajęło mi to około 39 godzin na hardzie i naprawdę mi się podobało od początku do końca. Uważam, że gra była doskonała i czułem, że pod wieloma względami jest lepsza od jej poprzednika. Widać i czuć pasję i wysiłek włożony w tę grę. Wszystko tu jest dopięte pod ostatni guzik. Niezły rollercoster emocjonalny, a wszystko świetnie ukazane przez genialne emocję aktorów i wyciśnięte przez grafików. Graficznie jest niewiarygodnie pięknie z masą małych detali, które widziałem wcześniej tylko w RDR2, tak jest i tutaj, jak postacie reagują na siebie, jak zmienia się animacja w różnym środowisku itd. Gameplay także usprawniony, czuć było napięcie podczas starć.  Szczególnie podobała mi druga część gdzie tej akcji było więcej.

 

  • Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierke zeszmacono w necie  za lgbt(mnie absolutnie nic tam nie raziło :hmm:)  i nie po myśli fanów rozwój postaci.

Dla mnie jest naprawde dobra, nawet na prosiaku wygląda kozacko, ale jedno jest pewne - zmęczyła mnie psychicznie i jak jedynkę może bym kiedyś ograł znowu to tutaj to tak średnio...
Scenariusz jest po prostu na poziomie, a nie bajeczka rodem z kina marvelowskiego...
Pokazuje to z drugiej strony, że jednak człowiek się utożsamia z bohaterami.

Edytowane przez Tomcat
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.05.2022 o 09:42, Jaycob napisał:

Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak by uppgrade wyglądał. :D  Horizon zniszczył ostatnio graficznie, ale w TLOU2 bardzo podoba mi się ten realizm, niektóre zdjęcia wyciągnięte jak z prawdziwego świata.  :D

Odpowiednie oświetlenie robi fantastyczną robotę. Niektóre z tych powyższych fotek to serio już o fotorealizm zahaczają, perfekcyjna stonowana paleta barw. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2022 o 08:12, Tomcat napisał:

Gierke zeszmacono w necie  za lgbt

Nie. Główny zarzut był do tego w jak bezsensowny sposób potraktowano niektóre postaci.

Oraz o głupoty typu mocarny babochłop w świecie post-apo.

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2022 o 08:12, Tomcat napisał:

Gierke zeszmacono w necie  za lgbt(mnie absolutnie nic tam nie raziło :hmm:)  i nie po myśli fanów rozwój postaci.

LGBT to najmniejszy problem tej gry. Scenariusz miejscami okrutnie kuleje, postaci zachowują się irracjonalne, nielogicznie, mając w pamięci poprzednią odsłonę. Wspomniane na początku wątki specjalnie nie przeszkadzają, lecz są zwyczajnie zbędne - kompletnie nic nie wnoszą do historii, stąd powód ich obecności jest raczej jasny.

Emocje były w poprzedniej części, odpowiednio podane i stonowane. Dwójka to głównie rzucanie bomb mających wywołać szok u odbiorcy, robione w sposób chaotyczny, nieprzemyślany. Brak pomysłu widać zwłaszcza w końcówce, pod postacią żenującej walki na pięści.

Gra z pewnością ma swoje momenty, ale całokształtem nie umywa się do jedynki. Mimo tego, że jej do ideału też sporo brakowało.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, crush napisał:

Oraz o głupoty typu mocarny babochłop w świecie post-apo.

Dlaczego to jest głupie? Mieli swoją bazę z siłownią. Mogła przypakować, na świecie pełno takich babek z taką muskulaturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jaycob napisał:

Dlaczego to jest głupie? Mieli swoją bazę z siłownią. Mogła przypakować, na świecie pełno takich babek z taką muskulaturą.

Nie w świecie gdzie walczysz o przetrwanie. Odżywki też znalazła, czy to na samej marchewce? :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, crush napisał:

Nie w świecie gdzie walczysz o przetrwanie. Odżywki też znalazła, czy to na samej marchewce? :E

Chyba nie grałeś uważnie albo nie pamiętasz.  Mieli tam sporo pożywienia, dosłownie całe farmy (na tym stadionie) ze zwierzyną, więc mogła bez większych problemów zdobyć białko zwierzęce czy to roślinne. Dostęp do farmaceutyków także mieli, więc i może suplementów. :E Owen i ten meksykanin także wyglądali na przypakowanych. Raczej nie utrzymali tych mięśni na schaboszczaku przed pandemią. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naciągane mocno i odbiegające od rzeczy pokazanych w jedynce.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @Jaycob wspomniał, Abby miała bardzo dobre warunki, zważając na to w jakiś świecie przyszło jej żyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, laska walcząca o przetrwanie w świecie, w którym liczy się w zasadzie tylko argument siły, to babochłop bo nie jest słodka i powabna, nie nosi mini i ma mienśnie. O ile dwójka odstaje od jedynki na wielu polach, w tym budowania relacji między postaciami i historii, która w jedynce była prosta by nie powiedzieć prostacka, ale to paradoksalnie było jej siłą. Prosta ale mistrzowsko prowadzona historia. Dwójka wprowadziła za wiele wątków, nie pokazała tak angażującej relacji. Ale żeby czepiać się wyglądu bohaterki, której przyszło żyć w skrajnie niesprzyjającym świecie, gdzie warunki dyktuje siła i wola przetrwania? To albo nie ma się argumentów i chce się gnoić grę bo tak, albo nie czuje się tego dlaczego gra jednak nie siadła tak jak pierwowzór i ucieka się do prymitywnych argumentów.

Edytowane przez bleidd
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2022 o 08:12, Tomcat napisał:

Gierke zeszmacono w necie  za lgbt(mnie absolutnie nic tam nie raziło :hmm:)  i nie po myśli fanów rozwój postaci.

Dla mnie jest naprawde dobra, nawet na prosiaku wygląda kozacko, ale jedno jest pewne - zmęczyła mnie psychicznie i jak jedynkę może bym kiedyś ograł znowu to tutaj to tak średnio...
Scenariusz jest po prostu na poziomie, a nie bajeczka rodem z kina marvelowskiego...
Pokazuje to z drugiej strony, że jednak człowiek się utożsamia z bohaterami.

To tam było jakieś lgbt xD , dla mnie związek kobiety z kobietą jest czymś normalnym i nawet nie zwróciłem uwagi

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem o co chodziło z tym LGBT, a to, że Ellie woli dziewczynki wiemy od pierwszej części.

Edytowane przez hennepin
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, voltq napisał:

To tam było jakieś lgbt xD , dla mnie związek kobiety z kobietą jest czymś normalnym i nawet nie zwróciłem uwagi

No jak nie, prawie cała tęcza tam jest. :D  Jest Bi (Dina), L - Ellie i trans - ten dzieciak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...