Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, voltq napisał:

To tam było jakieś lgbt xD , dla mnie związek kobiety z kobietą jest czymś normalnym i nawet nie zwróciłem uwagi

 

2 godziny temu, hennepin napisał:

Też nie wiem o co chodziło z tym LGBT, a to, że Ellie woli dziewczynki wiemy od pierwszej części.

No w koncu "L" w lgbt to oznacza :E LGBT nie musi byc wcale wypaczone i pokrecone, niestety ignorancja pewnych warst spolecznych i wrecz uczulenie na ten temat sprowadzila to oznaczenie do roli potworka. Oczywiscie zasluga w tym obydwu skrajnie ekstremalnych stron.

Godzinę temu, Jaycob napisał:

No jak nie, prawie cała tęcza tam jest. :D  Jest Bi (Dina), L - Ellie i trans - ten dzieciak.

Dokladnie. Co niektorzy zeswirowani to jeszcze zaliczali Abby do tej kategorii ?

Tecza nie tecza w takim swiecie zyjemy, a historia w grze wg mnie jest swietna. Taka wizje NG mialo wiec ja jako odbiorca to szanuje.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.06.2022 o 13:55, bleidd napisał:

A wg speców z forum TLoU 2 się tak źle sprzedało niby. Nie mogę znaleźć wątku gdzie tyczyła się o tym dyskusja.

https://www.gry-online.pl/newsroom/the-last-of-us-2-ma-swietny-wynik-sprzedazy-tworcy-swietuja-urodz/z422277

Wynik robi wrażenie, pięknie się sprzedała i to mimo wylewania wiadra pomyj na ten tytuł. Jak kiedyś wyjdzie na PC to wynik będzie jeszcze lepszy.

W dniu 20.06.2022 o 07:04, hennepin napisał:

Też nie wiem o co chodziło z tym LGBT, a to, że Ellie woli dziewczynki wiemy od pierwszej części.

Part I też pięknie się sprzedało a Remaster jeszcze podkręcił ten wynik i wątpię żeby komuś przeszkadzała orientacja Ellie w pełnym Remake 

W dniu 31.05.2022 o 09:24, Pavel87 napisał:

Już teraz nowy Horizon pokazał super jakość oprawy graficznej, a z biegiem czasu pewnie będzie jeszcze lepiej, tak jak napisałeś. Co do TLOU2. to fakt, na pewno w tym roku ogram sobie ponownie, tym razem na PS5, graficznie (i nie tylko) gra jest przepiękna. Fajnie by było gdyby oprócz odblokowania klatek, ND dało jeszcze jakiegoś next-gen patcha, żeby było jeszcze piękniej :)

 

W dniu 31.05.2022 o 09:42, Jaycob napisał:

Nawet nie potrafię sobie wyobrazić jak by uppgrade wyglądał. :D  Horizon zniszczył ostatnio graficznie, ale w TLOU2 bardzo podoba mi się ten realizm, niektóre zdjęcia wyciągnięte jak z prawdziwego świata.  :D

 

W dniu 31.05.2022 o 09:56, Pavel87 napisał:

Też prawda, inny rodzaj pokazania świata, ale równie piękny, może nawet piękniejszy bo bliższy realizmowi (w TLOU2). Sam jestem ciekaw jak będzie w takim razie wyglądał remake pierwszej części, pewnie ten sam silnik co TLOU2, liczę na jakieś potwierdzenie na najbliższym State of Play.

 

W dniu 3.06.2022 o 19:21, Jaycob napisał:

Właśnie skończyłem grę.  Zajęło mi to około 39 godzin na hardzie i naprawdę mi się podobało od początku do końca. Uważam, że gra była doskonała i czułem, że pod wieloma względami jest lepsza od jej poprzednika. Widać i czuć pasję i wysiłek włożony w tę grę. Wszystko tu jest dopięte pod ostatni guzik. Niezły rollercoster emocjonalny, a wszystko świetnie ukazane przez genialne emocję aktorów i wyciśnięte przez grafików. Graficznie jest niewiarygodnie pięknie z masą małych detali, które widziałem wcześniej tylko w RDR2, tak jest i tutaj, jak postacie reagują na siebie, jak zmienia się animacja w różnym środowisku itd. Gameplay także usprawniony, czuć było napięcie podczas starć.  Szczególnie podobała mi druga część gdzie tej akcji było więcej.

 

 

W dniu 7.06.2022 o 08:12, Tomcat napisał:

Gierke zeszmacono w necie  za lgbt(mnie absolutnie nic tam nie raziło :hmm:)  i nie po myśli fanów rozwój postaci.

Dla mnie jest naprawde dobra, nawet na prosiaku wygląda kozacko, ale jedno jest pewne - zmęczyła mnie psychicznie i jak jedynkę może bym kiedyś ograł znowu to tutaj to tak średnio...
Scenariusz jest po prostu na poziomie, a nie bajeczka rodem z kina marvelowskiego...
Pokazuje to z drugiej strony, że jednak człowiek się utożsamia z bohaterami.

 

W dniu 10.06.2022 o 19:31, TmK napisał:

Odpowiednie oświetlenie robi fantastyczną robotę. Niektóre z tych powyższych fotek to serio już o fotorealizm zahaczają, perfekcyjna stonowana paleta barw. 

No to nic tylko czekać teraz na ten Remake Part I. Premiera już w 2 września 2022 roku na PS5 :glodny:

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3ci raz. :E

2 minuty temu, Norweski Zomowiec napisał:

Czy to gra z tych gier, co sprzedać drugi raz to samo w nowym opakowaniu?

Mimo wszystko "nowe opakowanie" mi się podoba poza ceną. Dużo zmian jest m.in walka z "dwójki".

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Norweski Zomowiec napisał:

Czy to gra z tych gier, co sprzedać drugi raz to samo w nowym opakowaniu?

Jak ktoś lubi to czemu nie , ja ograłem remastera i tej nowej wersji nie widzę sensu kupować 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2022 o 11:15, Norweski Zomowiec napisał:

Czy to gra z tych gier, co sprzedać drugi raz to samo w nowym opakowaniu?

To będzie to samo co wcześniej tylko na nowszej wersji silnika z poprawioną grafiką + drobne poprawki w AI oraz mechanice gry (tak jak w Part II)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I weź tu  wydaj  milon cebulionów   i  dostaniesz uszkodzone .....

https://www.eurogamer.pl/kolekcjonerka-the-last-of-us-part-1-dociera-do-graczy-uszkodzona-internauci-sa-wsciekli

 

Cytat

Inny gracz odpowiedział, że grę wysłano w za małej kopercie, przez co ta się rozkleiła i białe pudełko dotarło do niego całe brudne i poobijane. Użytkownik Porshapwr postanowił złożyć reklamację, jednak centrum obsługi klienta odpowiedziało, że nie wymienią zniszczonej gry na nową, ale mogą zaoferować kupon z 20 proc. zniżki na kolejne zamówienie.

??‍♀️

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.09.2022 o 07:40, raiders napisał:

I weź tu  wydaj  milon cebulionów   i  dostaniesz uszkodzone .....

https://www.eurogamer.pl/kolekcjonerka-the-last-of-us-part-1-dociera-do-graczy-uszkodzona-internauci-sa-wsciekli

 

??‍♀️

No lipa, tyle ze trzeba dodac do pelnego obrazu ze nie wymienia na nowa bo juz sie wyprzedaly, zaoferowali tez mozliwosc pelnego zwrotu lub tych 20% off. 

Biede potraktowanie klienta, mogli dac mu zwrot kasy do wartosci zwyklej edycji, czyli tak jakby dac te wszystkie extrasy za darmo przynajmniej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem part 2 zaraz po przejściu 1 części (tzw. part 1). Druga część o wiele dłuższa i ciekawsza oraz dodam , ze graficznie mało co odbiega od part 1 - bezcelowe by było robić jakiś remake tej gry

Edytowane przez Norweski Zomowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno żeby odbiegała skoro remake był na silniku part 2.

Spokojnie na ps6 wjedzie remake part 2 na silniku part 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno muzyk, który napisał ost do tej gry powiedział za dużo:

"In the new editions you can make me play certain themes and well, I can't tell you anything else"

To może oznaczać, że nowsza wersja part II jest w drodze? :D Jak dla mnie skok na kasę już i tak chodzi i wygląda świetnie na ps5 w 60fps.  Co tam mogą jeszcze dodać? Lepsze audio? Haptykę?

Jak by był uppgrade to może bym kupił, ale 349zł nie zamierzam dokładać. :E

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że fabuła mi się nie do końca spodobała to zapewne zagrałbym drugi raz, ale nie w cenie nowej gry, tak samo nie zagrałem w nową wersję Part One, nie pali się.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zobaczylem ze wyciekly dane sprzedazy TLoU2.

Tylko 9M sztuk!!! W tym pare milionow w pakiecie z konsolami. Ale padaka, cieszy mnie ze gracze zaglosowali portwelami przeciw poprawnosci politycznej.

BTW, Ghost of Tsushima tez sprzedal 9M :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko albo aż. Jak sam właśnie zauważyłeś ten "rewelacyjny" ghost of sushi tyle samo kopii :E.

Na pewno przyczynił się "wyciek" spoilerów i ci zagłosowali portfelami, ci co nic nie wiedzieli ładnie zapłacili.

Gra mogła się wyratować, ale imo przesadzili i źle to zrobili. Joel miękkiszon, ellie zła, abs dobry. Grając zresztą tym drugim to już umierałem z nudów i dobrze że można było pomijać filmiki, a widok tych męskich kobiet okładających się pięściami to już w ogóle :E 

Spokojnie mogli ją jeszcze skrócić, a tak ciągnęła się jak flaki z olejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Dopiero teraz zobaczylem ze wyciekly dane sprzedazy TLoU2.

Tylko 9M sztuk!!! W tym pare milionow w pakiecie z konsolami. Ale padaka, cieszy mnie ze gracze zaglosowali portwelami przeciw poprawnosci politycznej.

BTW, Ghost of Tsushima tez sprzedal 9M :E 

Na tle pozostałych IP Sony to jest bestseller. Poza tym wyniki sprzedażowe widziałeś 20 grudnia i nawet je komentowałeś. 

Ależ Ty jesteś hejterem TLOU :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem jakieś 2 tygodnie temu, nie mając o niej zupełnie żadnych informacji. Jak nadal jestem krytykiem Starfielda, tak TLoU2 jestem zachwycony, nie wiem, skąd takie niskie noty tutaj (ktoś dał 5/10) czy w necie 7/10, dla mnie 8+ jak nie 9/10. Jestem krytykiem wylewania się LPG ze wszystkiego naokoło, ale tutaj nie miałem wrażenia, że coś jest wstawione na siłę ku uciesze wąskiej grupy ludzi. Dla mnie ta część jest nawet lepsza od jedynki.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Dopiero teraz zobaczylem ze wyciekly dane sprzedazy TLoU2.

Tylko 9M sztuk!!! W tym pare milionow w pakiecie z konsolami. Ale padaka, cieszy mnie ze gracze zaglosowali portwelami przeciw poprawnosci politycznej.

BTW, Ghost of Tsushima tez sprzedal 9M :E 

Bloodborne sprzedał się jeszcze w mniejszej ilości egzemplarzy, choć to specyficzna gra, a dla mnie jest to najlepszy tytuł poprzedniej generacji. TLoU2 pewnie zaliczył tak słaby wynik z powodu "review bombing" oraz pewnie też sporo osób zagrało w grę z drugiego obiegu, poczekali na używki. Sam grałem na kopii znajomego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, JDM napisał:

Przeszedłem jakieś 2 tygodnie temu, nie mając o niej zupełnie żadnych informacji. Jak nadal jestem krytykiem Starfielda, tak TLoU2 jestem zachwycony, nie wiem, skąd takie niskie noty tutaj (ktoś dał 5/10) czy w necie 7/10, dla mnie 8+ jak nie 9/10. Jestem krytykiem wylewania się LPG ze wszystkiego naokoło, ale tutaj nie miałem wrażenia, że coś jest wstawione na siłę ku uciesze wąskiej grupy ludzi. Dla mnie ta część jest nawet lepsza od jedynki.

Widocznie jestes rezysersko malo ambitnym graczem i lubisz poprawnosc polityczna. Nie ma w tym nic zlego. Wiekszosc nie lubi....

Edytowane przez roman.kosecki88@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktorka , która ma wcieli się w rolę Abby została wybrana:

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję :E
"No bardziej pasuje do swojej roli niż główna aktorka... teraz pół roku ostrych ćwiczeń, kreatyna, odżywy i.... nauka gry w golfa"

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Widocznie jestes rezysersko malo ambitnym graczem i lubisz poprawnosc polityczna. Nie ma w tym nic zlego. Wiekszosc nie lubi....

No tak, bo skoro komuś się nie podobało, to musi być tym lepszym, jakie to niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JDM@ Musi? Kto musi?

Nie pisalem ze ktokolwiek jest lepszy. Sam lubie malo ambitne filmy superbohaterskie. Nic zlego w tym.

Ja potrafie sie do tego przyznac a ty widze ze problemy masz z realna ocena swoich preferencjii

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę oceniać swoje preferencje? Jakbym napisał, że jeśli TLoU 2 się komuś nie podoba, to jest głupi i nie zna się na grach, to fajnie by było? Czy byłoby to rzetelne, czy przejaw samouwielbienia? Jak coś mi się podoba lub nie to ok, jeśli komuś się coś podoba lub nie to też ok. A nie piszę, że jeśli ktoś ma inne zdanie na jakiś temat, to jest taki czy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

:E ale ja nie napisalem ze jestes glupi :E 

Przeczytaj jeszcze raz co napisalem bo jeszcze ludzie naprawde pomysla ze jestes glupi a tego bym  nie chcial!

Z mojej strony koniec OT

Edytowane przez roman.kosecki88@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...