Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież na E3 Sony nawet nie bedzie - to po pierwsze

Po drugie Sony podaje daty premier ot tak w internecie albo przez np. Gameinformer jak dobrze pamietam

Wg mnie pod koniec maja/czerwca? podadza date premiery tlou 2 jezeli to faktycznie wyjdzie w tym roku, a wydaje mi sie na 99% tak

Dla przykladu date premiery Gow podali w styczniu, a premiera byla w kwietniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko chyba GoW wyglądał lepiej niż na E3.

Też było trochę inaczej ale poziom był zbliżony.

Naughty Dog raczej ściemy nie walą Uncharted: The Lost Legacy wygląda zjawiskowo i tak jak na pokazach - różnice głownie w warstwie artystycznej

https://www.youtube.com/watch?v=HH0nGmd-8Cc

z każdą kolejną grą przesuwają granice i zadziwiają ile potrafią wycisnąć z tych małych pudełek pod telewizor. Cutscenes wyglądają obłędnie a jak już przechodzą w gameplay to poziom trzymają tak wysoki że trudno się połapać.

Myślę, że spora szansa, że na E3 poznamy datę premiery :D było by świetnie jakby wyszło na święta 2019.

Sony nie będzie w tym roku na E3 :E Zorganizują własny event i pewnie będzie wtedy już też coś o PS5.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam już w nic nie wierze co tam pokazują po Anthem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te same osoby, które czasem narzekają na dyskusje o grafice w dziale gier PC, tu rozpływają się na ten sam temat. bigsmile.gif

Mnie ten trailer z E3 nie kupił, co tam takiego jest? Znów jakieś elementy skradankowe z głuchymi i ślepymi przeciwnikami, jak w większości gier AAA.

Co mogę pochwalić? Klimat, grę świateł. Jest szaro-buro, deszczowo. Uwielbiam. Ale to już kwestia mocno subiektywna.

Właśnie kupuję sobie jedynkę. Muszę nadrobić, zanim sprzedam PS4, bo to chyba ostatni ex z tych, którymi byłem zainteresowany. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam już w nic nie wierze co tam pokazują po Anthem.

W Anthem to nawet Bio się dziwiło i dopiero z trailera się dowiedzieli jak gra ma wyglądać i co robią.

Większa ściema niż z Watch Dogs.

Killzone na PS3 to też była piękna ściema :E

Co mogę pochwalić? Klimat, grę świateł. Jest szaro-buro, deszczowo. Uwielbiam. Ale to już kwestia mocno subiektywna.

Mnie kupili absolutnie tym klimatem

https://www.youtube.com/watch?v=gTjZGlp0OQc

i gdzie są ci co pisali że Sony gry cenzuruje? (sceny przemocy tak dosadne że aż ciary przechodzą) :E

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że sony nie cenzoruje to widać już chociażby po days gone bardzo brutalna gra i dzieci freakersi.

Aczkolwiek jeśli chodzi o bardziej brutalne sceny od zabijania i rozrzucanych flaków czyli golizna i sex to dalej temat tabu :E, ale to prawie z wszystkimi grami tak jest.

Co do trailera z gameplay to widać dokładnie jaką uwagę dogsi przykładają do animacji i szczegółowości postaci.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cenzuruje nagość, nie przemoc :E Nawet takiej pierdoły się czepili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W między czasie prze edytowałem kawałek mojego powyższego posta. Kawałek gołej pupy to w dzisiejszych czasach znacznie brutalniejsza scena od wypływających jelit z brzucha, czy odrąbanej głowy maczetą, która po odłączneiu od ciała turla się jak piłka przez kilka metrów po ziemi :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do trailera z gameplay to widać dokładnie jaką uwagę dogsi przykładają do animacji i szczegółowości postaci.

No dokładnie to ich specjalność ilość detali do jakich przywiązują uwagę cieszy oko w zasadzie to w 2020 powinien to być już standard.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Anthem to nawet Bio się dziwiło i dopiero z trailera się dowiedzieli jak gra ma wyglądać i co robią.

Straszny bałagan mają w BioWare i wątpię, że ta firma jeszcze się podniesie, tym bardziej że prawdopodobnie wielu starych wyjadaczy już tam nie pracuje. A to właśnie stare BioWare było super (BG, NWN, pierwszy Mass Effect, DA, a nawet SWTOR).

W między czasie prze edytowałem kawałek mojego powyższego posta. Kawałek gołej pupy to w dzisiejszych czasach znacznie brutalniejsza scena od wypływających jelit z brzucha, czy odrąbanej głowy maczetą, która po odłączneiu od ciała turla się jak piłka przez kilka metrów po ziemi  :E

"Zasługa" feministek pchających swoje łapska do branży gier. Gry BioWare spotkało to samo np. przy odwiedzinach Anity Sarkeesian.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cenzuruje nagość, nie przemoc :E Nawet takiej pierdoły się czepili.

Zaraz, zaraz ale przecież początek gameplay z The Last of Us: Part II to dwie całujące się dziewczyny i to na długim ujęciu :E. Widok kawałka gołej pupy jest bardziej ordynarny ;)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Killzone na PS3 to też była piękna ściema :E

Ściema, ale koniec końców IMO ekipa Guerrilla Games wyszła z tego obronną ręką. Gra w dniu premiery wyglądała świetnie i nie odbiegała jakoś znacząco wizualnie od tego, czym Sony mydliło ludziom oczy w 2005.

To, że sony nie cenzoruje to widać już chociażby po days gone bardzo brutalna gra i dzieci freakersi.

Aczkolwiek jeśli chodzi o bardziej brutalne sceny od zabijania i rozrzucanych flaków czyli golizna i sex to dalej temat tabu :E, ale to prawie z wszystkimi grami tak jest.

Tak jest chyba nie tylko w grach, ale też filmach czy innych mediach. Ludzi nie wiedzieć czemu bardziej szokuje kawałek cyca, aniżeli flaki czy też latające kończyny :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz, zaraz ale przecież początek gameplay z The Last of Us: Part II to dwie całujące się dziewczyny i to na długim ujęciu :E. Widok kawałka gołej pupy jest bardziej ordynarny ;)?

To nie dwóch kolesi to może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie dwóch kolesi to może być.

A fuj chciałbyś coś takiego oglądać :E ? Już się śmiano żeby ND za bardzo nie odpłynęli z opowieścią o dwóch lesbijkach i trudnym dzieciństwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wystarczy że po Andromedzie mam koszmary po takich akcjach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo jak mnie Iron Bull z Dorianem w Inkwizycji chcieli w obroty wziąć :E:wymiotuje:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolałbym żeby The Last of Us: Part II nie skupiał się na takich akcentach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Joela nie wyautują będę znieszmaczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Joela nie wyautują będę znieszmaczony.

Tak i zabije go zazdrosna lesbijka. Po co chcesz ubijać Joela?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo na końcu jedynki aż się prosiło żeby dostał kulke jak niósł Elie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo na końcu jedynki aż się prosiło żeby dostał kulke jak niósł Elie.

Dalej nie rozumiem z jakiego powodu chcesz go uśmiercić skoro jest to wyrazista postać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo lubie jak główni bohaterowie zdychają na końcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo lubie jak główni bohaterowie zdychają na końcu.

Czyli bezsensowna śmierć od tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi