Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech to wychodzi bo tylko dla tej gry trzymam jeszcze ps4 pro.. Ostatni raz włączyłem konsole na premierę days gone..

Nie grasz w ogóle czy tylko nie na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie grasz w ogóle czy tylko nie na PS4?

Nie gram na ps4 w ogole.. kupiłem tylko do ogrania RDR2, spidermana i days gone - w nic innego na tej konsoli nie grałem... choć mam doświadczenie w grze na padzie to jakoś nie pasuje mi granie w 30-20 fps..

A jak bym miał grać w takiego CONTROL na konsoli w 10 fps.. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech to wychodzi bo tylko dla tej gry trzymam jeszcze ps4 pro.. Ostatni raz włączyłem konsole na premierę days gone..

To tak, jak u mnie :E

Na codzień XOX, PS4 Pro tylko do exów. Czekam na Death Stranding jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

X do multiplatform, switch do exów, pro do exów i vr, PC do neta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdziło się - na State of Play w przyszłym tygodniu zobaczymy The Last of Us Part II :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech dają datę premiery styczeń/luty 2020 i będę mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zapowiedzą teraz datę, to jest duża szansa na luty, biorąc pod uwagę politykę wydawniczą Sony. To będzie akurat ok. 5 miesięcy przed premierą, co byłoby analogiczne do ostatnich ogłoszeń dat wydania ich dużych gier (God of War czy Spider-Man, w przypadku God of War były to nawet trzy miesiące).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Godzina zegarka co innego sugeruje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary człowiek i jeszcze może :E

Po trailerze widać, że motywem przewodnim będzie zemsta. Wideo niby OK, ale jakiegoś opadu kopary nie było. No i Ellie to teraz połączenie Rambo i Predatora :E Szczerze mówiąc nie do końca mi się to podoba, trochę to przerysowane wręcz. Ale z drugiej strony to tylko zwiastun i coś się musiało dziać, pewnie stealth będzie równie ważny tak jak i w pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"They killed her girlfriend … Now she's going to kill them." Taka fabuła. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takich momentach żałuję, że nie mam pleya.

RDR2, teraz to.

Poezja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Azazell

Przed dwójeczką zagram po raz kolejny w 1 odsłonę. Szkoda tylko że w 2 Joel odejdzie na dalszy plan ..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wideo niby OK, ale jakiegoś opadu kopary nie było.

Mi po wideo stringi przerżnęły zad na pół! tongue.gif

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• To tak jak w różnych firmach.  Firmy dostają jakąś robotę do wykonania, jakieś zlecenie i mają też termin w którym muszą zakończyć robotę.  Jeżeli się spóźnią z robotą i będzie już poza terminem, to są naliczane odsetki karne, codziennie. Ja pracowałem w firmach leśnych i te firmy, które dostają w lasach teren od nadleśnictw, muszą zakończyć swoją robotę w terminie. Inaczej są naliczane kary finansowe i z tego, co zarabiają firmy, z części, a nawet z połowy zysku muszą zapłacić kary.  I tak samo jest w firmach budowlanych i w innych firmach. Za to są odpowiedzialni właściciele firm i mają to na głowie.  I tak samo są kary finansowe w Komisji Europejskiej. Rząd polski nie chce się stosować, uparcie do tego, co wprowadza Komisja Europejska, do przepisów, więc rząd polski będzie płacił za to kary finansowe.    Pytanie, czy polskiego budżetu na to stać i, czy Polska jest na tyle bogata? Bo moim zdaniem nie, a budżet polski będzie musiał "wywalać" wiele milionów złotych dla Komisji Europejskiej, no a budżet unijny z tego też ma dobry zysk. Z kar finansowych. A przyda się, jak najbardziej dla "budżetu unijnego", bo unijny budżet też miał sporo wydatków, nie tyle jeżeli chodzi o DOTACJE i środki dla wszystkich krajów unijnych, bo każdy kraj unijny za to też wpłaca jakieś środki z własnych budżetów i z tego są środki dla każdego z tych krajów. Bardziej chodzi o ogromne wydatki z powodu pandemii, gdzie każdy kraj unijny ma zatwierdzone ogromne środki na swoją gospodarkę, w tym też Polska, która już ma zagrożone środki albo znaczną część i Polska może ich nie otrzymać, bo rząd polski nie stosuje się do standardów unijnych i nie przestrzega praworządności i to jest spór: Polska - Unia.    Więc, Komisji Europejskiej przydadzą się środki z kar finansowych, mimo że przecież być może Komisji Europejskiej wcale nie zalezy na tym, by karać finansowo Polskę i inne kraje unijne, bo nie o to chodzi.  A budżet unijny ogromne środki przeznacza, chociażby na zakup ogromnej ilości szczepionek dla wszystkich krajów unijnych, a to są koszty być może nawet liczone w miliardach euro.  Więc, coś za coś.  Jak rząd polski nie chce się stosować do przepisów i decyzji urzędników unijnych, to trzeba płacić za to.  Chyba że "jakimś cudem" uda się rządowi załatwić sprawę, by uniknąć tych kar finansowych, ale PiS nie chce zamknąć tej kopalni Turów i sprawa jest patowa...  Taki, wspaniale i fajnie rządzi w PiS w Polsce, że relacje z Unią Eurpejską nie są najlepsze.    To tylko, pogratulować sprawy!    I wcale nie jest mi do śmiechu, ale do smutku. 
    • https://www.rp.pl/gospodarka/art18938251-rzad-z-branza-energetyczna-zaczyna-oswajac-polakow-z-drogim-pradem
    • Kiedyś czerwoni towarzysze wpisali do konstytucji Polski wieczystą sojusz ze ZSRR teraz współcześni towarzysze z PO chcą tego samego w stosunku do UE.  Nie ma między nimi wbrew pozorom żadnej różnicy. ZSRR zniknęło i ciekawe czy taki sam koniec czeka UE.
    • No poki co nie ma  Ja zaczne ogrywac dopiero jutro po pracy. Swoja droga to mam wrazenie, ze niektorzy maja oczekiwania kompletnie z czapy w stosunku do Keny. Zobaczyli trailery i mysla, ze dostana polaczenie Horizona i Dark Soulsow z fabula na 50h i open worldem   Nie mowie, zebym czegos takiego nie lyknal, wrecz przeciwnie - lykalbym nicym mlody pelikan  Ale to nie to studio, nie ten budzet i nie ta cena Panowie  Mierzmy sily na zamiary.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...