Skocz do zawartości
Norus03

Prezenty mikolajkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam prezentów dla dwóch znajomych kobitek. Z racji, że pozostalo mi bardzo mało czasu, bo aż 2 dni, z czego 1 dzień na podróż, musiałem zrezygnować z czegos takiego. Do t-shirtow mialem dorzucić po 0,7 ballantinessa i coś na słodko.

Tyłka nie urywa, lecz nie mam koncepcji na prezenty. Dodatkowo obie traktują się, jak siostry, dlatego też chciałbym uniknąć tego samego zestawu prezentów.

 

Budżet nie duży, bo 200zł na całość.

Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa bony po 100zł na zakupy w sieci handlowej. Skoro nie mogą być takie same, to niech to będą dwie różne sieciówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu 2x 100 zł do koperty o charakterze świątecznym, plus jakaś piramidka czy pudełko czekoladek ferrero rocher.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że na ten mem powołują się ludzie, którzy konto założyli tu tak późno.

Ja nie powołuję się na obrazek tylko na to co shadow chciał przekazać za jego pomocą,mógł napisać ale pokazał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa bony po 100zł na zakupy w sieci handlowej. Skoro nie mogą być takie same, to niech to będą dwie różne sieciówki.

Jak ma być kasa, to już lepiej wręczyć gotówkę zapakowaną w jakąś ładną, ozdobną kopertę. Przynajmniej sobie kupią co będą chciały i gdzie chciały. ;)

 

Ciekawe, że na ten mem powołują się ludzie, którzy konto założyli tu tak późno.

A co to ma do rzeczy? Szczególnie, że ten mem powstał znacznie później niż rok założenia konta na tym forum i mojego i kolegi, który wspomniał, że to klasyka. ;)

Edytowane przez ShadowMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

A co to ma do rzeczy? Szczególnie, że ten mem powstał znacznie później niż rok założenia konta na tym forum i mojego i kolegi, który wspomniał, że to klasyka. ;)

No nie bardzo. Whatever.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie. Tego produktu nie da się przerobić na napój alkoholowy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż łezka się w oku kręci, stare dobre czasy... :E

 

Ciekawe, że na ten mem powołują się ludzie, którzy konto założyli tu tak późno.

Może są tu tacy ludzie jak ja, że dostali bana stałego na innych kontach z przeszłości :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja. Pierwsze konto zakładałem tutaj kilka lat wcześniej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A było tu kiedyś kilku takich frustratów z belką moderatora. A może to ten Chuck Norris, który kiedyś był pod avatarkiem każdego moderatora tak na nich działał? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coz to za mily czlowiek was tak banowal? :E

Ten wąsaty Janusz anomalo coś tam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop, bo bez sensu zakładać nowy temat na takie pytanie. Zastanawiam się nad kupnem dla młodego (niepełnoletni) miernika fal elektromagnetycznych, żeby sobie mierzył różne urządzenia domowe, telefony komórkowe, gniazdka, itd, bo lubi takie rzeczy. Na elektrodzie był opis urządzenia Benetech GM3120. Nada się to na prezent, czy to jakieś :kupa:? Jak dziadostwo, to co można zakupić do 100 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop, bo bez sensu zakładać nowy temat na takie pytanie. Zastanawiam się nad kupnem dla młodego (niepełnoletni) miernika fal elektromagnetycznych, żeby sobie mierzył różne urządzenia domowe, telefony komórkowe, gniazdka, itd, bo lubi takie rzeczy. Na elektrodzie był opis urządzenia Benetech GM3120. Nada się to na prezent, czy to jakieś :kupa:? Jak dziadostwo, to co można zakupić do 100 zł?

Szczepionki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wat? Jakie kuffa szczepionki? :E Dla jednego ma być licznik Geigera, dla drugiego to.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? Po co coś takiego? Moim zdaniem jest to jedynie strata kasy. W tej cenie możesz kupić

jakąś dobrą książkę

urządzenia do ćwiczeń ( jakieś hantelki plus mata) https://trainingshowroom.com/411-maty-treningowe

bilety na koncert czy karnet do kina

koszulkę

Wszystko jest lepsze niż jakiś miernik z którego druga osoba nie będzie korzystała (i który w tej cenie pewnie będzie jedynie badziewiem i nie będzie spełniał swojego zastosowania).

Edytowane przez Jastim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co polecasz dla fanów "Metra" (gry komputerowe), postapo i wojska? Liczniki to raczej oryginalny pomysł, moim zdaniem. Książki raczej odpadają. Już lepiej karnety do kina.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...