Skocz do zawartości
Mały Głod

Najbardziej oczekiwane premiery 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka91

Nie grałeś od ośmiu lat w nic innego? :cool:

 

Szczerze to kupiłem jeszcze tylko Diablo 3 od tego czasu, ale tego nie liczę bo to tak jak bym spuścił kasę w kiblu. Tak to wolę grać w stare klasyki, ale to też wina słabego sprzętu, a szkoda mi pieniędzy na nowym tym bardziej, że gdybym go kupił to dla tytułów które można by było policzyć na palcach jednej ręki typu najnowszym Doom, Wolfenstein czy Quake i Half-Life 3 które się ukażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja m.in. dzięki fajnym premierom i tym, co nadchodzi (to zakichane Win10 i DX12 jednak ciutkę chyba podgonią sprzedaż sprzętu?), a także premierze 10xx nVidii pod choinkę sobie sprawiłem desktopa po 2 latach na lapie : )

 

Na dużo nie czekam, raczej na obiżki. Mankind Divided, Dishonored 2, Rise of the Tomb Raider... a w przyszłości? Oczywiście, że Andromeda : )

Edytowane przez Sponsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agony

Scorn

Friday the 13th: The Game

Hellblade: Senua's Sacrifice

Prey

Sniper Elite 4

RESIDENT EVIL 7

Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands

Perception

Get Even

ELEX

Outlast 2

Rising Storm 2: VIETNAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani czekają na nowego Mass Effect: Andromeda ale twórcy EA powiedzieli wprost że jeżeli gra będzie jak najlepiej dopracowana a dokładna data premiery zostanie ujawniona gdy wszystkie prace optymalizacyjne zostaną ukończone a także poprawią bugi graficzne itd. I właśnie moje obawy się sprawdziły dotyczące premiery bo w sklepach widnieje data premiery wiosna lub marzec bez konkretów i wtedy pomyślałem że EA coś musiało powiedzieć o premierze gry by media i gracze nie suszyli im głów. :E:exclam:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam chyba tylko na dodatki do Rainbow Six

Poza tym nie widzę nic ciekawego. W 2017 muszę nadrobić kilka starszych tytułów (GTA 5, Metro, czy Dark Souls 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani czekają na nowego Mass Effect: Andromeda ale twórcy EA powiedzieli wprost że jeżeli gra będzie jak najlepiej dopracowana a dokładna data premiery zostanie ujawniona gdy wszystkie prace optymalizacyjne zostaną ukończone a także poprawią bugi graficzne itd. I właśnie moje obawy się sprawdziły dotyczące premiery bo w sklepach widnieje data premiery wiosna lub marzec bez konkretów i wtedy pomyślałem że EA coś musiało powiedzieć o premierze gry by media i gracze nie suszyli im głów. :E:exclam:

Ostatnio jednak powiedzieli, że wiosna jest realnym terminem i nie jest to powiedziane od czapy, ale nie podają konkretnych dat żeby nie narzucać presji na zespół. Wiadomo, nikt z EA nie powie "będzie obsuwa, data jest dla jaj", ale jeżeli nie byliby pewni mogliby spokojnie powiedzieć jesień i tak naprawdę nikt by się nie przejął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiery gier w 2017r tuż w zasięgu wzroku bo jak każdy wie czas biegnie nieubłaganie a gracze czekają od premiery do premiery i tu takie mam pytanie czy nadchodzące tytuły gier nie spalą waszych pc bo jak każdy wie wymagania znów wzrosły.

 

A dlaczego miałyby palić. Pascale są tak chłodne, że już nawet w zimie nóżek nie można sobie ogrzać jak buda stoi pod biurkiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paleniem pc chodziło mi o to że technologia idzie do przodu i trzeba kupować coraz nowsze podzespoły do blaszaków by muc sobie pograć na przyzwoitych ustaleniach ultra. Jeżeli patrzeć na konsole to też wyciskają producenci ile się da a niektórzy mówią że optymalizować grę jest łatwiej na konsolach niż na pc. Mówiąc już do rzeczy czekam na For Honor bo myślę że jak ubisoft tego nies.... to będzie dobra gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Escape from Tarkov

SP do RS Siege

czekam też na jakieś info na temat Cyberpunk 2077

 

 

a chciałbym 2 gry HL3

i coś w stylu Gorky 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wyczekuje na obydwa Warhammery (DoW III i Inquistor), oraz mod do Starcrafta II Armies of Azeroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym zastanowieniu w lutym jednak kupię Torment: Tides of Numenera bo bardzo podoba mi się fabuła i dubbing Polskich aktorów. For Honor mimo że wygląd dobrze graficznie to obawiam się że multiplayer będzie nie w moim guście a serwery będą bardzo niestabilne może się mylę ale wole poczekać na recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja oczekuje.... zamknięcia tego idiotycznego tematu.:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam czekam na nowy Tractor Simulator 2017. Podobno w nowej wersji bedzie mozna orac pole w dowolnym kierunku. tkaze nowe mody do ciagnika, spoilery i skiny na kabine w trybie multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ps 4 to wie że ciekawą grą w 2017 ma być Horizon Zero Dawn a fabuła gry w tym fragmenciku;

Akcja Horizon Zero Dawn rozgrywa się w czasach, gdy ludzkość najlepsze lata dawno ma za sobą. Cywilizacja upadła, a jednostki, które przetrwały ogromne zmiany, na przestrzeni kolejnych stuleci przeszły metamorfozę, stając się koczownikami, gromadzącymi się w plemiona zamieszkujące dzikie tereny nowego świata. Jednak nie wszystko na planecie cofnęło się w rozwoju – nadrzędną rolę w środowisku przejęły maszyny, które w niewyjaśnionych okolicznościach wyewoluowały w inteligentne „zwierzęta”. Gracze wcielają się w Aloy – młodą, ciekawską i wojowniczą dziewczynę, która pragnie zgłębić tajemnice dawnej cywilizacji, jednocześnie starając się poznać własne przeznaczenie.

 

Reszte informacji znajdziecie w sieci a sam powiem że ciekawił by mnie ta gra ale niestety nie mam w domu ps 4 :kwasny:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku piszemy na jakie gry czekamy w 2017r.

 

6.Shadow Warrior 2 maj

 

 

 

 

moze jestes z jakiejs alternatywnej rzeczywistosci ale u mnie ta gra juz wyszla 2 miesiace temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na:

Red Dead redemption 2

Forza Motorsport 7

Jakis nowy NFS (?)

DiRT Rally 2

DLCki do ETS2 i ATS :E

Moze jakies nowe Gearsy? Nawet remaster dwojki.

Bez znaczenia co do podzialu na platrormy Xone czy PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption 2 może być dobrą grą ale czas pokaże. :)

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sapphire_avatar

Wolfenstein 2017?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest ciekawe że są oferty przedpremierowe w sklepach red dead redemption 2 a jeszcze dziwniejsze że producent uparł się że premiera gry będzie na jesień 2017. Jeżeli faktycznie gra wyjdzie na jesień 2017 to będzie sporym zaskoczeniem bo przecierze premiery gier był przeważnie przesuwane. :question::hmm::o:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno gra jest już na wykończeniu i tera tylko szlifują. Przeca taka Bethesda zapowiedziała FO4 w czerwcu 2015 z premierą na listopad 2015 i co? I dała radę, żadnego opóźnienia.

 

Plus jesień to aż trzy miechy, spore okienko do zmieszczenia się.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...